کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-08-05 ساعت 02:07)armehraboon نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 21:47)M... نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 17:03)mobydick نوشته:  اگه مصاحبه رفتین و همه چیز کامل بوده طبق گفته ی آفیسر و اعلام شده که مراحل اداری شامل تون شده هیچ کاری واسه انجام دادن ندارین جز انتظار! منتظر ایمیل کلیری سفارت باشین تا اون موقع سایت سفارت و سیس رو هم می تونید فقط با وارد کردن کیس نامبر چک کنید. هیچ ثبت نام یا رجیستری هم لازم نیست

امروز بعد از اینکه فهمیدم کلیر شدم...زنگ زدم سفارت و پرسیدم که آیا غیر از مدارک و چیزایی که توی ایمیل نوشتن چیزه دیگه ای لازم هست یا نه...؟
گفتن که باید یه اکانت هم داشته باشی البته خودم نداشتم اکانت نامزدم اونجا ثبت شده بود  و من نمیدونستم ...وقتی چک کردن گفتن که به همین اکانت ایمیل زدن...البته توی این مدت انتظار من فقط سایت سفارت و سیس رو چک میکردم....نامزدمم معمولا ایمیلهاشو چک میکرد   از روزی که   دو خطی شدیم بیشتر چک میکرد... این دلیلشون برای داشتن اکانت بود
با سلام به شما دوست عزیز

دقیقا اکانت رو برای چی باید درست کنیم؟
و حالا نهایتا سفارت از شما چه مدارکی رو خواستند که ببرید؟
سلام دوست عزیز...خدمتتون که عرض شود پاسپورت.عکس.و پرینت ایمیل سفارت رو خواستن
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، bhb32 ، Pargosha ، hosseinslm
(2016-08-05 ساعت 02:11)alireza55 نوشته:  
(2016-08-05 ساعت 01:50)roteil نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 18:30)alireza55 نوشته:  ایول ،مبارکه روتیل، خیلی خوشحال شدم برات، موفق باشی دوست من.

علی رضا جون من گفتم به بک ماه و نیم پیش رو امید وارم !!!!  شما هم آپدیت شدی و دو خطی زود تر خبر کلیری منتظرم که ازت بشنوم ، امید وارم زود زود خبر و بدی یهم چون دیگه تموم کار Big Grin  Big Grin  Big Grin
اره گفتی، راستش به عنوان دلگرمی فقط بهش نگاه میکردم ، چون خیلیها این حرفو بهم زده بودن،اصلا احتمالش و نمیدادم پیشبینیت درست باشه ،ولی بوددد ، الان دوخطیم، راستش تا Or نشم خیالم راحت نیست. ولی اره تو درست گفتی . Big Grin  Big Grin

والا من كه Or هم شدم اما تا ايميل نياد و سايت سفارت تغيير نكنه باز خيالم راحت نيست!
كتگورى : CR1
ارسال به USCIS: اكتبر ٢٠١٤
RFE : آپريل ٢٠١٥
اپرو : مى ٢٠١٥
كامپليت NVC : اكتبر ٢٠١٥
تاريخ مصاحبه : ژانويه ٢٠١٦
محل مصاحبه : ابوظبى

ceac updates : 14 jan , 20 jan (email) , 21 jan , 25 jan , 28 jan , 10 apr (email) , 18 jul (email) , 19 jul , 1 Agu OR

پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon ، bhb32 ، Pargosha ، maryam1983 ، hosseinslm
با سلام به همه دوستان

از دوستانی که اخیرا در ابوظبی کلیر شدند آیا شما رجسیتر در
Visa Document Courier Services
رو انجام دادید؟
و اطلاع دارید که اجباری هست یا اختیاری؟

https://ais.usvisa-info.com/en-ae/iv/inf...on/courier
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، bhb32
با سل://ais.usvisa-info.com/en-ae/iv/information/courier
[سلام.این سوال منم هست.خوشحال میشم یکی جواب بده و مراحل کار رو برامون توضیح بدن؟؟؟؟؟؟؟
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-08-05 ساعت 12:17)armehraboon نوشته:  با سلام به همه دوستان

رو انجام دادید؟

من تو لاتاريا يادمه كه يه نفر رفته بود سفارت بهش گفته بودن مشكلي نيست فقط خودت بايد بياي بگيري !!!

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، armehraboon
(2016-08-05 ساعت 04:22)Babak.T نوشته:  
(2016-08-05 ساعت 02:11)alireza55 نوشته:  
(2016-08-05 ساعت 01:50)roteil نوشته:  علی رضا جون من گفتم به بک ماه و نیم پیش رو امید وارم !!!!  شما هم آپدیت شدی و دو خطی زود تر خبر کلیری منتظرم که ازت بشنوم ، امید وارم زود زود خبر و بدی یهم چون دیگه تموم کار Big Grin  Big Grin  Big Grin
اره گفتی، راستش به عنوان دلگرمی فقط بهش نگاه میکردم ، چون خیلیها این حرفو بهم زده بودن،اصلا احتمالش و نمیدادم پیشبینیت درست باشه ،ولی بوددد ، الان دوخطیم، راستش تا Or نشم خیالم راحت نیست. ولی اره تو درست گفتی . Big Grin  Big Grin

والا من كه Or هم شدم اما تا ايميل نياد و سايت سفارت تغيير نكنه باز خيالم راحت نيست!

همسر منم دو هفته است or شده ولی هنوز کلیر نشده!!
تمام ذوق و خوشحالیمون تو هر مرحله یه جوری کور میشه! والا!! چه وضعشه ۷ ماه تو پروسه کلیر شدن نوبره به خدا
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، armehraboon ، Pargosha ، Babak.T ، مینز
با سلام به همه ي دوستان عزيز

تبريك ميگم به همه ي دوستاني كه كليرشدن يا دوخطي .
دوستان با توجه به تغيرهايي كه در مراحل دريافت ويزا صورت گرفته ، دوستاني كه ويزا از ابوظبي دريافت كردن اگه امكان داره لطف كنن سفرنامه يا مراحل دريافت ويزا و مديكال جديد ونحوي پست كردن رو بگذارن تا دوستاني كه در انتظار كلير شدن هستن كاملا اشنا بشن . با سپاس فراوان از شما وارزوي كلير شدن سريع همه ي عزيزان
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، mulan1979 ، شاپرک ، bhb32 ، armehraboon ، Pargosha ، hosseinslm
(2016-08-05 ساعت 02:22)hosseinslm نوشته:  @roteil@  جان و و ..m عزیز تبریک بهتون میگم.باغث خوشحالیه. roteil شما هم رفتی .به سلامتی .  Wink
عزیزان ابوظبی چند شب پیش گفتم ابوظبی خیلی ها رو کلیر کرده منتظر باشید همونم شد. خداروشکر Wink

عزیزان آنکارایی هل بدید همچنان.هل یادتون نره.چیزی نمونده روشن بشه. Rolleyes
سلام دوست عزیز ایشالا بزودی برا شما و همه دوستان منتظر دوخطی و or و ایمیل کلیری خواهد آمد موتور
آنکارا روشن شده برا یکی از آشنایانم که لاتاریه و روز
بعد از من مصاحبه داشت ومثل من 5 ماهه که منتظره
سوم آگوست آپدیت سیس و دو خطی شد و امروز یه ساعت پبش آپدیت سیس و / تبدیل به or شد من هنوز or
نشدم چون لاتاریها زمانشون محدوده شاید زودتر آنکارا
خبرشون میکنه به امید سلامتی و پیاده شدن سریع همه
منتظران از کاروان برزخیان آمین
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، mani_badb0y ، alireza55 ، bhb32 ، maryam1983 ، hosseinslm
(2016-08-05 ساعت 13:44)شاپرک نوشته:  
(2016-08-05 ساعت 04:22)Babak.T نوشته:  
(2016-08-05 ساعت 02:11)alireza55 نوشته:  اره گفتی، راستش به عنوان دلگرمی فقط بهش نگاه میکردم ، چون خیلیها این حرفو بهم زده بودن،اصلا احتمالش و نمیدادم پیشبینیت درست باشه ،ولی بوددد ، الان دوخطیم، راستش تا Or نشم خیالم راحت نیست. ولی اره تو درست گفتی . Big Grin  Big Grin

همسر منم دو هفته است or شده ولی هنوز کلیر نشده!!
تمام ذوق و خوشحالیمون تو هر مرحله یه جوری کور میشه! والا!! چه وضعشه ۷ ماه تو پروسه کلیر شدن نوبره به خدا

راستش يه زره صبور باشيد ، من از آپ دوخطي تا اعلام كليري ٢٣ روز زمان برد ، مطمئن باشيد همين روزا نامه كليري مياد ، مهم اينه كه پروسه شما تموم شده ، و من نظرم اينه كه چون سفارت تقريبا ٤ ماه كليريه درست حسابي نداشته ، اين موج كليريه گروهي باعث مي شه يه زمان بندي داشته باشن ، كلي كيس لاتاري هم كلير شدن ، من با دوتا ليدر تو ابوظبي صحبت كردم ، گفتن سفارت به شدت شلوغ شده ، مطمئن باشيد همين روزا نامه اصلي مياد اصلا نگران نباشيد ، به اميد كليريه همه دوستان عزيز مهاجر سرا .
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، bhb32 ، armehraboon ، mulan1979 ، maryam1983 ، Pargosha ، Babak.T
ممنون از دلداریتون، انشالا
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، hosseinslm ، Pargosha
دوستان ما f4 ,هستیم و در مارچ ‎2016‎ انکارا مصاحبه داشتیم . و هر سه تامون AP شدیم حدودا 5 ماه می گذره نمی دونم یه خطی و دو خطی راسته یا نه.ولی دختر7 سالم از همون اول دو خطی بود بعد من بعد از دو ماه دو خطی شدم و آپ دیت هممون هم یکسان بود . ولی همسرم یه خطی بود تا امروز که ایشون هم آپ دیت شدند بعد از 5 ماه و هم دو خطی(همسرم کیس اصلیه). ولی هیچکدوممون or نشدیم و پرونده من و دخترم هم اپدیت نشده. نظرتون چیه؟ میشه امید داشت.ایا دو خطی بودن یعنی کلیر شدن؟ اگه به این معنی هست چرا عیچکدوممون or نشدیم. منتظر نظر شما دوستان هستم.
ان شالله که چشم همه منتظران کلیرنس بزودی روشن بشه و این انتظار پایان بگیره.
کیس:  F4
اقدام اولیه:2003
تاریخ مصاحبه:  مارچ2016  انکارا
نتیجه: ap
تعداد نفرات کیس: 3 نفر (یک بچه  و خودم و همسرم)
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، mulan1979 ، bhb32 ، Pargosha ، armehraboon
سلام دوستان .بالاخره بعد از 5ماه و 3 هفته من کلیر شدم.با تشکر از تمامی دوستان که در این مدت تجربیاتشون رو در اختیارم گداشتن وبه نوعی در کاهش استرس این دوران کمکم کردن وتشکر از مدیران مهاجر سرا.
نوع کیس:CR1
تاریخ مصاحبه :هشتم فوریه ابوظبی
تاریخ دوخطی شدن:22 جولای
تاریخ OR شدن:1 اگوست
تاریخ کلیر:4اگوست
تعداد اپدیتها ‎:10‎ فوریه و22 جولای و 1 اگوست
نحوه اطلاع:سایت سفارت ابوظبی
شغل دولتی
سربازی معاف
سایت سیس هنوز AP
پاسخ
تشکر کنندگان: behrouzi ، مینز ، mulan1979
ظاهراً که فقط موتور ابوظبی روشن شده آنکارا که انگار نه انگار. ۵ روز دیگه هم همسر من ۶ ماه تموم می‌شه که منتظر کلیر شدن هستیم، به همه بچهای ابوظبی تبریک میگم، خیلی‌ مبارکتون باشه واسه ماها هم دعا‌ کننین،

این آنکارا پس کیی می‌خواد روشن شه؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، mulan1979
(2016-08-05 ساعت 12:17)armehraboon نوشته:  با سلام به همه دوستان

رو انجام دادید؟

من انجام ندادم
CR1  
abudahbi
interview date: april/25/2016
AP
5 update
25 اگوست کلیر
دقیقا تا خود روز کلیر شدنم هیج اطلاعاتی از من نبود تو سایت ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، Pargosha ، armehraboon
(2016-08-05 ساعت 21:25)مهسا20132013 نوشته:  دوستان ما f4 ,هستیم و در مارچ ‎2016‎ انکارا مصاحبه داشتیم . و هر سه تامون AP شدیم حدودا 5 ماه می گذره نمی دونم یه خطی و دو خطی راسته یا نه.ولی دختر7 سالم از همون اول دو خطی بود بعد من بعد از دو ماه دو خطی شدم و آپ دیت هممون هم یکسان بود . ولی همسرم یه خطی بود تا امروز که ایشون هم آپ دیت شدند بعد از 5 ماه و هم دو خطی(همسرم کیس اصلیه). ولی هیچکدوممون or نشدیم و پرونده من و دخترم هم اپدیت نشده. نظرتون چیه؟ میشه امید داشت.ایا دو خطی بودن یعنی کلیر شدن؟ اگه به این معنی هست چرا عیچکدوممون or نشدیم. منتظر نظر شما دوستان هستم.
ان شالله که چشم همه منتظران کلیرنس بزودی روشن بشه و این انتظار پایان بگیره.
سلام دوست عزیز نگران نباشین چون همسرتون کیس اصلی بودن و امروز آپدیت و دو خطی شدن باید چن روزی
منتظر بمونین تا or بشین و باز یه مدت باید منتظر ایمیل
کلیری باشین دقیقن مثل مرحله ap میمونه که نمیدونیم
چرا بعضیها دو روز بعد از دوخطی or میشن و فرداش
ایمیل کلیری رو دریافت میکنن و دوستان دیگه باید چن هفته بعد از دوخطی شدن منتظر or بمونن و بعدش
ایمیل کلیری که اون هم نیاز به صبوری داره البته الان چون لاتاریها مهلت شون داره تموم میشه آنکارا اونا رو
در اولویت قرار داده و کیسهای دیگه رو دیرتر خبر میکنه
ایشالا یکی دو هفته آینده برای دریافت ویزا خبرتون
میکنن و بسلامتی و شادی همراه خانواده محترمتون
سفر خوبی رو آغاز خواهید کرد آمین
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، شاپرک ، mani_badb0y ، armehraboon ، bhb32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان