کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
بچه ها سلام
هیچ خبری نیست؟ کسی پروندش نرفته ان وی سی؟ کسی پروندش نرفته سفارت؟ کسی وقت مصاحبه بهش ندادن؟ هیچی؟؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
از بچه های ویزای نامزدی، کسی هست که سفارت آنکارا رو برای مصاحبه انتخاب کرده باشه و قرار باشه که تا یکی دو ماه آینده برای مصاحبه بره آنکارا؟
اندکی صبر، سحر نزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام،
آدما گاهی یه کارایی می کنند که خیلی عجیب و غریبه. خودم رو مثال می زنم. ۱۵-۱۶ سال مشتری یکی از عکاسی های خوب تهران بودم. حالا برای ویزام توی این تعطیلات زد به سرم رفتم عکاسی که تازه باز شده عکس ۵ در ۵ گرفتم. امروز که رفتم تحویل بگیرم یکمی با عکسهای دیگم کیفیتش فرق می کرد. پرسیدم آقا این رو روتوش کردید؟ مونده بود چی بگه بهتره که گفت: یه کمی، خیلی نه!!!
حالا از بعدازظهر استرس دارم. توی دعوتنامه سفارت فقط سایز عکس و تمام رخ بودن و زمینه سفید رو نوشته. ولی توی سایت سفارت نوشته بدون روتوش. کسی اطلاعاتی داره؟ ممکنه که این عکس من رو قبول نکنند؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-06 ساعت 21:53)negi نوشته:  دوستان سلام،
آدما گاهی یه کارایی می کنند که خیلی عجیب و غریبه. خودم رو مثال می زنم. ۱۵-۱۶ سال مشتری یکی از عکاسی های خوب تهران بودم. حالا برای ویزام توی این تعطیلات زد به سرم رفتم عکاسی که تازه باز شده عکس ۵ در ۵ گرفتم. امروز که رفتم تحویل بگیرم یکمی با عکسهای دیگم کیفیتش فرق می کرد. پرسیدم آقا این رو روتوش کردید؟ مونده بود چی بگه بهتره که گفت: یه کمی، خیلی نه!!!
حالا از بعدازظهر استرس دارم. توی دعوتنامه سفارت فقط سایز عکس و تمام رخ بودن و زمینه سفید رو نوشته. ولی توی سایت سفارت نوشته بدون روتوش. کسی اطلاعاتی داره؟ ممکنه که این عکس من رو قبول نکنند؟

اگه عکسو هنوز نفرستادی، بگو یه روتوش نشده شو واست چاپ بگیره. چند دقیقه بیشتر طول نمیکشه. اگر هم عکسو فرستادی که روز مصاحبه روتوش نشده شو با خودت ببر
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: negi
(2012-06-06 ساعت 21:53)negi نوشته:  دوستان سلام،

هیچ مهم نیست. ما دو دفعه به سفارت عکس رتوش شده دادیم، هر دو دفعه هم قبول کردن و حرفی نزدن! البته رعایت قانون کار خوبیه اما وقتی عکاس زبون نمیفهمه ما چیکار کنیم؟!!
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: negi ، asal1907 ، golbano ، الهه سابق
سلام دوستان،

ما حدود ۱ ماه و ۱ هفتهٔ پیش از طریق وکیل برای ویزا‌ی k۱ اقدام کردیم. ولی‌ از اون موقع هر چی‌ به وکیل میگیم که فایل نامبر به ما بده میگه هنوز ندارم.

می‌خواستم ببینم که این حرفش درسته یا اینکه اصلا اقدام نکرده هنوز برای ما؟ زمانی‌ که مدارک فرستاده می‌شه ما باید منتظر چی‌ باشیم؟ اصلا از کجا باید بدونیم که واقعاً اقدام کرده؟

ممنون Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-08 ساعت 11:15)sara mas نوشته:  سلام دوستان،

ما حدود ۱ ماه و ۱ هفتهٔ پیش از طریق وکیل برای ویزا‌ی k۱ اقدام کردیم. ولی‌ از اون موقع هر چی‌ به وکیل میگیم که فایل نامبر به ما بده میگه هنوز ندارم.

می‌خواستم ببینم که این حرفش درسته یا اینکه اصلا اقدام نکرده هنوز برای ما؟ زمانی‌ که مدارک فرستاده می‌شه ما باید منتظر چی‌ باشیم؟ اصلا از کجا باید بدونیم که واقعاً اقدام کرده؟

ممنون Smile
معمولا بین 2 هفته تا 1 ماه بعد از ارسال مدارک به اداره مهاجرت، این اداره بهتون رسید نامبر اختصاص میده.وکیلتون 1 ماه و 1 هفته پیش مدارکو فرستاده به اداره مهاجرت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-08 ساعت 13:05)elahenadafy2 نوشته:  

ممنون Smile
معمولا بین 2 هفته تا 1 ماه بعد از ارسال مدارک به اداره مهاجرت، این اداره بهتون رسید نامبر اختصاص میده.وکیلتون 1 ماه و 1 هفته پیش مدارکو فرستاده به اداره مهاجرت؟

بله الهه جان. ۱ ماه و ۱ هفتهٔ پیش مدارک رو طبق گفته خودش پست کرده.

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-08 ساعت 18:30)sara mas نوشته:  

ممنون Smile

سارا جان
وقتی فرمها را پر میکنن یه قسمتی هستش که توش آدرس نامزدت توی آمریکا را میپرسن. وقتی که نامه رسید مدارک واسه وکیلتون ارسال میشه، همون موقع یه نسخه هم به آدرس نامزدتون ارسال میشه.
ببین، وقتی وکیل از نامزدت خواسته فرمها رو امضا کنه، نامزدت کپی از اون فرمها داره یا نه؟ اگه داشت، بره ببینه توی اون قسمت مربوط به آدرس، آیا وکیل آدرس نامزدتو داده یا یه آدرس دیگه داده. اگه آدرس نامزدتو داده که نامه میاد به آدرس نامزدت و اگه هم یه آدرس دیگه داده که هیچی. شما دسترسی به چیزی ندارید.
توی سابت اداره مهاجرت نوشته اگه 30 روز از ارسال مدارکتون گذشت و نامه رسید رو دریافت نکردید با ما تماس بگیرید و اطلاع بدید.
این وکیلتون که بی خیاله، بگو نامزدت زنگ بزنه و اطلاع بده. اینجوری اگر هم اقدامی واستون نکرده باشه شما متوجه میشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-08 ساعت 22:07)elahenadafy2 نوشته:  
(2012-06-08 ساعت 18:30)sara mas نوشته:  

ممنون Smile

سارا جان
وقتی فرمها را پر میکنن یه قسمتی هستش که توش آدرس نامزدت توی آمریکا را میپرسن. وقتی که نامه رسید مدارک واسه وکیلتون ارسال میشه، همون موقع یه نسخه هم به آدرس نامزدتون ارسال میشه.
ببین، وقتی وکیل از نامزدت خواسته فرمها رو امضا کنه، نامزدت کپی از اون فرمها داره یا نه؟ اگه داشت، بره ببینه توی اون قسمت مربوط به آدرس، آیا وکیل آدرس نامزدتو داده یا یه آدرس دیگه داده. اگه آدرس نامزدتو داده که نامه میاد به آدرس نامزدت و اگه هم یه آدرس دیگه داده که هیچی. شما دسترسی به چیزی ندارید.
توی سابت اداره مهاجرت نوشته اگه 30 روز از ارسال مدارکتون گذشت و نامه رسید رو دریافت نکردید با ما تماس بگیرید و اطلاع بدید.
این وکیلتون که بی خیاله، بگو نامزدت زنگ بزنه و اطلاع بده. اینجوری اگر هم اقدامی واستون نکرده باشه شما متوجه میشید

ممنون الهه جان. حتما همین کارو می‌کنیم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
سلام به دوستان عزیز ، من یک راهنمایی می خواستم
چیزی که من توی این سایت متوجه شدم اینه که شرایط ما ایرانی ها برای ویزای نامزدی یا ازدواج یک کم فرق می کنه
اینکه باید همدیگه رو قبلاً ملاقات کرده باشند.
من قراره با یک آقای آمریکایی ازدواج کنم اما ما تا حالا همدیگه رو ملاقات نکردیم و شرایط اون هم طوری هست که نمی تونه بیاید ایران یا ترکیه، می خواهم بدونم آیا امکان این هست که من از طریق ویزای نامزدی یا ازدواج اقدام کنم و شانسی داشته باشم؟ یا ازدواج غیابی مورد قبول هست؟
توی سایتهای انگلیسی نوشته مسائل فرهنگی و اجتماعی یا مذهبی که مانع ملاقات میشه می تونه شرط ملاقات رو حذف کنه، با توجه به این که نامزدم مسیحی است می شه دلیل برای ملاقات نکردن باشه؟ البته اون قراره مسلمان بشه سئوال دیگه ام اینه که بهتره مسلمون بشه یااینکه این میتونه تو ویزا گرفتن تاثیر بد داشته باشه....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-01-19 ساعت 23:15)ممل آمریکایی نوشته:  سلام.منم سال پیش از طریق نامزدم دعوت نامه برام فرستاده شد. هفته پیش وقت مصاحبه تو آنکارا داشتم که رفتم و بخاطر نقص پروندم(فرم مالیاتی 2007) هفته دیگه باز میرم.اما در کل تا اینجا گوش شیطون کر همه چیز راحت بود.FBI چک بهم خورد که اونم 8 ساعته جوابش امد و یه رکورد جدید ثبت شد.اگه دوستان سوالی داشتن درباره ترکیه و ویزای نامزدی در خدمتم.
انشاالله کاره همه راحت جور شه!
سلام:حال شما؟فرمهای مالیاتی چه سالهایی نیاز است؟ممنون میشم.

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-11 ساعت 06:59)حامد انجمن نوشته:  
(2009-01-19 ساعت 23:15)ممل آمریکایی نوشته:  سلام.منم سال پیش از طریق نامزدم دعوت نامه برام فرستاده شد. هفته پیش وقت مصاحبه تو آنکارا داشتم که رفتم و بخاطر نقص پروندم(فرم مالیاتی 2007) هفته دیگه باز میرم.اما در کل تا اینجا گوش شیطون کر همه چیز راحت بود.FBI چک بهم خورد که اونم 8 ساعته جوابش امد و یه رکورد جدید ثبت شد.اگه دوستان سوالی داشتن درباره ترکیه و ویزای نامزدی در خدمتم.
انشاالله کاره همه راحت جور شه!
سلام:حال شما؟فرمهای مالیاتی چه سالهایی نیاز است؟ممنون میشم.
سلام.سه سال اخر رو باید ببرید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
من قراره با یک آقای آمریکائی (اکه خدا بخواد) ازدواج کنم. میشه لطفا منو راهنمائی کنید.
چه جوری و از کجا باید شروع کنم؟
ممنون از لطفتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-11 ساعت 11:22)nikasa نوشته:  سلام دوست عزیز
من قراره با یک آقای آمریکائی (اکه خدا بخواد) ازدواج کنم. میشه لطفا منو راهنمائی کنید.
چه جوری و از کجا باید شروع کنم؟
ممنون از لطفتون

سلام،
سوالتون رو خیلی کلی مطرح کردید. اینجوری کسی نمی تونه کمکتون کنه.
باید بنویسید که چه نوع ازدواجی یا در کجا می خواین انجام بدید (ایران، آمریکا یا کشور ثالث). یا اینکه اصلاً با ویزای نامزدی؟؟؟
فرومهای مهاجرسرا رو هم یه مروری بکنید خیلی اطلاعات خوبی بهتون می ده.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان