کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
Acaro جان IR5 چه نوع ویزاییه؟
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mercedeh2011 ، kamela ، Tomas
(2012-12-02 ساعت 17:15)girl نوشته:  Acaro جان IR5 چه نوع ویزاییه؟

Girl عزیز ویزای مهاجرتی IR5 برای پدر و مادر شخص سیتی زن که بالای ۲۱ سال سن دارد صادر میشه
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، payam62 ، الهه سابق ، shabnam.84 ، mercedeh2011 ، kamela
درود بر شما دوستان،

یه سوال از حضورتون داشتم می‌خواستم ببینم زمانی‌ که برای ویزا گرفتن به یکی‌ از سفارتخانهای آمریکا میرید برای مدارک نامهٔ پلیسِ کشوری که در اون زندگی‌ می‌کنید لازم هست یا نه؟

من در دانمارک‌ زندگی‌ می‌کنم می‌خواستم بدونم وقتی‌ مدارک می‌خوام تحویل بدم از من نامه‌ای از پلیس میخوان یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011
(2012-12-02 ساعت 20:26)mehrshaddd نوشته:  درود بر شما دوستان،

یه سوال از حضورتون داشتم می‌خواستم ببینم زمانی‌ که برای ویزا گرفتن به یکی‌ از سفارتخانهای آمریکا میرید برای مدارک نامهٔ پلیسِ کشوری که در اون زندگی‌ می‌کنید لازم هست یا نه؟

من در دانمارک‌ زندگی‌ می‌کنم می‌خواستم بدونم وقتی‌ مدارک می‌خوام تحویل بدم از من نامه‌ای از پلیس میخوان یا نه؟

در صورتی که بیش از یکسال و از سن شانزده سالگی یا بیشتر در دانمارک اقامت دارید Police Certificate دانمارک را حتما باید ارایه دهید
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، shabnam.84 ، mercedeh2011 ، kamela ، mehrshaddd
البته برای ویزاهای مهاجرتی فقط این گواهی پلیس لازمه و درضمن گواهی پلیس ایران رو لازم ندارید
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، girl ، mercedeh2011 ، kamela ، mehrshaddd
سلام ارکیده جان. شما اشتباه متوجه شدید. IR1 و CR1 هر دو به یک اندازه زمان میبرن ولی IR1 به کیسی گفته میشه که بیشتر از 2 سال از عقدشون میگذره و اتفاقا شرایط بهتری دارن. CR1 کسانی هستن که زیر 2 ساله که عقد کردن.
درباره خروح از کشور هم شما اگه پاسپورت ندارید با اجازه همسر پاسپورت میگیرید و دیگه نیازی به اجازه تو فرودگاه ندارید. ولی فکر میکنم تو پاسپورتای قدیمی اجازه همسر رو قید نمیکردن و برای هر سفر باید اجازه میدادن.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Acaro ، kamela ، mercedeh2011 ، omnia ، ارکیده ، Tomas
(2012-12-03 ساعت 22:26)girl نوشته:  نمیدونم.. اصلا دیدم نوشتید خانمم چند بار خوندم که مطمین شم Smile)))

ببخشید میتونم یه سوال بپرسم؟ شما کارتون خیلی طول کشیده درسته؟

میشه بگین کی فرستادین و چطور شد؟ تاریخهاتونو کجا میشه خوند؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، الهه سابق ، girl
تو امضام نوشتم. من دقیقا فرمها رو نمیدونم کی قرستادیم.
1/16/2011 تاریخ رسیدن مدارکمون به uscis بود , 1. jun. 2011 تاریخ اپرووال پروندمون. پرونده که رفت nvc خیلی دیر به دیر به ما از ما فرم میخواستن و واقعا جون به لبمون کردن Sad
6, nov ,2012 هم که پرونده تو nvc تکمیل شد و رفت سفارت امریکا در انکارا. الانم منتظر نوبت مصاحبه هستیم. nvc هر 2 ماه یکبار از ما فرم میخواست البته همسر من کمی کوتاهی کرد و خیلی پیگیری نمیکرد تا خودشون ایمیل بدن. شما خیلی پیگیری کنید که زود پروندتون تکمیل شه و مثل ما معطل نشید.
ببخشید تاریخارو جابجا نوشتم.

پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، الهه سابق ، mhy_1985 ، kamela ، Tomas
لعنت به NVC. لعنتتتتتت
الان ایمیل دادن که عکساتون قابل قبول نیست!!!!!!!!!! نمیفهمم، اصلا نمیفهمم. عکس 5 در 5 استاندارد گرفتم واسشون فرستادم دیگه چه مرگشونه؟ تازه گفتن مدارکتون ناقصه و چک لیست واسه وکیلتون فرستادیم تا مدارکو کامل کنید. نمیدونم منظورشون چه مدارکیه؟ اصلا نمیفهمم. نمیفهمممممممممممم
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Blaze ، Acaro ، mhy_1985 ، kamela ، ارکیده ، omnia
الاهه خانم همین الان یک زنگ بزن NVC ببین چی به چیه ! تا وکیل بخواد بگه دل آدم مثل سیر و سرکه می جوشه !
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، kamela
(2012-12-04 ساعت 01:58)elahenadafy2 نوشته:  لعنت به NVC. لعنتتتتتت
الان ایمیل دادن که عکساتون قابل قبول نیست!!!!!!!!!! نمیفهمم، اصلا نمیفهمم. عکس 5 در 5 استاندارد گرفتم واسشون فرستادم دیگه چه مرگشونه؟ تازه گفتن مدارکتون ناقصه و چک لیست واسه وکیلتون فرستادیم تا مدارکو کامل کنید. نمیدونم منظورشون چه مدارکیه؟ اصلا نمیفهمم. نمیفهمممممممممممم
الهه جان این ماجرا عکس یکمی پیچیده است من قبلا عکاسی کاووس واقع در خیابان ولیعصر بالاتر از بیمارستان دی (توانیر را توصیه کردم) که در زمینه عکاسی بخصوصی عکس های سفارت تبحر خاصی داره. من قبلا یکسری عکس از عکسباران اسکان تهیه کرده بودم با هزینه ۲ برابر که از دید منی که هیچ ذوق و تخصص عکاسی ندارم کاملا غیر قابل قبول بود (یکی از نکته های بسیار مهم مشخص بودن هر دو گوش شما و فاصله close up عکس و ابعاد صورت شماست.
همونطور که دوستان گفتن حتما از NVC نقص مدرک را پیگیری کنید نمیشه زیاد به امید وکیل ها بود.
شما که دیگه یه پا وکیل مهاجرت شدی از همه قوانینش کامل و جامع مطلع هستید قید وکیل را بزنید با آسودگی خودتون پیگیری کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: kamela ، Blaze
آره زنگ زدم و گفت عکساتون درست نیست!!! گفتم بقیه مدارکم چی؟ اونا همه اوکی هستن؟ راستش نفهمیدم چی گفت. اخه خیلی انگلیسیم خوب نیست. نخواستم شوهرم حرف بزنه آخه ممکن بود بگن چرا الان ایرانه
کجا برم عکس بگیرم؟ من رفته بودم ایران فیلم. عکاسی معروفیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، girl ، Blaze
وای میفهمم الان چقدر اعصابت خورده Sad

پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، الهه سابق ، kamela ، ارکیده ، Tomas
(2012-12-03 ساعت 23:00)girl نوشته:  تو امضام نوشتم. من دقیقا فرمها رو نمیدونم کی قرستادیم.
1/16/2011 تاریخ رسیدن مدارکمون به uscis بود , 1. jun. 2011 تاریخ اپرووال پروندمون. پرونده که رفت nvc خیلی دیر به دیر به ما از ما فرم میخواستن و واقعا جون به لبمون کردن Sad
6, nov ,2012 هم که پرونده تو nvc تکمیل شد و رفت سفارت آمریکا در انکارا. الانم منتظر نوبت مصاحبه هستیم. nvc هر 2 ماه یکبار از ما فرم میخواست البته همسر من کمی کوتاهی کرد و خیلی پیگیری نمیکرد تا خودشون ایمیل بدن. شما خیلی پیگیری کنید که زود پروندتون تکمیل شه و مثل ما معطل نشید.
ببخشید تاریخارو جابجا نوشتم.

نه اتفاقا خیلی هم خوب نوشتید. خیلی متاسفم که کارتون انقدر طول کشیده. من حدس میزنم به شما ماه مارچ وقت مصاحبه بدن.
چطور پیگیری کنیم؟ یعنی خودمون زنگ بزنیم بگیم مدارک چی میخوان واسه تکمیل تو nvc? یا واقعا خودشون اگه لازم باشه خبر میدن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl
اگه اینطور باشه که خیلی خوشحال میشم. والا نمیدونم چطور باید پیگیری کرد. من فکر میکردم باید به سفارت ایمیل بدیم ولی پرسیدم یکی از دوستان گفت از nvc باید پیگیری کنم. نمیدونم!

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان