کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2010-05-24 ساعت 00:40)Kamran1977 نوشته:  سلام دوستان

در ادامه ارسال ۱۹۳ ،
در مورد CR1-IR1 این اطلاعات را تایید میکنم:
مبنای نوع گرینکارت تاریخ ورود به آمریکاست.اگر به هنگام ورود ۲ سال از تاریخ ازدواج گذشته باشه .اقامت ۱۰ ساله ارایه میشه و در غیر این صورت Conditional..
در لیست مصاحبه که آنکارا اعلام کرد Category من CR-1 اعلام شد.ویزا هم در پاسپورتمCR1 زده شد.اما به هنگام تحویل بسته زرد برگه ای ارایه شد که در اون اشاره شده بود که زمان Admit در امریکا اگر۲ سال از تاریخ ازدواج نگذشته باشد گرین کارتConditional داده میشه و در غیر اینصورت دائم

امیدوارم پرونده این نکته مبهم بسته شده باشه
-.

خیلی ممنون

من هم این برام سوال بود

امیدوارم پس از ورود و دریافت گرین کارت دائم 10ساله این خبر رو تایید کنید

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان من 400 $ را پرداخت کردم و الان زده که paid شده، الان من باید چیکار کنم؟
همسرم باید کدوم فرم ها را ارسال کنه؟
آیا باید رسید پرداخت ها را از توی سایت برای NVC ارسال کنم؟
حدودا چقدر مونده تا نوبت مصاحبه؟
لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه. ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
ارسال 193 را مطالعه کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-05-29 ساعت 00:51)Kamran1977 نوشته:  ارسال 193 را مطالعه کنید
خوب الان من باید منتظر نامه از طرف NVC باشم یا اینکه خودم باید اقدامی انجام بدم؟
ضمن اینکه کیس نامبر من تو نامه های جدید از wac که در اول شماره بود به FRN تغییر کرده که حدس زدم مصاحبه من را واسه فرانکفورت گذاشتن که من طی دو نوبت از مدارک واسه NVC ارسال کردم نامه نوشتم که اگه امکان داره مصاحبه من در دبی یا ترکیه باشه. یعنی امکان داره تغییری بدن محل مصاحبه را؟
و اینکه من سربازی بودم و هم کارم نیمه دولتی هست که سابقه محل کارم هم واسشون ترجمه کردم و فرستادم.
آیا FBI چک باز هم ممکن هست شامل من بشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من در فروردین 89 در ترکیه ازدواج کرده ام و مدرک ازدواج بین المللی را از این کشور گرفته ام با توجه به اینکه شوهرم سیتیزن امریکا می باشد من میتوانم گرین کارت یا ویزای ازدواجی بگیرم ولی مشکلی که دارم این است که من دانشجو هستم وحدود 3 سال تا پایان یافتن درسم مانده است و نمی توانم تا پایان یافتن درسم برای مدت بیش از یکماه در سال در امریکا زندگی کنم. ممنون میشوم اگر اطلاعی از نوع ویزا منطبق به شرایط من یا وکیل با هزینه مناسب معرفی کنید.
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-05-31 ساعت 19:13)سیما 2000 نوشته:  با سلام
من در فروردین 89 در ترکیه ازدواج کرده ام و مدرک ازدواج بین المللی را از این کشور گرفته ام با توجه به اینکه شوهرم سیتیزن امریکا می باشد من میتوانم گرین کارت یا ویزای ازدواجی بگیرم ولی مشکلی که دارم این است که من دانشجو هستم وحدود 3 سال تا پایان یافتن درسم مانده است و نمی توانم تا پایان یافتن درسم برای مدت بیش از یکماه در سال در امریکا زندگی کنم. ممنون میشوم اگر اطلاعی از نوع ویزا منطبق به شرایط من یا وکیل با هزینه مناسب معرفی کنید.
با تشکر
سلام دوست عزیز میتونم یک وکیل خوب به شما معرفی کنم که میتونه خیلی کمک شما باشه.دکتر ایرج ناصریان که شماره اش هست.3377900-310-001
پاسخ
تشکر کنندگان:
نمی دونم جای سوالم اینجاس یا نه و آیا کسی قبلا این سوال رو پرسیده یا نه.با این حال ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی به من بده.
کسی که تازه گرین کارت گرفته و وارد آمریکا شده چه راههایی براش وجود داره که بتونه همسرشو بیاره پیش خودش؟ و همسرش از داخل خاک آمریکا اقدام کنه برای گرفتن گرین کارت.آیا راهی هست که آدم سالها دوری و سفرهای متعدد به آنکارا و ابوظبی رو متحمل نشه؟
بازم تشکر می کنم که جوابمو میدین
برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-06-04 ساعت 12:15)ehsan_gh نوشته:  نمی دونم جای سوالم اینجاس یا نه و آیا کسی قبلا این سوال رو پرسیده یا نه.با این حال ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی به من بده.
کسی که تازه گرین کارت گرفته و وارد آمریکا شده چه راههایی براش وجود داره که بتونه همسرشو بیاره پیش خودش؟ و همسرش از داخل خاک آمریکا اقدام کنه برای گرفتن گرین کارت.آیا راهی هست که آدم سالها دوری و سفرهای متعدد به آنکارا و ابوظبی رو متحمل نشه؟
بازم تشکر می کنم که جوابمو میدین

سلام.میتونه با ویزای دانشجویی بیاد امریکا و اونجا عقد کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
salam dostan man ankara hastam .diroz sobh residam man emroz zohr ups va viza o gereftam .

سلام دوستان من آنکارا هستم. دیروز صبح رسیدم من امروز ظهر UPS و ویزا رو گرفتم.
پاسخ
تشکر کنندگان: اليزا ، Ali Sepehr ، megaholding ، Yasi ، دنیز ، sara77 ، Soofia ، sib 24
[quote='sara77' pid='21774' dateline='1254570855']
ممنون از جوابتون . همسر من سیتیزن امریکاست و آخر ماه هم باید برم برای مصاحبه .کمتر از 6 ماه طول کشید تا وقت مصاحبه دادن . شما مطمئنید که به من چک نمی خوره ؟ من دیدم که به خانومها هم چک می خوره ها .

سلام سارا جان
من هم همسرم سیتیزن امریکاست می خواستم بدونم از روزی که براتون اقدام شد چقدر طول کشیید تا سفارت جواب بده
من شوهرم اونجا به دنیا اومده تازه داره میره برای من apply کنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-06-10 ساعت 23:14)susan نوشته:  salam dostan man ankara hastam .diroz sobh residam man emroz zohr ups va viza o gereftam .

سلام دوستان من آنکارا هستم. دیروز صبح رسیدم من امروز ظهر UPS و ویزا رو گرفتم.
سلام سوسن جان خيليخوشحال شدم تبريک ميگم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Soofia
سلام
بچه ها خوشحال میشم من رو کامل راهنمایی کنید
من دوست دخترم 2010 لاتاری برنده شد و هفته آینده وقت مصاحبه داره . سوال من اینه که چطور میتونه بعد از گرفتن گرین کارت برای من اقدام کنه؟ یعنی چه راههایی هست و بهترین اون کدومه و کوتاه ترینش چیه؟
البته ایشون اسم من رو در فرم اولی که پارسال فرستاده بود به عنوان همراهی که در آینده میخواد با خودش به آمریکا ببره نوشته بود، ولی ما نه ازدواج کردیم و نه نامزد .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-06-15 ساعت 02:13)mohamad62 نوشته:  سلام
من دوست دخترم 2010 لاتاری برنده شد و هفته آینده وقت مصاحبه داره . سوال من اینه که چطور میتونه بعد از گرفتن گرین کارت برای من اقدام کنه؟ یعنی چه راههایی هست و بهترین اون کدومه و کوتاه ترینش چیه؟
البته ایشون اسم من رو در فرم اولی که پارسال فرستاده بود به عنوان همراهی که در آینده میخواد با خودش به آمریکا ببره نوشته بود، ولی ما نه ازدواج کردیم و نه نامزد .
سلام
وقتی شما عقد نکردید ایشون نمی تونسته اسم شما رو به عنوان همراه ذکر کنه.
حتی به خاطر این کار ممکنه کیس ایشون رد بشه و اگر رد بشه خودشون هم نمی تونند برن چه برسه به اینکه واسه شما هم اقدام کنند. اینجا رو هم ببینید:
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...F#pid56408
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
پاسخ
تشکر کنندگان:
از دوستانی که ویزای نامزدی دریافت کردن لطفا بگن که ایا ویزایی که توی پاسپورت میزنن یا روی پاکتی که سفارت میده بهمون چیزی نوشته که نوع ویزا مشخص باشه؟
بعنی توی پاسپورت میزنه که این ویزا نامزدی هست؟؟؟
مرسی
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-06-15 ساعت 02:33)maryamjay نوشته:  
(2010-06-15 ساعت 02:13)mohamad62 نوشته:  سلام
سلام
وقتی شما عقد نکردید ایشون نمی تونسته اسم شما رو به عنوان همراه ذکر کنه.
حتی به خاطر این کار ممکنه کیس ایشون رد بشه و اگر رد بشه خودشون هم نمی تونند برن چه برسه به اینکه واسه شما هم اقدام کنند. اینجا رو هم ببینید:
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...F#pid56408

سلام
دوست من شما اشتباه برداشت کردید اولا منظور من از فرم اول اون فرمی نبست که برای شرکت در لاتاری پر کرده منظورم پاکت و فرم سری اولی هست که بعد از قبولی در لاتاری برای ایشون فرستاده شده. دوما منظورم این نبود که اسم من رو به عنوان شوهر یا نامزد رد کرده باشه توی این فرم اسامی 3-4 نفری رو که احتمال داره در آینده شخص برنده بخواهد با خود به آمریکا ببره رو پرسده که اونم اسم من رو به عنوان یکی از افراد نوشتهک
حالا خواهشا توضیح بدید چه راههایی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان