کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2014-02-23 ساعت 01:01)mazlom khanom نوشته:  
(2014-02-23 ساعت 00:04)elson نوشته:  
(2014-02-22 ساعت 02:44)mazlom khanom نوشته:  
(2014-02-22 ساعت 01:30)elson نوشته:  ببخشید ... دوستان حداقل شرایط مالی قابل پذیرش برای اسپانسر شدن نامزدم یا کوسپانسر شدن پدر نامزدم چیه؟؟؟ و شرایط مالی خودم هم برای دریافت ویزای ک1 موثر هست ؟؟؟؟ و بعد از ازدواج در آمریکا شرایط مالی من چقدر تاثیر داره برای اخذ گرین کارت آمریکا؟؟؟؟ ببخشید سوالهام کلی بودن

پاسخ هر دو سوال شما دوست عزیز

این لینک جواب شما در مورد میزان درامد است.

http://www.uscis.gov/sites/default/files...i-864p.pdf

خیر‪,‬ شرایط مالی شما در گرفتن سریع گرین کارت موثر نیست.
شاید کمکی‌ در گرفتن ویزا   باشه. در صورتی‌ که نامزدتان درامد کافی‌ نداشته باشه.‪)‬برای ساپورت ۹۰ روز) .
در صورت ورود شما به آمریکا و ازدواج، برای فرستادن مدارک به USCIS جهت تشکیل پرونده ( I‪-‬864 فرم)، در صورتی‌ که نامزدتان درامد مکفی نداشته باشد، نیاز به  کو سپانسر دارید. البته اگر پول فراوان و قابل توجه باشد( در حد سرمایه گذاری یا کمتر در صورت شغل داشتن  خودتان در آمریکا) امکان دارد نیازی به کو‌سپانسر نداشته باشید.البته باز ( ۱۰۰% نیست) زیاد شغل نمیتونه کمک کنه. چون حد آقل ۲-۳ سال باید مالیات داده باشید.
ولی‌ سوال این است : در صورت نداشتن حساب بانکی‌ قا بل ملاحظه ، آیا شما به محض رسیدن به آمریکا کار پیدا خواهید کرد؟ اگر بله ،
در زمان فرستادن مدارک اولی‌ ویزاk‪-‬1 ، فرم اجازه شغل را هم پر کنید. فرم I‪-‬765 را هم پر کنید. که باید مبلغ آن را هم به فی‌ ویزاK‪-‬1 اضافه کنید.
‪-----‬
زمان گرین کارت گرفتن شما معلو م نیست ، بسته به خیلی‌ چیز‌ها دارد (از خلق و خوی کارمند گرفته تا سنّ شما و همسرتان و قوانین مدام در حل عوض شدن USCISو ....) ولی‌ آنچه که دوستان تجربه کردند و از جمله خود من . بین ( ۳-۳۰ ماه) متغیر بود است. اگر ۱۳-۱۴ ماه اول آمد که هیچ، اگر نیامد روی ۲۸-۳۰ ماه حساب  کنید.)‪-

با تشکر .... یعنی اگه وضعیت مالی نامزدم برای ساپورت اسپانسری من در آمریکا ضعیف باشه من میتونم یا من باید به او پول بدم تا بتونه حسابش رو قوی کنه و اسپانسرم بشه .... لطفا بگین حداقل دلار برای ساپورت من چقدر میتونه باشه ؟؟ مثلا با 100هزار دالار حسابش قوی میشه ؟؟؟ البته ما کلا زن و شوهریم تو خانواده ولی عقد رسمی نکردیم واسه ویزای ک1 ....

شما به کسی‌ پولی‌ نمیدی  به هیچ وجه من الوجود. پول را تو حساب خودت داشته باشه و زمان مصاحبه به آفیسر نشون میدی. از بچه‌های لاتاری میتونی‌ بپرسی‌ که کسانی‌ که اسپنسر نداشتند چطوری پول خودشان را به آفیسر نشون دادند.
-------
دادن پول آنهم به کسی‌ که هنوز همسرت نیست . و اگر از ایران خارج بشه و یا تو براش بفرستی ، اگر رفت و پشت سرش را نگاه هم نکرد کار عاقلانی نیست، چون دست‌ت بهش نمیرسه.

(حتا اگر همسرت هم بود نباید بدی، تا وقتی که چندین سال باهاش تو یک خونه زندگی‌ کنی‌.)

هستند کسانی‌ که با سؤ استفاده از نه آگاهی‌ دیگران کلاه گشادی سر مردم میگذارند.در آمریکا که واقعاً این کار عادی شده .

در یکی‌ از فرم‌ها ازتان پرسیده می‌شه که هزینه سفر را چه کسی‌ می پردازد شما مینویسی "خودم".
در دادن ویزا به شما سفارت سابقه کیفری نامزد را هم می‌‌پرسند (در فرم‌هایی‌ که نامزدتان باید پر کند در مورد خودش.)
که باید فرد درستی باشه و اگر جرم سنگین داشت باشه یا سابقه خطر ناک داشت باشه، به شما ویزا نمیدن. پس پول خودتان را به کسی‌ ندید. با چند سال شناخت نمی‌شه به کسی‌ اعتماد کرد.

شما فعلا تا مرحله ویزا گرفتن خودتان را برسانید،  آمدید آمریکا و اوضاع را دیدید و ازدواج کردید به فکر گرین کارت باشید، تا اون موقع هم شناخته بیشتری از نامزد فعلی تان خواهید داشت. باز تکرار می‌کنم به کسی‌ حتا ۱ ریال نده یا نفرست. 

دستتون درد نکنه از راهنماییتون ولی یه سوال .... اگه وضعیت مالی اش ضعیف باشه چه جوری اسپانسرم میشه پس؟؟؟؟ تو فرم نوشته فوقش 60هزاردلار برای گردش مالی اسپانسر لازم هست .... من چه جوری با ویزای ک1 برم ... یعنی اسپانسر خودم رو معرفی کنم؟؟؟؟؟ ببخشین گیج میزنم !!! یعنی اگه شرایط مالی نامزدم معمولی هم باشه و باباش نخواد یا نتونه به دخترش کمک کنه پس چه جوری اسپانسرم بشه؟؟؟ ما 5 سال باهم دوست هستیم مادربزرگش همسایه دیوار به دیوارمونه و هر سال 3ماه تابستون رو میان ایران و باهم هستیم ..... یعنی من بدون یک ریال دادن اونا میتونن همه کارهای مربوط به اسپانسر شدن منو بدون تحمل هزینه اضافی حل کنن؟؟ حتی اگه شرایط حساب مالیشون ضعیف باشه؟؟؟!!!! ببخشین لطفا راهنماییم کنین .. من میخوام هم به نامزدم و هم به گرین کارت آمریکا و هم برای رسیدن به هر دو پول خرج کنم ولی عاقلانه و در مسیر و به جای خودش .... نامزدم میگه برای درخواست ویزا ک1 برای فرستادن به شما باید 100هزاردلار حدود 6ماه تو حسابش بمونه تا بتونه نامزدم بشه ..... من تحملش رو دارم واقعیت رو بگینD:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-02-25 ساعت 00:41)elson نوشته:  
(2014-02-22 ساعت 02:44)mazlom khanom نوشته:  [quote='elson' pid='465472' dateline='1393016459']

دستتون درد نکنه از راهنماییتون ولی یه سوال .... اگه وضعیت مالی اش ضعیف باشه چه جوری اسپانسرم میشه پس؟؟؟؟ تو فرم نوشته فوقش 60هزاردلار برای گردش مالی اسپانسر لازم هست .... من چه جوری با ویزای ک1 برم ... یعنی اسپانسر خودم رو معرفی کنم؟؟؟؟؟ ببخشین گیج میزنم !!! یعنی اگه شرایط مالی نامزدم معمولی هم باشه و باباش نخواد یا نتونه به دخترش کمک کنه پس چه جوری اسپانسرم بشه؟؟؟ ما 5 سال باهم دوست هستیم مادربزرگش همسایه دیوار به دیوارمونه و هر سال 3ماه تابستون رو میان ایران و باهم هستیم ..... یعنی من بدون یک ریال دادن اونا میتونن همه کارهای مربوط به اسپانسر شدن منو بدون تحمل هزینه اضافی حل کنن؟؟ حتی اگه شرایط حساب مالیشون ضعیف باشه؟؟؟!!!! ببخشین لطفا راهنماییم کنین .. من میخوام هم به نامزدم و هم به گرین کارت آمریکا و هم برای رسیدن به هر دو پول خرج کنم ولی عاقلانه و در مسیر و به جای خودش .... نامزدم میگه برای درخواست ویزا ک1 برای فرستادن به شما باید 100هزاردلار حدود 6ماه تو حسابش بمونه تا بتونه نامزدم بشه ..... من تحملش رو دارم واقعیت رو بگینD:
چه فرمی نوشته  این را نوشته ( تو فرم نوشته فوقش 60هزاردلار برای گردش مالی اسپانسر لازم هست )؟
چرا شما که اینقدر همدیگر را می‌شناسید از طریقه ازدواجی اقدام نمی‌کنید ؟ 
۱۰۰.۰۰۰ دلار تو حساب یک دختری که هنوز هیچ نسبتی با شما نداره و شما مادر بزرگش را می‌شناسی‌ ، سالی‌ ۳ ماه میاد از آمریکا چی‌‌هایی‌ میگه که (خدا میدون چقدر راست است چقدر دروغ) .اون هم پدرش نمیخواهد خودش را قاطی‌ مسائل این دختر بکنه که مبادا فردا پاش گیر باشه ، اون هم یک خانواده ایرانی‌ که خیلی‌ حساس هستند به مسائل ازدواج دخترانشان.علا یم خوبی‌ نیست و  کار زیاد عاقلانی نیست. شما دوست داری دنبال پولت بدویی اون با خودت است.....
اگر حتما میخواهی‌ با ویزا نامزدی بیایی. یک نفر اسپنسر پیدا کن، وقتی به آمریکا رسیدی باهاش حساب کن. یا این که از بچه‌های لاتاری بپرس که چطوری میتونی‌ پولی‌ به حساب خودت باشه. حتما راهی‌ هست. یا از یک وکیل امریکایی بپرس و...

۱۰۰،۰۰۰ دلار در آمریکا در آمده ۲ سال یک نفر آمریکایی سفید پوست با دیپلم بدون مالیات با سابقهٔ کاری حد آقل ۱۲- ۱۵ سال است. اگرمالیات را ازش کم کنند که میکنند هر هفته یا هر ماه می‌شه چیز حدود ۳ سال کار با سابقهٔ کاری حد آقل ۱۲- ۱۵ سال.

۱۰۰،۰۰۰ دلار در آمریکا پس‌انداز پول کمی‌ نیست
یعنی‌ ۳ سال :
فرد نوعی ( منظور شما نیستی‌)
 نه بخوری ، نه بخوابی
نه جایی‌ حمام کنی‌،
کار دائم داشته باشی‌ تا این پول را پس‌انداز کنی‌.

تازه در حالت بسیار خوش بینانه به فرض اگر به آمریکا هم رسیدی نمیتونی‌ این پول را ازش پس بگیری.چون تو حساب اون است و شما حقی‌ از اون پول نداری‪.‬
تا ۲ سال بعد ازدواجتون هم اگر بالا پایین  بخواهی بشی ‌یا صدات در بیاد ( خانم گزارش میکنه که شما ادم درستی نیستی‌ یا اخلا قت بده و ...)، و گرین کاردت را بهت نمیدن و از امریکا برای همیشه بیرونت میکنند.
قبل ورود به آمریکا به کسی‌ هیچ پولی‌ نده.
خوب فکر‌هات را بکن.
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed_na ، shadoow ، romance33 ، دخترمهربون ، twins
Finally Embassy sent invitation letter!
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، romance33 ، hamed_na ، دخترمهربون ، twins
(2014-02-25 ساعت 01:33)mazlom khanom نوشته:  
(2014-02-22 ساعت 02:44)mazlom khanom نوشته:  [quote='elson' pid='465472' dateline='1393016459']
ببخشید ... دوستان حداقل شرایط مالی قابل پذیرش برای اسپانسر شدن .

خیر‪,‬ شرایط مالی شما در گرفتن سریع گرین کارت موثر نیست.

با تشکر .... یعنی اگه وضعیت مالی نامزدم برای ساپورت اسپانسری من در .

شما به کسی‌ پولی‌ نمیدی  به هیچ وجه من الوجود. پول را تو حساب خودت ده .

چه فرمی نوشته  این را نوشته ( تو فرم نوشته فوقش 60هزاردلار برای گردش مالی اسپانسر لازم هست )؟
چرا شما که اینقدر همدیگر را می‌شناسید از طریقه ازدواجی اقدام نمی‌کنید ؟ 
۱۰۰.۰۰۰ دلار تو حساب یک دختری که هنوز هیچ نسبتی با شما نداره و شما مادر بزرگش را می‌شناسی‌ ، سالی‌ ۳ ماه میاد از آمریکا چی‌‌هایی‌ میگه که (خدا میدون چقدر راست است چقدر دروغ) .اون هم پدرش نمیخواهد خودش را قاطی‌ مسائل این دختر بکنه که مبادا فردا پاش گیر باشه ، اون هم یک خانواده ایرانی‌ که خیلی‌ حساس هستند به مسائل ازدواج دخترانشان.علا یم خوبی‌ نیست و  کار زیاد عاقلانی نیست. شما دوست داری دنبال پولت بدویی اون با خودت است.....
اگر حتما میخواهی‌ با ویزا نامزدی بیایی. یک نفر اسپنسر پیدا کن، وقتی به آمریکا رسیدی باهاش حساب کن. یا این که از بچه‌های لاتاری بپرس که چطوری میتونی‌ پولی‌ به حساب خودت باشه. حتما راهی‌ هست. یا از یک وکیل آمریکایی بپرس و...

۱۰۰،۰۰۰ دلار در آمریکا در آمده ۲ سال یک نفر آمریکایی سفید پوست با دیپلم بدون مالیات با سابقهٔ کاری حد آقل ۱۲- ۱۵ سال است. اگرمالیات را ازش کم کنند که میکنند هر هفته یا هر ماه می‌شه چیز حدود ۳ سال کار با سابقهٔ کاری حد آقل ۱۲- ۱۵ سال.

۱۰۰،۰۰۰ دلار در آمریکا پس‌انداز پول کمی‌ نیست
یعنی‌ ۳ سال :
فرد نوعی ( منظور شما نیستی‌)
 نه بخوری ، نه بخوابی
نه جایی‌ حمام کنی‌،
کار دائم داشته باشی‌ تا این پول را پس‌انداز کنی‌.

تازه در حالت بسیار خوش بینانه به فرض اگر به آمریکا هم رسیدی نمیتونی‌ این پول را ازش پس بگیری.چون تو حساب اون است و شما حقی‌ از اون پول نداری‪.‬
تا ۲ سال بعد ازدواجتون هم اگر بالا پایین  بخواهی بشی ‌یا صدات در بیاد ( خانم گزارش میکنه که شما ادم درستی نیستی‌ یا اخلا قت بده و ...)، و گرین کاردت را بهت نمیدن و از آمریکا برای همیشه بیرونت میکنند.
قبل ورود به آمریکا به کسی‌ هیچ پولی‌ نده.
خوب فکر‌هات را بکن.

خانوم واقعا دستتون درد نکنه که دلسوزانه به حرفام پاسخ دادین .... فقط یه سوال دیگه داشتم .... یه توضیح کوچولو در مورد شرایط مالی و بانکی اسپانسر
شدن نامزدم از در آمریکا برام توضیح بدین لطفا ... از فرمها سر در نیاوردم فقط آلاسکا و هاوایی و 48 ایالت آمریکا و بیشترین دلار که 54هزار دلار بود رو خوندم .. البته شما خودتون برام لینک داده بودین .... ... یه توضیح کوچولو یعنی شرایط مالی و بانکی برای اسپانسر شدن نامزدم خیلی سخته؟؟؟؟ خواهشا"
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-02-25 ساعت 23:57)elson نوشته:  

خانوم واقعا دستتون درد نکنه که دلسوزانه به حرفام پاسخ دادین .... فقط یه سوال دیگه داشتم .... یه توضیح کوچولو در مورد شرایط مالی و بانکی اسپانسر
شدن نامزدم از در آمریکا برام توضیح بدین لطفا ... از فرمها سر در نیاوردم فقط آلاسکا و هاوایی و 48 ایالت آمریکا و بیشترین دلار که 54هزار دلار بود رو خوندم .. البته شما خودتون برام لینک داده بودین .... ... یه توضیح کوچولو یعنی شرایط مالی و بانکی برای اسپانسر شدن نامزدم خیلی سخته؟؟؟؟ خواهشا"

اون لینک نشون میده که برای (ساپورت مالی ) در آمد سالا نه‌ سپانسر حد آقل چقد ر باید باشه.

یک طرف نوشته تعداد افراد خانواده چند نفر هستید. و ایالتی‌ که می‌خواهید زندگی‌ کنی‌ کجا است.

اگر شما و نامزدتان در ایالت آلاسکا ویا ها وای زندگی‌ نخواهید کرد. باید  جدول اول را ببینی‌،
اگر شما و نامزدتان در ایالت آلاسکا ویا ها وای زندگی‌ خواهید کرد. باید  جدول 2 را ببینی‌،
--------
 در جدول 1 ، اگر ۲ نفر هستید ، در آمد سالا نه‌ نامزدتان حد آقل در سال باید
$۱۹،۳۸۷ باشد، بتواند اسپنسر شما شود و ساپورت کند، 
اگر شما یا اون بچه دارید یا نامزد خرج یک نفر دیگه را هم میده، میشید ۳ نفر  پس باید در آمد سالا نه‌ ش حداقل
$۲۴،۴۱۲ باشد و الی‌ آخر به تعداد افراد خانواده .
------
اگر نامزدتان این در آمد سالا نه‌ را داشته باشه می‌تونه شما را ساپورت کنه. 
.
احتمالا داشتن همین مقدار بر اساس تعداد افراد خانواده شما , در حساب خودتان برای ساپورت خودتان کافی‌ خواهد بود.
ولی‌ من در مورد چگونگی و یا کجا پولتان را تو بانک بذارید که به سفارت نشون بدید که پول دارید ، خبری ندارم.

اگر همین  حداقل مقدار را تو حساب خودتان  داشته باشید، ممکن بتونید خودتون اسپنسر خودتان تا ۹۰ روز ویزا که مهلت ازدواج بهتون دادن را بکنید.
-------
بعد  که به آمریکا آمدید، اگر ازدواج رخ داد، شما میتونید باز پول پس اندازه خودتان را به USCIS آعلام کنید و خودتان این  بار برای گرین کارت ‪,‬ ساپورت خودتان بشوید،
یعنی‌ بار اول  برای ویزا گرفتن خودتان ساپورت خودتان میشید، بار دوم برای گرفتن گرین کارت خودتان میشید.
از بچه‌های لاتاری در مورد بانک و .... بپرس ‪,‬ من اطلاعی از بانک و ....  ندارم. تا همین جا میدونستم که گفتم.
با وکیل هم مشورت کن تا کاملا درست عمل کرده باشی‌.
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shadoow ، rahbar
سلام کسی اطلاع داره برای ویزای نامزدی روز مصاحبه با خودمون فرم I-129F که نامزدم پر کرده را هم باید با خودمون ببریم یا نه؟!!!!!!
Case: K1 - Abu Dhabi - Interview First April - Clearance : Aug/21/2014 Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2014-02-27 ساعت 16:20)hamed.us نوشته:  سلام کسی اطلاع داره برای ویزای نامزدی روز مصاحبه با خودمون فرم I-129F که نامزدم پر کرده را هم باید با خودمون ببریم یا نه؟!!!!!!
وقتی‌ سفارت زمان مصاحبه را به شما اطلاع میدهند، با توجه به پرونده شما و این که چه چیز‌هایی‌ در پرونده شما کم یا نیاز است ( اعم از فرم یا کپی‌ یا اصل مدارک ) را با ایمیل یا میل به شما یا نامزدتان خبر میدهند، که معمولا ۲۰-۳۰ روز قبل مصاحبه شما است و زمان کافی‌ داری تا آماده کنی‌.
اگر ازت خواستند ، باید داشته باشی‌.
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed.us ، romance33 ، shadoow
(2014-02-26 ساعت 01:22)mazlom khanom نوشته:  
(2014-02-25 ساعت 23:57)elson نوشته:  

اون لینک نشون میده که برای (ساپورت مالی ) در آمد سالا نه‌ سپانسر حد آقل چقد ر باید باشه.

یک طرف نوشته تعداد افراد خانواده چند نفر هستید. و ایالتی‌ که می‌خواهید زندگی‌ کنی‌ کجا است.

اگر شما و نامزدتان در ایالت آلاسکا ویا ها وای زندگی‌ نخواهید کرد. باید  جدول اول را ببینی‌،
اگر شما و نامزدتان در ایالت آلاسکا ویا ها وای زندگی‌ خواهید کرد. باید  جدول 2 را ببینی‌،
--------
 در جدول 1 ، اگر ۲ نفر هستید ، در آمد سالا نه‌ نامزدتان حد آقل در سال باید
$۱۹،۳۸۷ باشد، بتواند اسپنسر شما شود و ساپورت کند، 
اگر شما یا اون بچه دارید یا نامزد خرج یک نفر دیگه را هم میده، میشید ۳ نفر  پس باید در آمد سالا نه‌ ش حداقل
$۲۴،۴۱۲ باشد و الی‌ آخر به تعداد افراد خانواده .
------
اگر نامزدتان این در آمد سالا نه‌ را داشته باشه می‌تونه شما را ساپورت کنه. 
.
احتمالا داشتن همین مقدار بر اساس تعداد افراد خانواده شما , در حساب خودتان برای ساپورت خودتان کافی‌ خواهد بود.
ولی‌ من در مورد چگونگی و یا کجا پولتان را تو بانک بذارید که به سفارت نشون بدید که پول دارید ، خبری ندارم.

اگر همین  حداقل مقدار را تو حساب خودتان  داشته باشید، ممکن بتونید خودتون اسپنسر خودتان تا ۹۰ روز ویزا که مهلت ازدواج بهتون دادن را بکنید.
-------
بعد  که به آمریکا آمدید، اگر ازدواج رخ داد، شما میتونید باز پول پس اندازه خودتان را به USCIS آعلام کنید و خودتان این  بار برای گرین کارت ‪,‬ ساپورت خودتان بشوید،
یعنی‌ بار اول  برای ویزا گرفتن خودتان ساپورت خودتان میشید، بار دوم برای گرفتن گرین کارت خودتان میشید.
از بچه‌های لاتاری در مورد بانک و .... بپرس ‪,‬ من اطلاعی از بانک و ....  ندارم. تا همین جا میدونستم که گفتم.
با وکیل هم مشورت کن تا کاملا درست عمل کرده باشی‌.

تشکر خانومی ... واقعا دستتون درد نکنه .... حالا تقریبا اطلاعاتم در مورد اضافه زیاد شد ... و مسیرم مشخص ..... میتونین آدرس گروههای لاتاری رو به من بدین برم سایت اونا؟؟؟؟ البته به گفته شما صددرصد با وکیل مشورت خواهم کرد و مزاحمتون خواهم شد خانومی تشکر
پاسخ
(2014-02-28 ساعت 17:32)elson نوشته:  تشکر خانومی ... واقعا دستتون درد نکنه .... حالا تقریبا اطلاعاتم در مورد اضافه زیاد شد ... و مسیرم مشخص ..... میتونین آدرس گروههای لاتاری رو به من بدین برم سایت اونا؟؟؟؟ البته به گفته شما صددرصد با وکیل مشورت خواهم کرد و مزاحمتون خواهم شد خانومی تشکر

دوست عزیز از اینجا میتونی وارد تاپیک لاتاری ها بشی.2013 ایها خوب میدونن و 2014 ایها هم الان درگیرش هستن.موفق باشی.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، دخترمهربون
(2014-02-24 ساعت 01:16)mazlom khanom نوشته:  
(2014-02-24 ساعت 00:54)sasy_mamal نوشته:  نميتونم يك وكيل خوب پبدا كنم اگه ميشه من رو كمك كنيد لطفا

خانم یا نامزدتان در آمریکا است، از آمریکا یک وکیل پیدا کند.از ایالتی‌ که زندگی‌ می‌کنه
با سرچ تو اینترنت در  بین  وکلای  مهاجرتی ایالت خودش می‌تونه لیستی از وکیلان و سابق کار و میزان موفقیت را در بیار و باهاشون تماس امیلی‌ یا تلفنی‌ بگیر و بره پیشش، سعی‌ کنه که آمریکای باشه خیلی‌ بهتر از وکیل ایرانی‌ اصل  برای موقعیت شما است.

با سلام ،
حقيقش وكلاي آمريكايي خيلي گرون هستن خيلي برأي يك ساعت مشاوره كلي پول مي خوان
پاسخ
بچه‌ها نامزد من روز ۱۳ مار چ مصاحبه داره ارمنستان.

۱. کسی‌ هس که حوالی اون تاریخ بره؟

۲. بچه‌های که ارمنستان رفتن، چه هتلی یا خونه ای هس که زیاد گرون نباشه و زیاد هم از سفارت دور نباشه؟

۳. و اینکه بلیت اتوبوس از کجا گرفتید؟

ممنون از رهنمأیتون.
پاسخ
دوستان سلام ...
یک وضعیت اورژانسی پیش اومده ، برنامه من این بود که با دوست دخترم ازدواج کنم و با هم بریم برای مصاحبه و گرفتن ویزا و سایر مراحل ، اما پروسه ازدواج ما با مشکلات خیلی زیادی مواجه شد از جمله مخالفت هر 2 خانواده ، در حال حاضر تصمیم بر این شده ( مورد توافق خانواده ها هم قرار گرفته ) که ما اول نامزد کنیم و بعد اول من مهاجرت کنم و سپس نامزدم.یعنی توسط همین ویزای نامزدی .
مشکل اینجاست که این ویزای نامزدی شرایطش چیه ( غیر از بحث اسپانسر ) مدت زمانش و ...
کسی میتونه دورنمای این رو برای ما تشریح کنه؟ اصلا این قضیه امکان پذیر هست؟ این پروسه چقدر زمان میبره ؟
خیلی ممنون
F2A

ارسال مدارک Jan/30
دريافت فرم رسيد : Feb/02
انتقال مدارك به سرويس سنتر كاليفرنيا :Aug/28
تاريخ اپروو: Sep/24
...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-03-03 ساعت 10:57)demented نوشته:  دوستان سلام ...
یک وضعیت اورژانسی پیش اومده ، برنامه من این بود که با دوست دخترم ازدواج کنم و با هم بریم برای مصاحبه و گرفتن ویزا و سایر مراحل ، اما پروسه ازدواج ما با مشکلات خیلی زیادی مواجه شد از جمله مخالفت هر 2 خانواده ، در حال حاضر تصمیم بر این شده ( مورد توافق خانواده ها هم قرار گرفته ) که ما اول نامزد کنیم و بعد اول من مهاجرت کنم و سپس نامزدم.یعنی توسط همین ویزای نامزدی .
مشکل اینجاست که این ویزای نامزدی شرایطش چیه ( غیر از بحث اسپانسر ) مدت زمانش و ...
کسی میتونه دورنمای این رو برای ما تشریح کنه؟ اصلا این قضیه امکان پذیر هست؟ این پروسه چقدر زمان میبره ؟
خیلی ممنون

اولین نکتش اینه که شما به همین زودی نمیتونید اقدام بکنید، ینی باید بعد 5 سال که سیتیزن شدین اقدام کنید!
ولی برای ازدواجی با گرین کارت میتونید اقدام کنید!
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، romance33
(2014-03-03 ساعت 10:57)demented نوشته:  دوستان سلام ...
خیلی ممنون

دوست عزیز یک فرد گرین کارتی نمیتونه برای ویزای نامزدی اقدام کنه.تنها راه بازگشت دوباره به اینجا بعد از گرفتن گرین کارت و ازدواج با ایشون و بعد درخواست برای گرین کارت ایشون.مدت زمانی هم که طول میکشه حدود 2 ساله شاید یکمی کمتر و حتی شاید کمی بیشتر.موفق باشین.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Nightsky007 ، alitab

اول از همه یک توصیه میکنم که به هیچ عنوان نگید که 5 سال هست نامزد هستین. چون من گفتم و برام دردسر شد و پرسیدن چرا تا حالا ازدواج نکردین و ازم پرینت تلفن و ایمل 2011-2012 رو خواستن!
دوما بعد از جریان 11 سپتامبر نمیشه پول زیاد یکدفعه وارد حساب کسی بشه چون میان سروقتش که این همه پول رو از کجا آوردی! نمیدونم ایشون بر چه اساسی این حرف رو زدن چون من کاملا مطمئنم که همچین چیزی نیست و باز هم تحقیق کند !!!پس بهتره که پدر یا یکی از آشنایانشان کو اسپانسر بشن
انصراف داده !!!
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، alitab

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان