کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2013-02-20 ساعت 00:54)الهه سابق نوشته:  بچه ها آرامشتونو حفظ کنید. بذارید هومن 2-3 روز دیگه هم سایتو چک کنه ببینه کنسلی باز شده یا نه.
بعد به ایروان یا ابوظبی (هرکدوم که دوست داشتید) ایمیل بزنید و تقاضای تغییر سفارت بکنید. به آنکارا هم همزمان اطلاع بدید و واسه محکم کاری به NVC هم ایمیل بزنید.
دینا جان سایته اینه:
http://usvisa-info.com/fa-IR/selfservice...ry_welcome

باشه پس همین کارو میکنیم، چقدر خوبه که اینجا هم یه تیم خوب دارم Smile مرسی از همتون
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shadzad ، shabnam.84 ، dinadino228
بعدشم فکر کنم الان ایروان هم شلوغ شده ها، فکر کنم ابوظبی از همه جا خلوت تره الان
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، dinadino228
(2013-02-20 ساعت 01:08)الهه سابق نوشته:  بعدشم فکر کنم الان ایروان هم شلوغ شده ها، فکر کنم ابوظبی از همه جا خلوت تره الان

اون خانمی هم که با نامزدم صحبت کرد همینو گفت
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، dinadino228
دوست من سوالت رو یه جا بپرس.. تو اون یکی تاپیک هم جواب دادم... ضمن تایید حرفاییی الاهه جون
این که بخواین سفارت ر عوض کنین باید دوباره 240 دلار رو پرداخت کنین... برای تغییر سفارت هم باید به اون سفارتی که میخوای انتقال داده بشی ایمیل بزنی به همراه همه ی مشخصاتت و صد در صد کیس نامبرت... اونا خودشون با ترکیه مکاتبه میکنن و پروندت انتقال پیدا میکنه احتیاجی نیست به ترکیه بگید چون اونا هم بتون میگن خودتون به سفارتی که میخواین رسما اعلام کنین اونا به ما میگن... برای من هم 12 روز بیشتر طول نکشید Wink
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
(2013-02-20 ساعت 01:24)arian307 نوشته:  دوست من سوالت رو یه جا بپرس.. تو اون یکی تاپیک هم جواب دادم... ضمن تایید حرفاییی الاهه جون
این که بخواین سفارت ر عوض کنین باید دوباره 240 دلار رو پرداخت کنین... برای تغییر سفارت هم باید به اون سفارتی که میخوای انتقال داده بشی ایمیل بزنی به همراه همه ی مشخصاتت و صد در صد کیس نامبرت... اونا خودشون با ترکیه مکاتبه میکنن و پروندت انتقال پیدا میکنه احتیاجی نیست به ترکیه بگید چون اونا هم بتون میگن خودتون به سفارتی که میخواین رسما اعلام کنین اونا به ما میگن... برای من هم 12 روز بیشتر طول نکشید Wink

ممنونتم عزیز ، انقد اعصابم داغون بود ک نمیدونستم کجا باید سوال بپرسم Smile
از راهنماییاتون واقعا ممنونم ، فقط یه سوال دیگه! شما گفتی 240$ دیگه! ولی من فکر میکنم یه 400$ برای جابجایی سفارت هم باید بدیم، آیا این درسته؟ یا فقط 240 تای مصاحبه رو دوباره باید بدیم؟؟ تو رو خدا ببخشید
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، dinadino228 ، mahdis_f
نه بابا، 400 دلارو از کجا آوردید دیگه؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228
(2013-02-20 ساعت 01:37)houmanmir نوشته:  
(2013-02-20 ساعت 01:24)arian307 نوشته:  دوست من سوالت رو یه جا بپرس.. تو اون یکی تاپیک هم جواب دادم... ضمن تایید حرفاییی الاهه جون

ممنونتم عزیز ، انقد اعصابم داغون بود ک نمیدونستم کجا باید سوال بپرسم Smile
از راهنماییاتون واقعا ممنونم ، فقط یه سوال دیگه! شما گفتی 240$ دیگه! ولی من فکر میکنم یه 400$ برای جابجایی سفارت هم باید بدیم، آیا این درسته؟ یا فقط 240 تای مصاحبه رو دوباره باید بدیم؟؟ تو رو خدا ببخشید

نه بابا چه خبر 400 دلار.. مگه میخوان یه سفارت دیگه بسازن....
من که ندادم این 400 دلار رو اولین باری هم هست که میشنوم...
اما میدونم اون 240 دلار پرید و نوش جون ترک ها شد.. اون 240 رو دوباره باید پرداخت کنی. Wink
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
(2013-02-20 ساعت 01:41)الهه سابق نوشته:  نه بابا، 400 دلارو از کجا آوردید دیگه؟

از جایی نیاوردیم ، اینو اون موقع که اپروو شده بودیم و میخواستیم از آنکارا بریم ارمنستان ، تو اون سایتشون زده بودن!! از خودمم در نمیارم والله!!!
به خدا الان حاضریم 1000$ هم بدیم!! فقط وقتمونو زودتر بدن Rolleyes
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
نمیدونم والا، نشنیدم تا حالا
پاسخ
بچه ها ایمیل سفارت آمریکا تو ابوظبی همینه؟ abudhabiIV@state.gov
برا تغییر پرونده رو میگم Wink
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
اینو مثل اینکه جواب نمیدن، باید برید توی قسمت contact us و از اونجا یه گزینه هایی رو انتخاب کنید و پیغامتونو بذارید
پاسخ
به درک که نمیدن، دیگه حوصلهء هیچی ندارم، حوصلهء نامه نگاری و عوض کردن سفارت هم ندارم......
اه،،،،،،، خدایا ؟؟؟!؟!؟!؟! خسته شدم.
نوع ویزا : K1 Rolleyes
سرویس سنتر: Vermont
رسید مدارک(سری اول) : (22may2012)
رسید مدارک بیشتر Sad7january2013)
تاریخ اپروو: (february\2013)
زمان مصاحبه : may 2013 دریافت ویزا : تقریبا یه ضربWink
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
(2013-02-20 ساعت 09:23)الهه سابق نوشته:  اینو مثل اینکه جواب نمیدن، باید برید توی قسمت contact us و از اونجا یه گزینه هایی رو انتخاب کنید و پیغامتونو بذارید

اتفاقا رفتم تو سایت http://abudhabi.usembassy.gov/ از اونجا contact us رو انتخاب کردمو تو رسیدی که برا ایمیلم اومد که به دستشون رسیده اسم ایمیلش همین abudhabiIV@state.gov بود . Smile
پس درست انتخاب کردم Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
بچه ها من این پست تو تاپیک تغییر زمان یا محل مصاحبه گذاشتم ولی کسی جواب نداد ، میشه اینجا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه؟؟

سلام دوستان
من میخوام پروندمو که الان تو آنکاراست تغییر بدم به ابوظبی ، چون آنکارا خییلی وقتش دیره!!
البته همون دیشب از سایتش یعنی http://abudhabi.usembassy.gov از قسمت contact us رو انتخاب کردمو براشون تو اون قسمت نوشتم که میخوام این کارو انجام بدم! و تو رسیدی که برا ایمیلم اومد که به دستشون رسیده اسم ایمیلش همین abudhabiIV@state.gov بود . و توش همون چیزایی رو که من نوشتمو نوشته بود! موضوع ایمیلش Interview Location بود و توش case number منو هم زده بود.
آیا درست انتخابش کردم؟ و اینکه این پروسه چند وقت طول میکشه؟ یه سوال دیگه چند روز طول میکشه مه به من خبر بدن با درخواستم موافقت شده؟
الهه خانم لطف کردن به یه سری سوالام جواب دادن ، لطفا دوستایی که این کارو انجام دادن راهنماییم کنن!
ازتون ممنون میشم

اه ، همین الان جواب الهه خانمو دیدم!!! واقعا ممنوونتم الهه خانم Smile مرسی که اینجا همه رو راهنمایی میکنی Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، arian307
(2013-02-20 ساعت 23:05)houmanmir نوشته:  بچه ها من این پست تو تاپیک تغییر زمان یا محل مصاحبه گذاشتم ولی کسی جواب نداد ، میشه اینجا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه؟؟

سلام دوستان
من میخوام پروندمو که الان تو آنکاراست تغییر بدم به ابوظبی ، چون آنکارا خییلی وقتش دیره!!
البته همون دیشب از سایتش یعنی http://abudhabi.usembassy.gov از قسمت contact us رو انتخاب کردمو براشون تو اون قسمت نوشتم که میخوام این کارو انجام بدم! و تو رسیدی که برا ایمیلم اومد که به دستشون رسیده اسم ایمیلش همین abudhabiIV@state.gov بود . و توش همون چیزایی رو که من نوشتمو نوشته بود! موضوع ایمیلش Interview Location بود و توش case number منو هم زده بود.
آیا درست انتخابش کردم؟ و اینکه این پروسه چند وقت طول میکشه؟ یه سوال دیگه چند روز طول میکشه مه به من خبر بدن با درخواستم موافقت شده؟
الهه خانم لطف کردن به یه سری سوالام جواب دادن ، لطفا دوستایی که این کارو انجام دادن راهنماییم کنن!
ازتون ممنون میشم

اه ، همین الان جواب الهه خانمو دیدم!!! واقعا ممنوونتم الهه خانم Smile مرسی که اینجا همه رو راهنمایی میکنی Smile
عزیزم به نظر من اون چیزی که شما فکر میکنی از طرف اونا اومده که به دستشون رسیده عدم دلیور شدن ایمیلت به اونهاست.... نه تاییدش... از طرف اون ها هم نیست از طرف میل سروره... میشه لطفا سابجکت ایمیلی که برات اومده رو اینجا کپی کنی؟ ( حواصت باشه که کیس نامبرت رو پاک کنی و اینجا کپی نکنی Wink )

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان