کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2013-07-10 ساعت 01:00)ghazal72 نوشته:  باز هم سواااااااال
فرق نمیکنه مدارک را چه کسی برای آنکارا پست کنه؟ میشه من مدارکم را بفرستم برای نامزدم اون با مدارک خودش پست کنه برای سفارت؟؟

اینو من نمیدونم!! ولی خوب بهتره کسی که ازش مدارکو میخوان خودش بفرسته
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 00:44)houmanmir نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 00:18)sisi talai نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 00:03)houmanmir نوشته:  [quote='sisi talai' pid='372742' dateline='1373395987']
کاش کلیه مدارکی که باید ترجمه بشه را کامل میگفتید
کارت ملی ، شناسنامه ، کارت پایان خدمت که شما نداری Wink

بازم تشکر البته من پرینت تلفنم رو هم ترجمه کردم چون همش به فارسی بود

اونا دیگه لازم نیست! حالا که ترجمه کردید اشکالی نداره با خودتون ببرید
[/q
نخندید .لی من فاکتور حلقه رو هم ترجمه کردمBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir
(2013-07-10 ساعت 08:16)sisi talai نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 00:44)houmanmir نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 00:18)sisi talai نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 00:03)houmanmir نوشته:  [quote='sisi talai' pid='372742' dateline='1373395987']
کاش کلیه مدارکی که باید ترجمه بشه را کامل میگفتید
کارت ملی ، شناسنامه ، کارت پایان خدمت که شما نداری Wink

بازم تشکر البته من پرینت تلفنم رو هم ترجمه کردم چون همش به فارسی بود

اونا دیگه لازم نیست! حالا که ترجمه کردید اشکالی نداره با خودتون ببرید
[/q
نخندید .لی من فاکتور حلقه رو هم ترجمه کردمBig Grin

اشکالی نداره، من بدون ترجمه بردم Wink
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: sisi talai
هومن جان ببخشید میتونم بپرسم چه سوالهایی تو سفارت ازتون پرسیدن؟ فکر میکنید چرا همون موقع بهتون ویزا ندادند یعنی دلیلشون چی بوده؟ مدرک کم داشتید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir
سلام دوستان
حالا كه ايميل مصاحبه اومده و وقتش مشخص شده تا كي واسه پر كردن فرم آنلاين وقت دارم؟
راستي ترجمه مدارك من مال بيشتر از يك سال پيشه آيا تاريخش مهمه؟ نگن اينا قديميه!!!!
نوع ویزا: k1-تاریخ ارسال مدارک: Feb 2013-تاریخ اپروو: Jun 2013-تاريخ مصاحبه: 10 دسامبر 2013 ابوظبي-كلير 30 جون 2014-دريافت ويزا از طريق آژانس 25 آگست-ورود به کالیفرنیا 5 دسامبر 2014- ارسال مدارک جهت گرین کارت 3 مارچ 2015- انگشت نگاری 3 اپریل 2015-مصاحبه 28 می
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها کسی میدونه واسه سفارت ارمنستان باید مدارکو پست کرد یا وقت مصابحه با خودم ببرم؟
k1

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 09:01)sisi talai نوشته:  هومن جان ببخشید میتونم بپرسم چه سوالهایی تو سفارت ازتون پرسیدن؟ فکر میکنید چرا همون موقع بهتون ویزا ندادند یعنی دلیلشون چی بوده؟ مدرک کم داشتید؟

سوالایی که از من پرسید درباره ی کارم ، سربازی رفتم یا نه ، اسپانسرم، نامزدم کجا زندگی میکنه، من قبلا ازدواج کردم یا نه ، نامزدم قبلا ازدواج کرده یا نه ، کجا زندگی میکنه ، همینا رو پرسید، کلا 5 دقیقه هم نشد،
دقیقا نمیدونم برا چی چک خوردم Rolleyes
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
(2013-07-10 ساعت 15:16)azri نوشته:  سلام دوستان
حالا كه ايميل مصاحبه اومده و وقتش مشخص شده تا كي واسه پر كردن فرم آنلاين وقت دارم؟
راستي ترجمه مدارك من مال بيشتر از يك سال پيشه آيا تاريخش مهمه؟ نگن اينا قديميه!!!!

همین الان میتونید فرمو پر کنید! شناسنامه رو که بااااید دوباره ترجمه کنید ولی کارت ملی رو نمیدونم ، من جای شما باشم ریسک نمیکنم و میدم کارت ملیمم ترجمه کنن

(2013-07-10 ساعت 16:55)tondar نوشته:  بچه ها کسی میدونه واسه سفارت ارمنستان باید مدارکو پست کرد یا وقت مصابحه با خودم ببرم؟

خودتون میبرید دوست عزیز
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: tondar ، azri ، sisi talai
(2013-07-10 ساعت 17:21)houmanmir نوشته:  

همین الان میتونید فرمو پر کنید! شناسنامه رو که بااااید دوباره ترجمه کنید ولی کارت ملی رو نمیدونم ، من جای شما باشم ریسک نمیکنم و میدم کارت ملیمم ترجمه کنن

(2013-07-10 ساعت 16:55)tondar نوشته:  بچه ها کسی میدونه واسه سفارت ارمنستان باید مدارکو پست کرد یا وقت مصابحه با خودم ببرم؟

خودتون میبرید دوست عزیز

اگه هم پست کنیم هم با خودمون ببریم طوریه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 19:54)sisi talai نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 17:21)houmanmir نوشته:  

خودتون میبرید دوست عزیز

اگه هم پست کنیم هم با خودمون ببریم طوریه؟

وقتی بهتون میگن پست کنید ینی کپی مدارکو پست میکنید اصلشو میبرید مصاحبه، وقتی میگن مدارکو نمیخواد بفرستید فقط یه کپی کنید همراتون باشه!
دوباره میگم! اصل مدارک رو نباید پست کنیدددد!!!
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
یه نامه از nvc اومده که توش نوشته مدارک شما به سفارت ارمنستان فرستاده شده و کیس نامبرم توشه
و گفته از طرف سفارت یه پاکت برا من پست میشه اما من شنیده بودم که ایمیل میزنن و میگن چه مدارکیو آماده کنیم پس چرا تو این نامه نوشته یه پاکت پست میکنن جریانش چیه این؟
k1

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 20:50)tondar نوشته:  یه نامه از nvc اومده که توش نوشته مدارک شما به سفارت ارمنستان فرستاده شده و کیس نامبرم توشه
و گفته از طرف سفارت یه پاکت برا من پست میشه اما من شنیده بودم که ایمیل میزنن و میگن چه مدارکیو آماده کنیم پس چرا تو این نامه نوشته یه پاکت پست میکنن جریانش چیه این؟

به شما که تو ایرانید چیزی پست نمیشه! به نامزدتون تو آمریکا پست میشه! تو ایمیلی که برا مصاحبه از طرف سفارت ازتون دعوت میشه ، میگن چه مدارکی میخوان، تو همون فایل مصاحبه لینکهاش هست و میتونید دانلود کنید
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: tondar
سلام
من یک سوال مهم داشتم...

دوست من یک آمریکایی است منظورم native american
ما به تفاهم رسیدیم و قرار هست ایشون بیان ایران و اینجا عقد کنیم...

سوال من این بود که اگر ایشون ایران بیاد و عقد ویا ازدواج کنیم
دیگر نیازی به پروسه ویزا k-1 که زمانبر است احتیاج نیست؟

کلا در این صورت چه الزاماتی مورد نیاز است.....

با تشکر از دوستانی که راهنمایی میکنند
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 22:31)houmanmir نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 20:50)tondar نوشته:  یه نامه از nvc اومده که توش نوشته مدارک شما به سفارت ارمنستان فرستاده شده و کیس نامبرم توشه

به شما که تو ایرانید چیزی پست نمیشه! به نامزدتون تو آمریکا پست میشه! تو ایمیلی که برا مصاحبه از طرف سفارت ازتون دعوت میشه ، میگن چه مدارکی میخوان، تو همون فایل مصاحبه لینکهاش هست و میتونید دانلود کنید

وقتی برای نامزد من از ان وی سی نامه اومد که مدارک را به سفارت فرستادن تقریبا یک هفته بعدش نامزدم به سفارت ایمیل زد که ما هنوز ایمیل دعوت به مصاحبه را دریافت نکردیم. همون روز بلافاصله براش ایمیل کردن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 23:31)Behrooz2013 نوشته:  سلام
من یک سوال مهم داشتم...

دوست من یک آمریکایی است منظورم native american
ما به تفاهم رسیدیم و قرار هست ایشون بیان ایران و اینجا عقد کنیم...

سوال من این بود که اگر ایشون ایران بیاد و عقد ویا ازدواج کنیم
دیگر نیازی به پروسه ویزا k-1 که زمانبر است احتیاج نیست؟

کلا در این صورت چه الزاماتی مورد نیاز است.....

با تشکر از دوستانی که راهنمایی میکنند
دوست عزیر در این صورت باید از طریق ویزای ازدواج اقدام کنید. این تاپیک مخصوص ویزای نامزدی است اطلاعات مربوط به ویزای ازدواج در تاپیک مخصوص ویزای ازدواج به طور کامل هست. فکر نکنم تو این تاپیک کسی در مورد ویزای ازدواج اطلاعات چندانی داشته باشه. اینجا همه کیس نامزدی هستن
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان