کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2012-10-24 ساعت 01:24)kamela نوشته:  بچه ها یک خبر جدید.....خداییش قاطی کردم از دست ان وی سی...الان یک ایمیل داده بهم و گفته هنوز به پرونده ما رسیدگی نکرده و هروقت رسیدگی کنه بهمون خبر میده و اگر لازم باشه وقت مصاحبه میده.....از طرفی الان با وکیلم صحبت کردم و میگه که اصلا از ان وی سی ایمیلی مبنی بر اینکه ما باید دوباره عکس بفرستین نگرفته!!!مگه میشه همچین چیزی؟؟فکر کنید دیشب ایمیل داده که ما باز باید عکس بفرستیم و الان ایمیل داده که هنوز پرونده بررسی نشده...حالا موندم چیکار کنم...عکس بندازه شوهرم یا نه!!نمیدونم کدوم ایمیل ان وی سی درسته.....تا حالا شده برای کسی 2 یا چند جور ایمیل بیاد؟؟میگم نکنه چون من زیادی پی گیر کارم هستم و 3 روز یک بار از کیس سوال میکنم اینجوری شده؟من این ایمیل رو میزارم اگر میشه بهم بگین درست متوجه شدم؟؟؟ممنونم از شماها
Unfortunately, we are unable to confirm if your mail was received at the NVC. Once your mail is received and matched with your case appropriate action will be taken. Please allow at least 20 business days from the day the mail was sent for it to be matched with the case file and reviewed....Please be advised that we schedule interview appointments based on the capacity of the respective U.S. Embassy/Consulate General. We are unable to predict when an interview will be scheduled

شما وقتی ایمیل زیاد بدی اینا هم قاطی می کنن ٫ برای من این اتفاق افتاده مثلا فرم DS-3032 را هم با پست فرستادم و هم از طریق ایمیل ٫ NVC هم دو بار ایمیل دادن که دریافت کردن و بعد از اینکه کیس کامل شد هم یک بار ایمیل CHECKLIST COVER LETTER را دریافت کردم Sad
هر بار که ایمیل میدید صبر کنید جوابش رو دریافت کنید.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، kamela ، girl
دقیقا acaro درست میگی..من دیروز همین ایمیل (CHECKLIST COVER LETTER)رو از ان وی سی داشتم(که البته نمیدونم چی هست) ولی امروز این اینیل که گذاشتم برام اومد.....شوهرم هم دعوااااام کرد و گفت چرا اینقدر بهشون ایمیل میدی که قاطی کنن..گفت یک مدت صیر کن ببین خودشون چی میگن..حالا شوهرم میخاست فردا بره همون جا که گفتین عکس بندازه که گفتیم ممکنه اصلا عکس نخان و این خراب کاری من باشه که اونا گفتن عکس....حالا مدتی صبر میکنم ببینم چی میگن بهمون...بازم ازتون ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، Acaro ، dreamer60 ، love story
خووووووب. یه خبر خووووب. امروز وکیلم بهم ایمیل زد که یه نفر از آشناهاش قبول کرده اسپانسرم بشه Smile Smile. هوراااااا
قرار بود فردا پولو بدیم به اون اسپانسر اینترنتیه. خداروشکر که لحظه آخر وکیلم یکیو پیدا کرد.
بنده خدا 2 ماهی بود که دنبال کسی واسه ما میگشت تا اینکه بالاخره دیروز یکی از آشناهاش قبول کرده Smile Smile
از همتون ممنونم که این مدت همراهم بودین Smile
تشکر ویژه از girl عزیزم Smile. همینطور شبنم و کاملا و مرسده و سهیل بقیه دوستان عزیز
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، girl ، rahbar ، saba.m ، omnia ، shabnam.84 ، kamela ، shamim ، mercedeh2011
(2012-10-26 ساعت 03:22)elahenadafy2 نوشته:  خووووووب. یه خبر خووووب. امروز وکیلم بهم ایمیل زد که یه نفر از آشناهاش قبول کرده اسپانسرم بشه Smile Smile. هوراااااا
قرار بود فردا پولو بدیم به اون اسپانسر اینترنتیه. خداروشکر که لحظه آخر وکیلم یکیو پیدا کرد.
بنده خدا 2 ماهی بود که دنبال کسی واسه ما میگشت تا اینکه بالاخره دیروز یکی از آشناهاش قبول کرده Smile Smile
تبریک میگم ... خیلی خوشحال شدم ٫ امیدوارم که همه چیز به خوبی پیش بره و به زودی ویزاتون رو بگیرید.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
مبرکههههههههه. خدارو شکر. دیدی اونقدرا هم که فکر میکردی سخت نبود ؛)

خواهش می‌کنم عزیزم. وظیفم بود. ایشالا همیشه همینطور خوشحال ببینمت.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
بچه ها یه سوال، ما ازدواجی ها روز مصاحبه باید پولی پرداخت کنیم؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، girl
(2012-10-27 ساعت 02:05)elahenadafy2 نوشته:  بچه ها یه سوال، ما ازدواجی ها روز مصاحبه باید پولی پرداخت کنیم؟

این دقیقا سوال منم هست ٫ ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند.
یک سوال دیگه : آیا اصل شناسنامه همسرم (Petitioner) را علاوه بر شناسنامه خودم ٫ باید به سفارت ببرم (دوستان مهاجرت خانوادگی به این مورد اشاره کرده بودند نمیدونم در مورد ما هم صادق است) ؟

ویرایش : البته در ایمیل پکیج ۴ که از NVC دریافت کردم (در مورد تاریخ و محل مصاحبه) در قسمت Visa Interview Requirements قسمت مربوط به هزینه FEE PAYMENT عبارت $ خورده به معنی اینکه هزینه دریافت شده (Payment received) و در قسمت PETITIONER BIRTH CERTIFICATE عبارت F خورده به معنای اینکه نیازی به این مدرک نیست (This form is not necessary for this application). ولی باز برای اطمینان سوال کردم
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، kamela
(2012-10-26 ساعت 04:48)soheilk نوشته:  
(2012-10-26 ساعت 03:22)elahenadafy2 نوشته:  خووووووب. یه خبر خووووب. امروز وکیلم بهم ایمیل زد که یه نفر از آشناهاش قبول کرده اسپانسرم بشه Smile Smile. هوراااااا
تشکر ویژه از girl عزیزم Smile. همینطور شبنم و کاملا و مرسده و سهیل بقیه دوستان عزیز
الهه جان
تبریک می گم من خیلی خوشحال شدم چون انتظار خیلی بده امیدوارم هرچه زودترعازم بشی

ایول Big Grin به جان خودم داشتم یکی از تاپیک ها رو میخوندم که یهو دیدم امضای الهه فرق کرده و دیگه در مورد اسپانسر چیزی نیست! اومدم اینجا ازت بپرسم که دیدم خودت نوشتی Big Grin کلی تبریک، انشاالله بقیه مراحل هم به خوبی پیش بره Wink

(2012-10-27 ساعت 02:17)Acaro نوشته:  
(2012-10-27 ساعت 02:05)elahenadafy2 نوشته:  بچه ها یه سوال، ما ازدواجی ها روز مصاحبه باید پولی پرداخت کنیم؟

این دقیقا سوال منم هست ٫ ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند.
یک سوال دیگه : آیا اصل شناسنامه همسرم (Petitioner) را علاوه بر شناسنامه خودم ٫ باید به سفارت ببرم (دوستان مهاجرت خانوادگی به این مورد اشاره کرده بودند نمیدونم در مورد ما هم صادق است) ؟

ویرایش : البته در ایمیل پکیج ۴ که از NVC دریافت کردم (در مورد تاریخ و محل مصاحبه) در قسمت Visa Interview Requirements قسمت مربوط به هزینه FEE PAYMENT عبارت $ خورده به معنی اینکه هزینه دریافت شده (Payment received) و در قسمت PETITIONER BIRTH CERTIFICATE عبارت F خورده به معنای اینکه نیازی به این مدرک نیست (This form is not necessary for this application). ولی باز برای اطمینان سوال کردم
سلام
احتیاج به پرداخت هیچ مبلغی نیست واصل شناسنامه همسرتون لازم نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، الهه سابق
سلام دوستان

میخاستم یکی که تجربه داره من رو تائید یا اصلاح بکنه.

شخص سیتیزن ابتدا باید i-300 رو پر کنه ، بعد از اینکه تائیدیه رسید اومد میشه برای k3 فرم i-129 رو پر کرد

برای پر کردن i-300 ابتدا به ساکن نیاز به وجود عقدنامه نیست.

پیشاپیش ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها کسی هست به غیر از صبا خانم PD سپتامبر 2011 باشه برای کتگوری F2A ?
پاسخ
تشکر کنندگان:
هر دو فرم رو با هم باید پر کنه و بفرسته. و واسه هر دوش هم عقدنامه نیازه.
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، mhy_1985 ، mercedeh2011
بچه ها الان یک ایمیل دیدم برام از ان وی سی اومده که گفته اسپانسر ما ثابت نکرده که دمیسیل امریکا رو داره ....میخاستم بپرسم مگه اسپانسر هم باید ثابت کنه این موضوع رو؟و اینکه چطور باید ثابت کنه؟اخه تاحالا وکیلم نگفته بود که اسپانسر باید این موضوع رو ثابت کنه و اگر گفته بود من به اسپانسر میگفتم مدارکش رو جور کنه تا 1 ماه پیش با چیزای دیگه میفرستاد که باز طول نکشه!!!!!!!!!!امان از این وکیلا...بچه ها اسپانسر باید چی نشون بده که بگه دمیسیل داره؟مگه خودشون نمیتونن بفهمن اسپانسر در امریکا داره زندگی میکنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-10-30 ساعت 19:19)kamela نوشته:  بچه ها الان یک ایمیل دیدم برام از ان وی سی اومده که گفته اسپانسر ما ثابت نکرده که دمیسیل آمریکا رو داره ....میخاستم بپرسم مگه اسپانسر هم باید ثابت کنه این موضوع رو؟و اینکه چطور باید ثابت کنه؟اخه تاحالا وکیلم نگفته بود که اسپانسر باید این موضوع رو ثابت کنه و اگر گفته بود من به اسپانسر میگفتم مدارکش رو جور کنه تا 1 ماه پیش با چیزای دیگه میفرستاد که باز طول نکشه!!!!!!!!!!امان از این وکیلا...بچه ها اسپانسر باید چی نشون بده که بگه دمیسیل داره؟مگه خودشون نمیتونن بفهمن اسپانسر در آمریکا داره زندگی میکنه؟
برای اثبات دمسیل ایشون می تونن اجاره نامه یا یک سری از utility bill های اخیرشون رو برای NVC ارسال کنند
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، kamela ، الهه سابق
باید یه سند ملکی یا یه گواهی اشتغال به کار نشون بده. اه مرده شورشونو ببرن با اینهمه ایراد
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Acaro ، shabnam.84
بچه ها از همتون خیلی ممنون هستم به خاطر این همه کمکی که به همه میکنید....من تعجب میکنم از این درخواست هاشون...بچه ها مگه دمیسیل رو از من نباید بخان؟؟مگه کلا از همه اسپانسر ها دمیسیل میخان...به خدا اینقدر زنگ زدم به اسپانسر و چیزی ازش خاستم خسته شدم..دیگه روم نمیشه...اره الاهه جون همون دعایی که کردی منم همیشه به جونشون میکنم..مطمینم اینم جور کنیم یک چیز دیگه میخان..این داستان تمومی نداره..راستی بچه ها دمیسیل رو اگر زمانی از من(سیتیزن)بخان فقط توی سفارت میخان؟؟میگم نکنه مال من رو خاستن!!!!هنوز وکیل رو پیدا نکردم ازش بپرسم..
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان