کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2010-05-24 ساعت 23:25)sib 24 نوشته:  [منم دقیقا مشکل شما رو دارم.ویزام گرفتم ولی نامزدم باید بعدا ببرم.اینطور که بقیه دوستان میگن باید تا سیتیزنی صبر کرد.
اگه امکانش واستون هست تا قبل از مصاحبه عقد کنید.Big Grin

یعنی امکانش هست که اگه تا قبل از مصاحبه عقد کنیم بتونیم با هم بریم؟ تو رو خدا یکی اطلاعات کامل بهم بده.داره گرین کارت زهر مارم می شه

اگه قبل مصاحبه عقد بشید و مشخصاتشون به کی سی سی بفرستید
100% ایشونم میتونن با شما بیان.اصلا شک نکنید.اشتباه من نکنید که نمیدونم تا سیتیزنی چجوری صبر کنم
[/quote]

واااااای ممنون.خدا از دهنت بشنوه.ایشالا زود به مرادت برسیWink
یه سوال دیگه معمولا چقدر طول میکشه تا نوبت مصاحبه ام برسه؟
برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
(2010-05-24 ساعت 23:30)ehsan_gh نوشته:  
(2010-05-24 ساعت 23:25)sib 24 نوشته:  [منم دقیقا مشکل شما رو دارم.ویزام گرفتم ولی نامزدم باید بعدا ببرم.اینطور که بقیه دوستان میگن باید تا سیتیزنی صبر کرد.
اگه امکانش واستون هست تا قبل از مصاحبه عقد کنید.Big Grin

یعنی امکانش هست که اگه تا قبل از مصاحبه عقد کنیم بتونیم با هم بریم؟ تو رو خدا یکی اطلاعات کامل بهم بده.داره گرین کارت زهر مارم می شه

اگه قبل مصاحبه عقد بشید و مشخصاتشون به کی سی سی بفرستید
100% ایشونم میتونن با شما بیان.اصلا شک نکنید.اشتباه من نکنید که نمیدونم تا سیتیزنی چجوری صبر کنم

واااااای ممنون.خدا از دهنت بشنوه.ایشالا زود به مرادت برسیWink
یه سوال دیگه معمولا چقدر طول میکشه تا نوبت مصاحبه ام برسه؟
[/quote]

من الان زنگ زدم به یه وکیل تو آمریکا.گفت اگه فرم ها رو ارسال کردی دیگه کاری نمی شه کرد.نمی تونی بعدا همسرتو اضافه کنی.باید 4-5 سال صبر کنیSad
برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
پاسخ
تشکر کنندگان:
نامزدم برای من تقاضای ویزای نامزدی کرده اگر ما با هم عقد محضری کنیم و توی شناسنامه هامون چیزی ثبت نشه ممکنه اونا استعلام کنن و بفهمن که عقد کردیم؟

اگر توی امریکا عقد کنیم و توی شناسنامه هامون ثبت کنن اونوقت عقدی که اینجا توی دفترخانه ثبت شده مشکلی ایجاد نمی کنه؟ آیا دفترخانه ما رو ملزم می کنه که بعدا شناسنامه هامون رو ببریم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه اینجا میخواین عقد کنین وارد شناسنامه نکنین فقط عقد کنین واسه خودتون تو محضر هم مطمئن بشین که وارد نشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام يه سوال داشتم براي گرفتن وقت پزشکي آژانسهاي هواپيمايي شماره کيس نامبر رامي خواند؟ من رفتم برايگرفتن بليط ووقت پزشکي شماره کيس نامبر منو گرفت الان دلم شور ميزنه .
پاسخ
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles ، mercedeh2011
(2010-06-02 ساعت 09:09)ترانه نوشته:  سلام يه سوال داشتم براي گرفتن وقت پزشکي آژانسهاي هواپيمايي شماره کيس نامبر رامي خواند؟ من رفتم براي گرفتن بليط و وقت پزشکي شماره کيس نامبر منو گرفت الان دلم شور ميزنه .

ترانه جان

هیچ مشکلی پیش نمیاد من هم به لیدرمون کیس نامبر رو دادم و اصلا هیچ مشکلی پیش نیامد و مطمئن باش آژانسهای با اعتبار نمیان سابقه آژانسون خدشه دار کنند. نگران نباش.
پاسخ
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles
ترانه جان
گرفتن وقت پزشكي كار بسيار راحتيه كه خودت مي توني انجام بدي، از طريق سايتي كه در دستورالعمل آزمايشات پزشكي معرفي شده و سفارت برات فرستاده اين كار و انجام بده، به يك سري اطلاعات اوليه مثل اسم ، فاميل، شماره پاسپورت، كيس نامبر و .... احتياج است.
موفق باشي
پاسخ
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles
(2010-05-09 ساعت 13:48)artina نوشته:  سلام دوستان
واسه گرفتم ویزای نامزدی هم داشتن حساب بانکی لازمه؟
واسه کسی که تو ایرانه نه.ولی نامزدتون در امریکا باید روز سفارت مدارک مالی و حساب بانکی ببره و تواناییهای مالیشو نشون بده.
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
دوستان لطفا دقت کنید به بحثهای قبلی اگر جواب سوالتون رو نگرفتید بحث جدید ایجاد کنید. ویزای ازدواج بهتره چرا که مدتش مثل قبل نیست که طول بکشه ولی هم مطمئنتره هم وقتی رسیدی آمریکا گرین کارت و سوشال سکیوریتی رو یه ماهه میگیرید در صورتی که تو نامزدی یه ساله میشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-08-31 ساعت 14:38)msnazi نوشته:  ممنونم. ویزای نامزدی اصلا چی هست؟
ویزای نامزدی یه نوع ویزای غیر مهاجرتیه که فرد متقاضی از امریکا درخواست میده واسه یه نفر خارج از امریکا و اگه درخواستش قبول شد پرونده تو جریان میفته و بعدش وقت سفارت میدن که اونجا باید ثابت کنند که واقعا رابطه جدی هست و قصد ازدواج دارند.مثلا با عکسای 2 نفره یا بلیط سفرهایی که با هم رفتن یا پرینت ایمیلها و ....این پروسه معمولا بین 6 ماه تا 1 سال طول میکشه.
و مثل بقیه ویزاها ممکنه کلیر بخوره و بره تو صف.
این ویزا 3 ماهه هست و اگه تو مدت 3 ماه تو امریکا ازدواج کردند که فردی که به عنوان نامرد وارد امریکا شده دیگه میمونه و طی 6 ماه اگه اشتباه نکنم گرین کارت میگیره اگه هم تو این 3 ماه عروسی نکنن که باید امریکا رو ترک کنه.
این ویزا پس از پایان 3 ماه قابل تمدید نیست.

موریس مترلینگ
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه‌ها دقیقا ویزا نامزدی همینی هست که خانوم سوفیا توضیح دادن. ولی‌ متاسفانه خیلی‌‌ها چون بی‌ اطلاع هستند فکر می‌کنن مدت دریافت ویزا نامزدی خیلی‌ کمتر از ویزا ازدواج هست. من هم همین اشتباه رو کردم و با ویزا نامزدی اومدم آمریکا. تفاوت ویزا نامزدی و ازدواج فقط ممکن یک یا دو ماه بشه. / در خیلی‌ از موارد هم یکسان. با این تفاوت که وقتی‌ شما با ویزا ازدواج وارد آمریکا میشید هم گرین کارت دارید هم ستیل سکیوریتی و راحت میتونید از dmw برای گرفتن گواهینامهٔ اقدام کنید.

در حالی‌ که ویزا نامزدی مجبورید بیایید آمریکا و تازه کلی‌ کاغذ بازی دارید. و حدود دلار هم فقط به immigration و marrige crtificate پرداخت کنید

تازه به جز هزینه وکیل و حدود ۶ ماه هم طول میکش که تازه گرین کارت temperrory شما بیاد.

پس لطفا به کسائی که میشناسید و میدونید کیس سیتیزن هستند ویزا ازدواج بسیار بهتر، از لحاظ مالی به صرف تر از بقیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
سلام من هفته اينده در آنکار مصاحبه دارم مي خواستم ببينم توي ترکيه قبل از مصاحبه بايد فرمي پر کنم يا نه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-07-11 ساعت 11:01)ترانه نوشته:  سلام من هفته اينده در آنکار مصاحبه دارم مي خواستم ببينم توي ترکيه قبل از مصاحبه بايد فرمي پر کنم يا نه ؟
فقط 2 تا امضا باید بکنید.
همه فرمها رو که قبلا پر کردید و فرستادید.

موریس مترلینگ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-07-11 ساعت 11:48)Soofia نوشته:  
(2010-07-11 ساعت 11:01)ترانه نوشته:  سلام من هفته اينده در آنکار مصاحبه دارم مي خواستم ببينم توي ترکيه قبل از مصاحبه بايد فرمي پر کنم يا نه ؟
فقط 2 تا امضا باید بکنید.
همه فرمها رو که قبلا پر کردید و فرستادید.

مرسي سوفيا جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام: 27 ژوئن مصاحبه داشتم ، مدارك رو تحويل گرفتن و هيچ شواهدي ا ارتباطات ما نخواستن فقط يه سوال پرسيد. بعدشم يه شماره دادن و گفتن تو سايت چك كنم واسه ويزا. براي مديكال 950 درهم و براي سفارت يه 540 درهم تو بانك دادم زمان مراجعه به سفارت هم گفتن بايد يه مبلغ ديگه حدود 210 دلار بايد بدين. براي دريافت ويزا هم گفت وقتي شماره شما اعلام شد يه نفر پاس و اون برگه آبي /سبز رو بياره تحويل بده ما بهش رسيد ميديم و بهش ميگيم 7 تا روز ديگه بياد پاس رو تحويل بگيره. تاكيد كرد خودت نيا چون كمتر از 7 روز نميشه و هزينه هات خيلي بالا ميره و البته گفت فقط واسه هزينه من ميگه و براي اونا مهم نيست كه كي پاس رو بياره.
حالا سوالم اينه كه آيا موسسه اي هست كه بشه بهش اعتماد كرد كه اينكاو انجام بده؟
ديگه اين كه مصاحبه كننده نگفت چقدر طول ميكشه تا كلير بشم تو سايت ابوظبي گفته كمتر از 90 روز ، اما از بچه ها آمار حتي تا 6 ماه ديدم. اينطوري واقعا برنامه ريزي واسه خيلي سخته. ممنون ميشم از جوابهاي شما
راستي يه نكته براي خانمها عكسهاي من با گوشواره بود و قبولش نكردن. همون 6 قطعه رو ميخوان كه 5*5 سانت هست .
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان