کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
سلام دوستان
کیس من ازدواجی هست والان 5 ماه نیم هست که کیس را باز کردیم و بعد از این مدت تازه یک نامه از USCIS برای همسرم در آمریکا آمده که کپی و ترجمه سند ازدواج از ما می خواد آیا این طبیعی هست بعد از این مدت تازه این مدارک را از ما بخوان؟؟؟
دوستان کسی میدونه چقدر طول میکشه ما از شر این USCIS خلاص شیم و چه زمانی پرونده به NVC میره .؟ و اصلا کی کیس نامبر میگریم؟؟؟
با تشکر از دوستان عزیز
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: April 2010
محل مصاحبه:ناپل بود که با بدبختی به ابوظبی تغییر دادیم
تاریخ تکمیل مدارک در NVC: 2011 /Feb/18
تاریخ مصاحبه: 4 آپریل 2011
تاریخ گرفتن ویزا:6 آپریل 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا :یک سال تمام
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-10-16 ساعت 22:09)mehdi_behzadi نوشته:  سلام دوستان
کیس من ازدواجی هست والان 5 ماه نیم هست که کیس را باز کردیم و بعد از این مدت تازه یک نامه از USCIS برای همسرم در آمریکا آمده که کپی و ترجمه سند ازدواج از ما می خواد آیا این طبیعی هست بعد از این مدت تازه این مدارک را از ما بخوان؟؟؟
دوستان کسی میدونه چقدر طول میکشه ما از شر این USCIS خلاص شیم و چه زمانی پرونده به NVC میره .؟ و اصلا کی کیس نامبر میگریم؟؟؟
با تشکر از دوستان عزیز
سلام دوست عزیز. راستش دقیقا نمیدونم کی بهتون شماره کیس میدن ولی واسه من که شش ماه بعد از اولین اقدام تاریخ مصاحبه رو مشخص کردن.
یادمه هر مدرکی رو که میخواستن و میفرستادیم حدود ا یکماه و نیم بعدش نامه می آمد و مدرک بعدی را میخواستن

پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi_behzadi
سلام shamim جان
مرسی از بابت راهنمایی اما شما ماشاا... کارتان خیلی خیلی زود انجام شده Wink
ولی من از این شانس ها ندارمBig Grin ای کاش حداقل از شر این uscis خلاص میشدیم
اولین اقدام: April 2010
محل مصاحبه:ناپل بود که با بدبختی به ابوظبی تغییر دادیم
تاریخ تکمیل مدارک در NVC: 2011 /Feb/18
تاریخ مصاحبه: 4 آپریل 2011
تاریخ گرفتن ویزا:6 آپریل 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا :یک سال تمام
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ممنون از سایت خوبتون. ازتون یه سوال داشتم. من 2 سال پیش ازدواج کردم.الان یه دختر چند ماهه دارم. همسرم سیتیزن آمریکا هستن. پارسال برای ویزای ازدواج اقدام کردم. پرونده ام خیلی زود پذیرفته شد ولی یکی از مدارکم مشکل داشت. من چند سال پیش کانادا بودم و وقتی به ایران برمی گشتم به پیشنهاد دوستان نامه عدم سوپیشینه و اثر انگشت از پلیس کانادا گرفتم . فکر نمیکردم به دردم بخوره ولی وقتی برای ویزای ازدواج اقدام کردم وکیل این مدرک رو خواست و من فرستادم ولی متاسفانه گفتن تاریخش قدیمیه و باید آپدیت بشه برای همین دوباره نامه رو فرستادن کانادا تا بررسی کنن. الان بیشتر از 10 ماه گذشته و هنوز کانادا جوابی به ما نداده. وکیلمون میگه پروسه این نامه بین 2 تا 12 ماه طول میکشه و به محض این که نامه بیاد و پرونده ام تکمیل بشه بهم وقت برای مصاحبه میدن. راستش این انتظار دیگه برام خیلی آزاردهنده شده و خیلی نگران هستم. می ترسم این 2 ماه هم بگذره و خبری از نامه من نشه و یا این که از من اثر انگشت جدید بخوان که برام امکانش نیست با نوزاد چند ماهه دوباره به کانادا سفر کنم. آیا کسی در این سایت هست که شرایطش با من یکی باشه یا در این زمینه اطلاعاتی داشته باشه؟ ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنین. من چی کار میتونم بکنم که کارم زودتر درست بشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-10-18 ساعت 00:19)ایما نوشته:  سلام دوستان
ممنون از سایت خوبتون. ازتون یه سوال داشتم. من 2 سال پیش ازدواج کردم.الان یه دختر چند ماهه دارم. همسرم سیتیزن آمریکا هستن. پارسال برای ویزای ازدواج اقدام کردم. پرونده ام خیلی زود پذیرفته شد ولی یکی از مدارکم مشکل داشت. من چند سال پیش کانادا بودم و وقتی به ایران برمی گشتم به پیشنهاد دوستان نامه عدم سوپیشینه و اثر انگشت از پلیس کانادا گرفتم . فکر نمیکردم به دردم بخوره ولی وقتی برای ویزای ازدواج اقدام کردم وکیل این مدرک رو خواست و من فرستادم ولی متاسفانه گفتن تاریخش قدیمیه و باید آپدیت بشه برای همین دوباره نامه رو فرستادن کانادا تا بررسی کنن. الان بیشتر از 10 ماه گذشته و هنوز کانادا جوابی به ما نداده. وکیلمون میگه پروسه این نامه بین 2 تا 12 ماه طول میکشه و به محض این که نامه بیاد و پرونده ام تکمیل بشه بهم وقت برای مصاحبه میدن. راستش این انتظار دیگه برام خیلی آزاردهنده شده و خیلی نگران هستم. می ترسم این 2 ماه هم بگذره و خبری از نامه من نشه و یا این که از من اثر انگشت جدید بخوان که برام امکانش نیست با نوزاد چند ماهه دوباره به کانادا سفر کنم. آیا کسی در این سایت هست که شرایطش با من یکی باشه یا در این زمینه اطلاعاتی داشته باشه؟ ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنین. من چی کار میتونم بکنم که کارم زودتر درست بشه ؟
دوست عزیز راستش فکر نمی کنم توی این سایت کسی تا حالا چنین موردی براش پیش اومده باشه.
اما به نظر من شما خودت با سفارت کانادا در ایران تماس بگیر و بگو که برای درخواست ویزا در آمریکا چنین موردی برات پیش اومده.
فکر کنم اونها بهتر بتونند کمک کنند.
حتی من شنیدم بعضی از سفارتخانه ها امکان صدور سوء پیشینه را دارند. (البته از طریق استعلام از پلیس کشور مطبوع خودشون)
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان

من کیسم ازدواج بود و از تاریخ 2010 july 9 اکتیو شده الان 3 ماه 9 روز گذشته و هنوز خبری از وقت سفارت نیست به نظرتون چقدر دیگه باید صبر کنم
ممنون میشم کمکم کنید Shy
تارخ تشکیل پرونده: june 2010
محل مصاحبه:ابوظبی
تاریخ تکمیل مدارک در NVC: 2011 /April/04
تاریخ مصاحبه: jun 13 2011
دریافت ویزا : 2011 13 jun Big Grin
ایمان داشته باش که کوچک ترین محبت ها از ضعیف ترین حافظه ها پاک نمی شود." ویکتور هوگو "Big Grin[/size]
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان

من کیسم ازدواج بود و از تاریخ 2010 july 9 اکتیو شده الان 3 ماه 9 روز گذشته و هنوز خبری از nvc نیست به نظرتون چقدر دیگه باید صبر کنم
ممنون میشم کمکم کنید Shy
تارخ تشکیل پرونده: june 2010
محل مصاحبه:ابوظبی
تاریخ تکمیل مدارک در NVC: 2011 /April/04
تاریخ مصاحبه: jun 13 2011
دریافت ویزا : 2011 13 jun Big Grin
ایمان داشته باش که کوچک ترین محبت ها از ضعیف ترین حافظه ها پاک نمی شود." ویکتور هوگو "Big Grin[/size]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-10-18 ساعت 01:23)fafa نوشته:  سلام به همه دوستان

من کیسم ازدواج بود و از تاریخ 2010 july 9 اکتیو شده الان 3 ماه 9 روز گذشته و هنوز خبری از nvc نیست به نظرتون چقدر دیگه باید صبر کنم
ممنون میشم کمکم کنید Shy

میشه بیشتر در مورد کیستون توضیح بدین؟مثلا تا بحال چه نامه ها و مدارکی برای nvc فرستادین؟آخرین نامه nvc به شما حاوی چه نکاتی بوده؟
[font=Trebuchet MS]شماره کیس:****ANK2009
تاریخ مصاحبه:17 آبان
تاریخ کلیرنس:21 دی
تاریخ عزیمت:24 آوریل
عزیمت به:Saint Louis,Missouri

[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-10-18 ساعت 01:07)emankh101 نوشته:  
دوست عزیز راستش فکر نمی کنم توی این سایت کسی تا حالا چنین موردی براش پیش اومده باشه.
اما به نظر من شما خودت با سفارت کانادا در ایران تماس بگیر و بگو که برای درخواست ویزا در آمریکا چنین موردی برات پیش اومده.
حتی من شنیدم بعضی از سفارتخانه ها امکان صدور سوء پیشینه را دارند. (البته از طریق استعلام از پلیس کشور مطبوع خودشون)

من با سفارت کانادا تماس گرفتم ولی بهم گفتن اونا همچین کاری برام انجام نمیدن . موندم چی کار کنم؟! وکیلمون خیلی خونسرده... همسرم آمریکاست . دخترم داره بزرگ میشه و پدرشو ندیده...خودم هم موندم از کارم استعفا بدم یا نه ؟ تو وضعیت مسخره ایی گیر افتادم! گفتم شاید کسی تو این سایت تجربه مشابهی داشته باشه... در هر حال ممنونم از راهنماییتون. امیدوارم کار همه دوستان زود زود درست بشه مال من هم همینطور!
راستی یه سوال : وقتی برای مصاحبه میریم آنکارا (برای ویزای ازدواج) بلافاصله معاینه پزشکی و واکسیناسیون انجام میشه یا این که باید دوباره یه سفر دیگه بریم ترکیه؟ ببخشید من ترتیبشو نمیدونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-10-18 ساعت 23:34)ایما نوشته:  
(2010-10-18 ساعت 01:07)emankh101 نوشته:  

من با سفارت کانادا تماس گرفتم ولی بهم گفتن اونا همچین کاری برام انجام نمیدن . موندم چی کار کنم؟! وکیلمون خیلی خونسرده... همسرم آمریکاست . دخترم داره بزرگ میشه و پدرشو ندیده...خودم هم موندم از کارم استعفا بدم یا نه ؟ تو وضعیت مسخره ایی گیر افتادم! گفتم شاید کسی تو این سایت تجربه مشابهی داشته باشه... در هر حال ممنونم از راهنماییتون. امیدوارم کار همه دوستان زود زود درست بشه مال من هم همینطور!
راستی یه سوال : وقتی برای مصاحبه میریم آنکارا (برای ویزای ازدواج) بلافاصله معاینه پزشکی و واکسیناسیون انجام میشه یا این که باید دوباره یه سفر دیگه بریم ترکیه؟ ببخشید من ترتیبشو نمیدونم.

بله دوست عزیز معاینات و آزمایشات پزشکی در آنکارا انجام میشه البته برای واکسن میتونید در همین ایران و تهران در انیستیتو پاستور با قیمت خیلی ارزان انجام بدید وکارت زرد بین المللی واکسیناسیون بگیرید و ببرید آنکارا و به پزشک ارائه بدید.، اگر هم نخواستید در آنکارا دکتر با چندین برابر قیمت واکسن ها را تزریق میکنه. تمامی این کار ها در همان دفعه اول انجام میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من چند تا سوال داشتم اول اينكه من الان پيش دانشگاهي ام اگه بخوام از كشور خارج شم چطورياس ؟؟ نظام وظييه ؟؟ و ... ؟؟؟ كامل بگيد كه به مشكل بر نخورم
دوم اينكه من يه دوست دختر آمريكايي دارم و قراره بياد ايران بعد اگه من بخوايم با هم برگرديم آمريكا بايد چيكار كنم ؟؟؟ ازدواج ؟؟؟ اينم اگه كامل بگيد ممنون ميشم
من هيچي از قوانين و اصطلاحات نميدونم لطفا كمك كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من برای ویزای نامزدی اقدام کردم یک ماه دیگه وقت مصاحبه دارم.کسی می دونه سوالات متداولی که کنسول می پرسه چیه؟ و ویزا کی حاضر می شه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-10-23 ساعت 16:02)smaguli نوشته:  سلام من چند تا سوال داشتم اول اينكه من الان پيش دانشگاهي ام اگه بخوام از كشور خارج شم چطورياس ؟؟ نظام وظييه ؟؟ و ... ؟؟؟ كامل بگيد كه به مشكل بر نخورم
دوم اينكه من يه دوست دختر آمريكايي دارم و قراره بياد ايران بعد اگه من بخوايم با هم برگرديم آمريكا بايد چيكار كنم ؟؟؟ ازدواج ؟؟؟ اينم اگه كامل بگيد ممنون ميشم
من هيچي از قوانين و اصطلاحات نميدونم لطفا كمك كنيد

برای خروج از کشور باید گذرنامه و روادید داشته باشید که مستلزم مشخص شدن وضعیت نظام وظیفت هست. بدون سربازی کربلا هم نمی تونی بری چه برسه به لاس وگاس.

برای آشنایی با اصطلاحات و قوانین هم بی زحمت برو تو پستها و مطالب قبلی بلول خودت میشی ایرج ناصریان میتونی دفتر مهاجرت بزنی. هر چیزی که بخوای می تونی اینجا پیدا کنی.
(2010-10-23 ساعت 16:30)mah نوشته:  سلام
من برای ویزای نامزدی اقدام کردم یک ماه دیگه وقت مصاحبه دارم.کسی می دونه سوالات متداولی که کنسول می پرسه چیه؟ و ویزا کی حاضر می شه؟

اولین بار کجا همدیگرو دیدید؟
چند بار تاحالا همدیگرو دیدید؟
شغل نامزدت چیه؟
آیا قبلا ازدواج کرده؟
اونجا میخوای چه کار کنی؟
نامزدت خونه که میاد از سر کار چکار می کنه؟
رنگ/ غذا/ سرگرمی مورد علاقش چیه؟
رشته تحصیلیت چیه؟
اگه اختلاف سنتون فاحش باشه ممکنه بیشتر سوال پیچت کنه و در مورد کیفیت رابطه و دلیل علاقه مندیتون سوال کنه. موفق باشید.
“All that we are is the result of what we have thought.” - Buddha
پاسخ
تشکر کنندگان: smaguli ، mah
دوست گرامی تا بحال چه مدارکی رو برای uscis فرستادین؟

(2010-10-18 ساعت 01:12)fafa نوشته:  سلام به همه دوستان

من کیسم ازدواج بود و از تاریخ 2010 july 9 اکتیو شده الان 3 ماه 9 روز گذشته و هنوز خبری از وقت سفارت نیست به نظرتون چقدر دیگه باید صبر کنم
ممنون میشم کمکم کنید Shy

[font=Trebuchet MS]شماره کیس:****ANK2009
تاریخ مصاحبه:17 آبان
تاریخ کلیرنس:21 دی
تاریخ عزیمت:24 آوریل
عزیمت به:Saint Louis,Missouri

[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همهه گی اگه کسی یه وکیل منصف و خوب و کار بلد میشناسه بم معرفی کنه من گرین کارت دارم میخوام نامزدمو ببرم امریکا راحت ترین راهشو میخوام موندم توش کمک کنید مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان