کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
سلام.
کسی اطلاع داره NMC دبی چه روزهایی تعطیله؟!!
Case: K1 - Abu Dhabi - Interview First April - Clearance : Aug/21/2014 Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام .... دوستان یک سوال ..... اگر نامزدم از آمریکا درخواست بده و من بتونم ویزای نامزدی بگیرم و بریم در آمریکا ازدواج کنیم ...... چند ماه طول میکشه گرین کارت صادر بشه؟؟؟؟ .... آیا وضعیت مالی من برای صادر شدن گرین کارت تاثیر داره؟؟؟؟؟ یعنی پولی در بانک آمریکا سپرده گذاری نکنم و خونه و مسکن هم نخرم گرین کارت من صادر میشه.... ؟؟؟؟؟ .. یا شرطی داره که من بنام خودم پولی در بانک های آمریکا سپرده گذاری کنم؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ببخشید ... دوستان حداقل شرایط مالی قابل پذیرش برای اسپانسر شدن نامزدم یا کوسپانسر شدن پدر نامزدم چیه؟؟؟ و شرایط مالی خودم هم برای دریافت ویزای ک1 موثر هست ؟؟؟؟ و بعد از ازدواج در آمریکا شرایط مالی من چقدر تاثیر داره برای اخذ گرین کارت آمریکا؟؟؟؟ ببخشید سوالهام کلی بودن
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان ويزاي فيانسه نهايت چقدر زمان مي بره ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-02-22 ساعت 01:30)elson نوشته:  ببخشید ... دوستان حداقل شرایط مالی قابل پذیرش برای اسپانسر شدن نامزدم یا کوسپانسر شدن پدر نامزدم چیه؟؟؟ و شرایط مالی خودم هم برای دریافت ویزای ک1 موثر هست ؟؟؟؟ و بعد از ازدواج در آمریکا شرایط مالی من چقدر تاثیر داره برای اخذ گرین کارت آمریکا؟؟؟؟ ببخشید سوالهام کلی بودن

پاسخ هر دو سوال شما دوست عزیز

این لینک جواب شما در مورد میزان درامد است.

http://www.uscis.gov/sites/default/files...i-864p.pdf

خیر‪,‬ شرایط مالی شما در گرفتن سریع گرین کارت موثر نیست.
شاید کمکی‌ در گرفتن ویزا   باشه. در صورتی‌ که نامزدتان درامد کافی‌ نداشته باشه.‪)‬برای ساپورت ۹۰ روز) .
در صورت ورود شما به آمریکا و ازدواج، برای فرستادن مدارک به USCIS جهت تشکیل پرونده ( I‪-‬864 فرم)، در صورتی‌ که نامزدتان درامد مکفی نداشته باشد، نیاز به  کو سپانسر دارید. البته اگر پول فراوان و قابل توجه باشد( در حد سرمایه گذاری یا کمتر در صورت شغل داشتن  خودتان در آمریکا) امکان دارد نیازی به کو‌سپانسر نداشته باشید.البته باز ( ۱۰۰% نیست) زیاد شغل نمیتونه کمک کنه. چون حد آقل ۲-۳ سال باید مالیات داده باشید.
ولی‌ سوال این است : در صورت نداشتن حساب بانکی‌ قا بل ملاحظه ، آیا شما به محض رسیدن به آمریکا کار پیدا خواهید کرد؟ اگر بله ،
در زمان فرستادن مدارک اولی‌ ویزاk‪-‬1 ، فرم اجازه شغل را هم پر کنید. فرم I‪-‬765 را هم پر کنید. که باید مبلغ آن را هم به فی‌ ویزاK‪-‬1 اضافه کنید.
‪-----‬
زمان گرین کارت گرفتن شما معلو م نیست ، بسته به خیلی‌ چیز‌ها دارد (از خلق و خوی کارمند گرفته تا سنّ شما و همسرتان و قوانین مدام در حل عوض شدن USCISو ....) ولی‌ آنچه که دوستان تجربه کردند و از جمله خود من . بین ( ۳-۳۰ ماه) متغیر بود است. اگر ۱۳-۱۴ ماه اول آمد که هیچ، اگر نیامد روی ۲۸-۳۰ ماه حساب  کنید.)‪-
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shadoow ، hamed_na
(2014-02-22 ساعت 02:44)mazlom khanom نوشته:  
(2014-02-22 ساعت 01:30)elson نوشته:  ببخشید ... دوستان حداقل شرایط مالی قابل پذیرش برای اسپانسر شدن نامزدم یا کوسپانسر شدن پدر نامزدم چیه؟؟؟ و شرایط مالی خودم هم برای دریافت ویزای ک1 موثر هست ؟؟؟؟ و بعد از ازدواج در آمریکا شرایط مالی من چقدر تاثیر داره برای اخذ گرین کارت آمریکا؟؟؟؟ ببخشید سوالهام کلی بودن

شاید کمکی‌ در گرفتن ویزا   باشه. در صورتی‌ که نامزدتان درامد کافی‌ نداشته باشه.‪)‬برای ساپورت ۹۰ روز) .
در صورت ورود شما به آمریکا و ازدواج، برای فرستادن مدارک به USCIS جهت تشکیل پرونده ( I‪-‬864 فرم)، در صورتی‌ که نامزدتان درامد مکفی نداشته باشد، نیاز به  کو سپانسر دارید. البته اگر پول فراوان و قابل توجه باشد( در حد سرمایه گذاری یا کمتر در صورت شغل داشتن  خودتان در آمریکا) امکان دارد نیازی به کو‌سپانسر نداشته باشید.البته باز ( ۱۰۰% نیست) زیاد شغل نمیتونه کمک کنه. چون حد آقل ۲-۳ سال باید مالیات داده باشید.
ولی‌ سوال این است : در صورت نداشتن حساب بانکی‌ قا بل ملاحظه ، آیا شما به محض رسیدن به آمریکا کار پیدا خواهید کرد؟ اگر بله ،
در زمان فرستادن مدارک اولی‌ ویزاk‪-‬1 ، فرم اجازه شغل را هم پر کنید. فرم I‪-‬765 را هم پر کنید. که باید مبلغ آن را هم به فی‌ ویزاK‪-‬1 اضافه کنید.
‪-----‬
زمان گرین کارت گرفتن شما معلو م نیست ، بسته به خیلی‌ چیز‌ها دارد (از خلق و خوی کارمند گرفته تا سنّ شما و همسرتان و قوانین مدام در حل عوض شدن USCISو ....) ولی‌ آنچه که دوستان تجربه کردند و از جمله خود من . بین ( ۳-۳۰ ماه) متغیر بود است. اگر ۱۳-۱۴ ماه اول آمد که هیچ، اگر نیامد روی ۲۸-۳۰ ماه حساب  کنید.)‪-

با تشکر .... یعنی اگه وضعیت مالی نامزدم برای ساپورت اسپانسری من در آمریکا ضعیف باشه من میتونم یا من باید به او پول بدم تا بتونه حسابش رو قوی کنه و اسپانسرم بشه .... لطفا بگین حداقل دلار برای ساپورت من چقدر میتونه باشه ؟؟ مثلا با 100هزار دالار حسابش قوی میشه ؟؟؟ البته ما کلا زن و شوهریم تو خانواده ولی عقد رسمی نکردیم واسه ویزای ک1 ....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-02-23 ساعت 00:04)elson نوشته:  
(2014-02-22 ساعت 02:44)mazlom khanom نوشته:  

‪-----‬

با تشکر .... یعنی اگه وضعیت مالی نامزدم برای ساپورت اسپانسری من در آمریکا ضعیف باشه من میتونم یا من باید به او پول بدم تا بتونه حسابش رو قوی کنه و اسپانسرم بشه .... لطفا بگین حداقل دلار برای ساپورت من چقدر میتونه باشه ؟؟ مثلا با 100هزار دالار حسابش قوی میشه ؟؟؟ البته ما کلا زن و شوهریم تو خانواده ولی عقد رسمی نکردیم واسه ویزای ک1 ....

شما به کسی‌ پولی‌ نمیدی  به هیچ وجه من الوجود. پول را تو حساب خودت داشته باشه و زمان مصاحبه به آفیسر نشون میدی. از بچه‌های لاتاری میتونی‌ بپرسی‌ که کسانی‌ که اسپنسر نداشتند چطوری پول خودشان را به آفیسر نشون دادند.
-------
دادن پول آنهم به کسی‌ که هنوز همسرت نیست . و اگر از ایران خارج بشه و یا تو براش بفرستی ، اگر رفت و پشت سرش را نگاه هم نکرد کار عاقلانی نیست، چون دست‌ت بهش نمیرسه.

(حتا اگر همسرت هم بود نباید بدی، تا وقتی که چندین سال باهاش تو یک خونه زندگی‌ کنی‌.)

هستند کسانی‌ که با سؤ استفاده از نه آگاهی‌ دیگران کلاه گشادی سر مردم میگذارند.در آمریکا که واقعاً این کار عادی شده .

در یکی‌ از فرم‌ها ازتان پرسیده می‌شه که هزینه سفر را چه کسی‌ می پردازد شما مینویسی "خودم".
در دادن ویزا به شما سفارت سابقه کیفری نامزد را هم می‌‌پرسند (در فرم‌هایی‌ که نامزدتان باید پر کند در مورد خودش.)
که باید فرد درستی باشه و اگر جرم سنگین داشت باشه یا سابقه خطر ناک داشت باشه، به شما ویزا نمیدن. پس پول خودتان را به کسی‌ ندید. با چند سال شناخت نمی‌شه به کسی‌ اعتماد کرد.

شما فعلا تا مرحله ویزا گرفتن خودتان را برسانید،  آمدید آمریکا و اوضاع را دیدید و ازدواج کردید به فکر گرین کارت باشید، تا اون موقع هم شناخته بیشتری از نامزد فعلی تان خواهید داشت. باز تکرار می‌کنم به کسی‌ حتا ۱ ریال نده یا نفرست. 
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
سلام دوستان
من در تركيه پناهنده هستم و با خانمي إز آمريكا مي خواهم ازدواج كنم.
من پاسپورت ندارم چون با قاچاق به تركيه آمدم.همسرم أين دوشنبه درخواست اپلاي مي كنه برأي من ...
حالا بأيد چكار كنم ؟؟ آيا من پاسپورت ندارم مشكلي پيش مياد ، ؟؟؟
و اگه ميشه بگيد أين پروسه چقدر زمان مي بره ؟؟ مرحله مرحله ميشه توضيح بديد ممنون ميشم....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-02-23 ساعت 02:09)sasy_mamal نوشته:  سلام دوستان
من در تركيه پناهنده هستم و با خانمي إز آمريكا مي خواهم ازدواج كنم.
من پاسپورت ندارم چون با قاچاق به تركيه آمدم.همسرم أين دوشنبه درخواست اپلاي مي كنه برأي من ...
حالا بأيد چكار كنم ؟؟ آيا من پاسپورت ندارم مشكلي پيش مياد ، ؟؟؟
و اگه ميشه بگيد أين پروسه چقدر زمان مي بره ؟؟ مرحله مرحله ميشه توضيح بديد ممنون ميشم....
به نظر من شما با ویزا ی ازدواجی اقدم کنید خیلی‌ بهتر از ویزا ی نامزدی است. احتمال رد شدن ویزا نامزدی شما بسیار بالا است.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، romance33
ببخشيد ميشه راهنمايي كنيد ؟؟ من هيچي نمي دونم؟؟واقعأ مي خوام ازدواج كنم. يه تاتو بزرگ رو دستم هست كه اسم نامزدم روشه همينطور خانمم. حالا خانمم نمي تونه برگرده دوباره اينجا گفتيم إز ويزاي فيانسه استفاده كنيم...
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2014-02-23 ساعت 03:22)sasy_mamal نوشته:  ببخشيد ميشه راهنمايي كنيد ؟؟ من هيچي نمي دونم؟؟واقعأ مي خوام ازدواج كنم. يه تاتو بزرگ رو دستم هست كه اسم نامزدم روشه همينطور خانمم. حالا خانمم نمي تونه برگرده دوباره اينجا گفتيم إز ويزاي فيانسه استفاده كنيم...

خانم یا نامزد شما اگر سیتیزن آمریکا است میتواند برای شما تقاضای ویزای نامزدی کند، ولی‌ شرایط شما عادی نیست ، شما پاسپورت ندارید (-۱) و پ... هم هستید.آیا پناهندگی شما مورد قبول واقع شده یا نه ؟
 اگر نه یک منفیه دیگر هم به شرایط خودتان اضافه کنید.
خانم شما اگرسیتیزن است چرا نمی‌تواند به ترکیه آمده با شما ازدواج کند؟ 
قانع کردن من شاید کار اسانی‌ باشد ولی‌ شرایط شما عادی نیست. و آفیسر سفارت قانع نمیشود به این راحتی‌. چون اگر ازدواج در عرضه ۳ ماه انجام نشد  یا ازدواج شما ۲ سال دوام نیاورد شما باید آمریکا را ترک کنید. . شما را کجا باید دیپورت کنند ؟ ضمن این که با خارج شدن شما از کشوری که پناهندگی گرفتید ممکن است باطل شود.
تتو شما جزو زینت پوست شما برای آفیسر هیچ معنی‌ دیگری ندارد، چون اون به مدارک نگاه می‌کنه نه به زیور پوست شما.
اگر میتوانید ازدواج غیابی کنید. و روی ویزای نامزدی حساب نکنید.شرایط را بیش از این برای خودت سختر نکنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، romance33 ، دخترمهربون
(2014-02-23 ساعت 03:22)sasy_mamal نوشته:  ببخشيد ميشه راهنمايي كنيد ؟؟ من هيچي نمي دونم؟؟واقعأ مي خوام ازدواج كنم. يه تاتو بزرگ رو دستم هست كه اسم نامزدم روشه همينطور خانمم. حالا خانمم نمي تونه برگرده دوباره اينجا گفتيم إز ويزاي فيانسه استفاده كنيم...

چرا با یک وکیل حاذق مشورت نمیکنین؟
6 آذر =27نوامبر 2013تحویل و پست مدارک
13آذر=4دسامبر 2013 رسید نامبر
9بهمن=29 ژانویه2014 اپروو
23بهمن=12فوریه2014نامه کیس نامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mazlom khanom
نميتونم يك وكيل خوب پبدا كنم اگه ميشه من رو كمك كنيد لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-02-24 ساعت 00:54)sasy_mamal نوشته:  نميتونم يك وكيل خوب پبدا كنم اگه ميشه من رو كمك كنيد لطفا

خانم یا نامزدتان در آمریکا است، از آمریکا یک وکیل پیدا کند.از ایالتی‌ که زندگی‌ می‌کنه
با سرچ تو اینترنت در  بین  وکلای  مهاجرتی ایالت خودش می‌تونه لیستی از وکیلان و سابق کار و میزان موفقیت را در بیار و باهاشون تماس امیلی‌ یا تلفنی‌ بگیر و بره پیشش، سعی‌ کنه که امریکای باشه خیلی‌ بهتر از وکیل ایرانی‌ اصل  برای موقعیت شما است.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، hamed_na
سلام
کسی از دوستان در مورد قوانین اقامت در مکزیک بوسیله ازدواج با همسر مکزیکی و روند دریافت شروندی و مدت زمانی که باید سپری بشه تا شروندی اعطا بشه اطلاعی داره؟اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان