کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
دوستان متن جواب ایمیل سفارت انکارا در جواب ایمیل من
Your case is undergoing the administrative processing. Unfortunately, we are not able to influence the completion of this processing. Please be assured that we will contact you with further instruction as soon as the administrative processing is concluded
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، mobydick ، mulan1979 ، bhb32 ، Pargosha ، maryam1983
(2016-08-04 ساعت 21:47)M... نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 17:03)mobydick نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 16:53)zariraja نوشته:  سلام دوستان.من بعد از چند ایمیل که به سفارت ابوظبی داشتم و جواب ندادن امروز زنگ زدم و اول یک آقا گفتند باید بری یک اکانت توی ais.usvisa-info.comباز کنی و یک گزینه خاصی رو انتخاب کنی و از این داستانها تا از اونجا بتونی کیست رو چک کنی.من رفتم ولی هرچی چک کردم نتونستم اون گزینه خاص رو پیدا کنم چون ما مصاحبه رفتیم و هیچکدوم از گزینه ها شامل حال ما نمیشد.بعد مجددا زنگ زدم یک آقای دیگه بودن گفتند اصلا ویزای مهاجرتی تو فیلد کاری ما نیست و باید منتظر ایمیل سفارت باشین.حالا میخواستم ببینم از دوستان منتظر کسی جای خاصی اکانت باز کرده؟کلا بعد از نصاحبه و چک سایت سفارت و سیس کسی کار خاص دیگه ای انجام داده یا داره میده؟؟؟؟ما جایی باید حسابی چیزی باز کنیم ؟؟؟؟نکنه بعد از 5 ماه تازه حالا فهمیدم باید کار خاصی میکردیم نکردیم؟؟؟؟؟تو رو خدا یکی زودتر جواب منو بده دارم خل میشم؟؟؟؟؟_
اگه مصاحبه رفتین و همه چیز کامل بوده طبق گفته ی آفیسر و اعلام شده که مراحل اداری شامل تون شده هیچ کاری واسه انجام دادن ندارین جز انتظار! منتظر ایمیل کلیری سفارت باشین تا اون موقع سایت سفارت و سیس رو هم می تونید فقط با وارد کردن کیس نامبر چک کنید. هیچ ثبت نام یا رجیستری هم لازم نیست

امروز بعد از اینکه فهمیدم کلیر شدم...زنگ زدم سفارت و پرسیدم که آیا غیر از مدارک و چیزایی که توی ایمیل نوشتن چیزه دیگه ای لازم هست یا نه...؟
گفتن که باید یه اکانت هم داشته باشی البته خودم نداشتم اکانت نامزدم اونجا ثبت شده بود  و من نمیدونستم ...وقتی چک کردن گفتن که به همین اکانت ایمیل زدن...البته توی این مدت انتظار من فقط سایت سفارت و سیس رو چک میکردم....نامزدمم معمولا ایمیلهاشو چک میکرد   از روزی که   دو خطی شدیم بیشتر چک میکرد... این دلیلشون برای داشتن اکانت بود
با سلام به شما دوست عزیز

دقیقا اکانت رو برای چی باید درست کنیم؟
و حالا نهایتا سفارت از شما چه مدارکی رو خواستند که ببرید؟
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2016-08-05 ساعت 01:50)roteil نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 18:30)alireza55 نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 15:56)roteil نوشته:  سلام دوستان :
این داستان مثل ورزشکارایه المپیک میمونه ، چند سال ورزش و اردو و ... واسه 5 دقیقه روی سکو بودن !!!!!!!
بعد از 22 روز که تو 12 جولای آپدیت دوخطی شده بود امروز نامه گلیری تو سایت ابوظبی خورد !!!! واقعا باور نکردنیه بعد 210 روز !!!!!!!!!
امیدوارم زودتد همتون کلیر بشید !!!! و از این داستان برزخی خلاص شید !!!!! من ویزایه امارات رو دارم ، احتمالا شنبه ، یکشنبه برم ابوظبی!!!

واقعا هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا !!!
ایول ،مبارکه روتیل، خیلی خوشحال شدم برات، موفق باشی دوست من.

علی رضا جون من گفتم به بک ماه و نیم پیش رو امید وارم !!!!  شما هم آپدیت شدی و دو خطی زود تر خبر کلیری منتظرم که ازت بشنوم ، امید وارم زود زود خبر و بدی یهم چون دیگه تموم کار Big Grin  Big Grin  Big Grin
اره گفتی، راستش به عنوان دلگرمی فقط بهش نگاه میکردم ، چون خیلیها این حرفو بهم زده بودن،اصلا احتمالش و نمیدادم پیشبینیت درست باشه ،ولی بوددد ، الان دوخطیم، راستش تا Or نشم خیالم راحت نیست. ولی اره تو درست گفتی . Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: roteil ، bhb32 ، Pargosha
(2016-08-05 ساعت 02:07)armehraboon نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 21:47)M... نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 17:03)mobydick نوشته:  اگه مصاحبه رفتین و همه چیز کامل بوده طبق گفته ی آفیسر و اعلام شده که مراحل اداری شامل تون شده هیچ کاری واسه انجام دادن ندارین جز انتظار! منتظر ایمیل کلیری سفارت باشین تا اون موقع سایت سفارت و سیس رو هم می تونید فقط با وارد کردن کیس نامبر چک کنید. هیچ ثبت نام یا رجیستری هم لازم نیست

امروز بعد از اینکه فهمیدم کلیر شدم...زنگ زدم سفارت و پرسیدم که آیا غیر از مدارک و چیزایی که توی ایمیل نوشتن چیزه دیگه ای لازم هست یا نه...؟
گفتن که باید یه اکانت هم داشته باشی البته خودم نداشتم اکانت نامزدم اونجا ثبت شده بود  و من نمیدونستم ...وقتی چک کردن گفتن که به همین اکانت ایمیل زدن...البته توی این مدت انتظار من فقط سایت سفارت و سیس رو چک میکردم....نامزدمم معمولا ایمیلهاشو چک میکرد   از روزی که   دو خطی شدیم بیشتر چک میکرد... این دلیلشون برای داشتن اکانت بود
با سلام به شما دوست عزیز

راستش منم متوجه نشدم کجا و تو کدوم سایت باید اکانت درست کرد و تو چه مرحله ای! قبل مصاحبه یا بعدش؟ قبل از کلیر شدن یا بعدش؟ اگه منظور سایت usvisa-info باشه که اکثراً یه اکانت داریم و واسه انتخاب دفتر پستی ایجادش کردیم... حدسم اینه که چون ابوظبی جدیداً ارسال پستی رو شروع کرده ممکنه خیلی از کیس های ابوظبی اکانت نداشته باشن و به همین دلیل خواستن! نمي دونم!
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon ، bhb32 ، Pargosha
@roteil@  جان و و ..m عزیز تبریک بهتون میگم.باغث خوشحالیه. roteil شما هم رفتی .به سلامتی . Wink
عزیزان ابوظبی چند شب پیش گفتم ابوظبی خیلی ها رو کلیر کرده منتظر باشید همونم شد. خداروشکر Wink

عزیزان آنکارایی هل بدید همچنان.هل یادتون نره.چیزی نمونده روشن بشه. Rolleyes
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: roteil ، M... ، mulan1979 ، armehraboon ، bhb32 ، Pargosha ، maryam1983 ، HAMİT
(2016-08-05 ساعت 02:11)alireza55 نوشته:  اره گفتی، راستش به عنوان دلگرمی فقط بهش نگاه میکردم ، چون خیلیها این حرفو بهم زده بودن،اصلا احتمالش و نمیدادم پیشبینیت درست باشه ،ولی بوددد ، الان دوخطیم، راستش تا Or نشم خیالم راحت نیست. ولی اره تو درست گفتی . Big Grin  Big Grin

شدیدا بهت حق می دم که به چشم دلگرمی بهش نگاه می کردی ، ولی حل می شه ، من تو تجربه خودم به نظرم دوخطی خیلی مهم تره از or ، دقیقا صحبت های @hamidoo_b@ عزیزکاملا درست بود ، چک هایه امنیتی از طرف آ م ر ک ا تموم میشه دیگه این سفارت که بهت زمان بندی می ده ، واسه من زده زود نیاری پاس رو ویزایه این ماه بهت نمی رسه ، من آپ دوخطی و دیدم یه حسی بهم می گفت برو ویزایه امارات و بگیر !! Big Grin زودتر اون خبر کلیری و بده که دیگه روحمون شاد شه Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، armehraboon ، bhb32 ، Pargosha
(2016-08-05 ساعت 01:58)roteil نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 16:03)شاپرک نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 15:56)roteil نوشته:  سلام دوستان :
این داستان مثل ورزشکارایه المپیک میمونه ، چند سال ورزش و اردو و ... واسه 5 دقیقه روی سکو بودن !!!!!!!
بعد از 22 روز که تو 12 جولای آپدیت دوخطی شده بود امروز نامه گلیری تو سایت ابوظبی خورد !!!! واقعا باور نکردنیه بعد 210 روز !!!!!!!!!
امیدوارم زودتد همتون کلیر بشید !!!! و از این داستان برزخی خلاص شید !!!!! من ویزایه امارات رو دارم ، احتمالا شنبه ، یکشنبه برم ابوظبی!!!

واقعا هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا !!!

تبریک می گم بهتون، امیدوارم ما هم هر چه زودتر این حس رو تجربه کنیم! امروز هفتمین ماهگرد مصاحبه همسرم هست...

واقعا دوری سخت و طاقت فرساس ، من آرزویه فلبیم کلیریه رودتر برایه همسرتونه .
تبریک میگم واقعا براتون خیلی خوشحال شدم
پاسخ
تشکر کنندگان: roteil ، bhb32 ، Pargosha
(2016-08-05 ساعت 02:22)hosseinslm نوشته:  @roteil@  جان و و ..m عزیز تبریک بهتون میگم.باغث خوشحالیه. roteil شما هم رفتی .به سلامتی .  Wink
عزیزان ابوظبی چند شب پیش گفتم ابوظبی خیلی ها رو کلیر کرده منتظر باشید همونم شد. خداروشکر Wink

حسین عزیز ممنون ازت ، مطمئنم همین روزا کلیریه شما و علی رضا میاد ، ممنون از تبریکت
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، alireza55 ، M... ، armehraboon ، bhb32 ، Pargosha
(2016-08-05 ساعت 02:24)roroak3 نوشته:  
(2016-08-05 ساعت 01:58)roteil نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 16:03)شاپرک نوشته:  تبریک می گم بهتون، امیدوارم ما هم هر چه زودتر این حس رو تجربه کنیم! امروز هفتمین ماهگرد مصاحبه همسرم هست...

واقعا دوری سخت و طاقت فرساس ، من آرزویه فلبیم کلیریه رودتر برایه همسرتونه .
تبریک میگم واقعا براتون خیلی خوشحال شدم

ممنون و مرسی ، آرزویه موفقیت برایه شما و فرزندتون دارم Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، bhb32 ، شاپرک ، Pargosha ، roroak3
راستش منم متوجه نشدم کجا و تو کدوم سایت باید اکانت درست کرد و تو چه مرحله ای! قبل مصاحبه یا بعدش؟ قبل از کلیر شدن یا بعدش؟ اگه منظور سایت usvisa-info باشه که اکثراً یه اکانت داریم و واسه انتخاب دفتر پستی ایجادش کردیم... حدسم اینه که چون ابوظبی جدیداً ارسال پستی رو شروع کرده ممکنه خیلی از کیس های ابوظبی اکانت نداشته باشن و به همین دلیل خواستن! نمي دونم!
[/quote]

راستش من تو همين سايت usvisa-info اكانت ندارم و همين رو دارم ميپرسم.چجوري بايد اكانت باز كنيم؟من اكانت ندارم و دفتر پستي هم انتخاب نكردم.بايد چكار كنم؟ميدونم وارد ميشيم بعد امارات رو انتخاب ميكنيم بعدش چي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا كدوم گزينه رو بايد انتخاب كنيم ؟هيچكدوم شامل حال ما كه مصاحبه رفتيم و APهستيم نميشه.البته من EB3هستم .لطفا من رو در ساخت يك اكانت راهنمايي كنيد.با سپاس.
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
(2016-08-04 ساعت 23:30)mobydick نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 23:26)nely نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 23:04)mobydick نوشته:  ما قراره زجر کش بشیم [emoji23] [emoji23] [emoji23]

واقعا چرا انکارا هیچ تکونی نمیخوره خسته شدیم دیگه چشه این انکارااااااااا[FEARFUL FACE][FEARFUL FACE][FEARFUL FACE][FEARFUL FACE][FEARFUL FACE][FEARFUL FACE][FEARFUL FACE][FEARFUL FACE][FEARFUL FACE][FEARFUL FACE]
البته این نکته رو فراموش نکنین که اکثر دوستان شیش ماه رو رد کرده بودن و کلیر شدن... نوبت ما هم میرسه

یه هفته مونده تا 7 ماه شدن!
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mobydick ، bhb32 ، Pargosha
(2016-08-05 ساعت 02:42)zariraja نوشته:  راستش منم متوجه نشدم کجا و تو کدوم سایت باید اکانت درست کرد و تو چه مرحله ای! قبل مصاحبه یا بعدش؟ قبل از کلیر شدن یا بعدش؟ اگه منظور سایت usvisa-info باشه که اکثراً یه اکانت داریم و واسه انتخاب دفتر پستی ایجادش کردیم... حدسم اینه که چون ابوظبی جدیداً ارسال پستی رو شروع کرده ممکنه خیلی از کیس های ابوظبی اکانت نداشته باشن و به همین دلیل خواستن! نمي دونم!

راستش من تو همين سايت usvisa-info اكانت ندارم و همين رو دارم ميپرسم.چجوري بايد اكانت باز كنيم؟من اكانت ندارم و دفتر پستي هم انتخاب نكردم.بايد چكار كنم؟ميدونم وارد ميشيم بعد امارات رو انتخاب ميكنيم بعدش چي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا كدوم گزينه رو بايد انتخاب كنيم ؟هيچكدوم شامل حال ما كه مصاحبه رفتيم و APهستيم نميشه.البته من EB3هستم .لطفا من رو در ساخت يك اكانت راهنمايي كنيد.با سپاس.
[/quote]
یه لینک گذاشتم چند مطلب قبل زیاد طول نمیکشه خوندنش چند تا پست هست که با کس توضیح داده یکی از دوستان کامله.... فقط به جای ترکیه با امارات برین جلو بقیه گزینه ها در مورد هر دو سفارت یکیه.
CR1
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
پاسخ
(2016-08-05 ساعت 02:45)mobydick نوشته:  
(2016-08-05 ساعت 02:42)zariraja نوشته:  راستش منم متوجه نشدم کجا و تو کدوم سایت باید اکانت درست کرد و تو چه مرحله ای! قبل مصاحبه یا بعدش؟ قبل از کلیر شدن یا بعدش؟ اگه منظور سایت usvisa-info باشه که اکثراً یه اکانت داریم و واسه انتخاب دفتر پستی ایجادش کردیم... حدسم اینه که چون ابوظبی جدیداً ارسال پستی رو شروع کرده ممکنه خیلی از کیس های ابوظبی اکانت نداشته باشن و به همین دلیل خواستن! نمي دونم!

یه لینک گذاشتم چند مطلب قبل زیاد طول نمیکشه خوندنش چند تا پست هست که با کس توضیح داده یکی از دوستان کامله.... فقط به جای ترکیه با امارات برین جلو بقیه گزینه ها در مورد هر دو سفارت یکیه.
[/quote]
فکر کنم جزء ویزاهای مهاجرتی باشه فرایندش همونه در غیر اینصورت باید قسمت ویزاهای غیر مهاجرتی رو انتخاب کنید و رنگ صفحه ش هم متفاوته و گزینه های متفاوتی هم داره. دوستان تو اون تاپیک جزییات رو توضیح دادن قشنگ. اینجا یکم توضیحش سخته
CR1
پاسخ
(2016-08-05 ساعت 02:22)hosseinslm نوشته:  @roteil@  جان و و ..m عزیز تبریک بهتون میگم.باغث خوشحالیه. roteil شما هم رفتی .به سلامتی .  Wink

ممنون از لطفت حسین جان ...ایشالا که به زودی این روزهای شاد و خوشحالی قسمت شما و همه عزیزانی که در انتظار هستید بشه... Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، m_vaziran ، Pargosha
(2016-08-05 ساعت 02:14)mobydick نوشته:  
(2016-08-05 ساعت 02:07)armehraboon نوشته:  [quote='M...' pid='720158' dateline='1470331020']

با سلام به شما دوست عزیز

راستش توضیحی نداد ...وقتی گفتم که برام پیغام اومده که باید پاسپورتمو بفرستم.شماره پاسمو گرفت چک کرد و پرسید اکانت داری ؟و من هم که نمیدونستم اکانتی اونجا ثبت شده یا نه در جواب گفتم نه.....دوباره چک کرد و گفت اکانت نامزدت را اینجا ثبت کردیم...ایمیل براش رفته اما اگه بخوای مجدد میفرستیم و همین کار را هم انجام داد...احتمال خیلی زیاد پس روز تحویل مدارک اکانت رو ثبت کردند...چون روز مصاحبه خودم تنها رفتم
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، bhb32 ، Pargosha

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان