کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
Sad 
Sadمن حدوداً دو هفته پیش کیس نامبرم اومده ولی نامزدم تو فرم یادش رفته که آدرس ایمیل من و خودش رو وارد کنه میخوام بدونم چطوری وقته مصاحبه رو به من اطلاع میدن چون شنیدم حدوداً یکسال که هیچ نامه ایی به ایران فرستاده نمیشه تو کدوم سایت باید برم و اینو بهشون اطلاع بدم کیس من نامزدی هست و سفارتم هم آنکارا هر کی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-04-07 ساعت 02:18)asal.baby نوشته:  Sadمن حدوداً دو هفته پیش کیس نامبرم اومده ولی نامزدم تو فرم یادش رفته که آدرس ایمیل من و خودش رو وارد کنه میخوام بدونم چطوری وقته مصاحبه رو به من اطلاع میدن چون شنیدم حدوداً یکسال که هیچ نامه ایی به ایران فرستاده نمیشه تو کدوم سایت باید برم و اینو بهشون اطلاع بدم کیس من نامزدی هست و سفارتم هم آنکارا هر کی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

سلام
درست شنیدی اما هیچ جای نگرانی نیست چون وقت مصاحبه به همراه فرمهایی که باید ببرید و مدارکی که نیاز دارید به ادرس پستی نامزد شما در امریکا پست میشه اما اگر میخوای ادرس ایمیلت رو اضافه کنی باید نامزدتون با national visa center تماس بگیره .
پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101 ، Lamborghini
(2011-04-05 ساعت 21:38)mah نوشته:  
(2011-04-05 ساعت 20:41)hamed. نوشته:  
(2011-03-30 ساعت 23:05)Yas Banoo نوشته:  
(2011-03-30 ساعت 22:17)hamed. نوشته:  سلام. من تازه عضو شدم. میخواستم بپرسم من یکی از آشناهمون ستیزن آمریکا هستن. الان اگه من بخوام از طریق ویزای نامزدی اقدام کنم،چند ماه طول میکشه که بتونم برم آمریکا و زندگی کنم اونجا؟
سلام،

از 6-7 ماه تا یک سال معمولن طول می کشه.

بعد میخواستم بپرسم که چقدر سخته کارش البته یه وکیل خوب هم اگه داشته باشم؟

اگه وکیل داشته باشین که دیگه سخت نیست، فقط باید مدارکتون کامل باشه

بعد اگه وکیل داشته باشم میشه تو زمان کمتری اینکار رو انجام داد؟یعنی کمتر از 1 سال
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-04-08 ساعت 00:29)hamed. نوشته:  
(2011-04-05 ساعت 21:38)mah نوشته:  
(2011-04-05 ساعت 20:41)hamed. نوشته:  
(2011-03-30 ساعت 23:05)Yas Banoo نوشته:  
(2011-03-30 ساعت 22:17)hamed. نوشته:  سلام. من تازه عضو شدم. میخواستم بپرسم من یکی از آشناهمون ستیزن آمریکا هستن. الان اگه من بخوام از طریق ویزای نامزدی اقدام کنم،چند ماه طول میکشه که بتونم برم آمریکا و زندگی کنم اونجا؟
سلام،

از 6-7 ماه تا یک سال معمولن طول می کشه.

بعد میخواستم بپرسم که چقدر سخته کارش البته یه وکیل خوب هم اگه داشته باشم؟

اگه وکیل داشته باشین که دیگه سخت نیست، فقط باید مدارکتون کامل باشه

بعد اگه وکیل داشته باشم میشه تو زمان کمتری اینکار رو انجام داد؟یعنی کمتر از 1 سال
تا جایی که من می دونم، وکیل کاری در مورد مدت زمان گرفتن ویزا نمی تونه انجام بده. من وکیل نداشتم و ویزام رو کمتر از یکسال در یافت کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Lamborghini
سلام دوستان
چندتا سوال داشتم
توی سایت uscis تازه ما وارد مرحله چهارم شدیم و به قولی تازه کیسمون approve شده. توی سایت نوشته که یک میلی به آدرس نامزد من توی امریکا فرستاده میشه اما تا الآن که ۱هفته شده خبری نیست!!
اصولا کی این نامه به دست نامزدم میرسه؟؟؟
و توی این نامه چه چیزهایی را نوشتن؟؟
کی از ما میخوان که مدارک را بفرستیم ؟؟
و کی نوبت مصاحبه میدن؟؟
ببخشید اگه خیلی سوال میپرسم، آخه من همه پست های این سایت را خوندم ولی اکثرا مربوط به مراحل مصاحبه و کلیرنس هستن
ممنون میشم جواب سوال هام را بدینSmile
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای ویزای نامزدی شما فقط نیاز به پر کردن چند فرم خیلی ساده دارید و اصلاً جریان پیچیده ای نیست که نیاز به وکیل داشته باشید. وکیل هم اصلاً تو زمان پروسه نمی تونه کمکی بکنه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-04-08 ساعت 11:35)dorsa نوشته:  سلام دوستان
چندتا سوال داشتم
توی سایت uscis تازه ما وارد مرحله چهارم شدیم و به قولی تازه کیسمون approve شده. توی سایت نوشته که یک میلی به آدرس نامزد من توی امریکا فرستاده میشه اما تا الآن که ۱هفته شده خبری نیست!!
و کی نوبت مصاحبه میدن؟؟
ببخشید اگه خیلی سوال میپرسم، آخه من همه پست های این سایت را خوندم ولی اکثرا مربوط به مراحل مصاحبه و کلیرنس هستن

چرا هیچکس جواب من رو نمیده؟؟Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-04-08 ساعت 23:04)dorsa نوشته:  
چندتا سوال داشتم
و کی نوبت مصاحبه میدن؟؟

سلام معمولا بد از اپرو شدن یه نامه میدان یه سری مدارک میخوان بد از اون بهتون کیس نامبر میدن بد از گرفتن کیس نامبر روز مصاحبه‌رو بهتون میگن که معمولا ۶ ماه بعدش است برای من که مصاحبم آنکارا بود از آنکارا برام ایمیل زدن و روز مصاحبه‌رو گفتن کار من کلا ۱سال و ۱ماه باز از فرستادن مدارک طول کشید . من ۷ ماه بد از اپرو شدن کیسم ویزامو گرفتم . امیدوارم که جواب سوالاتو داده باشم
پاسخ
تشکر کنندگان: dorsa ، frozen mind
(2011-04-09 ساعت 01:32)ترانه نوشته:  
(2011-04-08 ساعت 23:04)dorsa نوشته:  
چندتا سوال داشتم
و کی نوبت مصاحبه میدن؟؟

سلام معمولا بد از اپرو شدن یه نامه میدان یه سری مدارک میخوان بد از اون بهتون کیس نامبر میدن بد از گرفتن کیس نامبر روز مصاحبه‌رو بهتون میگن که معمولا ۶ ماه بعدش است برای من که مصاحبم آنکارا بود از آنکارا برام ایمیل زدن و روز مصاحبه‌رو گفتن کار من کلا ۱سال و ۱ماه باز از فرستادن مدارک طول کشید . من ۷ ماه بد از اپرو شدن کیسم ویزامو گرفتم . امیدوارم که جواب سوالاتو داده باشم

ممنون ترانه جان
میشه لطف کنید و زمان تقریبی هر مرحله را هم بگید
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
چندتا سوال داشتم
و کی نوبت مصاحبه میدن؟؟
سلام،ببخشید می تونم بپرسم از اولین تاریخی که پروسه رو شروع کردین چه مدت طول کشید که کیس approve بشه؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-04-09 ساعت 21:44)pardiss نوشته:  
چندتا سوال داشتم
و کی نوبت مصاحبه میدن؟؟
سلام،ببخشید می تونم بپرسم از اولین تاریخی که پروسه رو شروع کردین چه مدت طول کشید که کیس approve بشه؟

سلام
برای ما حدود ۷ ماه طول کشید تا کیسمون approve شد
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind
(2011-04-09 ساعت 01:54)dorsa نوشته:  ممنون ترانه جان
میشه لطف کنید و زمان تقریبی هر مرحله را هم بگید
مرسی

سلام بستگی به این داره که کجا رو برای مصاحبه انتخاب کردی مصاحبه من ترکیه بود بد از اینکه کیسم اپرو شد ۲۰ روز بعد یه نامه اومد که بهم یه کيس نامبر دادن بعد و مدارک ساپورت خواستند بعد از اون ۱ ماه بعد نامه اومد که مدارک رو فرستادن برای آنکارا جهت تعیین روز مصاحبه بعد از ۱ماه از آنکارا یه ایمیل زدن که تاریخ مصاحبه‌رو علم کردن البته دقیق یادم نمیاد ولی‌ بعد از اپرو شدن تقریبا ۳ماه بعد تاریخ مصاحبه‌رو بهتون میگن که البته من بدون اف بی‌‌ای چک ویزامو گرفتم.
پاسخ
تشکر کنندگان: dorsa
سلام

میخواستم بدونم فرمهایی که بعد از اومدنه کیس نامبر بایدپر و ارسال بشه فقط از طریق پست باید باشه یا فکس هم میشه کرد اینا رو ممنون میشم جوابم رو بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-04-15 ساعت 11:29)hasti tehrani نوشته:  سلام

میخواستم بدونم فرمهایی که بعد از اومدنه کیس نامبر بایدپر و ارسال بشه فقط از طریق پست باید باشه یا فکس هم میشه کرد اینا رو ممنون میشم جوابم رو بدید.

سلام شما باید مدارکی که ازتون خواستند پست کنید البته اگه مصاحبه شما آنکارا باشه ولی‌ اگه دوبی باشه فکر می‌کنم باید بخو دتن روز مصاحبه ببرید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
میشه آدرس سایت سفارت در آنکارا را برام بنویسید. میخوام کیس نامبرم را وارد کنم تا از وضعیت پروندم اطلاع پیدا کنم
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان