کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
سلام به همه دوستان
من اصلا حال و روز خوبی ندارم. بیشتر از 1 ماهه از ارسال مدارک اولیه مون میگذره.
حدود 10 روز هم هست به این آدرس ncsc_customerconnect@uscis.dhs.gov میل زده نامزدم ولی دریغ از کوچکترین چیزی که برای ما بیاد که بدونیم مدارکمون رسیده یا نه.
کجا رفته. چی شده.... ما هنوز رسید نامبر نداریم بعد از 1 ماه.
تو رو خدا یکی بگه چه جوری میتونیم پیگیری کنیم؟ من واقعا نگرانم.بهم ریختم.
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، shabnam.84 ، Tomas
چرا زنگ نمیزنید؟ نرسیدن رسیدنامبر بعد از یکماه طبیعیه ها،خیلی اینجوری پیش میاد و به معنی عقب افتادن کارتون نیست اصلا
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e ، dinadino228 ، shadzad ، shabnam.84 ، yalda91 ، Tomas
(2013-02-25 ساعت 11:50)الهه سابق نوشته:  چرا زنگ نمیزنید؟ نرسیدن رسیدنامبر بعد از یکماه طبیعیه ها،خیلی اینجوری پیش میاد و به معنی عقب افتادن کارتون نیست اصلا

ممنون الهه جان از جوابهای همیشه سریعت. شما میدونید به کجا باید زنگ بزنیم؟
همیشه من نگران بودم نامزدم میگفت نباش حالا امروز چی شده که خودش صبح بهم زنگ زده میگه برو از تو سایت مهاجرسرا بپرس.من بیشتر نگران شدم که اونی که اینقد خونسرده دیگه نگران شده.
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، الهه سابق ، houmanmir ، shadzad ، shabnam.84 ، Tomas
عزیزم به این شماره زنگ بزن:
1-800-767-1833
بهتره نامزدت از اونجا خودش زنگ بزنه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، leila.e ، houmanmir ، shadzad ، yalda91 ، Tomas
امروز از ابوظبی برام ایمیل اومد که با درخواستمون برای انتقال پرونده موافقت شده Smile البته گفتن اگه تا 3 ماه خبری نشد باهاشون تماس بگیریم ولی ایشالله هر چی زودتر پروندمون به دستشون برسه و باخبر میشیم Smile
خواستم هم اینجا خبرشو بدم و هم از الهه خانم ، آرین و شادزاد عزیز و دیگر دوستان برا راهنماییاشون تشکر کنم Smile مرسی
البته بازم به راهنماییاتون احتیاج دارما Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، leila.e ، arian307 ، shadzad ، الهه سابق ، shabnam.84 ، negi ، Tomas
(2013-02-25 ساعت 16:31)الهه سابق نوشته:  عزیزم به این شماره زنگ بزن:
1-800-767-1833
بهتره نامزدت از اونجا خودش زنگ بزنه

واقعا ممنونم الهه جان. نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، shadzad ، الهه سابق ، Tomas
(2013-02-25 ساعت 17:37)houmanmir نوشته:  امروز از ابوظبی برام ایمیل اومد که با درخواستمون برای انتقال پرونده موافقت شده Smile البته گفتن اگه تا 3 ماه خبری نشد باهاشون تماس بگیریم ولی ایشالله هر چی زودتر پروندمون به دستشون برسه و باخبر میشیم Smile
خواستم هم اینجا خبرشو بدم و هم از الهه خانم ، آرین و شادزاد عزیز و دیگر دوستان برا راهنماییاشون تشکر کنم Smile مرسی

به سلامتی،،،، Smile
حالا یعنی نهایتا تا ۳ ماه دیگه بهتون وقت مصاحبه میدن؟؟؟
و دیگه هم آنکارا با شما کاری نداره، درسته ؟
امیدوارم خیلی زوددد خبرای خوبتر بهت برسهSmile
نوع ویزا : K1 Rolleyes
سرویس سنتر: Vermont
رسید مدارک(سری اول) : (22may2012)
رسید مدارک بیشتر Sad7january2013)
تاریخ اپروو: (february\2013)
زمان مصاحبه : may 2013 دریافت ویزا : تقریبا یه ضربWink
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، shadzad ، الهه سابق ، shabnam.84 ، leila.e ، Tomas
(2013-02-25 ساعت 18:24)dinadino228 نوشته:  
(2013-02-25 ساعت 17:37)houmanmir نوشته:  امروز از ابوظبی برام ایمیل اومد که با درخواستمون برای انتقال پرونده موافقت شده Smile البته گفتن اگه تا 3 ماه خبری نشد باهاشون تماس بگیریم ولی ایشالله هر چی زودتر پروندمون به دستشون برسه و باخبر میشیم Smile

به سلامتی،،،، Smile
حالا یعنی نهایتا تا ۳ ماه دیگه بهتون وقت مصاحبه میدن؟؟؟
و دیگه هم آنکارا با شما کاری نداره، درسته ؟
امیدوارم خیلی زوددد خبرای خوبتر بهت برسهSmile

سلامت باشی و ممنونم Smile آره ولی ایشالله به 3 ماه نمیکشه و خیلی زودتر وقتو میگیرم Smile
اینجوری که از ایمیلشون معلومه دیگه هم ما را با آنکارا کاری نیست Smile
البته من به آنکارا هم ایمیل زده بودم اونا هم گفتن از همون جایی که کیخوام برم اقدام کنم ، این حرفو الهه خانم هم بهم زده بود Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، shadzad ، الهه سابق ، shabnam.84 ، leila.e ، Tomas
خوبه مبارکه... نه بابا چه خبر 3 ماه... نهایتا تا 15 روز دیگه بتون میگن که پروندتون رسیده ابوظبی.. یه چند روز بعدش هم (یک هفته تقریبا، با توجه به خلوتی ابوظبی ) ایمیلی حاوی کیس نامبر و دعوت نامه برات میاد... کم کم بشین فرما رو پر کن که نوروز ایشالا مصاحبه داری Wink
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: shadzad ، dinadino228 ، houmanmir ، الهه سابق ، shabnam.84 ، leila.e ، yalda91 ، Tomas
تبریککک هومن جان، امیدوارم زود زود وقت بگیری Smile
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: انتهای مارچ ۲۰۱۲
اپرووال: ابتدای سپتامبر ۲۰۱۲
مصاحبه: ابتدای مارچ ۲۰۱۳(آنکارا)- ویزا یک ضرب
مقصد: سن فرنسیسکو
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، houmanmir ، الهه سابق ، shabnam.84 ، leila.e ، Tomas
ببخشید... یه سؤال دیگه!!؟
شما مدارکتون رو واسهء آنکارا پست کرده بودین؟ و حالا اونا خودشون مدارک رو میفرستن ابوظبی؟
نوع ویزا : K1 Rolleyes
سرویس سنتر: Vermont
رسید مدارک(سری اول) : (22may2012)
رسید مدارک بیشتر Sad7january2013)
تاریخ اپروو: (february\2013)
زمان مصاحبه : may 2013 دریافت ویزا : تقریبا یه ضربWink
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، الهه سابق ، leila.e ، Tomas
(2013-02-25 ساعت 18:46)arian307 نوشته:  خوبه مبارکه... نه بابا چه خبر 3 ماه... نهایتا تا 15 روز دیگه بتون میگن که پروندتون رسیده ابوظبی.. یه چند روز بعدش هم (یک هفته تقریبا، با توجه به خلوتی ابوظبی ) ایمیلی حاوی کیس نامبر و دعوت نامه برات میاد... کم کم بشین فرما رو پر کن که نوروز ایشالا مصاحبه داری Wink

خدا از دهنت بشنوه آرین جان Smile ایشالله همینی که میگی میشه ، فرما رو همه رو پر کردم فقط منتظر مصاحبه نشستم Big Grin
بازم ممنونم شاد زاد جان Smile
دینا جان ما وقتی تو سایت دیدیم که آنکارا وقت نمیده اصلا مدارکو براشون پست نکردیم ، یه سره مدارکی که نامزدم براشون فرستاده بود از آمریکا رفته سفارت تو آنکارا که اونا رو به ابوظبی انتقال میدن ، بقیه رو هم که من باید ببرم Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: shadzad ، shabnam.84 ، dinadino228 ، leila.e ، Tomas
خداروشکر هومن عزیز Smile
لیلا جان بگو همین امشب زنگ بزنه. خداکنه شمارش عوض نشده باشه و همین شماره باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، leila.e ، shadzad ، girl ، Tomas
(2013-02-25 ساعت 20:01)الهه سابق نوشته:  خداروشکر هومن عزیز Smile
لیلا جان بگو همین امشب زنگ بزنه. خداکنه شمارش عوض نشده باشه و همین شماره باشه

میگه یه جا زنگ زده اونجا این میلو دادن گفتن بهشون میل بزن 3 تا 10 روز کاری بهتون جواب میدن. میگه تا 5 شنبه که میشه 10 روز کاری صبر کنیم بعد زنگ بزنم شاکی شم.
حتما خبرشو میدم که چی شد.
بوس
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، الهه سابق ، shadzad ، Tomas
(2013-02-25 ساعت 10:45)leila.e نوشته:  سلام به همه دوستان
من اصلا حال و روز خوبی ندارم. بیشتر از 1 ماهه از ارسال مدارک اولیه مون میگذره.
حدود 10 روز هم هست به این آدرس ncsc_customerconnect@uscis.dhs.gov میل زده نامزدم ولی دریغ از کوچکترین چیزی که برای ما بیاد که بدونیم مدارکمون رسیده یا نه.
کجا رفته. چی شده.... ما هنوز رسید نامبر نداریم بعد از 1 ماه.
تو رو خدا یکی بگه چه جوری میتونیم پیگیری کنیم؟ من واقعا نگرانم.بهم ریختم.

دوست عزیز نگران نباش من هم دقیقا مثل شما یک ماه بعد از ارسال مدارک نامه رسید مدارک رو گرفتم بعد از اون هم با وجود ارسال چک340 دلاری گفتند که مبلغ چک ارسالی درست نیست و80 دلار دیگه فرستادیم فکر کنم اونها درست دقت نمیکنن که کیس نامزدی هست یا ازدواج در هر صورت نگران نباش
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: shadzad ، houmanmir ، الهه سابق ، leila.e ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان