کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2013-07-13 ساعت 17:46)ghazal72 نوشته:  
(2013-07-13 ساعت 16:55)tondar نوشته:  
(2013-07-09 ساعت 09:19)ghazal72 نوشته:  
(2013-07-09 ساعت 07:01)houmanmir نوشته:  
(2013-07-09 ساعت 02:57)ghazal72 نوشته:  بالاخره این نامه سفارت هم رسید. دوستان میشه بگین چند روز برای ا رسال مدارک به سفارت وقت دارم؟ یک جایی خوندم 15 روز. درسته؟ اگر دیرتر برسه چی میشه؟
اول باید مدارک به دستشون برسه بعد برم انلاین وقت مصاحبه بگیرم؟؟؟ یا همین الان هم میتونم؟؟

خووووووببب مبارکتون باشه Smile اگه با دقت نامه رو بخونید میگه تا 15 روز قبل از مصاحبه Smile
وقت هم میتونید همین الان بگیرید Smile
مرسی هومن جان. دیشب اونقدر از رسیدن ایمیل سفارت هیجانزده بودم درست نامه را نخوندم. از استرس این فکر که 15 روز بیشتر برای فرستادن مدارک وقت ندارم تا صبح درست نخوابیدم. نمیدونی این یکی دو جمله که نوشتی چقدر کمکم کرد و آرامشم برگشت. ممنونم ازت و آرزو میکنم به زودی ویزای تو هم بیاد.
این ایمیل رو به خودتون زدن یا نامزدتون اگه به خودتون زدن لطفا منو راهنمایی کنید که در مدارک اولیه کجا ایمیل خودتونو وارد کردین؟
دوست عزيز ايميل را به نامزدم زدن. البته ما هم چون نگران بوديم نامزدم بعد يك هفته به سفارت ايميل زد كه چرا نامه سفارت برامون نيومده. همون موقع نامه را فرستادن به ايميلش. اما اينطور كه از بچه هاي انجمن شنيدم ممكنه تا دو هفته طول بكشه.حالا ضرر نداره اگر تا چند روز ديگه چيزي نيومد يك ايميل بهشون بزنين

تندر جان سفارت را كجا انتخاب كردي؟
پاسخ
تشکر کنندگان: tondar
سفارت ارمنستان
k1

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من دارم فرم ها رو پر می کنم. این فرم 156 که آنلاین پر میشه رو چطوری امضا کنیم و تاریخ بزنیم؟
نوع ویزا: k1-تاریخ ارسال مدارک: Feb 2013-تاریخ اپروو: Jun 2013-تاريخ مصاحبه: 10 دسامبر 2013 ابوظبي-كلير 30 جون 2014-دريافت ويزا از طريق آژانس 25 آگست-ورود به کالیفرنیا 5 دسامبر 2014- ارسال مدارک جهت گرین کارت 3 مارچ 2015- انگشت نگاری 3 اپریل 2015-مصاحبه 28 می
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir
(2013-07-13 ساعت 18:55)azri نوشته:  سلام دوستان
من دارم فرم ها رو پر می کنم. این فرم 156 که آنلاین پر میشه رو چطوری امضا کنیم و تاریخ بزنیم؟

سلام دوست عزیز ،
نیازی به امضا نیست! ایشالله تو سفارت امضاشو ازتون میگیرن Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: azri ، rrrraaaazzzz
(2013-07-13 ساعت 19:14)houmanmir نوشته:  

سلام دوست عزیز ،

مگه نبايد ازش پرينت بگيريم با مدارك بفرستيم؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-13 ساعت 20:01)ghazal72 نوشته:  

سلام دوست عزیز ،

آخه این فرم آنلاینه و مستقیم میفرستین برا سفارت!
البته حقم دارید چون شما آنکارایید شاید کپی اینم ازتون بخوان!
من حواسم به امضاتون نبود! میتونید پرینت بگیرید با مدارک دیگه بفرستید ، امضاتونم بزنید ، حالا اونی که آنلاین پر کردید رو روز مصاحبه خودشون ازتون میگیرن
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz

دوست عزیز لطفا سوالتون رو تو یه تاپیک بپرسین.. اینجا جوابتون رو دادم
کلیک کنید
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان:
نامزدی ها هم فرم ds-230 رو باید بعد از اپروو پر کنن .. در واقع این فرم تقریبا تو همه ی کیس های ویزا باید پر شه.. لاتاری ها هم دارن همین و ... در مورد پرینت کردن هم باید پرینتش رو هم ببرید.. در واقع بعد از این که این فرم رو انلاین پر میکنین و submit میکنین یه نمونه ی پر شدش رو بتون میکده که دانلود میکنین و دیگه نمیتونین توش تغیرات بدین بعد پرینتش میکنین .. بعد هم امضا و تاریخ رو تو سفارت میزنین ... به همین راحتی Wink

پوریای گل
عزیزم اصلا نگران نباش.. وقت سفارتت رو به زودی میگیری .. ممکنه تا 3 هفته هم طول بکشه ممکنه تا هفته ی اینده هم بیاد.. اما من جای تو بودم سعی میکردم زیاد عجله نکنم.. اگر وقتت بیوفته بعد از سپتامبر خیلی بهتره واست.. لاتاری ها هم تموم شده کارشون و سر سفارت به شکل قابل توجهی خلوت میشه و راحت به کیست نگاه میکنن
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: tondar
سلام به همگی.من 10 روز دیگه وقت مصاحبه دارم و با کلی استرس دارم کارها و مدارک نهایی رو جمع میکنم که عازم آنکاراشم.برای من نامه ی تایید قرار ملاقات و مرکز پستی ایمیل شد و به زبان فارسی هست.به نظرتون همین نامه رو اگه certified translate کنمش و ببرم سفارت مشکلی پیش نمیارن واسم؟چون هرکار میکنم به زبان انگلیسی نمیاره که پرینت کنمش!
نوع ویزا:k1
اولین اقدام:دسامبر 27,2012
سرویس سنتر: california
اپروال:می 14,2012
دريافت كيس نامبر از آنكارا:جون،2012
تاريخ مصاحبه:اواخر جولاي
نتيجه:ويزاي يك ضرب و نيم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-13 ساعت 20:35)houmanmir نوشته:  

سلام دوست عزیز ،

من حواسم به امضاتون نبود! میتونید پرینت بگیرید با مدارک دیگه بفرستید ، امضاتونم بزنید ، حالا اونی که آنلاین پر کردید رو روز مصاحبه خودشون ازتون میگیرن

هومن خان من فرم 156 رو پر کردم آخرشم دکمه continue رو زدم رفت تو صفحه pdf و پرینت گرفتم. یعنی این دیگه برای اونا ارسال شده؟
نوع ویزا: k1-تاریخ ارسال مدارک: Feb 2013-تاریخ اپروو: Jun 2013-تاريخ مصاحبه: 10 دسامبر 2013 ابوظبي-كلير 30 جون 2014-دريافت ويزا از طريق آژانس 25 آگست-ورود به کالیفرنیا 5 دسامبر 2014- ارسال مدارک جهت گرین کارت 3 مارچ 2015- انگشت نگاری 3 اپریل 2015-مصاحبه 28 می
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-15 ساعت 18:40)azri نوشته:  
(2013-07-13 ساعت 20:35)houmanmir نوشته:  

سلام دوست عزیز ،

هومن خان من فرم 156 رو پر کردم آخرشم دکمه continue رو زدم رفت تو صفحه pdf و پرینت گرفتم. یعنی این دیگه برای اونا ارسال شده؟

همین که continue رو زدید فرستاده میشه ، بله فرستاده شده
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: azri ، paris a
سلام به همه دوستان و مدیر تالار و خسته نباشید به همه

من اسفند 91 تو فیسبوک با یه خانمی که آمریکایی هم هستن آشنا شدم.
اولش قصدم این بود که زبانم رو تقویت کنم اما به مرور که بیشتر حرف میزدیم و بیشتر با هم آشنا میشدیم، دلبستگی بین ما پدیدار شد و قرار گذاشتیم با هم ازدواج کنیم. اما چطور و کی رو نمیدونستم. تا اینکه تصمیم گرفتیم بریم آذربایجان.
اما الان اینجا که اومدم دیدم همه از ترکیه میگن.
حالا من اول راه هستم. کسی هست که بتونه کمکم کنه؟
ایشون معلم هستن و من مهندس ...
من واقعا نمیدونم سیتیزن بودن یعنی گرین کارت داشتن؟یا اینا جدا از هم؟یا هر آمریکایی گرین کارت داره؟
از خانم آمریکایی هم نمیپرسم که نگه نمیدونه Sad
سوال اصلی اینجاست که باید از کجا شروع کنم؟؟؟

خواهش میکنم اگر کسی هست که به ما کمک کنه، لطف خودشو از ما دریغ نکنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: apoornaki
هومن جان رسید مدارک چند رقمی است؟
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-15 ساعت 20:21)paris a نوشته:  هومن جان رسید مدارک چند رقمی است؟

ببخشید، ینی چی چند رقمی؟؟ Cool
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان چرا کسی به سئوالات من جوابی نمیده من هر چی سئوال میپرسم در مورد ویزای نامزدی ولی کسی چیزی نمیگه چیکار کنم پس؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان