کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2014-03-21 ساعت 14:34)ahooo نوشته:  
(2014-03-19 ساعت 07:59)mazlom khanom نوشته:  http://www.mohajersara.com/thread-4072.html
اگر اشتباه نکنم، این فرم مربوط به ویزا توریستی و از این نوع‌ها می‌باشد. این لینک را ببین. ویزا نامزدی فرم D -۱۶۰ نداره.

مرسی از جوابتون٬ وکیل بهمون گفته این فرم جای فرم های دیگه رو گرفته من به حرفهاش اعتماد ندارم به خاطر همین با شا دوستان درمیون گذاشتم.به نظرتون فرم های قبلی رو هم پر کنم بفرستم و با خودم ببرم؟ وکیل فرم رو آنلاین پر کرده به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟
در زمان من DS160 لازم نبود. فرم‌های لازمی که باید پر می‌کردم را توسط ایمیل چند ماه قبل مصاحبه به نامزدم خبر دادند و اون هم ایمیل را عیناً به من فرستاد و من تمام فرم‌ها را پر کردم و به سفارت فرستادم. بعد از اون برایم‌ وقت مصاحبه آمد. الان از قانون جدید خبر ندارم.
بالاخره فرم پر کردن و باخودت داشتن یا فرستادن کار بدی نیست. کم باشه بده ،زیاد باشه اضافیش را همراه پاسپورت ویزا دارت بهت برمیگردا نند. فرم هم که مجانی‌ است. بنظرم پر کن

یادت باشه یک کپی‌ از کی س نامبرت توی پاکت بذار، تا بدونند مربوط به کدوم پرونده است.
http://www.visajourney.com/content/examples
پاسخ
تشکر کنندگان: ahooo ، shadoow
ممنون از راهنماییتان دوستان عزیز.
پاسخ
تشکر کنندگان:
No.1
سلام
دوستان من عضو جدید هستم. امروز اقدام به ویزای نامزدی کردیم..میخام کل پروسه را با شما در میان بذارم!
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، armstrong ، twins
(2014-03-19 ساعت 07:59)mazlom khanom نوشته:  http://www.mohajersara.com/thread-4072.html
اگر اشتباه نکنم، این فرم مربوط به ویزا توریستی و از این نوع‌ها می‌باشد. این لینک را ببین. ویزا نامزدی فرم D -۱۶۰ نداره.

مرسی از جوابتون٬ وکیل بهمون گفته این فرم جای فرم های دیگه رو گرفته من به حرفهاش اعتماد ندارم به خاطر همین با شا دوستان درمیون گذاشتم.به نظرتون فرم های قبلی رو هم پر کنم بفرستم و با خودم ببرم؟ وکیل فرم رو آنلاین پر کرده به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟

دوست عزیز در صورتی که وکیل شما فرم آنلاین DS-160 رو پر کرده باشه وب سایت یک برگه به عنوان تاییدیه ی فرم به شما میده. شما میتونید این برگه رو از وکیلتون درخواست کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
No.2
دوستان همراه با فرم I-129f (اولین مرحله برای شروع) مدارک دیگه هم باید به USCIS ارسال بشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-01 ساعت 15:12)nedarzdh نوشته:  دوستان همراه با فرم I-129f (اولین مرحله برای شروع) مدارک دیگه هم باید به USCIS ارسال بشه؟

سلام دوست عزیز اینجا رو ببین.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: nedarzdh
No:3
دوستانی که مثل من تازه شروع میکنند حتما این سایت را ببینند:
http://www.visajourney.com/content/k1guide
با تمام جزییات توضیح داده برای تشکیل پرونده چی لازمه!
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shadoow ، armstrong
من دیروز از ارمنستان برگشتم کیس نامزدی هستم و برای روز مصاحبه کانفیرمیشن فرم Ds160 رو و اصل فرم 1-134 و پرینت فرم W2 , 1040 رو ازم خواستند و عکس ایمیل و فیس بوک و بلیط پرواز و ...رو دادم کنسول به اینکه نامزد من فقط دو هفته در تهران بود گیر داد و بالاخره بعد از کلی پرسش از ارتباط ما گفت چرا ازدواج نمیکنین و بعد بعنوان همسرش بری!!!!گفتم میخوام از ویزای نامزدی استفاده کنم و مراسم ازدواج رو اونجا تدارک دیدیم !!!نمیدونم چرا گیر داده وبد که اینطرف ازدواج کنیم !!پس فلسفه ویزای نامزدی چیه ؟!!چی باید میگفتم ؟!!!خلاصه اخرش گفت مدارک شما رو بررسی میکنیم اما باید مدارک بیشتری دال بر این رابطه برامون ارسال کنی !!! و بهم یه برگه ابی داد !!!منم براش توضیح دادم که چون اوایل از کارت تلفن استفاده میکردیم اکثر تماسها داخلی ثبت شده از طرفی ما بیشتر از وایبر استفاده میکنیم که هزینه نداشته باشه !!!حالا دارم بک آپ اس ام اس های وایبر رو پرینت میگیرم و پیغامهای فیس بوک رو هم که نمیشد پرییت گرفت دارم پرینت اسکرین تهیه میکنم که پرینت بگیرم حالا بیش از 8000 پیغام رد و بدل شده که اینقدر سرعت نت پایینه که بقیه شو نمیاره که پرینت اسکرین بگیرم !!!کسی تاحالا شبیه من بوده که ببینم بالاخره چی میشه ؟مکالمات وایبر رو نمیشه ازش پرینت گرفت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
راستی بچه ها کسانی که میخوان برن ارمنستان من theatre hostel بودم کارکنانش دادنشجویان هتل داری هستند فوق العاده صمیمی و مهربون و بریا 4 شب یه سوئیت کامل با آشپزخانه و تجهیزات ماکر و فر و چای و ...و حمام و دستشویی تمیز شد 60000 درام شبی 15 هزار درام البته در ماههای دیگه ارزون تر خواهد بود چون الان عیده کمی گرون شده بود اما از نظر مکان قرار گیری اش عالی بود تا میدان جمهوری 5 دقیقه پیاده روی و دسترسی به همه مکانها عالی جلوی اون ایستگاههای اتوبوس و مترو و برای رفتن به بیمارستان و سفارت فقط کافی روبروی هاستل اتوبوس سفار شین و جلوی اونجا پیاده شین با 100 درام اگه امید بخدا به من ویزا بدن و بخوام برم بگیرم بازم میرم همونجا Smileمن افراد زیادی رو دیدم که هزینه های گزاف به تور و هتل و لیدر پرداخت کرده بودند ولی من نمیدونم به چه دلیل !!!اصلا نیاز به راهنما نداره همه چی سرراسته و طبق روال خودش انجام میشه !!من با اینکه یه خانوم بودم هیچ احساس ناامنی در اونجا نکردم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: twins
(2014-04-01 ساعت 11:09)shidatour نوشته:  

دوست عزیز در صورتی که وکیل شما فرم آنلاین DS-160 رو پر کرده باشه وب سایت یک برگه به عنوان تاییدیه ی فرم به شما میده. شما میتونید این برگه رو از وکیلتون درخواست کنید.

برای ویزای نامزدی فرم ds160 رو باید پرنی و با خودت حتما کانفیرمیشنش رو باید ببری سفارت ایمیل میزنه بهتون و مینویسه چه فرمهایی رو باید ببر یاین کانفیرمیشن جزوشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='shaya' pid='473646' dateline='1396516290']
من دیروز از ارمنستان برگشتم کیس نامزدی هستم و برای روز مصاحبه کانفیرمیشن فرم Ds160 رو و اصل فرم 1-134 و پرینت فرم W2 , 1040 رو ازم خواستند و عکس ایمیل و FB و بلیط پرواز و ...رو دادم .
Sad
سلام
من هنوز در مرحله تشکیل پرونده هستم (I-129F package).
برای پرونده فرم G-325a را حتما باید دستی امضا کنم پست کنم USA دست نامزدم یا با اسکن و ایمیل هم میشه؟ و اینکه نامزدم منو ساپورت مالی میکنه , بازم نیازه خودم این فرمو پر کنم؟
لطفا تجربه هاتونو با من در میان بذارید Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
No.4
برای پرونده فرم G-325a را حتما باید دستی امضا کنم پست کنم USA دست نامزدم یا با اسکن و ایمیل هم میشه؟
و اینکه نامزدم منو ساپورت مالی میکنه , بازم نیازه خودم این فرمو پر کنم؟
ندا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-03 ساعت 14:42)nedarzdh نوشته:  No.4
برای پرونده فرم G-325a را حتما باید دستی امضا کنم پست کنم USA دست نامزدم یا با اسکن و ایمیل هم میشه؟
و اینکه نامزدم منو ساپورت مالی میکنه , بازم نیازه خودم این فرمو پر کنم؟
ندا

فرم 325 رو باید خودت امضا کنی با پست دی اچ ال براش بفرست
پاسخ
تشکر کنندگان: nedarzdh
دوستان از سفارت ابوظبی نامه رو میفرستن ایران یا آمریکا در خونه نامزدم؟ایمیل هم میدن؟
6 آذر =27نوامبر 2013تحویل و پست مدارک
13آذر=4دسامبر 2013 رسید نامبر
9بهمن=29 ژانویه2014 اپروو
23بهمن=12فوریه2014نامه کیس نامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: zahraj ، dorfam
(2014-04-03 ساعت 22:14)دخترمهربون نوشته:  دوستان از سفارت ابوظبی نامه رو میفرستن ایران یا آمریکا در خونه نامزدم؟ایمیل هم میدن؟

ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰﺍﺻﻠﺎ ﻣﻨﺘﻆﺮ ﻧﺎﻣﻪ ﻧﺒﺎﺵ ﻓﻘﻄ ﺍﻳﻤﻴﻠﺘﻮ ﺟﻚ ﻛن ﺍﻛﻪ ﺗﺎ ﺩﻭﻣﺎﻩ ﺧﺒﺮي ﻧﺸﺪﺧﻮﺩﺕ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﺍﻳﻤﻴﻞ بزن
پاسخ
تشکر کنندگان: دخترمهربون

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان