کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
f2a سی روز رفت جلو Sad
f4 که مادر من هست الان چند ماهه 7 روز می ره جلو هر ماه ....
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، الهه سابق ، saba.m ، Tomas ، sam11
بچه ها یه سوال ممنون می شمو جواب بدید...
همسر من اونجا آدرس خونشو داده بود الان باید خونشو عوض کنه تغییر آدرس رو چجوری باید بهشون خبر بدیم بعد ممکنه به خاطر تغییر آدرس تاخیری تو پروندمون بوجود بیاد؟
ویزا: CR1•اولین اقدام: 18 جولای 2012•اپروو: 22 ژانویه•nvc و دریافت کیس نامبر: 5 مارچ 2013•تکمیل مدارک: 8 می 2013•وقت مصاحبه: 12جون 2013•دریافت ویزای یکضرب: 17 جون 2013، ابوظبی•ورود به امریکا: 30 جولای 2013 سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Tomas
از طریق ایمیل اطلاع بدید و اطلا تاثیری تو روند پرونده نداره Smile
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: ارکیده ، Tomas ، سانازی
آخه هنوز اپروو نشدم به چه آدرسی باید ایمیل بدیم؟
ویزا: CR1•اولین اقدام: 18 جولای 2012•اپروو: 22 ژانویه•nvc و دریافت کیس نامبر: 5 مارچ 2013•تکمیل مدارک: 8 می 2013•وقت مصاحبه: 12جون 2013•دریافت ویزای یکضرب: 17 جون 2013، ابوظبی•ورود به امریکا: 30 جولای 2013 سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
اها.. من فکر کردم اپروو شدید.. دوستان لطفا راهنمایی کنید.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: ارکیده ، Tomas
آخه هنوز اپروو نشدم به چه آدرسی باید ایمیل بدم و سابجکت ایمیل و متنش باید چی باشه؟

ببخشید کامنتم 2بار اومد اولی رو نمیدیدم با دومی باهم اومدن. 6ماه از ارسال مدارکم می گذره هنوز اپروو نشدم بعد از 6 ماه نامه فرستادن که کپی عقدنامه رو ترجمه نشده می خوان فرستادیم فکر کنم زمان اپروو شدن من رکورد شکوند حالا برای تغییر آدرس باید صبر کنم که اپروو بشم؟

پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Tomas
نه عزیزم به نطر من تغییر ادرسو هرچه زودتر اطلاع بدید ممکنه نامه ای واستون پست کنن چون اینا کلا کارشون اصلا حساب کتاب نداره.. الان پرونده من 2 ماه و 1 هفتس تو nvc تکمیل شده ایمیل دادم به سفارت میگن پروندت دست ما نیست.. من 2 ساله منتظرم پروندمم ازدواجی با ستیزنه. اونایی که همزمان با من اقدام کردن همه ویزا گرفتن جز من!
شما به uscis زنگ بزنید و بهشون بگید همسرتون میخواد ادرسو تغییر بده اونا راهنماییتون میکنن.

پاسخ
تشکر کنندگان: ارکیده ، Tomas
سابجکت ایمیل باید رسیدنامبر باشه
خط اول نام کامل پتیشنر و تاریخ تولدش
خط دوم نام کامل اپلیکنت و تاریخ تولدش
حواست باشه فرمت تاریخ اونا رو رعایت کنی یعنی اول سال بعد روز بعد ماه
بعد هم بنویس
when my case will be approved? it is about 6 months after receiving my receipt number
ببین پروندت رفته کدوم سرویس سنتر و بر طبق اون آدرس ایمیلو از صفحه زیر پیدا کن:
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...2ca60aRCRD
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: ارکیده ، girl ، Tomas ، سانازی ، Saeedv13
چند روزي نبودم و ميخوام به nvc ايميل بزنم ولي ميترسم
بخدا پام برسه امريكا ميرم پيش وكيل مفت خورمون تا جون داره ميزنمش
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، kamela ، shabnam.84 ، Tomas ، sam11
چرا میترسید؟ ترس نداره.. حق طبیعی شماست که هر موقع بخواید ایمیل بدید و از روند پروندتون با خبر بشید

پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، sam11
simiجووون..من هم توی برنامه ام هست که رفتم امریکا 2 تا وکیل رو حسابی بزنم..مخصوصا وکیل اولیمون رو که دقیقا نزدیک 2 سال کارمون رو عقب انداخت...خاستی این کارو بکنی من هم باهات میام که وقتی مال تورو زدیم بعد بریم سراغ مال من..
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، simi ، shabnam.84 ، Tomas ، سانازی ، sam11
(2013-01-13 ساعت 03:44)kamela نوشته:  simiجووون..من هم توی برنامه ام هست که رفتم آمریکا 2 تا وکیل رو حسابی بزنم..مخصوصا وکیل اولیمون رو که دقیقا نزدیک 2 سال کارمون رو عقب انداخت...خاستی این کارو بکنی من هم باهات میام که وقتی مال تورو زدیم بعد بریم سراغ مال من..

بخدا دارم دیوونه میشم از دست این وکیل.1بار هم سر به هوایی این وکیل به خانواده همسرم ثابت شده بوداما بازم با این اقدام کردن :-/
حتما میام کله شونو بکنیم شنیدی میگن وکیلا حرف مفت زیاد میزنن اما مفت حرف نمیزنن؟ جریان کار ماست. یه دنیا پول میگیرن هیچ کاریم نمیکنن . زنگ نمیزنه ان وی سی که چرا موکل من 50روز اپرو شده کیس نامبرش نیومده . عصبانیمممممممممممممم
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، Tomas ، kamela ، sam11
بچه ها یه سوال: ممنون می شم جواب بدید....برای مرحله اول که مدارکمو فرستادم ازم 1 قطعه عکس خواستن و الان 6 ماه می گذره هنوز اپروو نشدم ولی هیچ ایرادی از عکسم نگرفتن ممکنه تو مرحله nvc از عکسم ایراد بگیرن؟آخه یکی از دوستای شوشو اومده ایران به سرم زده 6تا عکس جدید بدم ببره برای همسرم که اگه یه وقت تو nvc ایراد گرفتن عکس آماده داشته باشه 1 ماه طول نکشه که تازه عکسم به دست شوشو برسه عکسم که فرستادیم گوشام معلومه از روبرو هست 5در 5 هست آرایش تقریبا اصلا ندارم فقط 1 ریمل و یه رژ کمرنگ دارم که عکاس اونارو پررنگ کرده و یه کم روتوش کرده....یه سوال دیگه اینکه nvc اصل عقدنامه و شناسنامه ایرانی همسرو یا خودم رو میخواد؟

پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، sam11
ارکیده جان اگه میخوای عکس بفرست ولی اگه هم بخوان ایرادی بگیرن نیازی نیست شما عکس رو پست کنید.. میتونی وقتی عکس گرفتی از عکاسی فایل عکس رو بگیری و برای شوهرت ایمیل کنی, ایشونم میبرن پرینت میگیرن و پست میکنن.. فکر کنم 1 روزه هم بشه این کارو کرد. راجع به سؤال دومت باید بگم معلوم نیست از بعضیا میخوان اصل رو و از بعضیا نمیخوان, از ما نخواستن ولی دیدم از چند نفر اصل رو خواستن.. البته شناسنامه نه ولی سند ازدواج رو شنیدم ممکنه بخوان.

پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، الهه سابق ، negi ، ارکیده ، sam11
(2013-01-13 ساعت 19:32)ارکیده نوشته:  بچه ها یه سوال: ممنون می شم جواب بدید....برای مرحله اول که مدارکمو فرستادم ازم 1 قطعه عکس خواستن و الان 6 ماه می گذره هنوز اپروو نشدم ولی هیچ ایرادی از عکسم نگرفتن ممکنه تو مرحله nvc از عکسم ایراد بگیرن؟آخه یکی از دوستای شوشو اومده ایران به سرم زده 6تا عکس جدید بدم ببره برای همسرم که اگه یه وقت تو nvc ایراد گرفتن عکس آماده داشته باشه 1 ماه طول نکشه که تازه عکسم به دست شوشو برسه عکسم که فرستادیم گوشام معلومه از روبرو هست 5در 5 هست آرایش تقریبا اصلا ندارم فقط 1 ریمل و یه رژ کمرنگ دارم که عکاس اونارو پررنگ کرده و یه کم روتوش کرده....یه سوال دیگه اینکه nvc اصل عقدنامه و شناسنامه ایرانی همسرو یا خودم رو میخواد؟
هیچ‌وقت هیچ‌جا اصل مدرک رو تحویل ندید مگر اینکه بخوان همون‌جا نگاه کنن و بهتون بگردونن. همیشه احتمال گم‌شدن هست (تنها موقعی که می‌خوان ویزا رو صادر کنن باید اصل پاسپورت رو به سفارت تحویل بدید). عقد‌نامه‌رو ترجمه رسمی کنید و ترجمه رسمی رو بفرستید و تنها روز مصاحبه اگر خواستند اصل عقد‌نامه رو نشونشون بدید. حالا که می‌تونید یه سری مدارک بفرستید اینها رو بفرستید
۱- ۲ قطعه عکس ۵ در ۵ زمینه روشن که دو گوش معلوم باشه و آرایش نداشته باشید و موهاتون توی صورت نباشه و به عکاسی هم تاکید کنید که عکس رو رتوش نکنه (زیورآلات هم نباشه).
۲- ترجمه رسمی شناسنامه
۳- ترجمه رسمی عقدنامه
نوع ویزا: ازدواجی با سیتیزن/فرستادن مدارک: ۳۰ آگوست ۲۰۱۲/ پذیرش: ۲۶ نوامبر ۲۰۱۲/ دریافت کیس نامبر: ۷ دسامبر ۲۰۱۲/ مصاحبه: سپتامبر ۲۰۱۳/ کلیرنس: در حال انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، shabnam.84 ، الهه سابق ، kamela ، ارکیده ، sam11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان