کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
تبريك مي گم به دوستاني كه كلير شدن. بقيه هم بزودي كلير ميشن دير و زود داره ولي سوخت و سوز نداره بلاخره همگي كلير ميشيم و جايگاه را به منتظران اينده ميسپاريم.
دوستان كيس با كيس فرق داره اگه مي دانيد موردتون خاصه و دير كلير شديد ايميل بزنيد براشون توضيح بدهيد اونها معمولاً جواب ايميل و نميدهند ولي اينجور نيست كه كيس شما را بررسي نمي كنند.
براي ابوظبي همون قسمت كانتكت آس برويد و ايميل بزنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، armehraboon ، قرباني ، Pargosha
خیلی ممنونم دوستان عزیز امیدوارم که شما هم بزودی کلیر بشین و اینجا با خوشحالی خبر بدین درمورد سوالتون من کلا دوروز آپ داشتم که روزاول دوخطی شدم که به وقت آمریکا بود یعنی شب ما بود وروز دوم or شدم وشمارم اومد تو سایت سفارت ارمنستان درمورد اینکه کلیری وارد منتظران کنم فکر کنم باید itex# عزیز اینکار رو انجام بده که ممنونش میشم من 19jul کلیر شدم.یه سوال هم من داشتم من الان باید منتظر ایمیل بمونم ؟چون هیچ ایمیلی بهم ندادن میخوام بدونم هر زمان که برم سفارت ویزارو میتونم بگیرم یا باید هماهنگ کنم ؟ واینکه چه مدارکی باید ببرم ؟چون میلی دریافت نکردم
F2A
pd:20 oct2013
مصاحبه :JAN 2016 ارمنستان
نتيجه:AP
تاریخ کلیری:july 2016
ورودبه آمریکا:oct 2016

پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، قرباني ، tomi ، Pargosha ، itex ، maryam1983
(2016-07-20 ساعت 07:48)tico نوشته:  خیلی ممنونم دوستان عزیز امیدوارم که شما هم بزودی کلیر بشین و اینجا با خوشحالی خبر بدین درمورد سوالتون من کلا دوروز آپ داشتم که روزاول دوخطی شدم که به وقت آمریکا بود یعنی شب ما بود وروز دوم or شدم وشمارم اومد تو سایت سفارت ارمنستان درمورد اینکه کلیری وارد منتظران کنم فکر کنم باید itex# عزیز اینکار رو انجام بده که ممنونش میشم من 19jul کلیر شدم.یه سوال هم من داشتم من الان باید منتظر ایمیل بمونم ؟چون هیچ ایمیلی بهم ندادن میخوام بدونم هر زمان که برم سفارت ویزارو میتونم بگیرم یا باید هماهنگ کنم ؟ واینکه چه مدارکی باید ببرم ؟چون میلی دریافت نکردم

سلام کلی تبریک می گم : سفارت ارمنستان ایمیل نمی ده ، یه اسکرین جهت اطمینان از صفحه ای که کیست رو زده بگیر ، چون یکی از دوستان لاتاری به مشکل خورده بود که با پرینت صفحه حل شد ( البته جهت اطمینان ) مدارک هم اگه می خوای مدیکال رو تمدید باید بکنی که می کنی می بری ، اگه هم نقض مدارک نداشتی مدرکی خاصی نمی خواد ، بلیط رو بگیر برو ارمنستان و ویزاتو بگیر بازم مبارک باشه Big Grin
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، tico ، Pargosha ، mulan1979
اینکه این چند روز دوستان کلیر شدن خیلی امید بخشه ، یه چند وقتی بود اینجا خیلی بی روح شده بود ، امید وارم همه بزودی از این بلاتکلیفی خلاص شن .
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Saba Si ، Pargosha ، tico ، hosseinslm ، maryam1983 ، s.div ، behnamnegin
سلام دوستان تبرییییک میگم وای چقدر خوشحال شدم از کلیر شدن دستان. Smile اصلا داشتم دق می کردم از فکر مشکل داشتن کیس های 3 ماه اول.
کیس: K1
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: ‎31 March‎
وضعیت ویزا: AP
مدرک تحصیلی: دیپلم
شغل: کارمند شرکت خصوصی
آپدیت سفارت: ‎31 March‎
آپدیت سیس: OR  19 October ، دوخطی ‎31 March, 3 April, 5 April, 13 June (Email), 18 July (Email), 24 August (Email), 14 September
کلیر: October 20th
دریافت ویزا: 3 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، tico
راستی دوستان دارم به این فکر می کنم که شاید دلیل تفاوت زمان کلیری، تفاوت عملکرد افیسر ها و سرعت کارشون باشه. احیانا کسی بوده که ابوظبی توسط خانم میانسال مو کوتاهه که پشت باجه مصاحبه می کنه، مصاحبه  و زیر شش ماه کلیرشده باشه؟ Wink
آپدیت سیس: OR  19 October ، دوخطی ‎31 March, 3 April, 5 April, 13 June (Email), 18 July (Email), 24 August (Email), 14 September
پاسخ
تشکر کنندگان: tico
(2016-07-16 ساعت 23:31)roteil نوشته:  
(2016-07-16 ساعت 23:19)hosseinslm نوشته:  
(2016-07-16 ساعت 17:20)roteil نوشته:  علي جون  من كلير بشم شيرينيه شما سرجاشه ، من همونطور كه گفته بودم به ١ ماه و نيم آينده خوشبينم ، اميدوارم عليرضا جون ، مهرشاد عزيز، حسين ، موبيديك ، بهار باران ، armehraboon ، همه باهم شادي و تقسيم كنيم

ایشالا همین روزا خبر خوب میدی ما هم خوشحال میکنی .دست ما رو بگیر.مصاحبه من و تو یه هفته بوده.کیسمونم یکیه.واسه منم دعا کن Wink

حسين جون من و تو شرايطمون يكيه ، اميدوارم زودتر تكليف ما قديميا روشن شه !! خيلي سختي كشيديم اين چندوقته !!!

منم شدم شش ماه ، آنکارا همه ی ماهارو نجات بده،!! دیگه طاقت نداریم!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، قرباني ، hosseinslm
(2016-07-20 ساعت 11:27)Roo نوشته:  راستی دوستان دارم به این فکر می کنم که شاید دلیل تفاوت زمان کلیری، تفاوت عملکرد افیسر ها و سرعت کارشون باشه. احیانا کسی بوده که ابوظبی توسط خانم میانسال مو کوتاهه که پشت باجه مصاحبه می کنه، مصاحبه  و زیر شش ماه کلیرشده باشه؟  Wink

این حرف فقط یه احتمال هست مثل خیلی از احتمالات دیگه که همه برزخیان عزیز به فکرشون میاد Big Grin
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، قرباني ، Roo
(2016-07-20 ساعت 00:41)mani_badb0y نوشته:  پرونده من از روز مصاحبه تا الان یکبار بخاطر تکمیل مدارکی که روز مصاحبه ناقص بود اپدیت شد و مابقی اپدیت ها در جواب ایمیل های خودم بود.
واقعا پروسه طاقت فرسایی است

برزخه آقا برزخ Sad طاقت فرسا وایسا یه دیقشه! Sad
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، قرباني ، mani_badb0y ، maryam1983
(2016-07-20 ساعت 11:27)Roo نوشته:  راستی دوستان دارم به این فکر می کنم که شاید دلیل تفاوت زمان کلیری، تفاوت عملکرد افیسر ها و سرعت کارشون باشه. احیانا کسی بوده که ابوظبی توسط خانم میانسال مو کوتاهه که پشت باجه مصاحبه می کنه، مصاحبه  و زیر شش ماه کلیرشده باشه؟ Wink
این پست چقدر منو خندوند هه هه [emoji23] [emoji23] [emoji23] چه حرفایی می زنین... یاد تز دادن های ننه بزرگم حین سبزی پاک کردم در راستای تحلیل امور زندگی اقوام افتادم... عالی بود [emoji23] [emoji23]
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: behnamnegin
سلام دوستان
آيا براي شما هم وقتي وضعيت پرونده خودتون رو در سايت اينترنتي سفارت چك ميكنيد، اين پيغام مياد كه "كيس شما در حال انجام پروسه اداري هست. اين مراحل اداري ممكنه چند هفته طول بكشه، در اين مدت دستورات افسر پرونده در زمان مصاحبه رو دنبال كنيد." ؟؟
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
(2016-07-21 ساعت 01:13)mobydick نوشته:  
(2016-07-20 ساعت 11:27)Roo نوشته:  راستی دوستان دارم به این فکر می کنم که شاید دلیل تفاوت زمان کلیری، تفاوت عملکرد افیسر ها و سرعت کارشون باشه. احیانا کسی بوده که ابوظبی توسط خانم میانسال مو کوتاهه که پشت باجه مصاحبه می کنه، مصاحبه  و زیر شش ماه کلیرشده باشه؟  Wink
این پست چقدر منو خندوند هه هه [emoji23] [emoji23] [emoji23]  چه حرفایی می زنین... یاد تز دادن های ننه بزرگم حین سبزی پاک کردم در راستای تحلیل امور زندگی اقوام افتادم... عالی بود [emoji23] [emoji23]

Big Grin Big Grin Big Grin خب این تز ها از ندونستن میاد دیگه، ما هم الان همونقدر از جزئیات پروسه اطلاع داریم که ننه بزرگ شما از امور اقوام Wink من که دچار خیلی توهمات شدم، از این فکرا گرفته تا فکر اینکه اینا چی رو از فیس بوک و اینستاگرامم و ... که آدرسشو موقع مصاحبه گرفتن میخوان برداشت کنن و ...
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، mobydick
(2016-07-21 ساعت 03:27)maryam1983 نوشته:  سلام دوستان
آيا براي شما هم وقتي وضعيت پرونده خودتون رو در سايت اينترنتي سفارت چك ميكنيد، اين پيغام مياد كه "كيس شما در حال انجام پروسه اداري هست. اين مراحل اداري ممكنه چند هفته طول بكشه، در اين مدت دستورات افسر پرونده در زمان مصاحبه رو دنبال كنيد." ؟؟

با سلام

بله .همه همین پیغام رو میبینیم.
عبارت Administrative Processing که AP هم میگن.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Roo ، maryam1983 ، behnamnegin
(2016-07-21 ساعت 08:49)armehraboon نوشته:  

با سلام

عبارت  Administrative Processing که AP هم میگن.

ممنون. اما من مدت زمانش منظورم بود، براي شما هم مدت " چند هفته" رو پيغام ميده؟
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
(2016-07-21 ساعت 09:52)maryam1983 نوشته:  
(2016-07-21 ساعت 08:49)armehraboon نوشته:  

با سلام

عبارت  Administrative Processing که AP هم میگن.

ممنون. اما من مدت زمانش منظورم بود، براي شما هم مدت " چند هفته" رو پيغام ميده؟

from two weeks to several month?
همین هست؟
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015