کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
دوستان عزیز سلام

من تازه عضو سایت شدم وسعی کردم بیشتر مطالب رو بخونم فقط یه بحثی که منو گیج کرده اینه که بالاخره با ویزای نامزدی سریعتر میشه رفت یا ازدواج .

ممنون میشم اگه جوابمو بدین.
پاسخ
تشکر کنندگان:
تقریبا هر دو یکسانه بین 9 تا 12 ماه.
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، pourya_sia
علیرضا جان مرسی از جوابت ولی میتونی بگی کدوم راحتتره؟ یا دردسر کمتری داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ببین دوست عزیز من خودم با ویزای نامزدی اومدم دردسرش اینه که اینجا مصاحبه رفتم و بعد از 4 ماه گرین کارتمو گرفتم اما با ویزای ازدواج شما دیگه تو امریکا مصاحبه ندارین.من 10 ماهه اومدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
(2012-06-29 ساعت 01:22)girl نوشته:  من انگلیسیم خوب نیست ... بخدا چند روزه به سرم زده بزنم زیر همه چی. اخه تا کی صبر کنم؟!!! 4 ماه دیگه میشه 2 سال بدون هیچ امیدی... با همه رابطمو قطع کردم که هی ازم نپرسن پس چی شد؟ هنوز واسه مصاحبه هم نرفتی؟!! ای بابا نکنه شوهرت پی گیر نیست!!! خسته شدم.

من هم زبانم خوب نيست با اينكه وكيل داشتم ولي از بستگانم با nvc تماس گرفت و جواب دادند
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl
(2012-06-29 ساعت 15:20)pourya_sia نوشته:  دوستان عزیز سلام

من تازه عضو سایت شدم وسعی کردم بیشتر مطالب رو بخونم فقط یه بحثی که منو گیج کرده اینه که بالاخره با ویزای نامزدی سریعتر میشه رفت یا ازدواج .

ممنون میشم اگه جوابمو بدین.
اگه عجله ای واسه دریافت گرین کارت ندارین نامزدی بهتره. چون در پروسه ازدواج اول پرونده میره اداره مهاجرت. بعد میره NVC، بعد توی اونجا یه سری مدارک باید بفرستی و وقتی مدارک تکمیل شده پروندتون تازه میره سفارت. ولی ویزای نامزدی بعد از اداره مهاجرت که میفرستن NVC، اونا درجا پرونده رو میفرستن سفارت. این وسط زمانی که پرونده توی NVC میمونه و باید تکمیل بشه واسه شما save میشه.
درضمن واسه ویزای نامزدی گیر کمتری به اسپانسر میده تا ویزای ازدواج
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
از لحاظ اسپانسر فرقی نمیکنه دوست عزیز برای هردو یکسانه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-30 ساعت 01:20)alireza62 نوشته:  از لحاظ اسپانسر فرقی نمیکنه دوست عزیز برای هردو یکسانه.
این موضوعو از بچه های مهاجرسرا شنیدم من خودم تجربه ای در این زمینه نداشتم.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62
دوست عزیز بر اساس شنیده ها راهنمایی نکن.چون اسپانسر برای نامزدی و ازدواج هیچ فرقی نمیکنه.در ضمن واقعا شما فعال هستین و به بچه ها کمک میکنین واقعا دستتون درد نکنه امیدوارم هرچه زودتر کاره خودتون هم درست بشهSmile
پاسخ
مرسی. حق با شماست. من عذر میخوام اگه اطلاعات غلط دادم. چیزی که شنیده بودم این بود که کمتر به اسپانسر فرد نامزد گیر میدن تا همسر
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62
(2012-06-28 ساعت 16:47)elahenadafy2 نوشته:  آلاله جان، شما چند وقته اقدام کردین؟ میشه خلاصه ای پروستونو بنویسید؟

شرمنده ببخشید من ندیده بودم سوالتون رو. ما پارسال شهریور درخواست دادیم.
حدود 2 هفته بعد نامه ی اومده مبنی بر این که نامه ی شما رسیده و مدارکتون کامله.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
چرا انقدر دیر؟!!! کیستون گرین کارتی بوده؟ یعنی از اون موقع خبری نیست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان. معمولا از وقتی که مدارک توی NVC تکمیل میشه تا وقتی بره سفارت چقدر زمان میبره؟ و آیا به این صورته که معمولا 1 ماه بعد از رفتن به سفارت، سفارت ایمیل میده و وقت مصاحبه رو مشخص میکنه؟
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-07-04 ساعت 05:45)elahenadafy2 نوشته:  دوستان. معمولا از وقتی که مدارک توی NVC تکمیل میشه تا وقتی بره سفارت چقدر زمان میبره؟ و آیا به این صورته که معمولا 1 ماه بعد از رفتن به سفارت، سفارت ایمیل میده و وقت مصاحبه رو مشخص میکنه؟
مرسی

سلام
وكيل به من گفت كه پرونده به سفارت نمي رود پرونده در nvc مي ماند فقط تاريخ كه مشخص مي شود به سفارت اعلام مي شود وزمان مشخص نيست براي هركيس فرق ميكند براي كيس من ٢٨ بهمن مدارك تكميل شد ولي ١٧ ارديبهشت زمان مصاحبه اعلام شد براي ١٥ خرداد
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، الهه سابق
(2012-07-04 ساعت 03:25)elahenadafy2 نوشته:  چرا انقدر دیر؟!!! کیستون گرین کارتی بوده؟ یعنی از اون موقع خبری نیست؟

بله همسرم گرین کارت داره. نه خبر خواصی نیست.
میشه لطف کنین یکم در مورد approve و کلیه مراحل توضیح بدین براین من یکم گیج شدم!!!!!
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان