کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
رفت و آمد به آمریکا
(2013-04-21 ساعت 06:07)mehdi47 نوشته:  
(2013-04-21 ساعت 00:31)nahid.t نوشته:  خدا به داد من برسه که بعد از 11 ماه و نیم میرم

هیچ اتفاقی نمیفته، خیالتون راحت راحت، منم کلی استرس داشتم ولی همش الکی بود، اصلا نگران نباشید،منم تقریبا 11 ماه بودم، پرسید چند وقت نبودی،گفتم 11 ماه،گفت اگر خواستی بیشتر از 1 سال بیرون باشی ری اینتری پرمیت میتونی بگیری و ...،همین Smile

سلام شما از کدوم فرودگاه وارد شدین چون میگن واشنگتن اسونتره.
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، azar1348
ميخواستم بدونم من ميتونم درخواست reentry بكنم و برگردم منتظر نوبتم واسه انگشت نگارئ و باقئ قضايا بشم؟ شايد شما تجربه مشابهئ داشتيد. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: azar1348
من حتم دارم که سئوالم برای سایرین تازگی ندارد، از این بابت متاسفم اما مهاجرسرا به قدری پربار است و تعداد پست ها به حدی زیاد که پیدا کردن جواب همه سئوالات ساده نیست، ضمن اینکه دوستان تجربیات متفاوتی دارند و این من را کمی گیج می کند.
من متوجه هستم که گرین کارت اجازه قانونی برای " اقامت دائم" است و من اجازه ندارم از آن به جای ویزای چند بار ورود استفاده کنم و جداً هم قصد دارم در آمریکا زندگی کنم اما... من برنده 2012 بودم و سفر اول را دسامبر 2012 انجام دادم، حدود 40 روز ماندم و برای انجام یکسری کارهای اداری از جمله کارهای فارغ التحصیلی ام برگشتم ایران. حالا برای آنکه مدت زمانی که خارج از آمریکا هستم از 6 ماه تجاوز نکند ناچار هستم که جولای مجدد وارد آمریکا شوم اما هنوز هم کارهای اداری ناتمامی در ایران دارم و برای زندگی در آمریکا آماده نیستم. اینبار هم سفرم موقت خواهد بود و البته کوتاه تر از دفعه قبل ( حدود 10 روز). چیزی که نگرانم می کند این است که اگر من سفر سوم را به قصد ماندگار شدن و قبل از 6 ماه انجام دهم مشکلی برایم ایجاد خواهد شد یا اینکه کارهایم در ایران هنوز به انجام نرسیده قانع کننده است؟ من در تاپیک مربوط به پاس سفید این سئوال را مطرح کردم که اگر این مدت کوتاه دردسرساز خواهد شد برای گرفتن پاس سفید اقدام کنم اما دوستان نازنینم در آن تاپیک گفتند که اگر پیش از 6 ماه وارد می شوی نیاز نیست اما... در تاپیک " بازگشت به آمريكا پس از غيبت طولاني و تاثیر بر وضعیت گرین کارت" خواندم که در طول 1 سال در مجموع باید 6 ماه در آمریکا باشم، در حالیکه با این اوصاف من در یکسال اول تنها 50 روز در آمریکا خواهم بود. لطفاً راهنمایی ام کنید، ثبت ورود پیش از 6 ماه و اقامت کوتاه و بازگشت ( فقط دو مرتبه و نه برای ابد) قابل قبول است یا الزاماً باید 6 ماه از 1 سال را در خاک آمریکا باشم؟!
[font=Arial]گر به هم آویزیم
ما دو سرگشتۀ تنها... چون موج
به پناهی که تو می جویی،
خواهیم رسید
اندر آن لحظۀ جادوییِ اوج!
[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-09 ساعت 23:31)*NASIM* نوشته:  من حتم دارم که سئوالم برای سایرین تازگی ندارد، از این بابت متاسفم اما مهاجرسرا به قدری پربار است و تعداد پست ها به حدی زیاد که پیدا کردن جواب همه سئوالات ساده نیست، ضمن اینکه دوستان تجربیات متفاوتی دارند و این من را کمی گیج می کند.
من متوجه هستم که گرین کارت اجازه قانونی برای " اقامت دائم" است و من اجازه ندارم از آن به جای ویزای چند بار ورود استفاده کنم و جداً هم قصد دارم در آمریکا زندگی کنم اما... من برنده 2012 بودم و سفر اول را دسامبر 2012 انجام دادم، حدود 40 روز ماندم و برای انجام یکسری کارهای اداری از جمله کارهای فارغ التحصیلی ام برگشتم ایران. حالا برای آنکه مدت زمانی که خارج از آمریکا هستم از 6 ماه تجاوز نکند ناچار هستم که جولای مجدد وارد آمریکا شوم اما هنوز هم کارهای اداری ناتمامی در ایران دارم و برای زندگی در آمریکا آماده نیستم. اینبار هم سفرم موقت خواهد بود و البته کوتاه تر از دفعه قبل ( حدود 10 روز). چیزی که نگرانم می کند این است که اگر من سفر سوم را به قصد ماندگار شدن و قبل از 6 ماه انجام دهم مشکلی برایم ایجاد خواهد شد یا اینکه کارهایم در ایران هنوز به انجام نرسیده قانع کننده است؟ من در تاپیک مربوط به پاس سفید این سئوال را مطرح کردم که اگر این مدت کوتاه دردسرساز خواهد شد برای گرفتن پاس سفید اقدام کنم اما دوستان نازنینم در آن تاپیک گفتند که اگر پیش از 6 ماه وارد می شوی نیاز نیست اما... در تاپیک " بازگشت به آمريكا پس از غيبت طولاني و تاثیر بر وضعیت گرین کارت" خواندم که در طول 1 سال در مجموع باید 6 ماه در آمریکا باشم، در حالیکه با این اوصاف من در یکسال اول تنها 50 روز در آمریکا خواهم بود. لطفاً راهنمایی ام کنید، ثبت ورود پیش از 6 ماه و اقامت کوتاه و بازگشت ( فقط دو مرتبه و نه برای ابد) قابل قبول است یا الزاماً باید 6 ماه از 1 سال را در خاک آمریکا باشم؟!

سلام
اولی برای حفظ گرین کارت است دومی برای contentious residency برای درخواست سیتیزن شیپی
پاسخ
تشکر کنندگان: *NASIM*
(2013-06-10 ساعت 00:05)gbtm نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 23:31)*NASIM* نوشته:  من حتم دارم که سئوالم برای سایرین تازگی ندارد، از این بابت متاسفم اما مهاجرسرا به قدری پربار است و تعداد پست ها به حدی زیاد که پیدا کردن جواب همه سئوالات ساده نیست، ضمن اینکه دوستان تجربیات متفاوتی دارند و این من را کمی گیج می کند.
من متوجه هستم که ...

سلام
اولی برای حفظ گرین کارت است دومی برای contentious residency برای درخواست سیتیزن شیپی

gbtm عزیز یک دنیا ممنون از جواب
گرچه برای من همچنان ابهام باقیست چون من فکر می کردم ( شاید اشتباه می کردم) که برای روند سیتیزن شدن باید در عرض 5 سال در مجموع 2 سال و نیم در آمریکا باشم و البته هرگز بیش از 6 ماه خارج از خاک آمریکا نباشم ( می دانم که اگر بین 6 ماه تا 1 سال خارج باشم تعداد ماه های سپری شده صفر می شود و 5 سال را باید از اول شروع کنم و غیره) اما سئوال من اینجاست که در این 5 سال در هر سال الزاماً باید 6 ماه آمریکا باشم و حساب هر سال جداست و یا می توانم 2 سال و نیم را به طور نامنظم پر کنم و البته قانون 6 ماه را هم رعایت کنم؟ شاید بد توضیح دادم، منظورم این است که منعی وجود دارد که من سال اول در مجموع حدود 2 ماه آمریکا باشم ( با رعایت قانون 6 ماه) اما سال دوم اصلاً خارج نشوم و کل سال را در آمریکا باشم؟ حضور مداوم در سال دوم عدم حضور سال اول را جبران نمی کند؟ حتماً باید طی یک سال اول 6 ماه آنجا باشم؟ این برای من محل تردید است چون اگر سال اول 2 ماه با فواصل کمتر از 6 ماه در آمریکا باشم و سال دوم کلاً آنجا باشم، هم قانون 6 ماه را رعایت کرده ام و هم نیمی از 2 سال را در آمریکا بودم ( چنانکه برای سیتیزن شدن باید نیمی از 5 سال را آنجا باشم). امیدوارم متوجه منظورم شده باشید. ضمن اینکه من در حال حاضر دغدغه سیتیزن شدن ندارم، صرفاً این برایم مهم است که بدانم با توجه به کوتاه بودن مدت اقامتم، هنگام ورود و خروج و یا ورود در سفر بعدی دچار مشکل خواهم شد یا خیر. باز هم ممنونم. پیروز و شاد باشید.
به پناهی که تو می جویی،
خواهیم رسید
[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-10 ساعت 01:09)*NASIM* نوشته:  
(2013-06-10 ساعت 00:05)gbtm نوشته:  
من متوجه هستم که ...

سلام

gbtm عزیز یک دنیا ممنون از جواب
گرچه برای من همچنان ابهام باقیست چون من فکر می کردم ( شاید اشتباه می کردم) که برای روند سیتیزن شدن باید در عرض 5 سال در مجموع 2 سال و نیم در آمریکا باشم و البته هرگز بیش از 6 ماه خارج از خاک آمریکا نباشم ( می دانم که اگر بین 6 ماه تا 1 سال خارج باشم تعداد ماه های سپری شده صفر می شود و 5 سال را باید از اول شروع کنم و غیره) اما سئوال من اینجاست که در این 5 سال در هر سال الزاماً باید 6 ماه آمریکا باشم و حساب هر سال جداست و یا می توانم 2 سال و نیم را به طور نامنظم پر کنم و البته قانون 6 ماه را هم رعایت کنم؟ شاید بد توضیح دادم، منظورم این است که منعی وجود دارد که من سال اول در مجموع حدود 2 ماه آمریکا باشم ( با رعایت قانون 6 ماه) اما سال دوم اصلاً خارج نشوم و کل سال را در آمریکا باشم؟ حضور مداوم در سال دوم عدم حضور سال اول را جبران نمی کند؟ حتماً باید طی یک سال اول 6 ماه آنجا باشم؟ این برای من محل تردید است چون اگر سال اول 2 ماه با فواصل کمتر از 6 ماه در آمریکا باشم و سال دوم کلاً آنجا باشم، هم قانون 6 ماه را رعایت کرده ام و هم نیمی از 2 سال را در آمریکا بودم ( چنانکه برای سیتیزن شدن باید نیمی از 5 سال را آنجا باشم). امیدوارم متوجه منظورم شده باشید. ضمن اینکه من در حال حاضر دغدغه سیتیزن شدن ندارم، صرفاً این برایم مهم است که بدانم با توجه به کوتاه بودن مدت اقامتم، هنگام ورود و خروج و یا ورود در سفر بعدی دچار مشکل خواهم شد یا خیر. باز هم ممنونم. پیروز و شاد باشید.

سلام
نمیدونم سوالتون رو دقیق متوجه شدم یا نه
برای سیتیزن شیپی باید در هر دوره 12 ماهه حداقل 6 ماه رو داخل امریکا باشید.

من در این لینک این مسلیه رو توضیح دادم (ارسال 115)

http://mohajersara.com/thread-2932-post-...#pid315528

در مثالی که شما زدید سال اول 2 ماه داخل آمریکا بودید سال دوم 12 ماه . این میشه تازه 14 ماه (هنوز 16 ماه دیگه لازم دارید )و همینطور فاصله سفرتون ظاهرا بالای 6 ماهه
ضمنا دقت کنید اگر چند بار وارد و خارج بشید (فقط برای اینکه 6 ماه رو رد نکنید)ممکنه افسر اداره مهاجرت به شما گیر بده.
پاسخ
تشکر کنندگان: *NASIM* ، remarya
(2013-06-10 ساعت 05:12)gbtm نوشته:  سلام
نمیدونم سوالتون رو دقیق متوجه شدم یا نه
برای سیتیزن شیپی باید در هر دوره 12 ماهه حداقل 6 ماه رو داخل آمریکا باشید.

من در این لینک این مسلیه رو توضیح دادم (ارسال 115)

http://mohajersara.com/thread-2932-post-...#pid315528

در مثالی که شما زدید سال اول 2 ماه داخل آمریکا بودید سال دوم 12 ماه . این میشه تازه 14 ماه (هنوز 16 ماه دیگه لازم دارید )و همینطور فاصله سفرتون ظاهرا بالای 6 ماهه
ضمنا دقت کنید اگر چند بار وارد و خارج بشید (فقط برای اینکه 6 ماه رو رد نکنید)ممکنه افسر اداره مهاجرت به شما گیر بده.

من جداً ممنونم از پیگیرتان، ممنون که جوابم را دادید. اول اینکه نه دوست خوبم، فاصله سفرم بیش از 6 ماه نیست، فاصله سفرهایم هر بار 5 ماه و اندی است. دوم اینکه gbtm جان من می دانم که در 5 سال باید 2 سال و نیم یعنی 30 ماه در آمریکا باشم، آنچه در مورد 2 سال گفتم صرفاً مثال بود و منظورم از مثال 2 سال این بود که برای آنکه 30 ماه از 60 ماه را در آمریکا باشیم، به طور متوسط در دو سال باید 1 سال ( 12 ماه از 24 ماه) آنجا بود و این برایم سئوال بود که اگر این 12 ( یا به قول شما 14) ماه را به طور پراکنده پر کنم مهم است یا خیر؟ چون من صرفاً سال اول شرایط زندگی در آمریکا را ندارم و امیدوارم که بتوانم سال اول را در سال دوم جبران کنم.
به هر ترتیب سئوال اصلی من در مورد ورود پس از 5 ماه و اندی و خروج بعد از مدتی کوتاه برای رد نکردن 6 ماه بود که من 2 بار ناچارم این کار را بکنم و ممنونم که شما در انتهای پستتان پاسخم را دادید، متشکرم. امید که موفق باشید.
به پناهی که تو می جویی،
خواهیم رسید
[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، behzadb57
(2013-06-10 ساعت 01:09)*NASIM* نوشته:  [quote='gbtm' pid='355419' dateline='1370806549']
[quote='*NASIM*' pid='355381' dateline='1370804492']

گرچه برای من همچنان ابهام باقیست چون من فکر می کردم ( شاید اشتباه می کردم) که برای روند سیتیزن شدن باید در عرض 5 سال در مجموع 2 سال و نیم در آمریکا باشم و البته هرگز بیش از 6 ماه خارج از خاک آمریکا نباشم ( می دانم که اگر بین 6 ماه تا 1 سال خارج باشم تعداد ماه های سپری شده صفر می شود و 5 سال را باید از اول شروع کنم و غیره) اما سئوال من اینجاست که در این 5 سال در هر سال الزاماً باید 6 ماه آمریکا باشم و حساب هر سال جداست و یا می توانم 2 سال و نیم را به طور نامنظم پر کنم و البته قانون 6 ماه را هم رعایت کنم؟ شاید بد توضیح دادم، منظورم این است که منعی وجود دارد که من سال اول در مجموع حدود 2 ماه آمریکا باشم ( با رعایت قانون 6 ماه) اما سال دوم اصلاً خارج نشوم و کل سال را در آمریکا باشم؟ حضور مداوم در سال دوم عدم حضور سال اول را جبران نمی کند؟ حتماً باید طی یک سال اول 6 ماه آنجا باشم؟ این برای من محل تردید است چون اگر سال اول 2 ماه با فواصل کمتر از 6 ماه در آمریکا باشم و سال دوم کلاً آنجا باشم، هم قانون 6 ماه را رعایت کرده ام و هم نیمی از 2 سال را در آمریکا بودم ( چنانکه برای سیتیزن شدن باید نیمی از 5 سال را آنجا باشم). امیدوارم متوجه منظورم شده باشید. ضمن اینکه من در حال حاضر دغدغه سیتیزن شدن ندارم، صرفاً این برایم مهم است که بدانم با توجه به کوتاه بودن مدت اقامتم، هنگام ورود و خروج و یا ورود در سفر بعدی دچار مشکل خواهم شد یا خیر. باز هم ممنونم. پیروز و شاد باشید.[/align]
نگران نباشید. وضعیت شما طبق قوانین مشکلی از هیچ نظر ندارد
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: *NASIM* ، behzadb57 ، nora
ايا اين مدت زمان خروج ازامريكا إز ٦ ماه به ٣ ماه كاهش پيداكرده؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
[/quote]با سلام
ما هنوز مهر ویزامون خشک نشده افتادیم تو هول و ولای رفت و آمد به آمریکا Tongue راستش ما فعلا نمیتونیم بریم اونجا زندگی کنیم نهایتا سالی 2 بار بریمو بیایم حالا چند تا سوال دارم یکی اینکه یکی از دوستانم الان 2 ساله که هر 4 ماه یکبار میره و هر دفعه تو فرودگاه الکی میگه 1 ماه بیرون بودم و تا حالا بهش گیر ندادن میخواستم بدونم توی فرودگاه از کجا میتونن بفهمن چند ماه بیرون بودیم؟ و اینکه اگه هر دفعه پاسمونو عوض کنیم فایده داره؟ و چی باید بگیم تا تو ایران زودتر از موعد پاسمونو عوض کنند؟
ممنون
2013as74##/ افراد كيس: ٢ نفر/ ارسال فرمها: با ايميل/ كارنت: ماه می/ مصاحبه: ابوظبي هفته آخر مي/ ویزا: یکضرب / مقصد: سانفرانسيسكو
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
ما هنوز مهر ویزامون خشک نشده افتادیم تو هول و ولای رفت و آمد به آمریکا Tongue راستش ما فعلا نمیتونیم بریم اونجا زندگی کنیم نهایتا سالی 2 بار بریمو بیایم حالا چند تا سوال دارم یکی اینکه یکی از دوستانم الان 2 ساله که هر 4 ماه یکبار میره و هر دفعه تو فرودگاه الکی میگه 1 ماه بیرون بودم و تا حالا بهش گیر ندادن میخواستم بدونم توی فرودگاه از کجا میتونن بفهمن چند ماه بیرون بودیم؟ و اینکه اگه هر دفعه پاسمونو عوض کنیم فایده داره؟ و چی باید بگیم تا تو ایران زودتر از موعد پاسمونو عوض کنند؟
ممنون
[/quote]

سلام
من امسال برای سومین بار (سالی 1 بار و با فاصله بیشتر از 6 ماه) اومدم امریکا برای مدت خیلی کوتاه و خیلی جدی بهم تذکر دادن که دفعه آخرته. یا بمون یا پاس 2 ساله بگیر و یرو.
در ضمن اونا همه چیزو حتی پروازی که باهاش اومدی و تاریخ رفت و برگشتتو میدونن. تو مرز کانادا که دوباره بهم تذکر دادن فهمیدم. آفیسره گفت این کارتی که داری ویزا نیست هر وقت خواستی بیای و بری ;-)
شماره کیس:AS00030XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:جولای 2011
تاریخ مصاحبه: 7 جولای 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 8 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: 9 سپتامبر 2011
الهی رضا برضاک و رضا بقضائک و تسلیما لامرک لا معبود سواک فاغث یا غیاث المستغیثین
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، behzadb57 ، *NASIM* ، only_flight ، hana_fd ، mehdi47
دوستان توی چه تاپیکی میتونم اطلاعات در مورد نحوه حفظ گرین کارت و چه جور رفت و امدی گرین کارت رو باطل میکنه بدست بیارم؟
در ضمن افیسر گفته این ویزا نیست که بری و بیایی یعنی چی؟پس مثلا اگه در سال دو تا کشور دیگه از آمریکا بری و برگردی باید چه کار کنی؟
کیس نامبر 2014AS00003XXX/افراد کیس: 3نفر/تاریخ رویت قبولی: 6می /ارسال فرمها: 27می با ایمیل/سفارت: ایروان/کارنت: دسامبر/مصاحبه: هفته سوم فوریه/ دو نفر ویزا گرفتن و خودم در حسرت ویزا

** راه رفتن را باید رفت**
پاسخ
تشکر کنندگان:
تو فرودگاه به یکی از دوستان تذکر دادن گفتن تاریخ مدت زمان خروج از امریکا تغییر کرد 6 ماه شده 3 ماه همچین چیزی صحت داره؟؟کسی اطلاع داره؟؟
چرا تو سایت اصلی چیزی نگفتند!!!
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-10 ساعت 23:48)jahanshahloo نوشته:  تو فرودگاه به یکی از دوستان تذکر دادن گفتن تاریخ مدت زمان خروج از آمریکا تغییر کرد 6 ماه شده 3 ماه همچین چیزی صحت داره؟؟کسی اطلاع داره؟؟
چرا تو سایت اصلی چیزی نگفتند!!!

شایعه است توجه بهش تکنید
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind
(2013-06-10 ساعت 19:00)moraddad نوشته:  
(2013-06-10 ساعت 12:53)eghtesad نوشته:  ما هنوز مهر ویزامون خشک نشده افتادیم تو هول و ولای رفت و آمد به آمریکا Tongue راستش ما فعلا نمیتونیم بریم اونجا زندگی کنیم نهایتا سالی 2 بار بریمو بیایم حالا چند تا سوال دارم یکی اینکه یکی از دوستانم الان 2 ساله که هر 4 ماه یکبار میره و هر دفعه تو فرودگاه الکی میگه 1 ماه بیرون بودم و تا حالا بهش گیر ندادن میخواستم بدونم توی فرودگاه از کجا میتونن بفهمن چند ماه بیرون بودیم؟ و اینکه اگه هر دفعه پاسمونو عوض کنیم فایده داره؟ و چی باید بگیم تا تو ایران زودتر از موعد پاسمونو عوض کنند؟
ممنون

سلام
من امسال برای سومین بار (سالی 1 بار و با فاصله بیشتر از 6 ماه) اومدم آمریکا برای مدت خیلی کوتاه و خیلی جدی بهم تذکر دادن که دفعه آخرته. یا بمون یا پاس 2 ساله بگیر و یرو.
در ضمن اونا همه چیزو حتی پروازی که باهاش اومدی و تاریخ رفت و برگشتتو میدونن. تو مرز کانادا که دوباره بهم تذکر دادن فهمیدم. آفیسره گفت این کارتی که داری ویزا نیست هر وقت خواستی بیای و بری ;-)
من تو بحث رفت و آمد و اینا نیستم، اما چون دارم اینجا زندگی میکنم به نظر من اگه بخوان خیلی راحت میتونن بفهمن که کسی اینجا بوده یا نه!
من که هر روز رد پام معلومه، از خریدی که میکنم، از تماسی که میگیرم از اجاره‌ای که میدم! اینا همش رد و اثره. حالا اینکه این اطلاعات در دسترس مثلا اداره مهاجرت نیست یه چیزه و اینکه مثلا کیسی پیش بیاد که گیر بدن و بخوان اطلاعات رو بدست بیارن (با حکم قاضی و اینا) یه چیز دیگه
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
پاسخ
تشکر کنندگان: tabim4 ، nora ، *NASIM*

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان