کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
ترجمه های من ، کپی برابر اصل بود با مهر دادگستری ، تا اونجایی که یادم میاد ،
ولی تأییدیه وزارت امور خارجی رو نداشت دیگه و تا خرداد ماه هم اعتبار دارن.
نوع ویزا : K1 Rolleyes
سرویس سنتر: Vermont
رسید مدارک(سری اول) : (22may2012)
رسید مدارک بیشتر Sad7january2013)
تاریخ اپروو: (february\2013)
زمان مصاحبه : may 2013 دریافت ویزا : تقریبا یه ضربWink
پاسخ
تشکر کنندگان: shadzad ، Tomas
(2013-02-21 ساعت 21:07)dinadino228 نوشته:  ترجمه های من ، کپی برابر اصل بود با مهر دادگستری ، تا اونجایی که یادم میاد ،
ولی تأییدیه وزارت امور خارجی رو نداشت دیگه و تا خرداد ماه هم اعتبار دارن.

وقتی میدید به دارالترجمه اونا خودشون این کارا رو براتون انجام میدن ، نگران نباشید Smile اصل ترجمه ها رو برا مصاحبه حتما باید همراتون داشته باشید
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: shadzad ، Tomas ، dinadino228
راستی ، چی کار کردی واسه وقت مصاحبه؟؟ آنکارا هنوز شلوغه؟ یا عوض کردی سفارتو؟
میگم، واسهء شما همون موقعی که بهتون ایمیلشو دادن ، پولو ریختین و خواستین وقت بگیرین؟ که نشد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shadzad ، Tomas
(2013-02-21 ساعت 21:12)dinadino228 نوشته:  راستی ، چی کار کردی واسه وقت مصاحبه؟؟ آنکارا هنوز شلوغه؟ یا عوض کردی سفارتو؟
میگم، واسهء شما همون موقعی که بهتون ایمیلشو دادن ، پولو ریختین و خواستین وقت بگیرین؟ که نشد؟

Smile ایمیل دادم به ابوظبی که جامو عوض کنن، آنکارا هنوز بستست!!!
الان سیستم جدیدشون طوریه که و باید پولو بریزی تا ببینی که میتونی وقت بگیری یا نه! ما هم این کارو کردیم ولی دیدیم که آنکارا شلوغیش طوریه که فعلنه وقت نمیدن!! برا همین به ابوظبی ایمیل دادیم و الانم منتظر جواب ابوظبی هستم Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shadzad ، dinadino228 ، Tomas
بچه ها ، میشه لطفا تلفن NVC رو به من بدید؟ با چه شماره ای زنگ میزنید که جواب میدن؟ ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
0016033340700
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، dinadino228 ، yalda91
ترجمه ها نیازی به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه نداره.... هر چند من دیر فهمیدم و این مهر ها رو زده بودم
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، dinadino228
(2013-02-22 ساعت 16:49)arian307 نوشته:  ترجمه ها نیازی به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه نداره.... هر چند من دیر فهمیدم و این مهر ها رو زده بودم
آرین این رو از کجا خوندی تو؟ اصلا بدون اون مهرها ارزش قانونی نداره که، هر کسی می تونه پس هر جوری خواست ترجمه کنه مدارکش رو!!! شکلاتات تموم شدند؟Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، arian307 ، shabnam.84
(2013-02-22 ساعت 18:06)negi نوشته:  
(2013-02-22 ساعت 16:49)arian307 نوشته:  ترجمه ها نیازی به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه نداره.... هر چند من دیر فهمیدم و این مهر ها رو زده بودم
آرین این رو از کجا خوندی تو؟ اصلا بدون اون مهرها ارزش قانونی نداره که، هر کسی می تونه پس هر جوری خواست ترجمه کنه مدارکش رو!!! شکلاتات تموم شدند؟Tongue

آره نگی جون داره تموم میشه SadSadSadSad :X
بچه های لاتاری خیلی هاشون بدون مهر اینجها رفتن و هیچ مشکلی هم نبودهههههههه :Shy
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، الهه سابق
آرین لاتاریا کلا موضوعشون فرق میکنه. هم کلیرنسشون به نسبت زودتره، هم بجای اسپانسر میتونن حساب بانکی یا سند خونه ارائه بدن
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، arian307 ، shabnam.84
(2013-02-22 ساعت 10:05)الهه سابق نوشته:  0016033340700

ممنونم الهه جونTongueSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
(2013-02-22 ساعت 21:49)الهه سابق نوشته:  آرین لاتاریا کلا موضوعشون فرق میکنه. هم کلیرنسشون به نسبت زودتره، هم بجای اسپانسر میتونن حساب بانکی یا سند خونه ارائه بدن

آخه اون خانومه هم که با من بود تو سفارت و کیسش شبیه ما بود اون هم فقط ترجمه داشت و قبولش کردن .. فقط به مدارک مالیش گیر دادن و واسه همین نقص مدرک خورد...
حالا مرگ که نیست .. موقع ترجمه بگین این 2 تا مهر رو هم میخوام که بزنن خودشون دیگهBig Grin

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، dinadino228 ، shabnam.84 ، payamkj
سلام دوستان
من تازه عضو شدم-صفحات زیادی را خواندم ولی جواب سوالم را کامل پیدا نکردم. نامزدم 2 هفته پیش فرمهای مربوط به اقدامات اولیه ویزای نامزدی را پر کرده و فرستاده حتی فرمی که من باید امضا می کردم. حالا باید منتطر بمونیم؟ اونا چه جوابی باید بدن؟ مثلا می گن حالا می تونی وقت سفارت بگیرید؟ یا اینکه فلان مدرک را بفرستید؟
ممنون میشم جواب سوالمو بدید.
نوع ویزا: k1-تاریخ ارسال مدارک: Feb 2013-تاریخ اپروو: Jun 2013-تاريخ مصاحبه: 10 دسامبر 2013 ابوظبي-كلير 30 جون 2014-دريافت ويزا از طريق آژانس 25 آگست-ورود به کالیفرنیا 5 دسامبر 2014- ارسال مدارک جهت گرین کارت 3 مارچ 2015- انگشت نگاری 3 اپریل 2015-مصاحبه 28 می
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-02-24 ساعت 21:47)azri نوشته:  سلام دوستان
من تازه عضو شدم-صفحات زیادی را خواندم ولی جواب سوالم را کامل پیدا نکردم. نامزدم 2 هفته پیش فرمهای مربوط به اقدامات اولیه ویزای نامزدی را پر کرده و فرستاده حتی فرمی که من باید امضا می کردم. حالا باید منتطر بمونیم؟ اونا چه جوابی باید بدن؟ مثلا می گن حالا می تونی وقت سفارت بگیرید؟ یا اینکه فلان مدرک را بفرستید؟
شما اگه همین فروم ویزای نامزدی یا مدارک لازم برای نامزدی رو بخونید همه چی رو به خوبی متوجه خواهید شد. ولی به هر حال از زمانی که مدارک رو فرستادید ۲ تا ۳ هفته بعد رسید اولیه براتون ارسال خواهند کرد و بعد از اون (اگر مدارک بیشتری ازتون نخوان) حدود ۳ تا ۶ ماه طول می کشه تا به اصطلاح اپرووال رو براتون بفرستند و بعد از نامه اپرووال می تونید منتظر وقت مصاحبه باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: arian307 ، shadzad ، الهه سابق ، payamkj ، dinadino228
(2013-02-24 ساعت 21:55)negi نوشته:  
(2013-02-24 ساعت 21:47)azri نوشته:  سلام دوستان
شما اگه همین فروم ویزای نامزدی یا مدارک لازم برای نامزدی رو بخونید همه چی رو به خوبی متوجه خواهید شد. ولی به هر حال از زمانی که مدارک رو فرستادید ۲ تا ۳ هفته بعد رسید اولیه براتون ارسال خواهند کرد و بعد از اون (اگر مدارک بیشتری ازتون نخوان) حدود ۳ تا ۶ ماه طول می کشه تا به اصطلاح اپرووال رو براتون بفرستند و بعد از نامه اپرووال می تونید منتظر وقت مصاحبه باشید.
ممنون از جوابتون
نوع ویزا: k1-تاریخ ارسال مدارک: Feb 2013-تاریخ اپروو: Jun 2013-تاريخ مصاحبه: 10 دسامبر 2013 ابوظبي-كلير 30 جون 2014-دريافت ويزا از طريق آژانس 25 آگست-ورود به کالیفرنیا 5 دسامبر 2014- ارسال مدارک جهت گرین کارت 3 مارچ 2015- انگشت نگاری 3 اپریل 2015-مصاحبه 28 می
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان