کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
مصاحبه من در ابوظبی است و ویزای نامزدی . از دوستانی که مصاحبه رفتن خواهش میکنم راهنمایی کنن.
- اگر من و نامزدم اونجا در هتل اتاق مشترک داشته باشیم آیا ممکنه که روز مصاحبه در این مورد سوال بپرسند و ایراد بگیرند ؟ چون اونها هم فرهنگ ایران رو میدونند ممکنه بگن چرا تو یک اتاق هستید ؟

- اگر ما عقد محضری کنیم ولی تو شناسنامه هامون چیزی ثبت نشه فقط تو محضر ثبت بشه , آیا در پروسه گرفتن ویزا مشکلی پیش میاد و ایا اونها میتونند متوجه این قضیه بشند و ایراد بگیرند؟ اگه این عقد محضری بعد از مصاحبه باشه چطور؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-02-23 ساعت 10:09)rainbow نوشته:  مصاحبه من در ابوظبی است و ویزای نامزدی . از دوستانی که مصاحبه رفتن خواهش میکنم راهنمایی کنن.
- اگر من و نامزدم اونجا در هتل اتاق مشترک داشته باشیم آیا ممکنه که روز مصاحبه در این مورد سوال بپرسند و ایراد بگیرند ؟ چون اونها هم فرهنگ ایران رو میدونند ممکنه بگن چرا تو یک اتاق هستید ؟

- اگر ما عقد محضری کنیم ولی تو شناسنامه هامون چیزی ثبت نشه فقط تو محضر ثبت بشه , آیا در پروسه گرفتن ویزا مشکلی پیش میاد و ایا اونها میتونند متوجه این قضیه بشند و ایراد بگیرند؟ اگه این عقد محضری بعد از مصاحبه باشه چطور؟

عزیزم من هنوز نرفتم مصاحبه ولی نگران این مسئله نباشید که اونا شما رو تعقیب کنند و گنگستر بازی و ببینند شما کجا میخوابید و ... نکنه یه وقت کار غیر شرع بکنید Big Grin
- نه عزیزم هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط حتما در زمان اصل شناسنامه رو داشته باشید که مشکلی پیش نیاد. شناسنامه ترجمه شده و برابر اصل شده رو هم باید همراه مدارک اصلی به سفارت بفرستید.
پاسخ
تشکر کنندگان: nnazi_2005
(2010-02-23 ساعت 10:09)rainbow نوشته:  مصاحبه من در ابوظبی است و ویزای نامزدی . از دوستانی که مصاحبه رفتن خواهش میکنم راهنمایی کنن.

آخه به اتاق چی کار دارن؟! حق ندارن به این موضوع ایراد بگیرن . عقد محضری رو اگه تو شناسنامه ثبت نکنید مشکلی پیش نمیاد .
پاسخ
تشکر کنندگان: nnazi_2005
ممنون زیبا جون .case number ما هم اومد.جریان این form ها چیه؟از کجا download کنم؟
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-02-21 ساعت 19:32)susan نوشته:  دوستان عزیز

من الان مدت 6 ماه که منتظر وقت سفارت هستم و nvc میگه هنوز نوبت من نشده .ممکن به من اصلا وقت سفارت ندن؟و ایا میشه شوهرم اعلام کنه و دوباره اقدام کنه با ویزایK3 ؟من ویزای ازدواجی هستم و اصلا نمیگن نوع ویزای من چی هست ؟فقط میگن I-130 هست.من موقعی که شوهرم گرین کارت بود برایم اقدام کرد و موقعی که سیتیزن شد پروندم اپگرید کرد.ایا ما برای دیرشدن وقت سفارت به کجا باید تماس بگیریم؟ اگر ممکن مرا راهنمایی کنید. متشکرم

من در سال 2006 حدود هفت ماه و نیم منتظر وقت سفارت ابوظبی بودم. اصلا نگران نباشید بالاخره به شما وقت می دهند. ویزای شما IR1 است.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، سارا کوچولو ، susan
سلام به همه دوستان عزیز

چندتا سوال داشتم ممنون میشم که راهنمایم کنید.

نامزد من در لاتاری برنده شده و باید تا آخر اردیبهشت ماه به آمریکا بره، که خوب حدود ۳ماه طول میکشه که گرین کارتشو دریافت کنه.

سوال من اینکه:

۱) با داشتن گرین کارت آیا می‌تونیم واسه ویزای نامزدی اقدام کنیم؟ و اگه جواب مثبت، حدود چند سال طول میکشه که من بتونم ویزا نامزدی بگیرم؟

۲) با توجه به صحبتهای قبلی‌ بهتره که از طریقه ویزا نامزدی اقدام کنیم نه ویزا ازدواج. پس اسم طرفین نباید در شناسنامه‌ها ثبت بشه درسته؟ یعنی‌ نباید عقد کنن؟

واقعا ممنون میشم بابت راهنمایاتون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
1- خیر نمی تونین،
پاسخ
تشکر کنندگان:
بهزاد جان . در صورتی که نامزدتون بعد از گرین کارت گرفتن با شما عقد محضری کنند و درخواست بدند که شما هم بهشون ملحق بشید حدود 5-4 سال طول می کشه تا شما هم گرین کارتتون رو بگیرید.

این اطلاعات رو از یک وکیل خوب توی آریزونا گرفتم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، rs232 ، Behzado0o
مرسی rainbow.چقدر طول میکشه نامه و مدارک بیاد؟
19 Feb بودcase number ما اومد.

موریس مترلینگ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-03-08 ساعت 00:10)Soofia نوشته:  مرسی rainbow.چقدر طول میکشه نامه و مدارک بیاد؟
19 Feb بودcase number ما اومد.

حدود یک ماه
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها کسی میتونه منو راهنمایی کنه که سوال 11 از فرم
]_134 رو چی باید بنویسم ؟
That I
intend
do not intend to make specific contributions to the support of the person(s) named in item 3.
(If you check "intend," indicate the exact nature and duration of the contributions. For example, if you intend to furnishroom and board, state for how long and, if money, state the amount in U.S. dollars and state whether it is to be given in a lumpsum, weekly or monthly, or for how long
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-03-14 ساعت 00:24)rainbow نوشته:  بچه ها کسی میتونه منو راهنمایی کنه که سوال 11 از فرم
]_134 رو چی باید بنویسم ؟
That I
intend
do not intend to make specific contributions to the support of the person(s) named in item 3.
(If you check "intend," indicate the exact nature and duration of the contributions. For example, if you intend to furnishroom and board, state for how long and, if money, state the amount in U.S. dollars and state whether it is to be given in a lumpsum, weekly or monthly, or for how long

check this:
http://www.visajourney.com/forums/index....topic=3585
پاسخ
تشکر کنندگان:
من همیشه فکر می کردم برای ویزای k1 باید 131$ پرداخت کنیم. خیلی جاها هم نوشته 131 دلار ولی ابوظبی گفته 370 درهم باید بریزیم بانک که میشه حدود 100 دلار! آیا این رقم درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
یک سئوال داشتم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-03-17 ساعت 14:19)amir29 نوشته:  من همیشه فکر می کردم برای ویزای k1 باید 131$ پرداخت کنیم. خیلی جاها هم نوشته 131 دلار ولی ابوظبی گفته 370 درهم باید بریزیم بانک که میشه حدود 100 دلار! آیا این رقم درسته؟
کسانی که پرداخت کردن 131$دلار بوده.

موریس مترلینگ
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان