کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-03-02 ساعت 20:40)nely نوشته:  دوستان اینکه توی سیس اپدیت داشته باشی خوبه ؟من چند روز پیشم این سوالو پرسیدم ولی جواب نگرفتم .و ایا کسیو داشتیم که کلیرنسش ۲ هفته  یا یک ماه طول بکشه؟مصاحبم هفته ی پیش بوده و کسی که با من.مصاحبه کرد  به من گفت ۳ تا ۴ هفته طول میکشه .منم ترجیح دادم انکارا بمونم.

سلام ، راستش به قول @itex@ عزیز ، افیسر که می گه یک تا دو ماه تو دلت بهش فقط باید خندید !!!!! البته بازم خودتون صلاح می دونید !! از این لینک می تونید لیست منتظرین رو ببینید
http://bit.ly/1a2331N
هستن که 1 ماه( حتی کمتر ) کلیر شدن ولی تعدادشون به 5 هم نمی رسه!! و امیدوارم زودتر کلیر شید.
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: milad_magnet ، hosseinslm ، itex ، Nazanin_kh
(2016-03-02 ساعت 20:40)nely نوشته:  دوستان اینکه توی سیس اپدیت داشته باشی خوبه ؟من چند روز پیشم این سوالو پرسیدم ولی جواب نگرفتم .و ایا کسیو داشتیم که کلیرنسش ۲ هفته  یا یک ماه طول بکشه؟مصاحبم هفته ی پیش بوده و کسی که با من.مصاحبه کرد  به من گفت ۳ تا ۴ هفته طول میکشه .منم ترجیح دادم انکارا بمونم.
تقریبا به همه همینو میگن،به من گفت چند هفته،ولی الان از 6 ماهم گذشته.
اپ سیسم دونوعه،یکی اگه ایمیل بزنی اپ میشی،یکیم خو به خود، در کل نشونه مثبتیه اگه خود به خود اپ بشی، هر اپ یعنی یه کاری روی پروندت انجام شده،خیلیا بعد از چند تا اپ کلیر میشن،بعضیا هم بعد از چند تا اپ هنوز کلیر نشدن،ولی بازم در مجموع اپ شدن نشونه خوبیه ،البته اگه خو به خود باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: roteil ، milad_magnet ، tala82

راستی معمولا آپدیت بعد مصاحبه کلا طبعیه ، من تو ژانویه 6 تا آپدیت داشتم !! تویه فوریه هیچی نداشتم !! الان هم که دیگه رسیدیم به مارچ !!!
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز اینطوری به نظر می رسه که بعد از مصاحبه دو، سه روز توی سیس آپ می شید. بعد برای یه مدت دیگه آپی نخواهید داشت توی سیس تا زمان کلیرنس. ممکنه شما دو سه هفته ای کلیر شین اما من اگر جای شما بودم اونجا نمی موندم. آفیسر به من هم گفت 4 هفته دیگه سایت رو چک کن و الان 4 ماه از اون روز گذشته و من هنوز کلیر نشدم.
در مورد سوالتون هم باید بگم که بله بودن افرادی که یکی دو هفته ای کلیر شدن اما کسانی هم هستن که بعد از گذشت یک سال هنوز کلیر نشدن.
category:    F2A/CR1
pd:    2014/1/9
approved:   2014/3/1
send docs:    2015/3/2
complete:    2015/4/6
linterview letter:    2015/9/1
interview:  2015/11/5
AP
,ceac updates: 5 Nov, 6 Nov, 9 Nov, 10 Nov, 12 Nov, 17Dec (email), 13jan (email).18 march 22march
 embassy updates:  (5,10, 16,19,23,25,27) Nov_ (1,3,8,9,10,17,22,24,28,30) Dec_(5,6,7,8,19,25) jan
2016/3/22 : تبدیل / به or و دریافت ایمیل
پاسخ
تشکر کنندگان: milad_magnet ، alireza55 ، tala82 ، roteil
(2016-03-02 ساعت 23:08)alireza55 نوشته:  
تقریبا به همه همینو میگن،به من گفت چند هفته،ولی الان از 6 ماهم گذشته.
اپ سیسم دونوعه،یکی اگه ایمیل بزنی اپ میشی،یکیم خو به خود، در کل نشونه مثبتیه اگه خود به خود اپ بشی، هر اپ یعنی یه کاری روی پروندت انجام شده،خیلیا بعد از چند تا اپ کلیر میشن،بعضیا هم بعد از چند تا اپ هنوز کلیر نشدن،ولی بازم در مجموع اپ شدن نشونه خوبیه ،البته اگه خو به خود باشه.

مرسی ممنون ایشا الله که هممون به زودی زود کلیر شیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه عزیزان , بعد از یک مدت غیبت و ورود به تاپیک توسط موبایل به دلیل دندون درد و جراحی لثه امشب امدن اینجا خدمت شما دوستای خوبم , خوشحالم برای دوستانی که تو این مدت کلیر شدن و همدردی میکنم با دوستانی که هنوز کلیر نشدن و مثل من درگیر این پروسه اعصاب خورد کن و خسته کننده هستن
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
از بین کسانی که چند ماهه منتظرن کسی هست اصلا اپ سیس نداشته باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: milad_magnet ، tala82 ، roteil
(2016-03-01 ساعت 16:00)sepidkashanian نوشته:  سلام دوستان ،
تبريك به همه ي اونهايي كه اين چند روز كلير شدن، ايشالا كه هميشه موفق و پيروز باشين.
بچه ها من پاسمو دادم برام پيكاپ كنن، پاسم يكشنبه تحويل سفارت شد و امروز توي سيس ايشود شد ?

سلام دوست عزيز شما هم پاسپورتتون دادين براتون كسي ديگه ببره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-03 ساعت 01:45)alireza55 نوشته:  از بین کسانی که چند ماهه منتظرن کسی هست اصلا اپ سیس نداشته باشه؟

من فقط به خاطر ايميل اپ داشتم شش ماه و دوارده روز گذشته ايا عاديه
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، tala82

سلام دوست عزیز
ابوظبی که بودم آفیسر گفت یک تا دوهفته طول میکشه، الن ۱ ماه و ۳ روز شده خبری نیست، روی حرفشون حساب باز نکن برگرد
F2A
PD: 17Jul 2014
اپروو: 11Dec 2014
کیس نامبر (ابوظبی):13Feb 2015
مصاحبه:.2016 Feb 1 نتیجه AP
دوخطی:13 سپتامبر   OR: اکتبر 19
کلیر: 20 اکتبر Big Grin
آنهايی که می‌روند، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند. یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می‌کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود.و آنهايی که می‌مانند، می‌مانند تا شاید وطن را جایی برای ماندن کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-03 ساعت 11:49)مینز نوشته:  

سلام دوست عزیز
ابوظبی که بودم آفیسر گفت یک تا دوهفته طول میکشه، الن ۱ ماه و ۳ روز شده خبری نیست، روی حرفشون حساب باز نکن برگرد

سلام داشتن چندین آپدیت بعد از مصاحبه عادی است و نشانه روال بودن کارهاست ...درمورد سوال بعدی تون هم همینقدر بگم که افیسر به ما گفت حدود 2ماه کلیرنس طول میکشه در صورتیکه چندروز دیگه میریم تو 10 ماه برای 90 درصد دوستان هم همینطور بوده

پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، hosseinslm ، Nazanin_kh
سلام دوستان آنکارایی موقع گرفتن پاسپورتا امروز صبح از هر دومون امضا و کارت اقامتمون رو خواست صبح قبل از اومدن برامون ایمیل شماره پیگیری پست اومد و نیم ساعت بعدشم اس ام اس اومد که رسیده پست خانه ( که در استانبوله)
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، Sam-90 ، sepidkashanian ، hosseinslm
(2016-03-03 ساعت 17:00)هورمغز نوشته:  سلام دوستان آنکارایی موقع گرفتن پاسپورتا امروز صبح از هر دومون امضا و کارت اقامتمون رو خواست صبح قبل از اومدن برامون ایمیل شماره پیگیری پست اومد و نیم ساعت بعدشم اس ام اس اومد که رسیده پست خانه ( که در استانبوله)

مبااااااااااارررررك Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: عدلی ، هورمغز
دوستان من امروز مديكال مجدد دادم ١ واكسن جديد ١ ماه اضاف شده برا پسرها بين سن ١١ تا ١٩ سال و دخترها بين ١١ تا ٢٦ سال به قيمت ٦٨٠ درهم
F3
PD = 05  Feb 2004
Interview =29 Jul 2015
ابوظبى
AP
كلير 2016 feb 21
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، armehraboon ، tala82 ، قرباني ، hosseinslm ، roteil
(2016-03-03 ساعت 22:07)mana94 نوشته:  دوستان من امروز مديكال مجدد دادم ١ واكسن جديد ١ ماه اضاف شده برا پسرها بين سن ١١ تا ١٩ سال و دخترها بين ١١ تا ٢٦ سال به قيمت ٦٨٠ درهم

براي مديكال دوم هم ميگن دو روز بعد بيا جواب رو بگير ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان