کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
رفت و آمد به آمریکا
(2013-10-04 ساعت 02:35)zohreh36 نوشته:  
(2013-09-13 ساعت 02:17)Hamed112 نوشته:  سلام به همه ى دوستان راجع به موضوع رفت و امد تازگيا خيلى سخت ميگيرن يكى از دوستان من مادرش بعد از ١١ ماه برگشته و گرين كارتشو ضبط كردن و وقت دادگاه تعيين كردن من خيلى ترسيدم من تا الان ٢ بار رفتم و اومدم چون دانشجو بودم تا فوق ليسانسم رو بگيرم كه تموم شد و ٣ ماه ديگه ميرم كه بمونم كه ميشه همون حدودا ١١ ماه غيبت واقعا نميدونم چيكار كنم از وقنى شنيدم شوكه شدم.
میتونم بپرسم از کدوم فرودگاه وارد شدند؟

این سوال منم هست؟؟؟ اونوقت تاریخ ورود دفعه قبل مهمه یا تاریخ خروج؟؟ مثلا اگه 20 روز با هم اختلاف داشته باشه کدوم رو حساب کنیم؟؟ (لطفا نگید هر چی زودتر بهتر Rolleyes
since 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: peidaye penhan
(2013-09-09 ساعت 06:42)nahid.t نوشته:  این موضوع کاملا شانسیه من بعد از 11 ماه نیم اومدم و به خیر گذشت و گیر ندادند

دوست من ، شما از چه پورتی وارد شدی؟
since 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: daad ، sepehr_si ، kelmeh
(2013-10-08 ساعت 07:40)j1970 نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 15:41)shayan-usa1993 نوشته:  
آقا دم شما گرم، شما اگه اینقد مایه داری که بتونی اینقد بیای سفر و برگردی همونجا خیلی بهتره، اینجا غیر از کار و دادن مالیات خبری نیستا، گفته باشم بعدا نگی نگفتی Big Grin

اقا من منظورم این بود شاید یه نفر درامدش خوب باشه تو ایران و قسمتش بود که گرین کارت رو بگیره ، یه چند ماهی برگرده ایران و کارهاش عقب موندش رو انجام بده و بیاد بلاد کفر.Big Grin
NO امضاءTongue
پاسخ
تشکر کنندگان: daad
سلام دوستان عزیز
شوهر من لاتاری برنده شده اما هنوز زمان مصاحبه ما معلوم نشده . در این فاصله ما به خاطر کار شوهرم مجبور شدیم به عراق سفر کنیم و در حال حاضر در اربیل عراق ساکن هستیم و اقامت سه ماهه اینجا را داشتیم اما الان مجبوریم اقامت 6 یا 1 ساله برای کارش بگیریم سؤالم این هست که اگر ما اقامت اینجا را بگیریم آیا در مصاحبه و پذیرش ما برای آمریکا اشکال ایجاد میشه و آیا ممکن هستش که ما را به خاطر داشتن اقامت اینجا رد کنند؟ خواهش می کنم هرکس اطلاعاتی داره در اختیارمون بگذاره. ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، gbtm ، daad
سلام بجه ها ما 3 هفتست اومدیم امریکا اماغیرسختی هیچ چیزدیگه ای نبوده شوهر من هم ایران وضع مالی خوبی داره ومدام میگه برگردیم اینجاارزش موندن نداره به نظر شماها بمونیم ازصفر شروع کنیم یا بریم ولطفادلیلش هم بگید...
پاسخ
تشکر کنندگان: daad
با سلام دوستان من تا به حال ٢ بار به امريكا رفتم و جمعا مدت ٤ماه انجا بودم كه زمان ورودم زير ٦ ماه بود اما بدليل اينكه دانشجو بودم بر ميگشتم و الان كه فارغ التحصيل شدم حدودا بعد از ١١ ماه و نيم دارم ميرم كه بمونم خواستم ببينم ايا مشكلى برام بوجود مياد يا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، daad ، peidaye penhan
(2013-10-08 ساعت 18:27)maka2 نوشته:  
(2013-09-09 ساعت 06:42)nahid.t نوشته:  این موضوع کاملا شانسیه من بعد از 11 ماه نیم اومدم و به خیر گذشت و گیر ندادند

بله این خیلی مهمه که بدونیم از چه پورتی وارد شدن. ناهید خانم لطفا پاسخ بدین (اگر صلاح می دونین).

البته به نظرم غیر از پورت، به آفیسری که موقع ورود ایشون سر شیفتش بوده هم بستگی داره.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، morvarid1364 ، daad
(2014-01-02 ساعت 19:10)frozen mind نوشته:  

بله این خیلی مهمه که بدونیم از چه پورتی وارد شدن. ناهید خانم لطفا پاسخ بدین (اگر صلاح می دونین).

البته به نظرم غیر از پورت، به آفیسری که موقع ورود ایشون سر شیفتش بوده هم بستگی داره.

ما هم ماه مارچ 2013 بعد 11.5 ماه از فرودگاه دالاس وارد شدیم و اصلا بهمون گیر ندادن
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، morvarid1364
(2014-01-02 ساعت 02:57)Hamed112 نوشته:  با سلام دوستان من تا به حال ٢ بار به امريكا رفتم و جمعا مدت ٤ماه انجا بودم كه زمان ورودم زير ٦ ماه بود اما بدليل اينكه دانشجو بودم بر ميگشتم و الان كه فارغ التحصيل شدم حدودا بعد از ١١ ماه و نيم دارم ميرم كه بمونم خواستم ببينم ايا مشكلى برام بوجود مياد يا نه؟

دوست عزیز ما از خود سفارت آمریکا پرسیده بودیم گفتن که اولین بار اگه بیشتر از 6 ماه و کمتر از یکسال باشه اشکال نداره ولی برای بار دوم و سوم مشکل سازه حالا شما چون برای بار سوم میرید و اونم بعد این مدت طولانی ممکنه بهتون گیر بدن بهتره تا جاییکه میتونید مدارکی مبنی بر اینکه چرا اینهمه طولانی موندید با خودتون ببرید البته امیدوارم که اصلا بهتون گیر ندن
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
پاسخ
تشکر کنندگان: ffrfar ، Saeedv13 ، storagemeter ، frozen mind ، morvarid1364 ، daad ، mahdibashoma ، Lemony
(2014-01-02 ساعت 01:41)ellaheh ghodrat نوشته:  سلام بجه ها ما 3 هفتست اومدیم آمریکا اماغیرسختی هیچ چیزدیگه ای نبوده شوهر من هم ایران وضع مالی خوبی داره ومدام میگه برگردیم اینجاارزش موندن نداره به نظر شماها بمونیم ازصفر شروع کنیم یا بریم ولطفادلیلش هم بگید...

دوست عزیز، 3 هفته خیلی زوده برای تصمیم گیری، اینجا باید دست کم یه سال بمونید بعد ببینید تصمیم بگیرید، یه صفحه توی مهاجرسرا هست پیشنهاد میکنم بخونید " میزان رضایت شما از آمریکا پس از یکسال" توی این صفحه بچه ها وضعیت شون بعد یه سال رو مینویسن، این تقریبا میشه آینده شما، کمکتون میکنه
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند
چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم...
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، frozen mind ، nora ، nahid.t ، morvarid1364 ، pari pariaaa ، Omid.US ، Leila Amricaie ، Lemony
(2014-01-02 ساعت 01:41)ellaheh ghodrat نوشته:  سلام بجه ها ما 3 هفتست اومدیم آمریکا اماغیرسختی هیچ چیزدیگه ای نبوده شوهر من هم ایران وضع مالی خوبی داره ومدام میگه برگردیم اینجاارزش موندن نداره به نظر شماها بمونیم ازصفر شروع کنیم یا بریم ولطفادلیلش هم بگید...
شما باید ببینی از زندگی چه انتظاری داری و کجا بهت خوش میگذره، لزوماً مهاجرت برای همه خوب نخواهد بود. هیچ کس دیگه نمیتونه واسه شما نسخه تجویز کنه که اینجا خوبه یا بد و فقط شما و خانواده هستین که میتونین تصمیم بگیرید که اینجا بمونید بهتره یا برگردید.
همین که شما مرددی و این سوال رو اینجا مطرح میکنی یعنی اینکه انگیزه‌ای برای موندن نداری و از اونجا که میگن آمریکا سرزمین آرزوهاست میخوای دنبال دلیل برای موندن پیدا کنی.
من قبلا هم گفتم قبل از مهاجرت فیزیکی باید مهاجرت ذهنی صورت بگیره و حواست باشه که اینجا باید سختی رو تحمل کنی تا بتونی به قسمتهای خوبش برسی (ممکنه هیچوقت انتظارتو براورده نکنه)

وقتی از من میپرسن اینجا رو دوس داری؟ میگم: من عاشق اینجام و بعدش ناباورانه نگام میکنن، انگاری که دیوونه دیدن Smile
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
پاسخ
(2014-01-02 ساعت 19:10)frozen mind نوشته:  

سلام ببخشید که دیر جواب دادم متوجه پرسشتون نشده بودم من از پورت لس انجلس وارد شدم
پاسخ
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، frozen mind ، daad ، peidaye penhan
باسلام، ایا این درست است که میشه سالی 6ماه ایران بود ودرکل پنج سال باید 30ماه روپرکرد تاسیتیزن شویم،وکدام یک ازفرودگاههای امریکابرای ورود مناسبترندتا افیسرگیر نده.باتشکر...
پاسخ
تشکر کنندگان: peidaye penhan
(2014-01-21 ساعت 16:10)TAGHY نوشته:  باسلام، ایا این درست است که میشه سالی 6ماه ایران بود ودرکل پنج سال باید 30ماه روپرکرد تاسیتیزن شویم،وکدام یک ازفرودگاههای آمریکابرای ورود مناسبترندتا افیسرگیر نده.باتشکر...

سلام

به قسمت اول سوال شما در این پست پاسخ داده شده.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Shahabpk ، ParsTrader ، gbtm ، ffrfar
قسمت دوم سوالم رونیست.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان