کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-03-03 ساعت 10:11)Sam-90 نوشته:  
(2016-03-02 ساعت 20:28)Aliikh نوشته:  دوستان لطفا اگر ممكن هست كمك و همفكري كنين

(2016-03-01 ساعت 20:51)Aliikh نوشته:  سلام دوستان خوب هستين.من امروز با اين سايت آشنا شدم.١ سوال فوري و واجب داشتم اگر امكانش هست راهنمايي كنيد.همسر من بعد ٢ماه در سايت ابوظبي كلير شد ولي در سايت نوشته مديكال لازم هست.ميخواستم بدونم ايا واقعا لازم هست؟و چه مدارك ديگري لازم هست؟؟؟چون ميخوايم مدارك را پست كنيم برامون ١آشنا ببره سفارت.لطفا راهنمايي كنيد.اصلا ميشه مدارك بديم كسي ببره؟ممنونم
اين هم متن ايميل ما هست

We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.

Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.

Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

The validity of an immigrant visa is subject to the validity of the medical report. As per new regulations, the medical reports are valid only for six months. In case of full validity (which is six months) visa, you must have to provide a new medical report.

New medical examination is required.
Last Updated: Sunday, February 28, 2016

خب اينجوري كه مشخصه اين همه انتظار به خاطر اف بي اي چك نيست.
ظاهراً كيس ما پنديگ شده به خاطر اينكه ما به هر دليل جزء اولويتهاي گرفتن ويزا تشريف نداريم. عجب!

منظورتون نفهميدم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-06 ساعت 23:53)Aliikh نوشته:  منظورتون نفهميدم؟

مشکلی نیست ، شما اگه 6 ماه از مدیکالتون نگذشته باشه ، می تونید بدین براتون پیکاپ کنن ویزارو اون متن به صورت کلی هست که نوشته مهلت ویزا از زمان مدیکال 6 ماه هست ، مشکلی نیست با خیال راحت برید سفارت و ویزارو بگیرید
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، Aliikh
(2016-03-02 ساعت 20:28)Aliikh نوشته:  دوستان لطفا اگر ممكن هست كمك و همفكري كنين

(2016-03-01 ساعت 20:51)Aliikh نوشته:  سلام دوستان خوب هستين.من امروز با اين سايت آشنا شدم.١ سوال فوري و واجب داشتم اگر امكانش هست راهنمايي كنيد.همسر من بعد ٢ماه در سايت ابوظبي كلير شد ولي در سايت نوشته مديكال لازم هست.ميخواستم بدونم ايا واقعا لازم هست؟و چه مدارك ديگري لازم هست؟؟؟چون ميخوايم مدارك را پست كنيم برامون ١آشنا ببره سفارت.لطفا راهنمايي كنيد.اصلا ميشه مدارك بديم كسي ببره؟ممنونم
اين هم متن ايميل ما هست

We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.

Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.

Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

The validity of an immigrant visa is subject to the validity of the medical report. As per new regulations, the medical reports are valid only for six months. In case of full validity (which is six months) visa, you must have to provide a new medical report.

New medical examination is required.
Last Updated: Sunday, February 28, 2016

ظاهراً كيس ما پنديگ شده به خاطر اينكه ما به هر دليل جزء اولويتهاي گرفتن ويزا تشريف نداريم. عجب!

منظورتون نفهميدم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: عدلی
آپديت جديد از پرونده همسر من اينكه ، ديروز رفت براي ازمايشات پزشكي جديد ، كارت واكسن ايران رو قبول كردن ، عكس سينه و ازمايش خون رو مجدد انجام دادن كه ١٤٠$ شد ، و امروز ساعت ١٢ اماده ميشه و مستقيم ميبره با پاسپورت تحويل ميده به پست
اميدوارم بيشتر از ٨ روز طول نكشه كه بليط داره
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، عدلی ، tala82
(2016-02-29 ساعت 21:20)Nazanin_kh نوشته:  بچه هااااااااا اووووووووووومد ايميل همسرممممممممممم

تبریک می گم بهتون.
به امید خبرای خوب برای همه اعضای گروه
Smile
ارسال مدارک 10-01-2015
دریافت رسیت نامبر 13-01-2015
اپروو 10-07-2015
دریافت کیس نامبر و ایمیل از سفارت آنکارا 12-08-2015
مصاحبه 19-10-2015، نتیجه مصاحبه AP
کلیرنس 11-01-2016
آپدیت در سایت سفارت 0
آپدیت در سایت CEAC سیس، 21-10-2015، 04-01-2016، 05-01-2016، 07-01-2016 (تبدیل / به or در متن)، 11-01-2016
بازگشت به سفارت برای دریافت ویزا 08-02-2016، دریافت ویزا 20-02-2016، ورود به آمریکا از واشنگتن 20-02-2016
ارسال فرم های گرین کارت و اجازه کار و اجازه ورود 17-05-2016، انگشت نگاری 07-07-2016
تایید درخواست اجازه کار و ورود 15-08-2016، دریافت کومبو کارت 22-08-2016
دریافت گرین کارت 2 ساله بدون مصاحبه 19-10-2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، armehraboon ، عدلی
(2016-03-08 ساعت 02:51)Nazanin_kh نوشته:  آپديت جديد از پرونده همسر من اينكه ، ديروز رفت براي ازمايشات پزشكي جديد ، كارت واكسن ايران رو قبول كردن ، عكس سينه و ازمايش خون رو مجدد انجام دادن كه ١٤٠$ شد ، و امروز ساعت ١٢ اماده ميشه و مستقيم ميبره با پاسپورت تحويل ميده به پست

دوست عزیز ضمن تبریک ایا همسر شما مجددا واکسن آنفلونزا رو تزریق کردن و چه مدت از تاریخ مدیکال قبلی مجددا مدیکال دادن.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh
(2016-03-08 ساعت 09:46)a4542 نوشته:  
(2016-03-08 ساعت 02:51)Nazanin_kh نوشته:  آپديت جديد از پرونده همسر من اينكه ، ديروز رفت براي ازمايشات پزشكي جديد ، كارت واكسن ايران رو قبول كردن ، عكس سينه و ازمايش خون رو مجدد انجام دادن كه ١٤٠$ شد ، و امروز ساعت ١٢ اماده ميشه و مستقيم ميبره با پاسپورت تحويل ميده به پست

دوست عزیز ضمن تبریک ایا همسر شما مجددا واکسن آنفلونزا رو تزریق کردن و چه مدت از تاریخ مدیکال قبلی مجددا مدیکال دادن.

شش ماه و دوازده روز از مديكال قبلي گذشته بود ، بله انفلانزا رو ايران زد و رفت
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، armehraboon ، tala82
(2016-03-08 ساعت 10:01)Nazanin_kh نوشته:  
(2016-03-08 ساعت 09:46)a4542 نوشته:  

دوست عزیزم ممنون از پاسخگویی شما.به نظر میرسه مصاحبه قبلی شما تابستان بوده و همسرتون بار اول واکسن آنفلونزا تزریق نکرده بودن.درسته؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: Alireza_D
(2016-03-08 ساعت 11:03)a4542 نوشته:  
(2016-03-08 ساعت 10:01)Nazanin_kh نوشته:  
(2016-03-08 ساعت 09:46)a4542 نوشته:  دوست عزیز ضمن تبریک ایا همسر شما مجددا واکسن آنفلونزا رو تزریق کردن و چه مدت از تاریخ مدیکال قبلی مجددا مدیکال دادن.

دوست عزیزم ممنون از پاسخگویی شما.به نظر میرسه مصاحبه قبلی شما تابستان بوده و همسرتون بار اول واکسن آنفلونزا تزریق نکرده بودن.درسته؟

اره ، ٢٥ اگوست بود مصاحبه اش و اون موقع انفلانزا نميخواست
پاسخ
تشکر کنندگان: tala82 ، sahar2016
(2016-03-06 ساعت 23:53)Aliikh نوشته:  

منظورتون نفهميدم؟
دوست عزيز منظوري درمورد كيس شما نداشتم، گفته كه بخاطر محدوديت ويزا پاسپورت تون را سريع بياوريد چون بزاري براي لحظه ي اخر ممكنه سهميه ويزاي اون ماه تموم بشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh
بچها آپدیت سفارت آنکارا برا همه caseهای مسلن cr1، یه موقس؟یعنی‌ همه باهم آپدیت میشن؟
من یک ماه گذشت از AP همسرم، با این وضع حاملگی‌ که ۸ هفته دیگه مونده تا دنیا اومدن واقعا دارم دیونه میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-08 ساعت 22:53)lupyien نوشته:  بچها آپدیت سفارت آنکارا برا همه caseهای مسلن cr1، یه موقس؟یعنی‌ همه باهم آپدیت میشن؟
من یک ماه گذشت از AP همسرم، با این وضع حاملگی‌ که ۸ هفته دیگه مونده تا دنیا اومدن واقعا دارم دیونه میشم.

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
کتگوری F4
تعداد اعضای پرونده 3
pd: Sep 2002
تاريخ مصاحبه Dec 18 2015
نتيجه  2 نفر یک ضرب، 1 نفر AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-08 ساعت 22:53)lupyien نوشته:  بچها آپدیت سفارت آنکارا برا همه caseهای مسلن cr1، یه موقس؟یعنی‌ همه باهم آپدیت میشن؟

lupyien جان واقعا خدا بهتون صبر بده , خدا ازشون نگذره که اینطوری زندگی و اعصاب همه  رو به بازی گرفتن ! از یه طرف انتظار برای مصاحبه که جون به سرمون کردند , این هم از انتظار برای کلیرنس که اینطوری  بلاتکلیف نگاه داشتن همه رو ! مخصوصا برای کسی تو شرایط شما , آخه آدم چی بگه ! این همه رفتار تحقیر آمیز با ماها کی قراره تموم بشه واقعا ؟!  Sad  امیدوارم همه از این انتظار لعنتی دربیایم زودتر ! برای همتون آرزوی صبر و آرامش دارم  .... به امید روزهای بهتر  Rolleyes
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، Gem120 ، Pargosha ، hosseinslm
(2016-03-09 ساعت 00:03)Sam-90 نوشته:  

دوستم الان ما تو شرايطي هستيم كه واقعاً كاري از دست مون بر نمياد.
صبور باشيد و آرامش تون و حفظ كنيد، و بيشتر به فكر خودتون و بچه باشيد.
بهرحال مشكليه كه هست كاري نمي شه كرد.
من هم بچه ام داره بي پدر بزرگ ميشه ? و واقعاً نمي دونم چكار كنم وقتي بهونه باباش و مي گيره.
خواستم فقط بدوني كساني هم هستن كه شرايطشون از شما بدتره شايد به روحيتون كمك كنه.

salam, vaghean khoda sabr bede, man daram divoone misham, shoma ham tefli bache, nemishe berin iran pishe hamsaretun laaghal???
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90
(2016-03-09 ساعت 00:12)inanna نوشته:  

lupyien جان واقعا خدا بهتون صبر بده , خدا ازشون نگذره که اینطوری زندگی و اعصاب همه  رو به بازی گرفتن ! از یه طرف انتظار برای مصاحبه که جون به سرمون کردند , این هم از انتظار برای کلیرنس که اینطوری  بلاتکلیف نگاه داشتن همه رو ! مخصوصا برای کسی تو شرایط شما , آخه آدم چی بگه ! این همه رفتار تحقیر آمیز با ماها کی قراره تموم بشه واقعا ؟!  Sad  امیدوارم همه از این انتظار لعنتی دربیایم زودتر ! برای همتون آرزوی صبر و آرامش دارم  .... به امید روزهای بهتر  Rolleyes

واقعا خدا نگذره! نمی‌دونم آخه یعنی‌ آدم نیستن شرایطو‌ در نظر بگیرن؟؟؟، ممنون از دعای شما، امیدوارم شما یک ضرب ویزا رو بگیرید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان