کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-08-13 ساعت 12:58)alireza55 نوشته:  
(2016-08-13 ساعت 12:10)nely نوشته:  سلام دوستان من روز ۵ شنبه clea شدم تقریبا ۱۷ روز پیش دوخطی شد ۲ روز پیش or وروز بعدش نامه از سفارت داشتم والان انکارا هستم.من ۲۴ فبریه مصاحبه داشتم وکتگوریم cr1 هست
مبارکت باشه،امیدوارم بقیه مراحل هم برات به همین سرعتو به خوبی پیش بره،دوست عزیز هتلو پروازتو از کجا گرفتی، من که به هر جا زنگ میزنم کلی نازو ادا دارن، هیچکدوم یه پکیج ارایه نمیدن به خاطر مشکلات ترکیه البته میشه پروازشو گرفت هتلشم رو با کمی گشتن جور کرد و بعد خودم پکیجش کنم، ولی خواستم ببینم شما جاییو میشناسی که سرویس بهتری بده ؟

ممنون.من پرواز ماهان رفت و برگشت گرفتم همون ۵شنبه که خبر دادن من صبح جمعه اومدم انکارا برای هتلم پیشنهاد من هتل konur هست هتل ۳ ستاره تمیز و خوب هستش اگر خواستین من شماره لیدرمو بهتون بدم که با اون هماهنگ کنین نیاز به تور ندارین خودتون میتونین این کارارو انجام بدین
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، mulan1979 ، bhb32 ، maryam1983 ، Pargosha
(2016-08-13 ساعت 16:48)nely نوشته:  
(2016-08-13 ساعت 12:58)alireza55 نوشته:  
(2016-08-13 ساعت 12:10)nely نوشته:  سلام دوستان من روز ۵ شنبه clea شدم تقریبا ۱۷ روز پیش دوخطی شد ۲ روز پیش or وروز بعدش نامه از سفارت داشتم والان انکارا هستم.من ۲۴ فبریه مصاحبه داشتم وکتگوریم cr1 هست
مبارکت باشه،امیدوارم بقیه مراحل هم برات به همین سرعتو به خوبی پیش بره،دوست عزیز هتلو پروازتو از کجا گرفتی، من که به هر جا زنگ میزنم کلی نازو ادا دارن، هیچکدوم یه پکیج ارایه نمیدن به خاطر مشکلات ترکیه البته میشه پروازشو گرفت هتلشم رو با کمی گشتن جور کرد و بعد خودم پکیجش کنم، ولی خواستم ببینم شما جاییو میشناسی که سرویس بهتری بده ؟

ممنون.من پرواز ماهان رفت و برگشت گرفتم همون ۵شنبه که خبر دادن من صبح جمعه اومدم انکارا برای هتلم پیشنهاد من هتل konur هست هتل ۳ ستاره تمیز و خوب هستش اگر خواستین من شماره لیدرمو بهتون بدم که با اون هماهنگ کنین نیاز به تور ندارین خودتون میتونین این کارارو انجام بدین

آره ممنون میشم . شماره لیدرو بهم بدید. اگه لطف کنید بعدا بهمون بگید که چند روز طول کشیده تا ویزا رو بهتون دادن خیلی خوب میشه . اینطوری راحت تر میشه سفر رو برنامه ریزی کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Pargosha
(2016-08-13 ساعت 17:06)alireza55 نوشته:  
(2016-08-13 ساعت 16:48)nely نوشته:  
(2016-08-13 ساعت 12:58)alireza55 نوشته:  مبارکت باشه،امیدوارم بقیه مراحل هم برات به همین سرعتو به خوبی پیش بره،دوست عزیز هتلو پروازتو از کجا گرفتی، من که به هر جا زنگ میزنم کلی نازو ادا دارن، هیچکدوم یه پکیج ارایه نمیدن به خاطر مشکلات ترکیه البته میشه پروازشو گرفت هتلشم رو با کمی گشتن جور کرد و بعد خودم پکیجش کنم، ولی خواستم ببینم شما جاییو میشناسی که سرویس بهتری بده ؟

آره ممنون میشم . شماره لیدرو بهم بدید. اگه لطف کنید بعدا بهمون بگید که چند روز طول کشیده تا ویزا رو بهتون دادن خیلی خوب میشه . اینطوری راحت تر میشه سفر رو برنامه ریزی کرد.
سلام علیرضا خصوصی چک کن برات شماره لیدر فرستادم اگه مایل بودی بهش زنگ بزن
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، mulan1979 ، bhb32 ، hosseinslm
(2016-08-13 ساعت 17:12)omidsh748 نوشته:  
(2016-08-13 ساعت 16:48)nely نوشته:  ممنون.من پرواز ماهان رفت و برگشت گرفتم همون ۵شنبه که خبر دادن من صبح جمعه اومدم انکارا برای هتلم پیشنهاد من هتل konur هست هتل ۳ ستاره تمیز و خوب هستش اگر خواستین من شماره لیدرمو بهتون بدم که با اون هماهنگ کنین نیاز به تور ندارین خودتون میتونین این کارارو انجام بدین

سلام ، لطفا شماره لیدرتون به من هم بدید.تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2016-08-13 ساعت 18:16)Arash.de نوشته:  
(2016-08-13 ساعت 17:06)alireza55 نوشته:  آره ممنون میشم . شماره لیدرو بهم بدید. اگه لطف کنید بعدا بهمون بگید که چند روز طول کشیده تا ویزا رو بهتون دادن خیلی خوب میشه . اینطوری راحت تر میشه سفر رو برنامه ریزی کرد.

سلام ، لطفا شماره لیدرتون به من هم بدید.تشکر
ارسال کردم براتون
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
(2016-08-13 ساعت 16:48)nely نوشته:  ممنون.من پرواز ماهان رفت و برگشت گرفتم همون ۵شنبه که خبر دادن من صبح جمعه اومدم انکارا برای هتلم پیشنهاد من هتل konur هست هتل ۳ ستاره تمیز و خوب هستش اگر خواستین من شماره لیدرمو بهتون بدم که با اون هماهنگ کنین نیاز به تور ندارین خودتون میتونین این کارارو انجام بدین

سلام منم اول مهر باید برم انکارا ممنون میشم به منم شمارشو بدین و اینکه هزینه هتل چقدر شد؟
پاسخ
امروز توی خبر ها اومد که ممنوعیت تورهای ترکیه برداشته شده، البته یکم زمان میبره تا واقعا دوباره تور ها برگرده،ولی تا اول مهر که شما باید بری تور ها هستن، 10 روز قبل از سفرت برو توی سایت lastsecond.ir از بین همه اژانسایی که تور انکارا رو دارن ارزونترینو انتخاب کن،الان نها،الان تور نیست هنوز.
قبلا تور 3 روزه انکارا 800 بود،3 روزم خودت اضافه کن بهش میشه حدود 1200 برای یک هفته هتل و پرواز رفتو برگشت.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، hosseinslm ، maryam1983 ، Pargosha ، جواد حبيبي
(2016-08-13 ساعت 18:50)tabangigs نوشته:  
(2016-08-13 ساعت 17:06)alireza55 نوشته:  آره ممنون میشم . شماره لیدرو بهم بدید. اگه لطف کنید بعدا بهمون بگید که چند روز طول کشیده تا ویزا رو بهتون دادن خیلی خوب میشه . اینطوری راحت تر میشه سفر رو برنامه ریزی کرد.

سلام منم اول مهر باید برم انکارا ممنون میشم به منم شمارشو بدین و اینکه هزینه هتل چقدر شد؟

من با مادرم اومدم وشبی ۵۰ دلار هزینه هتلم هست
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، hosseinslm
(2016-08-13 ساعت 19:43)nely نوشته:  
(2016-08-13 ساعت 18:50)tabangigs نوشته:  
(2016-08-13 ساعت 17:12)omidsh748 نوشته:  سلام علیرضا خصوصی چک کن برات شماره لیدر فرستادم اگه مایل بودی بهش زنگ بزن

من با مادرم اومدم وشبی ۵۰ دلار هزینه هتلم هست

اقای علیرضا شماره لیدرو براتون تو پیام خصوصی فرستادم
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، bhb32
یادتون نره قبل رفتن گواهینامه هاتونو بین المللی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، shahram es ، maryam1983 ، bhb32 ، behnamnegin ، armehraboon ، Pargosha ، tomi
(2016-08-13 ساعت 21:05)alireza55 نوشته:  یادتون نره قبل رفتن گواهینامه هاتونو بین المللی کنید

سلام دوست عزیز خیلی تبریک میگم خدمتتون خوشحال شدم که بعد از یه مدت طولانی انتظار و سردرگمی شادی و آرامش نصیبتون میشه من هم یه انتظار بیخودی رو برا
مصاحبه تجربه کردم 455 روز و بعدش انتظار برا ap
که پنج ماه هم تموم شده ولی هنوز خبری نیست
من هم میخوام بگم یادتون نره دوستان آنکارایی وقتی
ایمیل کلیری رو دریافت میکنین مرحله دوم چاپ فیش پستی csc رو انجام بدین و گر نه مامور پست ازتون
مدارک رو تحویل نمیگیره از اول مارچ 2016 شروع شده فقط کسانی میتونن وارد سایت
ais.usvisa-info.com بشن و مرحله دوم چاپ فیش
پستی رو انجام بدن که ایمیل کلیری رو دریافت کرده باشن قبل از کلیرشدن لطفن وارد سایت نشین و کیس نامبرتون رو ننویسین چون نوشته تقلب محسوب میشه
برا دوستم من در تاپیک لاتاریهای 2016 قسمت گفتگو در مورد csc آنکارا صفحه 12 رو پیدا کردم که یکی از دوستان محبت کردن و با تصویر توضیح دادن و در انتها شما باید برا هر پاسپورت دو برگ پرینت بگیرین و بفارسی
نوشته که این گواهی برا مامور پسته و نباید از شما پولی بابت ارسال مدارک دریافت کنن و برگه یا گواهی دوم دستورالعمل برا متقاضی ویزاست که مدارکی رو که خواسته همراه با این برگه داخل پاکت ارسالی به سفارت قرار بدین شاید اکثر دوستان خودشون مرحله دوم چاپ فیش پستی رو میدونن ولی گفتم یادآوری بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، alireza55 ، tomi ، رضام ، anahita1361 ، جواد حبيبي ، bhb32 ، maryam1983
(2016-08-14 ساعت 01:18)Pargosha نوشته:  
(2016-08-13 ساعت 21:05)alireza55 نوشته:  یادتون نره قبل رفتن گواهینامه هاتونو بین المللی کنید

سلام دوست عزیز خیلی تبریک میگم خدمتتون خوشحال شدم که بعد از یه مدت طولانی انتظار و سردرگمی شادی و آرامش نصیبتون میشه من هم یه انتظار بیخودی رو برا
مصاحبه تجربه کردم 455 روز و بعدش انتظار برا ap
که پنج ماه هم تموم شده ولی هنوز خبری نیست
من هم میخوام بگم یادتون نره دوستان آنکارایی وقتی
ایمیل کلیری رو دریافت میکنین مرحله دوم چاپ فیش پستی csc رو انجام بدین و گر نه مامور پست ازتون
مدارک رو تحویل نمیگیره از اول مارچ 2016 شروع شده فقط کسانی میتونن وارد سایت
ais.usvisa-info.com بشن و مرحله دوم چاپ فیش
پستی رو انجام بدن که ایمیل کلیری رو دریافت کرده باشن قبل از کلیرشدن لطفن وارد سایت نشین و کیس نامبرتون رو ننویسین چون نوشته تقلب محسوب میشه
برا دوستم من در تاپیک لاتاریهای 2016 قسمت گفتگو در مورد csc آنکارا صفحه 12 رو پیدا کردم که یکی از دوستان محبت کردن و با تصویر توضیح دادن و در انتها شما باید برا هر پاسپورت دو برگ پرینت بگیرین و بفارسی
نوشته که این گواهی برا مامور پسته و نباید از شما پولی بابت ارسال مدارک دریافت کنن و برگه یا گواهی دوم دستورالعمل برا متقاضی ویزاست که مدارکی رو که خواسته همراه با این برگه داخل پاکت ارسالی به سفارت قرار بدین شاید اکثر دوستان خودشون مرحله دوم چاپ فیش پستی رو میدونن ولی گفتم یادآوری بشه
دقیقاً دوست عزیز من چند پست قبل اشاره کردم به این موضوع که ظاهراً مختص آنکارایی ها س ولی خب شما کامل و دقیق توضیح دادین و دستت تون درد نکنه.
دوستان آنکارایی جدی بگیرن این قضیه رو. بعد از لاگین کردن گزینه ی ادامه رو باید انتخاب کنید و بقیه مراحل رو تا چاپ رسید جدید ادامه بدین.
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، bhb32 ، maryam1983
سلام به همه.تبریک به اون دوستانی که دوخطی،or,و کلیر شدن و خسته نباشید به همه دوستان و خودم? که همچنان در مرحله ap در حال آب خنک خوردن هستیم?.به امید روشن شدن موتوره به ظاهر زغال سنگی ارمنستان.دوستان ارمنستانی به امید خدا همین روزا بالاخره از ارمنستان هم واسه ماهااا خبری میشه.ایشالاااا???.واسه منم تا به امروز تقریبا شده 3 ماه.ویزای ازدواجی با شهروند سیتیزن.مصاحبه 17 می.شروع کیس از November 2014.با آرزوی خوشبختی برای همه.
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، s.div ، Pargosha ، جواد حبيبي ، hosseinslm ، bhb32 ، hoda_n64 ، maryam1983
با سلام خدمت دوستان عزيز

من به عنوان نفر اصلى و همسرم نفر دوم كيس ٨ آكست يعنى ٦ روز پيش من آپديت داشتم و همسرم زير مجموعه من آپديتى نداشت اما هر دو نفرمان ( من و همسرم) در سايت ‎ceac‎ دو خطى شديم .
حال به نظر شما عزيزان كه تجربه داريد و مطلع هستيد معمولا چند روز ديگه بايد صبر كنم كه or بشيم و بعد چند روز بعدش كلير ؟

با سپاس از لطف شما عزيزان
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، bhb32
(2016-08-14 ساعت 09:33)shahram es نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزيز

من به عنوان نفر اصلى و همسرم نفر دوم كيس ٨ آكست يعنى ٦ روز پيش من آپديت داشتم و همسرم زير مجموعه من آپديتى نداشت اما هر دو نفرمان ( من و همسرم) در سايت ‎ceac‎ دو خطى شديم .
حال به نظر شما عزيزان كه تجربه داريد و مطلع هستيد معمولا چند روز ديگه بايد صبر كنم كه or بشيم و بعد چند روز بعدش كلير ؟

با سپاس از لطف شما عزيزان
بعد از دوخطی بین‌ ۱۵ تا ۳۰ روز دیگه معمولا or میشه.بعد یه هفته هم نهایتا باید نامه کلیری بیاد.اینجور که من‌ دیدم البته.

کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram es ، mani_badb0y ، Pargosha ، جواد حبيبي ، s.div ، bhb32 ، shadoow

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان