کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
الهه جون منم باید بگم؟ ما الان 2 سال و نیم از عقدمون میگذره.. به افیسری که باهامون مصاحبه میکنه باید بگیم؟
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas
حتما بگو و وقتی ترجمه رو نشون میدی تاکید کن عزیزم
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Tomas
سلام و با تشکر از شما دوستان
که جواب سوال من رو دادین...تازه فهمیدم که برام درخواست ویزای k3 ,k4 کرده الان هم منتظرfile number هستیم بهش گفتن 3 هفته طول میکشه تا این شماره بیاد..حالا می خوام بدونم مرحله بعدش چیه.و چقدر طول می کشه..
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
گرل عزیز نگران این مسئله نباش. وقتی شوهرم برام اقدام کرد کمتر از 2 سال از ازدواجمون می گذشت و نوع ویزای درخواستی من طبیعتا cr1 بود اما روز مصاحبه نزدیک 4 سال از ازدواجم می گذشت (کیس من به خواسته خودمون خیلی طولانی شده بود) خود افیسر همه این سوال ها رو پرسید.(چند وقته ازدواج کردی؟ چند وقته شوهرت رو ندیدی؟ چرا کیست مال سال 2010 ؟ ..)
و من همه رو براش توضیح دادم. وقتی هم که ویزام صادر شد دیدم که ir1 . این یعنی گرین کارتم 10 ساله می شه. خودشون ویزا رو به تناسب تعداد سال ازدواجت صادر می کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، الهه سابق ، girl ، kamela ، Tomas ، سانازی
شیما جان مرحله بعدی اینه که بعد از اپروو در اداره مهاجرت، تقریبا 10 روز تا 2 هفته بعدش پروندت میره سفارت و بعدشم تاریخ مصاحبه بهت میدن.
عجب کار عاقلانه ای کردید که k3 اقدام کردید و ازدواجی اقدام نکردید. اگه من عقلم رسیده بود به k3، الان آمریکا بودم. k3 هم مثل نامزدی 6-7 ماه بیشتر طول نمیکشه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، kamela ، Tomas ، shima joon
جریان K3 چیه الهه؟ توضیح میدی در موردش؟
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، shabnam.84
k-3 چیزیه که ما ازدواجیا اگه ازش اطلاع داشتیم به این روز نمیفتادیم. این ویزا دقیقا مثل نامزدیه و واسه افراد ازدواج کرده است. فرقش با ویزای ازدواجی اینه که بعد از ورود به آمریکا باید یه فرم پر کنه شخص، و بعد از 2-3 ماه گرین کارتش میاد ولی ازدواجی 1 هفته بعد گرین کارتش میاد.
این ویزا خیلیا ازش اطلاع ندارن و هرکی ازدواج کرده فکر میکنه باید ازدواجی اقدام کنه در حالیکه k-3 هم واسه ازدواج کرده هاست ولی در طبقه بندی ویزای غیر مهاجرتی قرار میگیره (عین نامزدیا)
خلاصه کسایی که تازه اقدام کردن، کاملا به نفعشونه که واسه k-3 هم اقدام کنن چون کسی که با k-3 اقدام میکنه با شرایط الان حداکثر 6-7 ماهه مصاحبه میشه ولی ویزای ازدواجی بالای یک سال زمان میبره
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، kamela ، Tomas ، shabnam.84 ، shima joon ، simi
الهه جون یعنی فک میکنی با این ویزا چند وقت دیگه پیش شوهرم هستم...راستی ما اول فوریه میریم سفارت ترکیه گیر بدیم ویزامونو زودتر بگیریم!! یعنیییییییییییی میشههههه خدااا
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
شیما جان شما الان اقدام کردید و تا مراحل اداریش طی نشه ویزا نمیدن بهتون.. اینکه تشریف ببرید اونجا کاری رو از پیش نمیبره.. البته کارتون خیلی طول نمیکشه خیالتون راحت باشه.. خیلی زود میری پیش همسرت عزیزم Smile
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: kamela ، Tomas ، shima joon
شیما جان با k-3شش هفت ماهه اونجایی ایشالا. عزیزم همونطور که جودی گفت متاسفانه اینجوریه که اگه آدم با یه 20 لیتری بنزین هم بره دم سفارت و خودشو آتیش بزنه، ککشون هم نمیگزه و میگن باید تا طی شدن مراحل اداری صبر کنید.
الان خیلی زوده واسه خسته شدن. جودی رو ببین، الان 2 ساله که اقدام کرده، من پس فردا میشه یک سال که اقدام کردم و هنوز هم هیچی به هیچی. باید خیلی قوی باشی و نشینی همش روزشماری کنی. چون اعصابت دااااغون میشه.
خداروشکر کن که k3 اقدام کردی وگرنه مثل ماها روی 1.5 تا 2 سال باید حساب میکردی. پس خوشحال باش و امیدوار
پاسخ
تشکر کنندگان: kamela ، simi ، girl ، Tomas ، shabnam.84
اینجا لازم شد بگم کیس ما الان دقیقا شد 3 سال و 3 ماه که داره مراحل رو طی میکنه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، Tomas ، shabnam.84
ایشالاااااا....منو پسرم خیلی دلمون تنگههههه
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، Tomas ، shabnam.84 ، kamela
(2013-01-01 ساعت 14:53)kamela نوشته:  اینجا لازم شد بگم کیس ما الان دقیقا شد 3 سال و 3 ماه که داره مراحل رو طی میکنه!
مگه شما چه کتگوری هستین ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، kamela
ایشون IR1 هستن. ازدواجی با سیتیزن. ویزای ازدواجیه دیگه. الان سر یه عکس مسخره 1 ماه وقت منو تلف کردن هنوزم اکی ندادن
من به این نتیجه رسیدم که ازدواجیای با سیتیزن ها رو خیلی بیشتر از ازدواجیای با گرین کارتی سخت میگیرن.
جودی هم ازدواجی با سیتیزنه، الان 2 ساله اقدام کرده
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، omnia ، Tomas ، kamela
الهه میگه 3 سال و 3 ماه !
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، الهه سابق

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان