کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-03-03 ساعت 22:16)Nazanin_kh نوشته:  
(2016-03-03 ساعت 22:07)mana94 نوشته:  دوستان من امروز مديكال مجدد دادم ١ واكسن جديد ١ ماه اضاف شده برا پسرها بين سن ١١ تا ١٩ سال و دخترها بين ١١ تا ٢٦ سال به قيمت ٦٨٠ درهم

براي مديكال دوم هم ميگن دو روز بعد بيا جواب رو بگير ؟؟؟

من امروز دادم شنبه جواب ميره
F3
PD = 05  Feb 2004
Interview =29 Jul 2015
ابوظبى
AP
كلير 2016 feb 21
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، عدلی ، Nazanin_kh ، tala82
(2016-03-01 ساعت 16:00)sepidkashanian نوشته:  سلام دوستان ،
تبريك به همه ي اونهايي كه اين چند روز كلير شدن، ايشالا كه هميشه موفق و پيروز باشين.
بچه ها من پاسمو دادم برام پيكاپ كنن، پاسم يكشنبه تحويل سفارت شد و امروز توي سيس ايشود شد ?

سلام دوست عزيز شما هم پاسپورتتون دادين براتون كسي ديگه ببره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيز يه سوال داشتم كيس من در سفارت آنكارا كامپليت شده ولى تو سيس هنور AP هستم كسى اطلاع داره كه اين چه معنى داره ؟ به اميد كلير شدن تموم دوستان و تبريك به اونهايى كه كلير شدن
F4 آنكارا
مصاحبه مى 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، hosseinslm
(2016-03-03 ساعت 22:07)mana94 نوشته:  دوستان من امروز مديكال مجدد دادم ١ واكسن جديد ١ ماه اضاف شده برا پسرها بين سن ١١ تا ١٩ سال و دخترها بين ١١ تا ٢٦ سال به قيمت ٦٨٠ درهم

سلام دوست عزیز لطف میکنید بگید چه واکسنی اضافه شده اگه لازم شد همینجا انستیتو پاستور بزنیم برای بچه ها
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-04 ساعت 16:10)A. H. T نوشته:  سلام دوستان عزيز يه سوال داشتم  كيس من در سفارت آنكارا كامپليت شده ولى تو سيس هنور AP هستم كسى اطلاع داره كه اين چه معنى داره  ؟ به اميد كلير شدن تموم دوستان و تبريك به اونهايى كه كلير شدن
F4 آنكارا
مصاحبه  مى 2015

سلام دوست عزیز :
بله درسته مشکلی نیست ، پاس رو میبری سفارت وفتی وبزا صادر شد تبدیل می شه به ISSUED
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، A. H. T
سلام بر همه دوستان

من بعد از کلیرنس وبه علت طولانی بودن مدت کلیرنسم مجبورم دوباره تو آنکارا برم مدیکال. من میخواستم 10 مارچ وقت مدیکال بگیرم اما تو وب سایت پر بود. کسی میدونه اگر صبح زود اول وقت بدون داشتن وقت قبلی از وب سایت برم از من آزمایشات رو میگیرن یا نه؟
Category : F2A
Priority date :1 august 2013
Current date :13 sep 2013
Interview date : 10 june 2015
Ankara
Clearance 2 feb 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام دوست عزیز لطف میکنید بگید چه واکسنی اضافه شده اگه لازم شد همینجا انستیتو پاستور بزنیم برای بچه ها
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
خ
(2016-03-04 ساعت 02:43)Aliikh نوشته:  
(2016-03-01 ساعت 16:00)sepidkashanian نوشته:  سلام دوستان ،
تبريك به همه ي اونهايي كه اين چند روز كلير شدن، ايشالا كه هميشه موفق و پيروز باشين.
بچه ها من پاسمو دادم برام پيكاپ كنن، پاسم يكشنبه تحويل سفارت شد و امروز توي سيس ايشود شد ?

سلام دوست عزيز شما هم پاسپورتتون دادين براتون كسي ديگه ببره؟

بله ، يكشنبه پاسپورت رو تحويل سفارت دادن ولي هنوز سفارت ننداختش تو باكس كه برش دارن.
ويزاي نامزدي، ابوظبي
ارسال مدارك : ٣٠ june
تائيد uscis : ٢٨ september
تائيد nvc : ٢٣ october
دريافت توسط سفارت : ٢ november
تاريخ مصاحبه : ١٦ december
نتيجه : AP
آپديت : 23dec, 25jan, 16feb, 21feb
كليرنس 21feb ?
پاسخ
تشکر کنندگان: Aliikh
(2016-03-04 ساعت 21:35)mimi_mar_mas@yahoo.com نوشته:  سلام بر همه دوستان

من بعد از کلیرنس وبه علت طولانی بودن مدت کلیرنسم مجبورم دوباره تو آنکارا برم مدیکال. من میخواستم 10 مارچ وقت مدیکال بگیرم اما تو وب سایت پر بود. کسی میدونه اگر صبح زود اول وقت بدون داشتن وقت قبلی از وب سایت برم از من آزمایشات رو میگیرن یا نه؟

سلام میتونید بهشون ایمیل بزنید و بپرسید احتمالا مثل دبی باشه و بگن بشینید تا نوبت بهتون برسه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-04 ساعت 22:00)پویا و آوا نوشته:  

واكسن (HPV (Human Papillomavirus اين واكسن ٢٠١٦ وارد بازار شده تو گوگل سرچ كنيد ميتونيد اطلاعات كامل بدست بياريد اينجا گفتن ايران نيست ١ ماه وارد بارزار شده ولى شما از هلال احمر سوال كنيد
F3
PD = 05  Feb 2004
Interview =29 Jul 2015
ابوظبى
AP
كلير 2016 feb 21
پاسخ
تشکر کنندگان: پویا و آوا ، قرباني ، hosseinslm

طبق تجربه اونگان اصلا به اينكه وقت گرفتيد يا نه كارى نداره و يه حركت فرماليتست

كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-03-05 ساعت 22:08)hamidoo_b نوشته:  

طبق تجربه اونگان اصلا به اينكه وقت گرفتيد يا نه كارى نداره و يه حركت فرماليتست

شما چون قبلا مديكال دادي شايد فقط يك عكس سينه ازتون بگيرند و بقيه اش فرماليته است

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ دسامبر
تعداد افراد كيس ٦
اپديت ٢٥ ژانويه در سايت سيس
خدمت انجام ندادم
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، tomi
سلام.دوستانی که ویزای نامزدی دارن و میخوان ازدواجشون رو ثبت امریکایی کنن و یا دوستانی که این مراحل رو گذروندن کسی اطلاعات کاملی از فرم "پری نپ اگریمنت" داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-06 ساعت 05:00)Dokhmali نوشته:  سلام.دوستانی که ویزای نامزدی دارن و میخوان ازدواجشون رو ثبت آمریکایی کنن و یا دوستانی که این مراحل رو گذروندن کسی اطلاعات کاملی از فرم "پری نپ اگریمنت" داره؟

تو تاپیک مربوط به خوذش بپرسی بهتر میتونن راهنماییت میکنن.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:

من بار دوم اصلا وقت نگرفتم. کلا هم نوبت رو کسی چک نمیکنه. ولی همه مراحل مجدد انجام میشه و فقط عکس سینه نیست. دلیلش هم سادس چون میخوان پول رو کامل بگیرن. همه واکسنها رو تا میشه ایران بزنین که کمتر اونور هزینه کنین.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان