کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2012-10-31 ساعت 00:31)kamela نوشته:  بچه ها از همتون خیلی ممنون هستم به خاطر این همه کمکی که به همه میکنید....من تعجب میکنم از این درخواست هاشون...بچه ها مگه دمیسیل رو از من نباید بخان؟؟مگه کلا از همه اسپانسر ها دمیسیل میخان...به خدا اینقدر زنگ زدم به اسپانسر و چیزی ازش خاستم خسته شدم..دیگه روم نمیشه...اره الاهه جون همون دعایی که کردی منم همیشه به جونشون میکنم..مطمینم اینم جور کنیم یک چیز دیگه میخان..این داستان تمومی نداره..راستی بچه ها دمیسیل رو اگر زمانی از من(سیتیزن)بخان فقط توی سفارت میخان؟؟میگم نکنه مال من رو خاستن!!!!هنوز وکیل رو پیدا نکردم ازش بپرسم..

اگر متن ایمیلی که NVC براتون فرستاده را قرار بدید می تونم به شما بگم که دمسیل را برای چه کسی خواستند.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
(2012-10-30 ساعت 19:19)kamela نوشته:  بچه ها الان یک ایمیل دیدم برام از ان وی سی اومده که گفته اسپانسر ما ثابت نکرده که دمیسیل آمریکا رو داره ....

هر دم از اين باغ بري ميرسد ......
اي بابا اخه كسي كه اون قدر درامد داره و ماليات به دولت ميده كه تونسته اسپانسر يه نفر ديگه بشه اخه ديگه بايد چي رو ثابت كنه؟؟؟؟؟؟؟ Sad. به نظر من يه ايميل به nvc بزنيد و همينو بهشون بگيد شايد گفتن اصلا" ايميل اشتباه شده .....
البته يه مورد هم هست كه بهتره بگم اگر اسپانسر و پتيشنرتون يكي هستن و ايشون درامد كافي نداشته و شما مجبور به استفاده از كواسپانسر شدين ، اون موقع قضيه فرق ميكنه و منظورشون اين هست كه پتيشنرتون بايد اثبات كنن كه قصد اقامت دارن ، اين مشكلو قبلا" دوستان ديگه اي هم داشتن......
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، shabnam.84
(2012-10-30 ساعت 20:33)elahenadafy2 نوشته:  باید یه سند ملکی یا یه گواهی اشتغال به کار نشون بده. اه مرده شورشونو ببرن با اینهمه ایراد
الاهه جان این پروسسینگ تایم uscis دوباره تاریخ دار شد دیگه 5 ماه نیست...
یعنی چی آخه ؟Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
بجه ها باز هم بابت تمام راهنمایی هاتون از شما تشکر میکنم....شرمنده من وقتی روی تبریک و تشکر میزنم ارور میده و نمیتونم با زدن اون دکمه تشکر کنم و همین جا از همه تشکر میکنم.....الاهه جون اکارو جان دریمر60 وولکان و همه شما مهربونها ممنونم......اکارو جان من زیر این متنم اون چیزی رو که تیک زده رو کپی پیست میکنم تا شما ببینید و اگر میدونستید بهم بگین ممنونم از شما.......وولکان جان بله ما اون فرم رو پر کردیم...ولی کلا من نمیدونم که این دمیسیل برای من هست که برای همسرم اقدام کردم یا برای اسپانسر ما!!!!من فکر میکردم دمیسیل من رو در سفارت میخان...هرچند وکیلم همیشه بهم میگه که اگر از من دمیسیل بخان(من الان ایران زندگی میکنم )وکیلم به راحتی بهشون پاسخ میده و میگه که وظیفه وکیل همینه که این مشکلات رو حل کنه...به هر حال من اصلا نمیدونم که این دمیسیل برای منه یا اسپانسرمون...من اون متن رو میگذارم
General Instructions
[x] The checklist below indicates missing or incomplete documents.
Supporting Documents Missing or Incomplete
[x] The (sponsor) has not provided proof of U.S. domicile.
اینها رو تیک زدن یعنی ما این کارها رو باید انجام بدیم.......اکارو عزیز امیدوارم درست کپی پیست کرده باشم...چون فکر کردم اینها رو شما میخاین ببینید...ایا جای دیگری رو باید کپی میکردم؟؟چون یک سری توضیحات هم قبلش داده....باز هم از همتون ممنونم بچه ها...
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق
سلام دوستان من تازه اینجا عضو شدم...سوال داشتم و اگر ممکنه می خواستم که من رو راهنمایی کنید...می خوام بدونم تفاوت بین ویزای نامزدی با ازدواج چی هست...کدومش سریعتر و بهتره ؟ممنون میشم راهنمایی کنید.مقصد کشور امریکا هستش.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-10-31 ساعت 19:43)minaflower نوشته:  سلام دوستان من تازه اینجا عضو شدم...سوال داشتم و اگر ممکنه می خواستم که من رو راهنمایی کنید...می خوام بدونم تفاوت بین ویزای نامزدی با ازدواج چی هست...کدومش سریعتر و بهتره ؟ممنون میشم راهنمایی کنید.مقصد کشور آمریکا هستش.
دوست عزیز کمی مطالعه کنید توی این سایت برای همه سوالاتون جواب پیدا می کنید. مقصد همه در این فروم آمریکا هست.
یه خلاصه ای بهتون می گم که کمی تا قسمتی (نه ۱۰۰ درصد) ویزای نامزدی کم تر زمان می بره و عمده تفاوت اینه که با ویزای ازدواج شما فورا گرین کارت هم می گیرید ولی برای ویزای نامزدی این پروسه بعد از ورود به آمریکا چند ماهی طول می کشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shabnam.84 ، girl
دوست عزیز به تاپیک راهنمای کامل ویزای نامزدی و ازدواج مراجعه کنید و جواب همه سوالاتونو بگیرید
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
(2012-10-31 ساعت 20:20)negi نوشته:  
(2012-10-31 ساعت 19:43)minaflower نوشته:  سلام دوستان من تازه اینجا عضو شدم...سوال داشتم و اگر ممکنه می خواستم که من رو راهنمایی کنید...می خوام بدونم تفاوت بین ویزای نامزدی با ازدواج چی هست...کدومش سریعتر و بهتره ؟ممنون میشم راهنمایی کنید.مقصد کشور آمریکا هستش.
دوست عزیز کمی مطالعه کنید توی این سایت برای همه سوالاتون جواب پیدا می کنید. مقصد همه در این فروم آمریکا هست.
یه خلاصه ای بهتون می گم که کمی تا قسمتی (نه ۱۰۰ درصد) ویزای نامزدی کم تر زمان می بره و عمده تفاوت اینه که با ویزای ازدواج شما فورا گرین کارت هم می گیرید ولی برای ویزای نامزدی این پروسه بعد از ورود به آمریکا چند ماهی طول می کشه.

ممنونم ...اما می خوام بدونم چقدر ما به تفاوت در زمان وجود داره و چه ویزایی هست مرسی...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-10-31 ساعت 18:33)kamela نوشته:  به هر حال من اصلا نمیدونم که این دمیسیل برای منه یا اسپانسرمون...من اون متن رو میگذارم
General Instructions
[x] The checklist below indicates missing or incomplete documents.
Supporting Documents Missing or Incomplete
[x] The (sponsor) has not provided proof of U.S. domicile.

The (sponsor) has not provided proof of U.S. domicile

خوب این قسمت مربوط به اسپانسر شماست که اثبات نکرده دمسیل آمریکاست.

همون مدارک دمسیل را ازش بخواهید که برای وکیلتون پست کنه ٫ بهتره هرچی که دوستان گفتن را ارسال کنید از utility bill ٫ اجاره یا سند خونه تا نامه اشتغال و یا یک ریز از کردیت کارت ماه اخیر و .....

امیدوارم که این دیگه آخرین باری باشه که براتون دردسر و ناراحتی ایجاد میشه
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، girl ، kamela
(2012-10-30 ساعت 22:37)volkan19831122 نوشته:  از سایت پایین سفارش فرم W2 بکنه و اون فورم رو بفرسته NVC
http://www.irs.gov

W2 رو IRS نمیده! W2 فرمی هست که کارفرما آخر هرسال به کارمندهاش میده و طبق اون افراد باید فرم 1040 پر کنند و به IRS بفرستند...اینکار همون tax return هست که میگن...بعد از فرستادن 1040، شما فقط میتونید یک رسید از IRS بگیرید مبنی بر اینکه 1040 شما رو دریافت کردند...
ویزا: K1
سفارت: Abu Dhabi
مرکز: California Service Center
ارسال مدارک: February 8, 2012
اپرووال: July 5, 2012 (بعد از 148 روز)
ارسال به NVC: ا July 23, 2012
دریافت توسط سفارت: July 28, 2012
ایمیل مصاحبه: August 4, 2012
مصاحبه: October 14, 2012
دریافت ویزا: October 21, 2012
کل پروسه: 250 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
نه کاملا جان، منظور از اسپانسر خود شمایی، اگه منظورش اسپانسرتون بود میگفت joint sponsor
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: kamela
(2012-10-31 ساعت 21:09)minaflower نوشته:  
(2012-10-31 ساعت 20:20)negi نوشته:  

ممنونم ...اما می خوام بدونم چقدر ما به تفاوت در زمان وجود داره و چه ویزایی هست مرسی...

وكيل به همسرم گفت فرقش يك ماهه و وبزا ازدواج مطمئن ترِ cr1 ازدواج و k1 نامزدي هستش
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
پاسخ
تشکر کنندگان: minaflower
اصلا اینجور نیست که 1 ماه فرقش باشه. بیشتر از این حرفاست و بستگی داره هدف از گرفتن ویزا چیه. اگه کسی صرفا عجله داره بره پیش همسرش به نظر من نامزدی بهتره. ولی اگه کسی واسش خیلی مهمه که حتما همون اول گرین کارتشو بگیره خوب ازدواجی بهتره
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
(2012-10-31 ساعت 23:36)elahenadafy2 نوشته:  نه کاملا جان، منظور از اسپانسر خود شمایی، اگه منظورش اسپانسرتون بود میگفت joint sponsor
به نظر منم الهه خانم درست میگه من اشتباه متوجه شدم.
احتمال زیاد منظور خود شما هستی.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، kamela
(2012-10-31 ساعت 23:53)elahenadafy2 نوشته:  اصلا اینجور نیست که 1 ماه فرقش باشه. بیشتر از این حرفاست و بستگی داره هدف از گرفتن ویزا چیه. اگه کسی صرفا عجله داره بره پیش همسرش به نظر من نامزدی بهتره. ولی اگه کسی واسش خیلی مهمه که حتما همون اول گرین کارتشو بگیره خوب ازدواجی بهتره

نه شما كارمند سفارتي نه بنده ، وكيل به هركس يه چيز ميگه به ما اينجوري گفته
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان