کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
می تونم بپرسم وقتی ازتون پرسید "چرا با ویزای نانمزدی اقدام کردین؟" شما چی جواب دادی؟ البته اگر ناراحت نمی شید! ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه!
ما 3 هفته هست كه مدارك رو ارسال كرديم هيچ نامه اي برامون نيومده. بعضي ها توي اين سايت نوشتن كه 3-4 روز بعد از ارسال براشون نامه رسيدن مدارك اومده اما واسه ما هيچ خبري نيست. حداكثر چقدر بايد صبر كنيم كه كيس نامبر بياد؟ تورو خدا كمك! خانواده ام خيلي منو تحت فشار گذاشتن.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind
(2011-08-13 ساعت 11:45)sisili نوشته:  سلام به همه!
ما 3 هفته هست كه مدارك رو ارسال كرديم هيچ نامه اي برامون نيومده. بعضي ها توي اين سايت نوشتن كه 3-4 روز بعد از ارسال براشون نامه رسيدن مدارك اومده اما واسه ما هيچ خبري نيست. حداكثر چقدر بايد صبر كنيم كه كيس نامبر بياد؟ تورو خدا كمك! خانواده ام خيلي منو تحت فشار گذاشتن.
سلام عزیزجان
ببین جانم . روال کار این است که اول که مدارک را می فرستی تا حداکثر دو هفته به طرف امریکایی خبر می دهند که پرونده تان دریافت کردیم با تلفن یا امیل .
بعد از یک تا دو هفته USCIS به طرف امریکایی یک شماره می دهند که می توانی از سایت USCIS شماره خودت را پیگری کنی که در چه مرحله ای است . اگر کم و کسری در پرونده ات باشد بعد از دادن شماره بهت خبر می دهند که مدارک اضافی را بفرست . اگر سه هفته است بهتر یک تماس تلفنی با انها بگیرید ببند مشکل کجاست که خبری از انها نشده.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، golbano ، sisili
خانمها و آقایون محترم ؛ بنده هرچی بیشتر دل و روده این مهاجر سرا رو می خونم بیشتر استرس بهم وارد می شه ... این چه وضعشه ؛ نامزد من اونقدر خجالتیه که خدا می دونه ؛ دفعه اول که من رو دید رنگ گوجه فرنگی شده بود.
همه عکسهای ما هم اونقدر معمولیه و کنار همدیگه ایستادیم؛ یعنی این آفیسرا اینقدر گیرن ؟؟؟؟ یا اباالفضل ...
تازه نامزدنگ من اونقدر سرش شلوغه که ما فقط با ایمیل با هم در ارتباطیم اونم هفته ای یه بار ... خب چیکار کنیم اون که روزی 15 ساعت کار می کنه و منم کارمند ؛ ساعتهامونم که با اختلاف 12 ساعته Wink است.
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، shani
سلام به همه .
من ديروز از مصاحبه داشتم fbi check بهم نخورد تا 1 هفته ديكه اينجام .انقدر خوشحالم هنوز باورم نميشه.از همه تشكر ميكنم.
خدايا شكرت.
اميدوارم همه زودتر كلير بشن.
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: masoudeses ، sib 24 ، jasmine2953 ، frozen mind ، stealth ، golbano ، Parniyan ، farzad24
(2011-08-22 ساعت 11:55)alireza62 نوشته:  سلام به همه .
من ديروز از مصاحبه داشتم fbi check بهم نخورد تا 1 هفته ديكه اينجام .انقدر خوشحالم هنوز باورم نميشه.از همه تشكر ميكنم.
خدايا شكرت.

چطوری علی جان؟
بابا دمت گرمممممممم
مبارکت باشه
برو صفا کن دیگه واسه خودت!
گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد!!!! یه عمری خودمونو كشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم! غافل از اینكه اصلا طرف بز نبود . . . گاو بود به خوردن مقوا عادت کرده بود!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، alireza62
(2011-08-22 ساعت 11:55)alireza62 نوشته:  سلام به همه .
خدايا شكرت.
واقعا واست خوشحالم.بینهایت هم به خودت هم به نامزدت و هم به همه دوستات این موفقییتت و تبریک میگم.هههههووووووووورررررررراااااااااااااا.

پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، alireza62 ، piboo
مرسي از golbano و اقا مسعوده خودم.
كفتم كه مسعود جان هنوز خودمم باورم نميشه.افيسره من 1 اقا بود كاملا امريكايي منم اصلا فكر نميكردم مصاحبم به engilish باشه بعد از 30 دقيقه صحبت كفت برو هفته ديكه بيا ويزاتو بكير.اين كيبورد فونت فارسي نداره مردم تا اين 1 خطو نوشتم.
پاسخ
تشکر کنندگان: masoudeses ، ParsTrader ، frozen mind ، piboo ، golbano
سلام دوستان من ۱۷ ژوئن ۲۰۱۱ کیس نامزدی اقدام کردم ۹ روز بعد رسیده مدارک و برام فرستادند و نامهٔ که بهمون وک نامبر داده بودند سفارت هم آنکارا هست و همه چی‌ ثابت شده هست چون ۸ ماه تو ایران باهم بودیم به نظرتون ۲ تا ۳ ماه دیگه وقت مصاحبه برامون میاد؟ تا امروز ۶۶ روز هست که اقدام کردیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.
من برگشتم با اجازتون بدون fbi check ویزامو دادن.بعد از دو هفته بهم ویزا دادن.
ممنون از همه دوباره.
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، frozen mind ، masoudeses ، Parniyan ، golbano
سوال مجدد.
سلام دوباره دوستان راستش برای مدارک نامزدی که باید تهیه بشه من و نامزدم بیشتر تو (oovoo.skype.facebook)بودیم خیلی با هم تماس تلفنی نداشتیم تماس ها محدود و کوتاه بودن شما ضرورتی میبینین که از اونها هم پرینت بگیریم؟من مالزی هستم و اصلا نمیدونم کجا باید یرم و چه طور باید پرینت بگیرم میشه راهنمایی بفرمایید؟ در ضمن کسی میدونه بهترین راه برای پرینت مکالمه های (oovoo)چیه؟کپی و پیست کنم تو برنامه وورد کافیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
بچه ها کسی از alireza62 خبر نداره؟
گفت به سلامتی ویزا یک ضرب گرفته ، ولی بعد غیب شد
نه صحبتی نه سفرنامه ای!!!!!!
علییییییییییییییییییییییی کجاییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟
گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد!!!! یه عمری خودمونو كشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم! غافل از اینكه اصلا طرف بز نبود . . . گاو بود به خوردن مقوا عادت کرده بود!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: jasmine2953 ، alireza62
سلام دوست عزیز.
شرمنده به خدا برات میل گذاشتم تو اولین فرصت سفرنامه می نویسم. در ضمن من دیشب رسیدم آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: masoudeses ، Blaze ، Parniyan ، golbano
سلام.ممکنه بهت fbi check بخوره.اگه بهت برگه ابی بدن باید بری تو سایت هر وقت شمارت در اومد بری ویزاتو بگیری.ممکنه همون موقع پاستو بگیره بهت میگه هفته بعد بیا ویزاتو بگیر که امیدوارم حالت دوم باشه.2 روز قبل از مصاحبه برای مدیکال باید بری.
پاسخ
تشکر کنندگان: golbano
سلام به همگی
برای شروع پروسه ویزای نامزدی ، حتما نامزدی که سیتیزن هستش باید تو خاک آمریکا باشه ؟؟ باید از اونجا اقدام کنه ؟ میشه یکی از اقوامش که امریکاست فرم ها و مدارک مالیاتی شو واسش کامل کنه و اقدام کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان