کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2012-07-23 ساعت 02:24)فردا نوشته:  
(2012-07-22 ساعت 22:53)elahenadafy2 نوشته:  
(2012-07-22 ساعت 12:14)dinaz masta نوشته:  اینکه کسی که از آمریکا برامون درخواست میده nativeباشه آیا تاثیر مثبتی داره تو پروسه؟بعد یه سوال دیگه فرض کنید کسی ایران زندگی می کنه تو یه کشور ثالث از یه آمریکایی حامله بشه!قانون در این مورد چی هست؟؟؟کسی اینجا در این زمینه ها وکیل خوب می شناسه؟توی ایران!!
نه دوست عزیز تاثیری native بودن تاثیری توی پروسه نداره.
راستش سوال دومتون خلاف مقررات این سایت هستش.
اگه منظورتون اینه که شخصی این برنامه رو داشته باشه که با این کار بتونه اقامت آمریکا بگیره!!!! که بهتره در این مورد سکوت کنم فقط بگم این ره به ترکستان است. چون طبق هیییچ قانونی این خانوم و بچش هیچ حقی ندارن.
ولی اگه این اتفاق افتاده و طرف آمریکایی حاضر به ازدواج با این خانوم هستش، راهش اینه که اول یه شناسنامه ایرانی بدون نام پدر! با رای دادگاه واسه بچه بگیرن که بتونن واسش پاسپورت بگیرن. بعد خانوم و آقای آمریکایی برن ترکیه و اونجا ازدواج کنن و اون آقا بچه رو به عنوان فرزند خودش بپذیره و نام بچه رو بعنوان فرزند یه فرد آمریکایی ثبت کنه. بعدش واسه خانوم و بچه تقاضا بده.
درضمن دوست عزیز لطفا پستتونو ویرایش کنید

سلام.
در درجه اول موردی که شما ذکر کردید با ابهامات قانونی و حقوقی مواجه هست.(حتی در ایران )
اگر لطف کنید و بگید ایا پدر، حاضر به پذیرش فرزندش هست و ایا حاضر با مادر این بچه ازدواج کته؟ فرزند، متولد شده یا نه ؟
اگر پاسخ این سوال ها رو بگید کمک کردن به این مورد آسون تر میشه.
ممنون.

تا جایی که من میدونم به خاطر روابط خارج از ازدواج یا بدون ازدواج در اکثر کشورها، این مسئله در اینجا مبهم یا دارای مشکلات قانونی و حقوقی نیست. در صورتی که همچین اتفاقی بین دو نفر در آمریکا بیوفته مادر میتونه پدر احتمالی رو از طریق دادگاه مجبور کنه که Pathernity Test یا همون تست ژنتیک انجام بدن که مشخص بشه که فرزند مال اون مرد هست یا نه.
با توجه به اینکه در مثال فوق مادر شهروند یا مقیم آمریکا نیست، احتمالا پروسه شکایت بعلت بین المللی شدن کمی زمانبر باشه ولی غیر ممکن نیست و نهایتا دادگاه فرد مذکور رو مجبور به تست خواهد کرد.
این بچه هم اگه در ایران به دنیا بیاد، به خاطر اینکه مادرش ایرانیه و در ایران بدنیا اومده، اگه مادرش مدعی بشه که پدرش ایرانیه بهش شناسنامه ایرانی خواهند داد ولی اگه بگه که پدرش خارجی هست، صرفا ممکنه مدارکی غیر از شناسنامه که تابعیت تحمیل میکنه بدن و بعدا بچه بنوعی پا در هوا خواهد بید، مثل فرزندانی که از مادر ایرانی و پدر افغانی (چه دارای افامت یا بدون اقامت ایران) بدنیا میان و بلاتکلیف هستن.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
من منظورم این نبود که کسی برای ویزا گرفتن این کار رو بکنه.خوب همیشه یه درصد احتمال داره هرکسی ناخواسته این اتفاق براش بیفته والان برای کسی افتاده واون پسر آمریکایی هم کاملا راضی و حتی خودش به دختره پیشنهاد داده که بچه رو نگه داره نمی دونم مثه اینکه آمریکایی ها سقط رو خیلی گناه می دونن...بچه هنوز خیلی کوچیکه یعنی می شه سقطش کرد...اما به هر حال پسره می خواد دوران بارداری رو پیش زنش باشه...و سوال من هم همین بود که آیا قانونی وجود داره که دختر بتونه دوران بارداری و زایمان رو تو آمریکا بگذرونه یانه!نه مسئله ی شکایت و تست ژنتیک و این حرفا!دختر و پسر هیچ مشکلی با هم ندارن بلکه همدیگر رو خیلی هم دوست دارن...
اینکه کسی که از آمریکا برامون درخواست میده nativeباشه آیا تاثیر مثبتی داره تو پروسه؟بعد یه سوال دیگه فرض کنید کسی ایران زندگی می کنه تو یه کشور ثالث از یه آمریکایی حامله بشه!قانون در این مورد چی هست؟؟؟کسی اینجا در این زمینه ها وکیل خوب می شناسه؟توی ایران!!
[/quote]
نه دوست عزیز تاثیری native بودن تاثیری توی پروسه نداره.
راستش سوال دومتون خلاف مقررات این سایت هستش.
اگه منظورتون اینه که شخصی این برنامه رو داشته باشه که با این کار بتونه اقامت آمریکا بگیره!!!! که بهتره در این مورد سکوت کنم فقط بگم این ره به ترکستان است. چون طبق هیییچ قانونی این خانوم و بچش هیچ حقی ندارن.
ولی اگه این اتفاق افتاده و طرف آمریکایی حاضر به ازدواج با این خانوم هستش، راهش اینه که اول یه شناسنامه ایرانی بدون نام پدر! با رای دادگاه واسه بچه بگیرن که بتونن واسش پاسپورت بگیرن. بعد خانوم و آقای آمریکایی برن ترکیه و اونجا ازدواج کنن و اون آقا بچه رو به عنوان فرزند خودش بپذیره و نام بچه رو بعنوان فرزند یه فرد آمریکایی ثبت کنه. بعدش واسه خانوم و بچه تقاضا بده.
درضمن دوست عزیز لطفا پستتونو ویرایش کنید
[/quote]

سلام.
در درجه اول موردی که شما ذکر کردید با ابهامات قانونی و حقوقی مواجه هست.(حتی در ایران )
اگر لطف کنید و بگید ایا پدر، حاضر به پذیرش فرزندش هست و ایا حاضر با مادر این بچه ازدواج کته؟ فرزند، متولد شده یا نه ؟
اگر پاسخ این سوال ها رو بگید کمک کردن به این مورد آسون تر میشه.
ممنون.
[/quote]

تا جایی که من میدونم به خاطر روابط خارج از ازدواج یا بدون ازدواج در اکثر کشورها، این مسئله در اینجا مبهم یا دارای مشکلات قانونی و حقوقی نیست. در صورتی که همچین اتفاقی بین دو نفر در آمریکا بیوفته مادر میتونه پدر احتمالی رو از طریق دادگاه مجبور کنه که Pathernity Test یا همون تست ژنتیک انجام بدن که مشخص بشه که فرزند مال اون مرد هست یا نه.
با توجه به اینکه در مثال فوق مادر شهروند یا مقیم آمریکا نیست، احتمالا پروسه شکایت بعلت بین المللی شدن کمی زمانبر باشه ولی غیر ممکن نیست و نهایتا دادگاه فرد مذکور رو مجبور به تست خواهد کرد.
این بچه هم اگه در ایران به دنیا بیاد، به خاطر اینکه مادرش ایرانیه و در ایران بدنیا اومده، اگه مادرش مدعی بشه که پدرش ایرانیه بهش شناسنامه ایرانی خواهند داد ولی اگه بگه که پدرش خارجی هست، صرفا ممکنه مدارکی غیر از شناسنامه که تابعیت تحمیل میکنه بدن و بعدا بچه بنوعی پا در هوا خواهد بید، مثل فرزندانی که از مادر ایرانی و پدر افغانی (چه دارای افامت یا بدون اقامت ایران) بدنیا میان و بلاتکلیف هستن.
[/quote]

پاسخ
خوب خدا رو شکر . بزرگ ترین مشکلی که میتونست وجود داشته باشه از بین رفته.
در درجه اول بهترین کار اینه که پدر فرزند ، در امریکا با یک وکیل متخصص در امور مهاجرت مشورت کنه تا سریعترین ویزای موجود رو برای اوردن خانم به امریکا متوجه بشن.
دوم اینکه اگر بازهم دیدن که کارشون داره طول میکشه و زمان تولد فرزندشون نزدیک شده ازدواجشون رو قانونی کنن تا بچه تابعیت پدرش رو بگیره.در غیر این صورت طبق ماده 976 قانون مدنی ایران اگر پدر بچه نا معلوم باشه بهش تابعیت ایران رو میدن که این می تونه هم توی پروسه ویزا و هم در اینده کارها رو کمی پیچیده کنه.بنابر این با ازدواج رسمی دست کم وضعیت تابعیت بچه روشن میشه.
(طبق قوانین ایران تابعیت در درجه اول از طریق خون (پدر) مشخص میشه ! )
سعی می کنم اطلاعات بیشتری براتون بدست بیارم.
ویزا: CR1/ ارسال مدارک : جون۲۰۱۱ /مصاحبه،آنکارا : ۱۸ جون ۲۰۱۲ /کلیرنس: ۳۱ جولای 2012 /دریافت ویزا : ۱۵ آگوست Rolleyes تاریخ ورود به آمریکا :۱۳ سپتامبر ۲۰۱۲

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، dinaz masta
دوست عزیز. از صحبت من دلخور نشید. آخه این روزا آدم چیزایی میبینه و میشنوه که آدما چه کارایی میکنن واسه اقامت آمریکا، دیگه آدم یه کم بدبین میشه.
به هر حال
میتونید توی ترکیه ازدواج کنید. فردا راست میگه حتما با وکیل مشورت کنید.
راستی اگه حساب بانکی قوی دارید و ویزای شینگن هم داشتین، بد نیست یه اقدامی واسه توریستی بکنید. اگه بخواهین از طریق نامزدی هم اقدام کنید نمیدونم با مساله حاملگی چجور برخورد میکنن. این راهی بود که به ذهن من رسید.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: فردا ، dinaz masta
طبق اطلاعاتی که تونستم بدست بیارم ممکنه در کیس شما بشه از
یکی از انواع ویزا های موقت استفاده کرد.(temporary visa)
که البته کیس شما در موارد معمول این ویزا نیست.اما ویزاهایی هست
که شرایط شبیه شما در اون پیش بینی شده.
بنابر این چون اولین و مهم ترین چیز برای این مورد ،زمان هست،
بهتره از پدر فرزند خواسته بشه که برای انجام پروسه ، در امریکا یک وکیل بگیره
در حد امکان این مساله رو عقب نندازید.برای جلو گیری از ایجاد پیچیدگی سعی کنید بچه در امریکا متولد بشه.
موفق باشید.
ویزا: CR1/ ارسال مدارک : جون۲۰۱۱ /مصاحبه،آنکارا : ۱۸ جون ۲۰۱۲ /کلیرنس: ۳۱ جولای 2012 /دریافت ویزا : ۱۵ آگوست Rolleyes تاریخ ورود به آمریکا :۱۳ سپتامبر ۲۰۱۲

پاسخ
فردا جان! هر گونه ویزای موقت مانند ویزای دانشجویی و توریستی شامل افرادی که بعدا قصد اقامت دایم در آمریکا رو دارند نمیشه. یعنی کسی که مثلا نامزد یک آمریکایی هست و قراره ازدواج کنن و بیاد آمریکا نمیتونه در این بازه زمانی ویزای موقت بگیره. البته مثلا کسی که آلمانی هست طبیعی هست که در بازه زمانی بعلت عدم نیاز به ویزای آمریکا راحت میتونه بیاد و بره. اگه کسی به دروغ بگه که قصد اقامت دایم نداره و بعد بیاد و در آمریکا با دلیل موجهی مثل حاملگی از سیتیزن آمریکا قبل از ورود به آمریکا یا همچین مسائلی بخواد ویزاش رو تبدیل کنه، دچار بروکراسی شدیدی خواهد شد. نمیگم اخراجش میکنن اما همینجوری هم نیست که بگن حالا دیگه بیخیال شما یکی چیزی گفتی اومدی و ازدواج کردی، چیکار میشه کرد!!
اثبات اینکه همچین فردی اساسا قصد اقامت دایم در آمریکا رو هم نداره و صرفا قصد ویزیت یا بدنیا آوردن بچه اش که بخاطر پدر آمریکایی، آمریکایی حساب میشه، در مورد اتباع کشورهای جهان سوم واقعا سخت و تا حدی غیر ممکنه.اول کار باید با آزمایشات مورد تایید سفارت باید ثابت بشه که بچه از همون پدر مورد ادعا هست. تنها ویزای شامل حال ایشون یا نامزدی هست یا ازدواج و اگه ازدواج کنن احتمالا شامل حال ویزاهای K3 یا اگه بچه بدنیا بیاد K4 (اگه شماره هاشو اشتباه نگفته باشم) میشن.
من به شخصه اعتقادی به وکلا ندارم. حتی در همچن کیسهایی چون روال کار کاملا مشخص هست. وکیل فقط زمانی خوبه که به مشکلی برخوردین یا جواب نه شنیدین. در کیسهای عادی گرفتن وکیل بغیر هزینه و البته کشدار شدن پروسه بخاطر شلوغی سر اونا و دیر یا اشتباه پر کردن فرمها توسط منشی هاشون، فایده دیگه ای نداره.
نهایتا بخاطر جلوگیری از مشکلات بعدی و انگ تقلب خوردن و هزینه های بیمورد، توصیه من ازدواج در خارج آمریکا، پیگیری تابعیت فرزند بخاطر تابعیت پدر و اقدام برای ویزای ازدواج از نوع K3 K4 هست که اگه قبول کنند، زودتر میتونه بره آمریکا و ادامه کار ویزا در حین حضور اون در آمریکا پیگیری میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، الهه سابق ، alireza62 ، فردا ، dinaz masta
(2012-07-23 ساعت 19:17)yami نوشته:  فردا جان! هر گونه ویزای موقت مانند ویزای دانشجویی و توریستی شامل افرادی که بعدا قصد اقامت دایم در آمریکا رو دارند نمیشه. یعنی کسی که مثلا نامزد یک آمریکایی هست و قراره ازدواج کنن و بیاد آمریکا نمیتونه در این بازه زمانی ویزای موقت بگیره. البته مثلا کسی که آلمانی هست طبیعی هست که در بازه زمانی بعلت عدم نیاز به ویزای آمریکا راحت میتونه بیاد و بره. اگه کسی به دروغ بگه که قصد اقامت دایم نداره و بعد بیاد و در آمریکا با دلیل موجهی مثل حاملگی از سیتیزن آمریکا قبل از ورود به آمریکا یا همچین مسائلی بخواد ویزاش رو تبدیل کنه، دچار بروکراسی شدیدی خواهد شد. نمیگم اخراجش میکنن اما همینجوری هم نیست که بگن حالا دیگه بیخیال شما یکی چیزی گفتی اومدی و ازدواج کردی، چیکار میشه کرد!!
اثبات اینکه همچین فردی اساسا قصد اقامت دایم در آمریکا رو هم نداره و صرفا قصد ویزیت یا بدنیا آوردن بچه اش که بخاطر پدر آمریکایی، آمریکایی حساب میشه، در مورد اتباع کشورهای جهان سوم واقعا سخت و تا حدی غیر ممکنه.اول کار باید با آزمایشات مورد تایید سفارت باید ثابت بشه که بچه از همون پدر مورد ادعا هست. تنها ویزای شامل حال ایشون یا نامزدی هست یا ازدواج و اگه ازدواج کنن احتمالا شامل حال ویزاهای K3 یا اگه بچه بدنیا بیاد K4 (اگه شماره هاشو اشتباه نگفته باشم) میشن.
من به شخصه اعتقادی به وکلا ندارم. حتی در همچن کیسهایی چون روال کار کاملا مشخص هست. وکیل فقط زمانی خوبه که به مشکلی برخوردین یا جواب نه شنیدین. در کیسهای عادی گرفتن وکیل بغیر هزینه و البته کشدار شدن پروسه بخاطر شلوغی سر اونا و دیر یا اشتباه پر کردن فرمها توسط منشی هاشون، فایده دیگه ای نداره.
نهایتا بخاطر جلوگیری از مشکلات بعدی و انگ تقلب خوردن و هزینه های بیمورد، توصیه من ازدواج در خارج آمریکا، پیگیری تابعیت فرزند بخاطر تابعیت پدر و اقدام برای ویزای ازدواج از نوع K3 K4 هست که اگه قبول کنند، زودتر میتونه بره آمریکا و ادامه کار ویزا در حین حضور اون در آمریکا پیگیری میشه.
ممنون از راهنمایی و از توضیحاتی که دادید.
من هم یاد گرفتم.
به خاطر کیس خاص ایشون با یکی از آشنایان که وکیل بودن مشورت کردم که مطالب مطرح شده توصیه ایشون بوده.به خصوص گرفتن وکیل امریکایی.(بالاخره همکارن دیگه)
البته همین الان مشغول خوندن سایت مربوط به ویزای موقت بودم.بله گفته شما کاملا صحیح.
اما مثله اینکه ویزای K3 در صورتی قابل درخواست هست که شخص ،همسر قانونی فرد متقاضی باشه و شاید کمی زمانبر بشه و چون زمان ایشون محدوده و اگر فرزند در ایران دنیا بیاد کار یه کمی گره می خوره ویزای k3 (برای همسر) وk4 (برای فرزندش) شاید کمی طول بکشه.
حالا خودم یه سوال دارم! به نظرتون آیا ممکنه ایشون از طریق ویزای موقت اقدام کنن و بعد از ورود به امریکا ازدواج کنن و وضع حمل کنن ودوباره به ایران برگردن و از طریق ویزای مهاجرتی ازدواج اقدام بشه ؟
دست کم اینجوری وضعیت بچه روشنه.راستشو بگم من بیشتر نگران بچه هستم ، طفلی از همه جا بی خبره. Sad
اومدم به سوال یکی از دوستان جواب بدم حالا برای خودم 10 تا سوال پیش اومد Rolleyes Smile (امان از دست آدم فضول که من باشم Big Grin )

پاسخ
امان از دست این وکلای مهاجرتی!! من وقتی میگم کسی به وکیل مهاجرتی مراجعه کنه که اولا نه خودش بدونه داره چیکار میکنه نه دوست آشنایی داشته باشه که این چیزا رو بلد باشه و یا اینکه مثلا فردی جواب رد بگیره از سفارت. خوب اونوقت یک وکیل میدونه که چطور از روشهای قانونی برای گرفتن Waiver استفاده کنه که حتی کسی رو که شامل ویزا نمیشه با تخفیف براش ویزا بگیره. انصافا اقدام برای گرفتن Waiver کار آدمهای معمولی نیست و به وکلای زبده و آشنا به نکات ریز قانون نیاز هست. نامه نگاری های زیادی هم میخواد (احتمالا به جاهایی مثل سناتورها یا اعضای کنگره و ...) که ماها بلد نیستیم بنویسیم.
در قانون تبعیضی به نام اینکه به فرد مشمول ویزای اقامتی ویزای غیر اقامتی ندن نداریم اما نکته کنکوریش اینجاست که شما وقتی ویزای غیر مهاجرتی تقاضا میکنین یکی از شروط اصلیش اینه که نشان بدین که حائز یا علاقمند به اقامت در آمریکا نیستید. خوب وقتی کسی نامزد یک آمریکایی هست یا از اون حامله هست یا همچین چیزهایی، دیگه افسر مهاجرت مجبوره متقاعد بشه که این فرد حائز و احتمال زیاد علاقمند به اقامت دایم در آمریکاست پس ویزای غیر اقامتی ، بی ویزای غیر اقامتی!!! باید برای اقامتی تقاضا بده.
همانطوری که گفتم شده که با پنهان کاری ویزای توریستی یا دانشجویی میگیرن و میرن ولی ممکنه در اونجا به مشکل بر بخورن چون اگه قند (گند) کار بالا بیاد و بتونن ثابت کنن که متقاضی عامدا دروغ گفته حسابی میتونن دچار مشکلش کنن و تا سالها علاف یک ویزای ساده باشه که درس عبرتی باشه برای خودش و دیگران که سر اداره مهاجرت رو گول نماله!
حتی بدون ازدواج هم اگه این دو نفر پگیر قضیه بشن از طریق سفارت آمریکا و احیانا آزمایشهای مورد تایید رو انجام بدن، بچه هر جا هم به دنیا بیاد، سفارت سریع بهش پاسپورت و گواهی تولد میده چون یکی از والدینش آمریکایی هست ولی کماکان مسئله ویزای مادر همان K1 هست (اگه بخوان آمریکا ازدواج کنن! بله با بچه در بغل!!)یا K2 یا K3 K4 اگه خارج از آمریکا ازدواج کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: فردا ، الهه سابق ، dinaz masta
(2012-07-24 ساعت 01:36)yami نوشته:  امان از دست این وکلای مهاجرتی!! من وقتی میگم کسی به وکیل مهاجرتی مراجعه کنه که اولا نه خودش بدونه داره چیکار میکنه نه دوست آشنایی داشته باشه که این چیزا رو بلد باشه و یا اینکه مثلا فردی جواب رد بگیره از سفارت. خوب اونوقت یک وکیل میدونه که چطور از روشهای قانونی برای گرفتن Waiver استفاده کنه که حتی کسی رو که شامل ویزا نمیشه با تخفیف براش ویزا بگیره. انصافا اقدام برای گرفتن Waiver کار آدمهای معمولی نیست و به وکلای زبده و آشنا به نکات ریز قانون نیاز هست. نامه نگاری های زیادی هم میخواد (احتمالا به جاهایی مثل سناتورها یا اعضای کنگره و ...) که ماها بلد نیستیم بنویسیم.
در قانون تبعیضی به نام اینکه به فرد مشمول ویزای اقامتی ویزای غیر اقامتی ندن نداریم اما نکته کنکوریش اینجاست که شما وقتی ویزای غیر مهاجرتی تقاضا میکنین یکی از شروط اصلیش اینه که نشان بدین که حائز یا علاقمند به اقامت در آمریکا نیستید. خوب وقتی کسی نامزد یک آمریکایی هست یا از اون حامله هست یا همچین چیزهایی، دیگه افسر مهاجرت مجبوره متقاعد بشه که این فرد حائز و احتمال زیاد علاقمند به اقامت دایم در آمریکاست پس ویزای غیر اقامتی ، بی ویزای غیر اقامتی!!! باید برای اقامتی تقاضا بده.
همانطوری که گفتم شده که با پنهان کاری ویزای توریستی یا دانشجویی میگیرن و میرن ولی ممکنه در اونجا به مشکل بر بخورن چون اگه قند (گند) کار بالا بیاد و بتونن ثابت کنن که متقاضی عامدا دروغ گفته حسابی میتونن دچار مشکلش کنن و تا سالها علاف یک ویزای ساده باشه که درس عبرتی باشه برای خودش و دیگران که سر اداره مهاجرت رو گول نماله!
حتی بدون ازدواج هم اگه این دو نفر پگیر قضیه بشن از طریق سفارت آمریکا و احیانا آزمایشهای مورد تایید رو انجام بدن، بچه هر جا هم به دنیا بیاد، سفارت سریع بهش پاسپورت و گواهی تولد میده چون یکی از والدینش آمریکایی هست ولی کماکان مسئله ویزای مادر همان K1 هست (اگه بخوان آمریکا ازدواج کنن! بله با بچه در بغل!!)یا K2 یا K3 K4 اگه خارج از آمریکا ازدواج کنن.

ممنون که با حوصله پاسخ دادید.امیدوارم پرسشگر این مطلب با خوندن این سوال و جواب ها به نتیجه و راه حل مناسبی برسه.وقتی خودم رو جای ایشون میذارم واقعا دلم می خواد بهشون کمک کنم .

پ.ن : یکی ار حرفه های مورد نظرم بعد از ورود به امریکا همین وکالت برای مهاجرین بود.ولی با این توصیفی که شما ازشون کردید والبته شواهد موجود این تصمیم در حد همون فعل (بود)باقی موند!Rolleyes

پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، الهه سابق ، dinaz masta
واقعا از همه تون بی نهایت سپاسگذارم که این همه وقت و انرژی گذاشتید...امیدوارم یه روز جبران به خیر کنم!Smile
امان از دست این وکلای مهاجرتی!! من وقتی میگم کسی به وکیل مهاجرتی مراجعه کنه که اولا نه خودش بدونه داره چیکار میکنه نه دوست آشنایی داشته باشه که این چیزا رو بلد باشه و یا اینکه مثلا فردی جواب رد بگیره از سفارت. خوب اونوقت یک وکیل میدونه که چطور از روشهای قانونی برای گرفتن Waiver استفاده کنه که حتی کسی رو که شامل ویزا نمیشه با تخفیف براش ویزا بگیره. انصافا اقدام برای گرفتن Waiver کار آدمهای معمولی نیست و به وکلای زبده و آشنا به نکات ریز قانون نیاز هست. نامه نگاری های زیادی هم میخواد (احتمالا به جاهایی مثل سناتورها یا اعضای کنگره و ...) که ماها بلد نیستیم بنویسیم.
[/quote]

ممنون که با حوصله پاسخ دادید.امیدوارم پرسشگر این مطلب با خوندن این سوال و جواب ها به نتیجه و راه حل مناسبی برسه.وقتی خودم رو جای ایشون میذارم واقعا دلم می خواد بهشون کمک کنم .

پ.ن : یکی ار حرفه های مورد نظرم بعد از ورود به امریکا همین وکالت برای مهاجرین بود.ولی با این توصیفی که شما ازشون کردید والبته شواهد موجود این تصمیم در حد همون فعل (بود)باقی موند!Rolleyes

[/quote]

پاسخ
خواهش می کنم.امیدوارم مسیرتون به خیر و خوشی به سرانجام برسه دوست عزیز.

پاسخ
dinaz masta جان، شما چرا جبران کنی! یکی دیگه داره مشکلش حل میشه!!!!!!
Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
:
(2012-07-24 ساعت 15:54)yami نوشته:  dinaz masta جان، شما چرا جبران کنی! یکی دیگه داره مشکلش حل میشه!!!!!!
Big Grin

Big GrinBig Grin

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-07-24 ساعت 20:47)فردا نوشته:  :
(2012-07-24 ساعت 15:54)yami نوشته:  dinaz masta جان، شما چرا جبران کنی! یکی دیگه داره مشکلش حل میشه!!!!!!
Big Grin

Big GrinBig Grin

آهان همون جریان هژیر و دوستم یه فیلم دیده بود و .... Big Grin
[آخه من چرا اینقدر فوضولی؟ دست بردار از این کارات یامی، چوب لاچرخ زندگی مردم نکن! عاقبت نداره این کارا.... باشه، چشم Smile ]
پاسخ
تشکر کنندگان:
دایناز خانوم اگر:1 سیتیزن دارای اقامت قانونی کشور دیگری که دارای کنسولگری است +2 آن کشور حداقل 6ماه ساکن بوده +3 ازدواج کنند --->آنگاه آپشن عالی و سریع سه ماهه اخذ ویزای DCF است. امیدوارم خوب این لینک را بررسی و آیتم DCF را کنترل کنید.
http://www.visajourney.com/content/compare#dcf
US consulates typically only do this for US citizens who live overseas. DCF results in a IR-1 / CR-1 Visa.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان