کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
رویا میگه ابوظبی بهتره ، اما PERSIAN88 هم گفته: همه میگن آنکارا بهتره
من واقعاً نفهمیدم بالاخره کدومو انتخاب کنم بهتره!!1
از چه کسی میتونم بپرسم
اندکی صبر، سحر نزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان:
من ابوظبی بودم برای من که رویایی بود چون بدون fbi check ویزامو دادن.تازه من خدمت هم رفته بودم.من هیچ مشکلی ندیدم.
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: golbano ، Blaze ، Toranj ، Ava2011
(2012-05-08 ساعت 16:24)negi نوشته:  یکی می تونه لطفاً جواب قطعی به این سوال بده که بالاخره گواهی عدم سوء پیشینه برای ایرانی ها لازمه یا نه؟؟؟؟؟ اگر لازمه می دونید چقدر طول می کشه که صادر بشه؟

ممنونم

نگی جون، من هم شنیدم که گواهی عدم سوء پیشینه ایرانیها برای اونها فاقد ارزشه، و به خاطر همین بهش توجه نمیکنن
اما اگر نگرانی میتونی تهیه کنی چون بیش از یکماه طول نمیکشه
اندکی صبر، سحر نزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62
(2012-05-08 ساعت 19:02)Ava2011 نوشته:  رویا میگه ابوظبی بهتره ، اما PERSIAN88 هم گفته: همه میگن آنکارا بهتره
از چه کسی میتونم بپرسم

elahenadafy2 در جواب سوال من كه پرسيدم كدوم بهتره ، فرمودن همه ميگن آنكارا بهتره، من نميدونم ، ضمنا ايشون هم از قول ديگران گفتن ، پس كسى كه رفته بهتر مى دونه .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-08 ساعت 20:32)alireza62 نوشته:  من ابوظبی بودم برای من که رویایی بود چون بدون fbi check ویزامو دادن.تازه من خدمت هم رفته بودم.من هیچ مشکلی ندیدم.

سلام دوست عزیز احتمالا کیس شما لاتاری بوده که از ابوظبی خاطریه خوش داری.........به نظر من برای ازدوج و نامزدی انکارا خیلی بهترهBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62
کیس من نامزدی بود دوست عزیز.
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: negi
(2012-05-24 ساعت 19:38)oxin133 نوشته:  
(2012-05-08 ساعت 20:32)alireza62 نوشته:  من ابوظبی بودم برای من که رویایی بود چون بدون fbi check ویزامو دادن.تازه من خدمت هم رفته بودم.من هیچ مشکلی ندیدم.

سلام دوست عزیز احتمالا کیس شما لاتاری بوده که از ابوظبی خاطریه خوش داری.........به نظر من برای ازدوج و نامزدی انکارا خیلی بهترهBig Grin

دوست عزیز OXIN ،کیس شما نامزدی بوده و آنکارا رفتید؟
(2012-05-24 ساعت 19:17)persian88 نوشته:  
(2012-05-08 ساعت 19:02)Ava2011 نوشته:  رویا میگه ابوظبی بهتره ، اما PERSIAN88 هم گفته: همه میگن آنکارا بهتره
از چه کسی میتونم بپرسم

elahenadafy2 در جواب سوال من كه پرسيدم كدوم بهتره ، فرمودن همه ميگن آنكارا بهتره، من نميدونم ، ضمنا ايشون هم از قول ديگران گفتن ، پس كسى كه رفته بهتر مى دونه .

حق با شماست دوست عزیز، هر کدوم از ما تجربیات خودمون رو ارائه میدیم
اندکی صبر، سحر نزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-25 ساعت 18:32)Ava2011 نوشته:  
(2012-05-24 ساعت 19:38)oxin133 نوشته:  [quote='alireza62' pid='171094' dateline='1336492970']
من ابوظبی بودم برای من که رویایی بود چون بدون fbi check ویزامو دادن.تازه من خدمت هم رفته بودم.من هیچ مشکلی ندیدم.

سلام بله کیس من نامزدیه...و این که میگم انکارا بهتره دلیلش اینه که اکثر کیسهای unو ........تو انکارا برسی میشن و احتمالا باعث میشه افیسراش کمتر سخت گیری کنن و اینم بگم همون افیسری که با من خوش و بش میکرد به نفر قبل من برگیه قرمز داد....اگر مدارکتون تکمیله نگران هیچ چیز نباشیدWink

پاسخ
تشکر کنندگان: Ava2011
به نظر من که محل سفارت زیاد مهم نیست. من خیلی بعید می دونم که آمریکا با این همه سیستمهای پیشرفته و پرسنل تربیت شده فرقی بین سفارتهاش بزاره. این تلقینی هست که ما به خودمون می کنیم. نمی دونم شاید خود من یکماه دیگه از مصاحبه برگشتم براتون بنویسم که خیلی سخت بود و خیلی آفیسر عجولی بود و و و
من یکبار از دبی ویزای توریستی گرفتم و سال بعدش از همون سفارت ، با همون مدارک و با همون آفیسر سال قبل ریجکت شدم. ولی هیچ وقت خودم رو لعن و نفرین نکردم که کاش این دفعه می رفتم فلان سفارت. می دونستم که نظر همشون یکی هست.
بهر حال الآن که دارم اینارو می نویسم دل تو دلم نیست که این یکماه هم تموم بشه و روز مصاحبه منم برسه و امیدوارم که مصاحبه من و همه شما جوری باشه که خستگی و استرسهای این چند ماه از تنمون در بیاد.
راستی بچه ها من وقتی ویزای توریستی (بار اول) رو گرفتم و آفیسر گفت که از ۲ هفته بعد سایت رو چک که ویزات بیاد،ولی بعد از ۲ روز کلیر شدم. حالا می خوام بدونم احیانا ممکنه که این کلیر شدن من باعث بشه که برای ویزای نامزدی هم چک طولانی بهم نخوره؟

برای همه دوستان مهاجرسرایی که مثل خانواده هستیم آرزوی موفقیت دارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، Ava2011
(2012-05-25 ساعت 20:19)negi نوشته:  به نظر من که محل سفارت زیاد مهم نیست. من خیلی بعید می دونم که آمریکا با این همه سیستمهای پیشرفته و پرسنل تربیت شده فرقی بین سفارتهاش بزاره. این تلقینی هست که ما به خودمون می کنیم. نمی دونم شاید خود من یکماه دیگه از مصاحبه برگشتم براتون بنویسم که خیلی سخت بود و خیلی آفیسر عجولی بود و و و
من یکبار از دبی ویزای توریستی گرفتم و سال بعدش از همون سفارت ، با همون مدارک و با همون آفیسر سال قبل ریجکت شدم. ولی هیچ وقت خودم رو لعن و نفرین نکردم که کاش این دفعه می رفتم فلان سفارت. می دونستم که نظر همشون یکی هست.
بهر حال الآن که دارم اینارو می نویسم دل تو دلم نیست که این یکماه هم تموم بشه و روز مصاحبه منم برسه و امیدوارم که مصاحبه من و همه شما جوری باشه که خستگی و استرسهای این چند ماه از تنمون در بیاد.
راستی بچه ها من وقتی ویزای توریستی (بار اول) رو گرفتم و آفیسر گفت که از ۲ هفته بعد سایت رو چک که ویزات بیاد،ولی بعد از ۲ روز کلیر شدم. حالا می خوام بدونم احیانا ممکنه که این کلیر شدن من باعث بشه که برای ویزای نامزدی هم چک طولانی بهم نخوره؟

برای همه دوستان مهاجرسرایی که مثل خانواده هستیم آرزوی موفقیت دارم.

سلام از من برگه های tax 2011 رو خواستن که خوشبختانه همراهم بود....موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Ava2011

[/quote]

[/quote]

سلام
شما مال چه سالی رو با خودتون برده بودید که ۲۰۱۱ رو هم خواست. نامزد من مال ۲۰۱۰ رو فرستاده. و اینکه آیا این فرمها و حسابهای بانکی نیازی به مهر یا تاییدیه دارند یا همین پرینت با لوگوی بانک کافیه؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

[/quote]

سلام 2009 2010 رو براشون فرستاده بودم 2011 رو هم وکیلم گفت ببرم که کسر مدارک بهم نخوره....تا یادم نرفته بابای نامزدم یه نامه برای سفارت نوشته بود که با میلها دادمش به افیسر...کلا به نظر من مصاحبه جنبیه تشریفاتی داره بی خودی به خودتون استرس وارد نکنید....امیدوارم یک ضرب ویزا بگیرید
پاسخ
تشکر کنندگان: negi
(2012-05-25 ساعت 19:28)oxin133 نوشته:  
(2012-05-24 ساعت 19:38)oxin133 نوشته:  [quote='alireza62' pid='171094' dateline='1336492970']

سلام بله کیس من نامزدیه...و این که میگم انکارا بهتره دلیلش اینه که اکثر کیسهای unو ........تو انکارا برسی میشن و احتمالا باعث میشه افیسراش کمتر سخت گیری کنن و اینم بگم همون افیسری که با من خوش و بش میکرد به نفر قبل من برگیه قرمز داد....اگر مدارکتون تکمیله نگران هیچ چیز نباشیدWink
سلام
ممنونم از راهنمایی، من هم از طریق آنکارا اقدام کردم و امیدوارم که کار من و همه ی دوستان مهاجرسرایی به خوبی پیش بره.
دوست عزیز میخواستم بپرسم که بعد ار اینکه NVC به شما کیس نامبری که با ANK شروع میشه رو داد، چند وقت بعد سفارت به شما ایمیل زد و زمان مصاحبتونو اعلام کرد؟ و اینکه تا زمان اعلام سفارت نباید کار خاصی انجام بدیم؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-26 ساعت 09:21)Ava2011 نوشته:  

سلام
ممنونم از راهنمایی، من هم از طریق آنکارا اقدام کردم و امیدوارم که کار من و همه ی دوستان مهاجرسرایی به خوبی پیش بره.
دوست عزیز میخواستم بپرسم که بعد ار اینکه NVC به شما کیس نامبری که با ANK شروع میشه رو داد، چند وقت بعد سفارت به شما ایمیل زد و زمان مصاحبتونو اعلام کرد؟ و اینکه تا زمان اعلام سفارت نباید کار خاصی انجام بدیم؟

سلام اگر ایمیل اول سفارت رو که نوع مدارک رو توش توضیح داده رو گرفتید و مدارک رو براشون فرستادید یک ماه بعد به شما وقت مصاحبه میدن که شمارتون رو توی لیست مصاحبه های سایت قرار میدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-26 ساعت 11:07)oxin133 نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 09:21)Ava2011 نوشته:  

سلام

سلام اگر ایمیل اول سفارت رو که نوع مدارک رو توش توضیح داده رو گرفتید و مدارک رو براشون فرستادید یک ماه بعد به شما وقت مصاحبه میدن که شمارتون رو توی لیست مصاحبه های سایت قرار میدن

ممنونم. من هنوز ایمیل اول سفارت رو دریافت نکردم، میخواستم بدونم سفارت چند وقت بعد از nvc ، ایمیل درخواست مدارک مورد نیاز رو میفرسته؟

اندکی صبر، سحر نزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان