کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2012-12-04 ساعت 03:06)elahenadafy2 نوشته:  الان دیدم نوشته بودی عکاسی کاووس. همون روز عکسو میدن؟ شماره تلفنی چیزی ازشون داری آکارو؟ آخه فردا و پس فردا اکثر جاهای تهران تعطیله، خواستم ببینم فردا بازن یا نه

اگر اصرار کنی بعد از نیم ساعت عکس را خواهند داد

آدرس: خيابان وليعصر بالاتر از سه راه توانير
تلفن: ۸۸۷۹۵۵۴۹, ۸۸۷۹۳۲۹۶
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، kamela ، mercedeh2011 ، Tomas
مرسی آکارو عزیز. فردا میرم همونجا. خداکنه تعطیل نباشن. خداکنه همون روز عکسو بدن. شوهرم داره میره چند روز دیگه و الان توی این مقطع فشار خیلی زیادی رومه. این جواب NVC هم که قوز بالا قوز بود
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، girl ، kamela ، dreamer60 ، mercedeh2011 ، Tomas
آره بابا. این هم که 3 هفته ای جوابمو دادن واسه این بود که کچلشون کردم. هر دفعه که زنگ میزدم میگفتن حداقل 4 هفته طول میکشه تا مدارکتونو بررسی کنیم
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، kamela ، mercedeh2011 ، Tomas
(2012-12-04 ساعت 03:14)elahenadafy2 نوشته:  مرسی آکارو عزیز. فردا میرم همونجا. خداکنه تعطیل نباشن. خداکنه همون روز عکسو بدن. شوهرم داره میره چند روز دیگه و الان توی این مقطع فشار خیلی زیادی رومه. این جواب NVC هم که قوز بالا قوز بود

الهه عزیز مسولینش تا جایی که من برخورد داشتم انسان های فهمیده ای هستند من هفته قبل از سفرم به خاطر درگیری های بیش از حد وقت نداشتم ازشون خواهش کردم که این مورد را برای من استثنا قایل بشن و شرایطم را توضیح دادم اونا هم انصاف به خرج دادن و در عرض نیم ساعت عکس ها را تحویلم دادن منم همونجا روی مبل راحتیشون لم دادم و طبق معمول مهاجرسرا را زیر رو رو کردم
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، kamela ، mercedeh2011 ، Tomas
دقیقا فکر کنم خواستن یه گیری داده باشن. آخه ایران فیلم عکاسی خوبیه و خیلی ها هم اونروز اموده بودن تا عکس لاتاری بگیرن اونجا.

راستی آکاروی عزیز شما به NVC عکس نفرستادید؟ آخه گفتید به USCIS فرستادید و بعدشم واسه مصاحبه عکس انداختید دوباره
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Acaro ، mercedeh2011 ، Tomas
الاهه جون از تو بعیده که بخای ناراحت بشی..اخه تو که ان وی سی بی صاحاب رو میشناسی که....یعنی فکر میکردی گیر ندن؟؟اونا نشستن به همه چی گیر بدن و وقتی کلی ملت رو داغون کردن تازه میفرستن برای سفارت(مثل پرونده گرل)...ناراحت نباش عزیزم..عکس رو هم میفرستی و درست میشه...صبر داشته باش...از عکس های ما هم ایراد گرفتن....یادت هست که؟ولی چیزی که برام عجیبه اینه که ان وی سی هر وقت به من ایمیل میده همو چک لیست رو به من هم میده و میگه به وکیلتون هم دادم این چک لیست رو.....الاهه جون چک لیست به ایمیل وکیلت میره..براش پست نمیکنن که...من فکر میکنم منظورش این بوده که به ادرس ایمیل وکیلت رفته....حالا به هر حال تا یکی 2 روز دیگه میفهمی چی به چی!!!زیاد بهش فکر نکن که داغون میشی.....انشا الاه گیر اخرشون باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، girl ، shabnam.84 ، ارکیده ، Tomas
الهه جون متاسف شدم عزیزم. امیدوارم که زود زود خبر خوب بگیری. من هم کاووس رو همیشه پیشنهاد کردم و می کنم. واقعا عکاسی حرفه ایه. فقط کافی بگی برای چه منظوری عکس می خوای، دیگه نباید دلت شور بزنه. حتما برو، زود هم تحویل می دند.
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، الهه سابق ، mercedeh2011 ، Acaro ، Tomas
مرسی کاملا و نگی عزیزم
الان دارم میرم کاووس یه عکس جدید بندازم.
کاملا صراحتا توی ایمیلم نوشته چک لیستو به آدرس وکیلتون پست کردیم، یعنی ایمیل نکردن بلکه پست کردن. بهشون هم زنگ زدم و گفتم میشه یه کپی از اون چک لیستو واسه من ایمیل کنید که گفتن نه نمیشه!!!! هییییییییییییی
حالا نمیدونم با چه پستی میفرستن و چقدر طول میکشه تا برسه دست وکیلم. دیشب که باهاش صحبت کردم گفت هنوز چیزی به دستش نرسیده.
میدونی چیه؟ مرده شوی همشونو ببرن از دم (ببخشید که بی ادب شدما، دست خودم نیست)
آره کاملا انتظار داشتم که ایراد بگیرن ولی چون هم خودم خیلی با وسواس مدارکمو تهیه کردم و هم وکیلم آدم خیلی دقیقیه با خودم میگفتم شاید، شاید، شاید به من دیگه گیر ندن. شایدم آدم هرچی بیشتر مته به خشخاش بذاره بدتر میشه، نمیدونم
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، Acaro ، girl ، shabnam.84 ، Tomas
(2012-12-04 ساعت 03:19)elahenadafy2 نوشته:  راستی آکاروی عزیز شما به NVC عکس نفرستادید؟ آخه گفتید به USCIS فرستادید و بعدشم واسه مصاحبه عکس انداختید دوباره
الهه عزیز راستش دقیق یادم نیست ولی عکس هایی که آفیسر به من برگردوند عکس هایی بود که در زمان ارسال فرم I-130 انداخته بودم
حالا شاید به NVC هم عکس فرستادم الان بعد از اینهمه انتظار و استرس مغزم shut down کرده یه سری از مراحل را ممکنه پس و پیش بگم
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، الهه سابق ، girl ، Tomas
الاهه جون باز گیر دادن بت که این اجنبی های ترسناک..با این fbi check کوفتی شون Big Grin Smile
امیدوارم این دیگه آخریش باشه که فکر میکنم طبیعتا اخرین گیرشون باشه
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، Tomas
الاهه جون ان وی سی که همیشه به تو هم ایمیل میداد....پس چرا این دفعه نصفه ایمیل داده و بهت گفته چک لیست رو نمیده......عجیبه که با نامه میدن....حالا انشا الاه هرچی که هست زودی بفهمی که مدارکشون رو جور کنی.....نگران نباش..عکست رو که میندازی بقیه اش هم جور میشه.....خودت درست میگی زیاد مته به خشخاش نزار....این نیز بگذرد
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، shabnam.84 ، Tomas
آره کاملا جان. نمیدونم چرا ایندفعه نصفه به خودم ایمیل زدن. بهشونم گفتم که چرا ایمیل نزدین به وکیلم، گفتن ما هاردکپی میفرستیم!!! دیوانه ها
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، kamela ، mercedeh2011 ، Tomas
(2012-12-04 ساعت 02:31)elahenadafy2 نوشته:  آره زنگ زدم و گفت عکساتون درست نیست!!! گفتم بقیه مدارکم چی؟ اونا همه اوکی هستن؟ راستش نفهمیدم چی گفت. اخه خیلی انگلیسیم خوب نیست. نخواستم شوهرم حرف بزنه آخه ممکن بود بگن چرا الان ایرانه
کجا برم عکس بگیرم؟ من رفته بودم ایران فیلم. عکاسی معروفیه.
الهه جون درکت می کنم آدم اینقدر انتظار بکشه بعد بگن عکست قابل قبول نیست وایییییششششششش حرص آدم در میاد......خدا بکشتشون....وای نه نکشتشون بمیرن که دیگه 6 سال کارمون عقب میوفته.....من برای عکسام رفتم عکاسی نگاه توی آیت الله کاشانی سر بلوار فردوس خیلی وارد بود 5در 5 زمینه سفید گوشامم موهام روش بود خودش گفت موهاتو جمع کن گوشات باید معلوم باشه.....از عکسم هیچ ایرادی نگرفتن....
ویزا: CR1•اولین اقدام: 18 جولای 2012•اپروو: 22 ژانویه•nvc و دریافت کیس نامبر: 5 مارچ 2013•تکمیل مدارک: 8 می 2013•وقت مصاحبه: 12جون 2013•دریافت ویزای یکضرب: 17 جون 2013، ابوظبی•ورود به امریکا: 30 جولای 2013 سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، الهه سابق ، girl ، Tomas
مرسی ارکیده عزیزم. امروز رفتم کاووس عکس گرفتم و فایلشو همون موقع بهم داد. منم واسه وکیلم ایمیل کردم تا چاپ بگیره و بفرسته واسشون. حالا منتظریم نامه ای که گفتن برسه دست وکیلم تا ببینیم دیگه چه مواردی بوده غیر از عکس. به قول کاملا عجیبه که به وکیلم ایمیل نزدن و ایراداتو با پست واسش فرستادن. تاحالا همه چیو با ایمیل به خودمو وکیلم میگفتن، نمیدونم چرا ایندفعه اینجوری شده؟ حتی نامه ای که کیس نامبر و اینوویس نامبر توش بود هم با ایمیل واسه هردومون فرستاده بودن ولی الان با پست فرستادن، نمیدونم چجوریه
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، Acaro ، ارکیده ، girl ، kamela ، Tomas
ارکیده جان لطف میکنی امضا بذاری؟ چندوقته پروندت توی ان وی سی هستش؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، mercedeh2011 ، shabnam.84 ، girl ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان