کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
دیگه حالا تند و تند سوال کردن های من شروع شد. امیدوارم دوستامو کلافه نکنم
میخواستم بپرسم مدارکی که باید بدم ترجمه مثل شناسنامه و کارت ملی، از هر کدوم یک سری ترجمه کافیه؟؟ تو انجمن یک جایی خوندم که دو سری ترجمه رسمی از هرکدوم میخوان.
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a
(2013-07-09 ساعت 10:06)azri نوشته:  
(2013-07-09 ساعت 09:21)ghazal72 نوشته:  
(2013-07-09 ساعت 09:08)houmanmir نوشته:  
(2013-07-09 ساعت 08:14)azri نوشته:  دوستان اين وقت مصاحبه اي كه ابوظبي مي ده ديگه نيازي به تائيد يا جواب ما نداره؟ آخه نامه سفارت اومده و تاريخ مصاحبه رو مشخص كرده.

به سلامتی Smile نه دیگه فقط پرینت بگیرید و به سلامت Wink

مبارک باشه دوست عزیز. الان دیگه روی پله آخر ایستادی. خیلی مبارکه

ممنون Smile ولي من بايد وقت مصاحبه ام رو عقب بندازم چون تو اون تاريخ نمي تونم برم Sad بايد بهشان ايميل بزنم؟

میخواستم تو همون پست قبلی بگم ولی فکر کردم شما هم مثل من یکی عجله دارید ، بله میتونید بهشون با ایمیل بگید که وقتتونو عقب بندازن Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: azri ، paris a
(2013-07-09 ساعت 10:12)ghazal72 نوشته:  دیگه حالا تند و تند سوال کردن های من شروع شد. امیدوارم دوستامو کلافه نکنم
میخواستم بپرسم مدارکی که باید بدم ترجمه مثل شناسنامه و کارت ملی، از هر کدوم یک سری ترجمه کافیه؟؟ تو انجمن یک جایی خوندم که دو سری ترجمه رسمی از هرکدوم میخوان.

نه یه سری کافیه! فقط الان زوده که برید بدید برا ترجمه! بزارید بهتون وفت مصاحبه رو که دادن وفت کافی برا ترجمه مدارک دارید Smile تازه شناسنامه ترجمش 6 ماه اعتبار داره! کارت ملی رو نمیدونم ولی من دوباره دادم برا ترجمه! حواستونم باشه اگه کارت ملیتون اعتبارش آخراشه همین الان برید ثبت و احوال برا صدور کارت جدید ، یخورده هم خواهش کنید یه هفته ای بهتون میدن!
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a ، ghazal72
هومن جان من پاسپورتم اعتبارش اسفند 92 تموم می شه
3 ماه دیگه باید برم عوض کنم وقتی دارم فرم 156 رو پر می کنم شماره پاسپورت می خواد اون موقعه پاسپورت جدیدو بنویسم یا همونی که کپی شو فرستادم؟
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir
(2013-07-09 ساعت 10:56)paris a نوشته:  هومن جان من پاسپورتم اعتبارش اسفند 92 تموم می شه
3 ماه دیگه باید برم عوض کنم وقتی دارم فرم 156 رو پر می کنم شماره پاسپورت می خواد اون موقعه پاسپورت جدیدو بنویسم یا همونی که کپی شو فرستادم؟

والله من این رو نمیدونمم!! چون دربارش اطلاعاتی ندارم!! شناسنامه و کارت ملی آخه برا خودم اتفاق افتاد که دربارش اطلاعاتم کامله Smile
فقط یه چیزی! شما وفتی میخوایید از کشور خارج بشید باید پاستون یه مدت اعتبار داشته باشه!
میتونید الان اقدام کنید برا پاسپورت جدید؟؟
که وقتی مدارکو ازتون خواستن کپی پاس قدیمی رو با کشی پاس جدید براشون بفرستید و براشون تو یه نامه توضیح بدید که پاستونو برا تموم شدن اعتبارش عوض کردید!
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
(2013-07-09 ساعت 11:06)paris a نوشته:  
(2013-07-09 ساعت 11:03)houmanmir نوشته:  
(2013-07-09 ساعت 10:56)paris a نوشته:  هومن جان من پاسپورتم اعتبارش اسفند 92 تموم می شه

والله من این رو نمیدونمم!! چون دربارش اطلاعاتی ندارم!! شناسنامه و کارت ملی آخه برا خودم اتفاق افتاد که دربارش اطلاعاتم کامله Smile
فقط یه چیزی! شما وفتی میخوایید از کشور خارج بشید باید پاستون یه مدت اعتبار داشته باشه!
میتونید الان اقدام کنید برا پاسپورت جدید؟؟
که وقتی مدارکو ازتون خواستن کپی پاس قدیمی رو با کشی پاس جدید براشون بفرستید و براشون تو یه نامه توضیح بدید که پاستونو برا تموم شدن اعتبارش عوض کردید!

مرسی هومن جان

شما چون ابوظبی هستید دیگه مشکل بچه های آنکارا رو ندارید! ینی فرستادن مدارک قبل از مصاحبه!
برا همین اقدام به تعویض پاس کنید بعدش پاس قدیمی رو هم با خودتون ببرید برای مصاحبه که به آفیسر نشون بدید! ولی تو کپی مدارک حتما همراتون یه نسخه داشته باشید شاید بگن کپی جدید و قدیمی رو هم بدید Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
دوستانی که مصاحبه شون آنکارا بوده یا خواهد بود
این مدارکی که خواستن قبل از مصاحبه براشون بفرستیم پس روز مصاحبه دیگه احتیاجی نیست چیزی ببریم یا موقع مصاحبه هم باید مدارک دیگه ای ببریم؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-09 ساعت 19:33)ghazal72 نوشته:  دوستانی که مصاحبه شون آنکارا بوده یا خواهد بود
این مدارکی که خواستن قبل از مصاحبه براشون بفرستیم پس روز مصاحبه دیگه احتیاجی نیست چیزی ببریم یا موقع مصاحبه هم باید مدارک دیگه ای ببریم؟؟؟

موقع مصاحبه که باید اصل مدارکو ببرید!!!! الان فقط کپی ها رو بفرستید!!!
بازم خوب نخوندیدااا!! Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a ، ghazal72
ببخشید میخواستم بپرسم فقط ارمنستان که خودمون باید نوبت مصاحبه بگیریم بقیه سفارتها خودشون نوبت میدن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-09 ساعت 23:17)sisi talai نوشته:  ببخشید میخواستم بپرسم فقط ارمنستان که خودمون باید نوبت مصاحبه بگیریم بقیه سفارتها خودشون نوبت میدن؟

ترکیه رو هم خودتون میتونید وقت بگیرید، فقط ابوظبی نمیتونید و خودشون وقت میدن
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: sisi talai
کاش کلیه مدارکی که باید ترجمه بشه را کامل میگفتید
پاسخ
(2013-07-09 ساعت 23:23)sisi talai نوشته:  کاش کلیه مدارکی که باید ترجمه بشه را کامل میگفتید
کارت ملی ، شناسنامه ، کارت پایان خدمت که شما نداری Wink
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
(2013-07-10 ساعت 00:03)houmanmir نوشته:  
(2013-07-09 ساعت 23:23)sisi talai نوشته:  کاش کلیه مدارکی که باید ترجمه بشه را کامل میگفتید

بازم تشکر البته من پرینت تلفنم رو هم ترجمه کردم چون همش به فارسی بود
پاسخ
(2013-07-10 ساعت 00:18)sisi talai نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 00:03)houmanmir نوشته:  

بازم تشکر البته من پرینت تلفنم رو هم ترجمه کردم چون همش به فارسی بود

اونا دیگه لازم نیست! حالا که ترجمه کردید اشکالی نداره با خودتون ببرید
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
باز هم سواااااااال
فرق نمیکنه مدارک را چه کسی برای آنکارا پست کنه؟ میشه من مدارکم را بفرستم برای نامزدم اون با مدارک خودش پست کنه برای سفارت؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان