کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2012-06-25 ساعت 17:23)girl نوشته:  یه اتفاق عجیب!!! پرونده من هنوز نرفته سفارت fbi chek خوردم. حالا داستان چیه خدا می دونه. همسرم زنگ زد nvc بهش گفتن fbi به پروندتون گیر داده باید ثابت کنید که خانمت 16 تا 18 سالگی ایران بوده پلیس ایران تایید کنه ترجمه کنید بیارید!!!! اخه این یعنی چی؟ من برم از همسایه هامون شهادت بگیرم بدم به پلیس ایران؟!!! مسخره کردن مارو؟!!! متنفرم از همشون.

چیییییی؟!!!! یعنی چی؟؟ همچین چیزی ندیدم تا حالا. شاید اگه وکیل بگبرین بتونه کاری بکنه. اسم شما عربی نیست؟ یا مثلا تشابه اسمی با اسامی خاص ندارین؟ عجب حکایتیه ها. بخدا من دارم حرص میخورم وای به حال تو. قسمت مسخره ماجرا اینه که اینا خودشون صراحتا توی سایتشون اعلام کردن که گواهی پلیس ایرانو قبول ندارن. حالا چی شده که پلیس ایران واسشون معتبر شده؟ دلم میخواد خفشون کنم.
میگم بد نیست خودتم یه زنگ بزنی بهشون ببینی چه مرگشونه

از دوستان عزیز بخاطر ادبیات زشتی که بکار بردم پوزش میخوام. ولی حقشونه!
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
ممکنه بخاطر کار پدرم باشه!!! نمیدونم... حالم خیلی گرفته.. حتی نمیدونم کجا باید برم چی بگم!!! تو ایران از این گواهیا نمیدن...
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
عزیزم دیپلمتو ترجمه کن و واسشون بفرست. این نشون میده ایران بودی. بعدشم برو پلیس+10 بگو گواهی میخوام که این سنین از کشور خارج نشدم. اونا هم قاعدتا باید بهت گواهیو بدن. خیلی متاسفم عزیزم.
ولی قسمت خوب ماجرا اینه که ان شااله این مرحله رو بگذرونی و پروندت بره سفارت، دیگه fbi check نمیخوری و یه ضرب ویزاتو میگیری
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، alaleh_al
ربطی به دیپلمم نداره. بخاطر یه سری مشکلات من دیپلمم رو تو 20 سالگی گرفتم. کمکی نمیتونه کنه. فکر کنم همون پلیس+10 باید برم. مرسی عزیزم بابت همفکریت...
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid.0711 ، الهه سابق
girl عزیزم، دوست خوبمون hamid.0711 کسی بود که کلیرنسش 7 ماه طول کشید. حتما fbi بهشون گیر داده بوده دیگه. ولی بالاخره کارشون درست شد. حتما واسه شما هم همینطوره.
من که تصمیم گرفتم دیگه بجای حرص خوردن سعی کنم این چندماه باقی مونده رو کنار خانوادم حسابی لذت ببرم چون میدونم وقتی برم خیییلییی دلم واسه این روزا و خانوادم تنگ میشه. پس باید دلمو به این خوش کنمو کمتر حرص بخورم.
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
نمی خوام نا امیدت کنم ولی منم اوایل اینجوری فکر کردم... ولی خانواده تا یه جایی می تونن دلگرمی باشن بعد به یه جایی می رسی که فقط می خوای زودتر زندگیتو شروع کنی... ببینی اصلا ارزش داره این همه صبر کنی و جوونیتو بذاری؟! تو این شرایط اینجور گیرا بد میرن رو مخ!!! البته خدا هر مشکلیرو با صبرش به بندش میده.من همچنان صبر می کنم Sad

پاسخ
آره میدونم. مخصوصا که هر کی به آدم میرسه میگه هنوز کارت درست نشده؟ چی شد؟ چی نشد؟ اگه شوهرت اونجا فلان کنه چی؟ و .... که آدمو روانی میکنه
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، alaleh_al ، Toranj
دوستان تو رو خدا نا شکری نکنین.اگه جای من بودین چیکار میخواستین بکنین؟ نامزدم ایران هستش..باید تا یک سال دیگه صبر کنم سربازیش تموم بشه و عقد کنیم تا براش اقدام کنم. یه ذره به حال و روز ما دو تا فکر کنین این ناراحتی هاتون کمتر میشه. Big Grin ما که میدونیم زودتر از ۳ ، ۴ سال دیگه زندگیمون رو نمیتونیم شروع کنیم .پس ما چی بگیم.هر وقت انقدر عصبانی بودن از دست سفارت و ویزا گرفتن بیاد من بیفتید که شرایط بد تر از شما هم هست.توکل به خدا داشته باشین.کار همگی درست میشه. اتفاقا این دوری سبب میشه قدر همسرتون رو بدونین و یه عمر در کنار هم با شادی زندگی کنید.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinWinkSmileSmile
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، alaleh_al ، Toranj ، sselinaa
(2012-06-22 ساعت 20:12)girl نوشته:  16 سالگی امریکا بوده. 29 ساله که اونجان. همسرم کارای ستیزن شدنش کلا 3 ماه طول کشید!!! ولی واسه پرونده من خیلی دارن اذیت می کنن Sad

نمیدونم والا چرا اذیتتون میکنن....ببین یک چیزی برای من عجیبه....فکر کنم یک بار گفتی همسرت تازه سیتیزن شده....چرا بعد از 29 سال تازه سیتیزن شدن؟میگم نکنه مثلا مشکلی هست که تو نمیدونی و سر اون دارن اذیت میکنن؟؟اخه دلیله دیگری نداره
پاسخ
متاسفانه اون موقع اصلا تو فکر ستیزن شدن نبوده. اکثر دوستای ایرانیش هم که الان اونجان گرین کارتین. مادرش تازه 4 ساله که ستیزن شده. البته 1 دلیلش این که قبلا 2 سال طول می کشید تا ستیزن کنن . مادر شوهرم 2 سال و چید ماه طول کشید تا ستیزن شد ولی همسرم فقط 3 ماه!!! همسر من اصلافکرشم نمیکرد که 1 روزی بیاد ایران ازدواج کنه.. بعد از 25 سال برای اولین بار اومد ایران...

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، kamela
(2012-06-25 ساعت 20:45)elahenadafy2 نوشته:  آره میدونم. مخصوصا که هر کی به آدم میرسه میگه هنوز کارت درست نشده؟ چی شد؟ چی نشد؟ اگه شوهرت اونجا فلان کنه چی؟ و .... که آدمو روانی میکنه

آخ گل گفتی. حال آدم رو می گیرن. مخصوصا وقتی پروست طولانی باشه و مثلا شوهرت یک شهری مثل لاس وگاس باشه. دیگه بدتر از شوهرت تو دنیا یافت نمی شه از نظر اینجور آدماSad
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
آلاله جان، شما چند وقته اقدام کردین؟ میشه خلاصه ای پروستونو بنویسید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان
بالاخره نامه مصاحبه من هم بعد از ۲ ماه امد و برای اول آگوست قراره که به آنکارا برم ، ازهمین الان کاملا استرس دارم و امیدوارم همه چیز هم برای من و هم برای تمام دوستان خوب پیش بره .
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، oxin133 ، الهه سابق ، girl ، love story
(2012-06-28 ساعت 17:07)ehsanaliani نوشته:  با سلام به همه دوستان
بالاخره نامه مصاحبه من هم بعد از ۲ ماه امد و برای اول آگوست قراره که به آنکارا برم ، ازهمین الان کاملا استرس دارم و امیدوارم همه چیز هم برای من و هم برای تمام دوستان خوب پیش بره .

مبارک باشه. شما دیگه استرس چیو دارین؟ همه کاراتون که خداروشکر پیش رفته و فقط مونده مصاحبه. باید خوشحال باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-28 ساعت 21:09)elahenadafy2 نوشته:  
(2012-06-28 ساعت 17:07)ehsanaliani نوشته:  با سلام به همه دوستان

مبارک باشه. شما دیگه استرس چیو دارین؟ همه کاراتون که خداروشکر پیش رفته و فقط مونده مصاحبه. باید خوشحال باشید.

من از سربازی معاف شدم و جایی هم کار نمیکردم ولی بازهم استرس گرفتاره این کلیرنس شدن رو نمیتونم از خودم جدا کنم

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان