کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
دوستان این صحبتا رو نکنید لطفا. یکی اومد راهنمایی خواست، تموم شد رفت. دیگه این حرفا چیه؟!
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: rahbar ، alireza62
(2012-07-25 ساعت 03:56)elahenadafy2 نوشته:  دوستان این صحبتا رو نکنید لطفا. یکی اومد راهنمایی خواست، تموم شد رفت. دیگه این حرفا چیه؟!

حالا مثلا دو کلمه مزاح کنیم به کجا بر میخوره؟ نه، اصلا اینجوری نمیشه، چون منم به زبانم همچین کنترل آنچنانی ندارم، تنها راهش اینه که خودمون از مدیریت بخواهیم یک گشت ارشاد خودجوش بزنه، همچین جوشی!
از باب مبالغه نصف سوالای سایت رو اعضا به اسم دوست و آشناشون میپرسن، ما هم خواستیم یک شوخی کرده باشیم Sad
اصلا من نیستم ...

پ.ن: رهبر جان اون ویزا دیگه مثل قدیمها کارایی نداره، مخصوصا در مورد کشورهای جهان سوم و مخصوصا مخصوصهای جهان سوم!! اما خوب اگه امکان اپلای کردن باشه، معقوله که آدم امتحان کنه. به جایی بر نمیخوره. همانطور که در لینک میبینی میگه Potentially if qualified یعنی کلا جمله اما اگری هست. اگه به این اما اگرها فاکتورهایی مثل سفارتهای شلوغی مثل امارات و ترکیه رو بهمراه تابعیت ایرانی و مسئله بک گراند و عدم علاقه افسران مهاجرات سفارتها به انجام این کار اضافی که اساسا مال USCIS هست رو اضافه کنی، میبینی که امید چندانی به نتیجه بخشی اون نیست. حداقل من تا حالا از ایرانیها نشنیدم که کسی از این طریق اومده باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، الهه سابق
(2012-07-25 ساعت 04:09)yami نوشته:  
(2012-07-25 ساعت 03:56)elahenadafy2 نوشته:  دوستان این صحبتا رو نکنید لطفا. یکی اومد راهنمایی خواست، تموم شد رفت. دیگه این حرفا چیه؟!

حالا مثلا دو کلمه مزاح کنیم به کجا بر میخوره؟ نه، اصلا اینجوری نمیشه، چون منم به زبانم همچین کنترل آنچنانی ندارم، تنها راهش اینه که خودمون از مدیریت بخواهیم یک گشت ارشاد خودجوش بزنه، همچین جوشی!
از باب مبالغه نصف سوالای سایت رو اعضا به اسم دوست و آشناشون میپرسن، ما هم خواستیم یک شوخی کرده باشیم Sad
اصلا من نیستم ...

پ.ن: رهبر جان اون ویزا دیگه مثل قدیمها کارایی نداره، مخصوصا در مورد کشورهای جهان سوم و مخصوصا مخصوصهای جهان سوم!! اما خوب اگه امکان اپلای کردن باشه، معقوله که آدم امتحان کنه. به جایی بر نمیخوره. همانطور که در لینک میبینی میگه Potentially if qualified یعنی کلا جمله اما اگری هست. اگه به این اما اگرها فاکتورهایی مثل سفارتهای شلوغی مثل امارات و ترکیه رو بهمراه تابعیت ایرانی و مسئله بک گراند و عدم علاقه افسران مهاجرات سفارتها به انجام این کار اضافی که اساسا مال USCIS هست رو اضافه کنی، میبینی که امید چندانی به نتیجه بخشی اون نیست. حداقل من تا حالا از ایرانیها نشنیدم که کسی از این طریق اومده باشه.

الان چی شد؟ من کار بدی کردم؟ ببخشید.
ولی با این حال از طنز نهفته در متون یامی خوشم میاد. Big Grin

ویزا: CR1/ ارسال مدارک : جون۲۰۱۱ /مصاحبه،آنکارا : ۱۸ جون ۲۰۱۲ /کلیرنس: ۳۱ جولای 2012 /دریافت ویزا : ۱۵ آگوست Rolleyes تاریخ ورود به آمریکا :۱۳ سپتامبر ۲۰۱۲

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
سلام دوستان عزیز
من و نامزدم که سیتیزن هست الان 5 ماه و نیم هست که برای ویزای نامزدی اقدام کردیم اما هر روز که سایت uscis چک میکنیم همینجور initial revew رو نشون میده.دیگه واقعا خسته شدم.به نظر شما چقدر دیگه approve میکنن؟خودشون تخمین زدن 5 ماهه جواب میدن!!
ممنون میشم جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62
دوست عزیز زیاد سخت نگیر.مال ما که 6 ماه و 10 روز گذشت بعدش approve شدیم.مال بعضی لز دوستان تا 7 ماه هم طول کشیده.کیس من 10 ماهه ok شد واومدم امیدوارم زودتر بیاد.
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، sharia
مرسی آقای علیرضا.لطف کردین.شما کیستون ازدواج بود یا نامزدی و کجا مصاحبه داشتین؟

پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62
نامزدی.دوبی.1 ضرب گرفتم.
ببخشید ابوظبی.
پاسخ
تشکر کنندگان: sharia
با گرین کارت چه جو.ری میشه اقدام کرد برای کسی که میخوای باهاش ازدواج کنی؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
راهش فقط ازدواجه دوست عزیز.با گرین کارت برای ویزای نامزدی نمیشه اقدام کرد.
پاسخ

Salam:
khoobi?yeh nameh rafteh khooneh namzadam too U.S.a keh shomareh case roo neveshteh va gofteh keh ba man tamass migiran!vali namzadam migeh man baiad khodam zang bezanam va peigir sham chon oona shomareh tamassi az man nadaran!man koja va beh cheh shomareii too Ankara baiad bezangam?!oona farsi ham baladan?!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان Big Grin

من تازه اومدم تو این سایت (negi عزیز اینجارو به من معرفی کردند)، یه مقدار طول میکشه تا راه بیفتم سر در بیارم...هر چقدر گشتم نفهمیدم که چجوری میشه امضا درست کرد، به خاطر همین اینجا یه خلاصه مینویسم تا بگردم و یاد بگیرم:
نوع ویزا : K1
سفارت: Abu Dhabi
مرکز: California Service Center
تارخ ارسال مدارک: February 8, 2012
تاریخ نامه رسید مدارک: February 10, 2012
تاریخ اپرووال: July 5, 2012
تاریخ ارسال به NVC: ا July 23, 2012
تاریخ خروج از NVC: ا July 25, 2012
تاریخ دریافت توسط سفارت: July 28, 2012

میخواستم اگه صلاح میدونید من رو هم بازی بدید Big Grin

در ضمن کسی حدودا میدونه که چندوقت دیگه به ما خبر میدن که وقت سفارتمون کی هست؟ و اینکه برای چند وقت بعد وقت میدن؟
ویزا: K1
ارسال مدارک: February 8, 2012
اپرووال: July 5, 2012 (بعد از 148 روز)
ارسال به NVC: ا July 23, 2012
دریافت توسط سفارت: July 28, 2012
ایمیل مصاحبه: August 4, 2012
مصاحبه: October 14, 2012
دریافت ویزا: October 21, 2012
کل پروسه: 250 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: negi
سلام دوستان.
من یه سوال داشتم.کسی میدونه چه مدارکی رو باید برای nvc بفرستیم؟من کیسم نامزدی هست و وقت مصاحبه احتمالا ابوظبی.ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-07-30 ساعت 13:37)sharia نوشته:  سلام دوستان.
من یه سوال داشتم.کسی میدونه چه مدارکی رو باید برای nvc بفرستیم؟من کیسم نامزدی هست و وقت مصاحبه احتمالا ابوظبی.ممنون میشم

برای ویزا نامزدی، هیچ مدارکی لازم نیست به nvc بفرستید، اون برای ازدواج هست که nvc کلی دنگ و فنگ داره...برای نامزدی توی nvc اصلا هیچ کاری انجام نمیدن Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: sharia
(2012-07-30 ساعت 13:39)soheilk نوشته:  
(2012-07-30 ساعت 13:37)sharia نوشته:  سلام دوستان.

برای ویزا نامزدی، هیچ مدارکی لازم نیست به nvc بفرستید، اون برای ازدواج هست که nvc کلی دنگ و فنگ داره...برای نامزدی توی nvc اصلا هیچ کاری انجام نمیدن Wink

ممنون دوست عزیز.ما پروندمون رفته Vermont که میگن از جاهای دیگه سریعتره مثلا!!اما الان داره 6 ماه میشه وخبری از اپروو نیست.از انتظار واقعا خسته شدم.امیدوارم هرچه زودتر وقت مصاحبتون تعیین شه و بعدشم به قول بچه های اینجا:یک ضرب ویزاSmile
پاسخ
(2012-07-30 ساعت 14:47)sharia نوشته:  ممنون دوست عزیز.ما پروندمون رفته Vermont که میگن از جاهای دیگه سریعتره مثلا!!اما الان داره 6 ماه میشه وخبری از اپروو نیست.از انتظار واقعا خسته شدم.امیدوارم هرچه زودتر وقت مصاحبتون تعیین شه و بعدشم به قول بچه های اینجا:یک ضرب ویزاSmile

Vermont قبلا سریعتر بود، الان چندماهیه که شدیدا از CSC عقب افتاده...الان تقریبا vermont داره اواسط ژانویه رو بررسی میکنه...خیلی ها هستن که از 6 ماه هم رد شدن و نزدیک 7 هستن Sad

ولی خب اصلا نگران نباشید، مطمئنم به زودی زود حتما جواب میگیرید...انرژی مثبت بدید و مطمئن باشید که حل میشه Wink
پاسخ