کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2012-05-26 ساعت 13:03)Ava2011 نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 11:07)oxin133 نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 09:21)Ava2011 نوشته:  
(2012-05-25 ساعت 19:28)oxin133 نوشته:  
(2012-05-25 ساعت 18:32)Ava2011 نوشته:  سلام دوست عزیز احتمالا کیس شما لاتاری بوده که از ابوظبی خاطریه خوش داری.........به نظر من برای ازدوج و نامزدی انکارا خیلی بهترهBig Grin

سلام بله کیس من نامزدیه...و این که میگم انکارا بهتره دلیلش اینه که اکثر کیسهای unو ........تو انکارا برسی میشن و احتمالا باعث میشه افیسراش کمتر سخت گیری کنن و اینم بگم همون افیسری که با من خوش و بش میکرد به نفر قبل من برگیه قرمز داد....اگر مدارکتون تکمیله نگران هیچ چیز نباشیدWink
سلام
ممنونم از راهنمایی، من هم از طریق آنکارا اقدام کردم و امیدوارم که کار من و همه ی دوستان مهاجرسرایی به خوبی پیش بره.
دوست عزیز میخواستم بپرسم که بعد ار اینکه NVC به شما کیس نامبری که با ANK شروع میشه رو داد، چند وقت بعد سفارت به شما ایمیل زد و زمان مصاحبتونو اعلام کرد؟ و اینکه تا زمان اعلام سفارت نباید کار خاصی انجام بدیم؟

سلام اگر ایمیل اول سفارت رو که نوع مدارک رو توش توضیح داده رو گرفتید و مدارک رو براشون فرستادید یک ماه بعد به شما وقت مصاحبه میدن که شمارتون رو توی لیست مصاحبه های سایت قرار میدن

ممنونم. من هنوز ایمیل اول سفارت رو دریافت نکردم، میخواستم بدونم سفارت چند وقت بعد از nvc ، ایمیل درخواست مدارک مورد نیاز رو میفرسته؟

نامیه قبولی کیستون رو چند وقته گرفتید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-26 ساعت 13:27)oxin133 نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 09:21)Ava2011 نوشته:  
(2012-05-25 ساعت 19:28)oxin133 نوشته:  سلام بله کیس من نامزدیه...و این که میگم انکارا بهتره دلیلش اینه که اکثر کیسهای unو ........تو انکارا برسی میشن و احتمالا باعث میشه افیسراش کمتر سخت گیری کنن و اینم بگم همون افیسری که با من خوش و بش میکرد به نفر قبل من برگیه قرمز داد....اگر مدارکتون تکمیله نگران هیچ چیز نباشیدWink
سلام
ممنونم از راهنمایی، من هم از طریق آنکارا اقدام کردم و امیدوارم که کار من و همه ی دوستان مهاجرسرایی به خوبی پیش بره.
دوست عزیز میخواستم بپرسم که بعد ار اینکه NVC به شما کیس نامبری که با ANK شروع میشه رو داد، چند وقت بعد سفارت به شما ایمیل زد و زمان مصاحبتونو اعلام کرد؟ و اینکه تا زمان اعلام سفارت نباید کار خاصی انجام بدیم؟

سلام اگر ایمیل اول سفارت رو که نوع مدارک رو توش توضیح داده رو گرفتید و مدارک رو براشون فرستادید یک ماه بعد به شما وقت مصاحبه میدن که شمارتون رو توی لیست مصاحبه های سایت قرار میدن

ممنونم. من هنوز ایمیل اول سفارت رو دریافت نکردم، میخواستم بدونم سفارت چند وقت بعد از nvc ، ایمیل درخواست مدارک مورد نیاز رو میفرسته؟

نامه ی اپروالمون رو حدود 25 روز پیش و نامه ی NVC رو یک هفته ی پیش
اندکی صبر، سحر نزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-26 ساعت 13:45)Ava2011 نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 09:21)Ava2011 نوشته:  سلام

فایل‌های پیوست
.pdf   k1k2_instructions_052011.pdf (اندازه 179.66 KB / تعداد دانلود: 281)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-26 ساعت 09:21)Ava2011 نوشته:  سلام

دوست عزیز
یعنی بعد از اینکه uscis پروندتونو اپروو کرد و فرستاد به nvc، nvc این مدارکو ازتون خواست که توی نامه ای ضمیمه کردید نوشته؟ این مدارکو باید به nvc بفرستید یا سفارت؟

ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-28 ساعت 00:27)elahenadafy2 نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 11:07)oxin133 نوشته:  سلام اگر ایمیل اول سفارت رو که نوع مدارک رو توش توضیح داده رو گرفتید و مدارک رو براشون فرستادید یک ماه بعد به شما وقت مصاحبه میدن که شمارتون رو توی لیست مصاحبه های سایت قرار میدن

دوست عزیز
یعنی بعد از اینکه uscis پروندتونو اپروو کرد و فرستاد به nvc، nvc این مدارکو ازتون خواست که توی نامه ای ضمیمه کردید نوشته؟ این مدارکو باید به nvc بفرستید یا سفارت؟
الهه جان، برای من هنوز هیچ ایمیلی نیومده که چیزی بخواد و سفارت باید این ایمیل رو به ما بزنه و مدارک رو بخواد که هنوز نزده، احتمالاً تا چند وقته دیگه این کار انجام میشه... NVCفقط مدارک رو از USCIS میگیره، یک بررسی اجمالی میکنه و میفرسته برای سفارت... البته ما کیسمون نامزدیه، نمیدونم برای بقیه چی صادق باشه

اندکی صبر، سحر نزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
مرسی آوا جان
فکر کنم این سوالو از oxin باید میپرسیدم. چون ایشون فایلشو ضمیمه کرده
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
می خواستم بدونم عکس خانومها چطور باید باشه؟
این عکس را واسه ویزا می خوان آیا؟
با حجاب باشه یا بی حجاب؟
ممنون

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-28 ساعت 21:01)elahenadafy2 نوشته:  مرسی آوا جان
فکر کنم این سوالو از oxin باید میپرسیدم. چون ایشون فایلشو ضمیمه کرده

سلام من نمیدونم شما تو چه مرحلهای هستید ولی تو فایله ضمیمه کردم همه چیز رو قدم به قدم توضیح داده....ولی اگه توی بر کردن فایلهای انلاین مشکل خوردید در خدمتم
پاسخ
(2012-05-28 ساعت 21:48)soudix نوشته:  سلام دوستان
می خواستم بدونم عکس خانومها چطور باید باشه؟
این عکس را واسه ویزا می خوان آیا؟
با حجاب باشه یا بی حجاب؟
ممنون

بى حجاب يا اگر با حجاب هستين گوشاتون رو بيرون بذارين.اگر بدون حجاب هستيد موهاتون بايد جمع شده باشه مثل دم اسبى.هيچ گوشواره يا گردنبند يا تلى نبايد داشته باشين.البته من تل رنگ مو گذاشتم كه معلوم نشد.آرايش بايد يا نداشته باشيد يا در حد پنكك،كرم پودر و ريمل.يقه لباس هم اگر گرد باشه بهتره،چون گردن رو معمولا اگه عكس بيحجاب باشه بايد بشه ديد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
مرسی.
من هنوز اپروو نشدم ولی فکر کنم تا هفته دیگه اپروو ام بیادش.
بعدش که پروندم میره ان وی سی، اونا نامه میفرستن و مدارکو میخوان؟
بعضی ها میگن مدارکو باید به ان وی سی فرستاد و اونجا بعد از بررسی مدارک و کامل شدن کیس، ان وی سی پرونده رو میفرسته سفارت. بعضی هم میگن ان وی سی چیزی ازمون نخواست و کلیه فرمها و مدارکو گفتن بفرستیم سفارت. مثلا یکی از بچه های همین سایت پروندش فقط یک روز توی ان وی سی بود و پس فرداش فرستادن سفارت و گفتن مدارک و فرمهای ویزا و اسپانسرو همه رو به سفارت بفرستید. بعضی هم نه، پروندشون دو سه ماه توی ان وی سی بود و بعد از تکمیل شدن رفت سفارت!! داستان چیه؟
یه چیز دیگه: بعضی از بچه ها با ان وی سی از طریق ایمیل در ارتباطن و ان وی سی لیست مدارکی که ازشون میخواد رو بهشون ایمیل میکنه. بعضی از بچه ها هم از ان وی سی نامه رو بصورت پستی دریافت میکنن که قطعا اینجوری پروسه بیشتر طول میکشه نسبت به ارتباط ایمیلی.
می خوام بدونم بالاخره ان وی سی یا سفارت این ارتباطو با آدم از طریق ایمیل دارن (که خیلی سریعتر هستش) یا از طریق پست؟
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-30 ساعت 01:17)elahenadafy2 نوشته:  مرسی.
بعضی ها میگن مدارکو باید به ان وی سی فرستاد و اونجا بعد از بررسی مدارک و کامل شدن کیس، ان وی سی پرونده رو میفرسته سفارت. بعضی هم میگن ان وی سی چیزی ازمون نخواست و کلیه فرمها و مدارکو گفتن بفرستیم سفارت. مثلا یکی از بچه های همین سایت پروندش فقط یک روز توی ان وی سی بود و پس فرداش فرستادن سفارت و گفتن مدارک و فرمهای ویزا و اسپانسرو همه رو به سفارت بفرستید. بعضی هم نه، پروندشون دو سه ماه توی ان وی سی بود و بعد از تکمیل شدن رفت سفارت!! داستان چیه؟
یه چیز دیگه: بعضی از بچه ها با ان وی سی از طریق ایمیل در ارتباطن و ان وی سی لیست مدارکی که ازشون میخواد رو بهشون ایمیل میکنه. بعضی از بچه ها هم از ان وی سی نامه رو بصورت پستی دریافت میکنن که قطعا اینجوری پروسه بیشتر طول میکشه نسبت به ارتباط ایمیلی.
می خوام بدونم بالاخره ان وی سی یا سفارت این ارتباطو با آدم از طریق ایمیل دارن (که خیلی سریعتر هستش) یا از طریق پست؟
مرسی

سلام nvc فقط با شریک شما تماس میگیره ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-30 ساعت 02:52)oxin133 نوشته:  
(2012-05-30 ساعت 01:17)elahenadafy2 نوشته:  مرسی.
مرسی

سلام nvc فقط با شریک شما تماس میگیره ...

مرسی
ببینید ما وکیل گرفتیم. منظورتون اینه که با وکیلمون مکاتبه میکنه و مثلا اگه من ایمیل بزنم جوابمو نمیده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دقیقا....بعد از اینکه نامه قبولی به دست شریکتون رسید تاره کار وکیلتون شروع میشه.....وکلا همیه کارهاتون رو تو همون اداره مهاجرت انجام میشه حتی هزینه ویزاSmile

پاسخ
مرسی. پس من بعد از اپروو بیخودی به ان وی سی ایمیل نزنم. اینطور که شما میگی فقط به وکیلم جواب میدن. یعنی پس نامه ها میره به آدرس وکیلم و ایشون به من ابلاغ میکنه.
ممنون از راهنماییتون
دوست عزیز
ببخشید که انقدر سوال میکنم
بعد از اینکه کیس شما اپروو شد چقدر زمان برد تا بفرستن سفارت؟ وقت مصاحبه هم به شما دادن؟ میشه اگه اشکالی نداره یه خلاصه از پروندتونو بنویسید؟ مثل چیزی که من توی امضام نوشتم؟
ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
واسه ما تو همون نامه ی اپروو نوشته بود پرونده رفته nvc چند وقت بعدشم case number اومد. البته ما زودتر زنگ زدیم nvc شماره رسید دادیم case number گرفتیم
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان