کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
سلام ،
یه سوال فوری دارم ازتون
ما داریم چند روز دیگه میریم مالزی ( کوالالامپور ) که اونجا بقیه مدت رو منتظر بمونیم و همچنین زبانمون رو هم قوی کنیم ... و همچنین من مشکل 16 سالگی و سر-بازی و ....

حالا یه سوال : دقیقاً قضیه ی ما رو که میدونید ، ما هنوز مدارکمون تموم نشده و NVC گفته که وقتی مدارک کامل شه 6-8 هفته بعدش نامه مصاحبه میاد ...
حالا ما میخوایم مصاحبمون رو از ناپل به کوالالامپور تغییر بدیم ، میشه ؟ چقدر کارمون طول میکشه ؟ ..... ؟

مممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
بلاخره این نامه مصاحبه آمد، NOV ۲۰۱۰ باید بریم مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، Shayan1994 ، pashaneco ، sasan_rock ، frozen mind ، Kaveh90 ، shaan ، rozollina
(2010-10-07 ساعت 10:07)behnia نوشته:  بلاخره این نامه مصاحبه آمد، NOV ۲۰۱۰ باید بریم مصاحبه

نگفتی چند ماه از ارسال 230 تا زمان مصاحبه شد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-10-07 ساعت 13:51)rozbeh85 نوشته:  
(2010-10-07 ساعت 10:07)behnia نوشته:  بلاخره این نامه مصاحبه آمد، NOV ۲۰۱۰ باید بریم مصاحبه

نگفتی چند ماه از ارسال 230 تا زمان مصاحبه شد؟

تقریبا شد ۲ ماه
پاسخ
تشکر کنندگان: Shayan1994
خدا رو صد هزار مرتبه شکر که پست الکترونیک ابداع شده وگرنه....!!!!!!نامه انتخاب ادرس من که به تاریخ دوم جون بود امروز یعنی 20 اکتبر!!!!!!!!!!!!!!!!!!به دستم رسید (توجه کنید که الان دی اس-230 رو هم فرستادم و منتظر وقت مصاحبه هستم!!!).واقعا دست مریزاد به پست ایران گرچه مطمئن هستم که عمدا این کار رو میکنن
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، Kaveh90 ، dreamer60
با سلام به همه
من امیدوار بودم در اینجا اطلاعاتی راجع به مدت زمان انتظار پیدا کنم ولی متاسفانه موفق نشدم .
میخواستم شرایط را توضیح بدم و اگر کسی اطلاعاتی دارد در اینجا بگذارد.
پرونده ما f3 هست و P.D ما در oct کارنت شد ولی قبل از آن در 17 sep کیس ما کامل شد و ما منتظر وقت مصاحبه ماندیم طبق تجربیات بقیه ما باید تا الان وقت مصاحبه را حداقل برای ماه november گرفته باشیم ولی در حال حاضر بعد از گذشت 6 هفته هیچ خبری نیست .
اگر کسی در وضعیت مشابه قرار دارد یا داشته لطفا به من اطلاعات بدهید .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-10-28 ساعت 14:39)sara_stones نوشته:  با سلام به همه
من امیدوار بودم در اینجا اطلاعاتی راجع به مدت زمان انتظار پیدا کنم ولی متاسفانه موفق نشدم .
میخواستم شرایط را توضیح بدم و اگر کسی اطلاعاتی دارد در اینجا بگذارد.
پرونده ما f3 هست و P.D ما در oct کارنت شد ولی قبل از آن در 17 sep کیس ما کامل شد و ما منتظر وقت مصاحبه ماندیم طبق تجربیات بقیه ما باید تا الان وقت مصاحبه را حداقل برای ماه november گرفته باشیم ولی در حال حاضر بعد از گذشت 6 هفته هیچ خبری نیست .
اگر کسی در وضعیت مشابه قرار دارد یا داشته لطفا به من اطلاعات بدهید .

سلام
من هم کیسم 8 oct کامل شده و طی تماسی که با NVC گرفتیم گفتن که خیلی هجم پرونده ها برای آنکارا زیاده و گفتن که دو هفته اول هر ماه پرونده ها را میفرستن آنکارا اگه شما آنکارا هستین پس احتمالا مال شما را دو هفته اول اکتبر فرستادن و فکر کنم باید یک ماهی حداقل صبر کنی از هفته اول یا دوم اکتبر البته اینها همش محاسبات دقیق و فنی نیستن ممکنه زودتر هم بیاد نگران نباشید .

پاسخ
تشکر کنندگان: Toranj ، dreamer60
سلام،

من هم می‌خواستم به نوبه خودم مراحل فرستادن فرم‌های مورد نیاز ان وای سی‌ را بگم :

۱-فرستادن فرم choice of agent & addressدر تاریخ ۲۵ July

۲-فرستادن فرم I864 در تاریخ ۱۹ August

۳-فرستادن فرم DS230در تاریخ ۲ September

۴-کامل شدن پرونده در تاریخ 20 October

۵-تاریخ کورنت شدن کیس: ماه September

من الان منتظر نامهٔ مصاحبه هستم و محل مصاحبه هم ابوظبی هست ولی‌ فعلا که خبری نیست...

کتگوری : F2A
تاریخ درخواست : OCT 2009
شماره پرونده : ABD2010XXXXXX
تاریخ تکمیل : OCT 2010
دریافت نامه مصاحبه: April 10 th 2012
مصاحبه: May 21 2012
محل مصاحبه: ابوظبی
دریافت ویزا: May 23 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، frozen mind ، am_mohammad ، mehdi_behzadi ، rozollina
(2010-10-20 ساعت 16:05)sasan ranjbar نوشته:  خدا رو صد هزار مرتبه شکر که پست الکترونیک ابداع شده وگرنه....!!!!!!نامه انتخاب ادرس من که به تاریخ دوم جون بود امروز یعنی 20 اکتبر!!!!!!!!!!!!!!!!!!به دستم رسید (توجه کنید که الان دی اس-230 رو هم فرستادم و منتظر وقت مصاحبه هستم!!!).واقعا دست مریزاد به پست ایران گرچه مطمئن هستم که عمدا این کار رو میکنن

سلام
البته فقط این مشکل تو ایران نیست! من از استرالیا هستم,1 ماه گذشته که فرم3032 پست کردم ولی هنوز نامه ی نسخه خودم از امریکا به اینجا نرسیده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-10-30 ساعت 20:16)am_mohammad نوشته:  
(2010-10-20 ساعت 16:05)sasan ranjbar نوشته:  خدا رو صد هزار مرتبه شکر که پست الکترونیک ابداع شده وگرنه....!!!!!!نامه انتخاب ادرس من که به تاریخ دوم جون بود امروز یعنی 20 اکتبر!!!!!!!!!!!!!!!!!!به دستم رسید (توجه کنید که الان دی اس-230 رو هم فرستادم و منتظر وقت مصاحبه هستم!!!).واقعا دست مریزاد به پست ایران گرچه مطمئن هستم که عمدا این کار رو میکنن

سلام
البته فقط این مشکل تو ایران نیست! من از استرالیا هستم,1 ماه گذشته که فرم3032 پست کردم ولی هنوز نامه ی نسخه خودم از امریکا به اینجا نرسیده.

با سلام
شما محل مصاحبه را به استرالیا انتقال دادید یا شما هم آنکارایی هستید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه
من واقعا دیگه از انا ناامید شدم ، قبلا اینجا نوشته بودم کیس ما در 17 september کامل شده بود و منتظر مصاحبه بودیم و هیچ خبری هم نبود امروز من با nvc تماس گرفتم و با کمال تعجب auto answer به من گفت که کیس ما در تاریخ 27 october یعنی همین چند روز پیش کامل شده به نظر شما این چه معنی میده ؟
من واقا دیگه تحمل ندارم خیلی بازیه مسخریه در حالی که فکر میکنی همه چیز خوبه همه چیز عوض میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ .
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز ، سارا خانم

شما هنوز مسیری طولانی تا زمان مصاحبه دارید که در خوش بینانه ترین حالت 2.5 تا 3 ماه دیگه خواهد بود . تازه بعد از مصاحبه هم اگر مشمول کلیرنس بشین که به هیچ عنوان نمیشه پیش بینی کرد کی نتیجه اش خواهد آمد. پس اولا نگران نباشید چون مشکلی در کار نیست فقط برمی گرده به کار NVC و روال اداری اونها که گاهی دست کمی از ادارات داخلی خودمون نداره و ثانیا فقط صبر کنید چون هیچ حساب و کتابی نداره که دقیقا کی وقت مصاحبه بدن، کی مصاحبه شوید و کی ویزای خودتون رو دریافت کنید. اونچه که ما در اینجا می نویسیم یا در سایتهای دیگه مطرح میشه فقط تخمین های ناشی از تجربیات فردی است. گاهی برنامه طبق روال و مدت تخمین زده شده پیش نمی رود
پاسخ
تشکر کنندگان: Toranj
با سلام
من بیشتر از سه هفته است که فرم Affidavit of support و Choice of address and agent رو ارسال کردم می خواستم بدونم :
کی فرم DS-230 رو از من می خوان ؟
من الان سربازم و کارت پایان خدمتو دو ماه دیگه می گیرم، در نتیجه دو ماه دیگه میتونم پاسپورت بگیرم. احتمال داره کپی پاسپورت رو الان از من نخوان؟
ممنون میشم اگه جواب بدین.
راستی نوع ویزا F1 خانوادگی می باشد.
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

پاسخ
تشکر کنندگان:
هر موقع كه مدارك مالي شما تائيد بشه براي شما يك ايميل مي زنن كه بايد همزمان با فرم هاي 230 كپي پاسپورت رو هم بفرستيد كه شما مي تونيد با يكي دو ماه تاخير اونها رو بفرستيد

(2010-10-31 ساعت 14:45)f1f نوشته:  با سلام
من بیشتر از سه هفته است که فرم Affidavit of support و Choice of address and agent رو ارسال کردم می خواستم بدونم :
کی فرم DS-230 رو از من می خوان ؟
من الان سربازم و کارت پایان خدمتو دو ماه دیگه می گیرم، در نتیجه دو ماه دیگه میتونم پاسپورت بگیرم. احتمال داره کپی پاسپورت رو الان از من نخوان؟
ممنون میشم اگه جواب بدین.
راستی نوع ویزا F1 خانوادگی می باشد.

پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، eblam
(2010-10-31 ساعت 13:15)sara_stones نوشته:  سلام به همه
من واقعا دیگه از انا ناامید شدم ، قبلا اینجا نوشته بودم کیس ما در 17 september کامل شده بود و منتظر مصاحبه بودیم و هیچ خبری هم نبود امروز من با nvc تماس گرفتم و با کمال تعجب auto answer به من گفت که کیس ما در تاریخ 27 october یعنی همین چند روز پیش کامل شده به نظر شما این چه معنی میده ؟
من واقا دیگه تحمل ندارم خیلی بازیه مسخریه در حالی که فکر میکنی همه چیز خوبه همه چیز عوض میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ .

یعنی شما قبلا که زنگ میزدید nvc auto answer به شما میگفت 17 کیس شما کامل شده و بعد حالا تغییر کرده ؟ یا اونموقع میگفته که مدارکتون رو دریافت کرده و حالا 27 اکتبر کامل شده ؟ بهرحال اینجور چیزا پیش میاد راستش مال من تا 18 اکتبر همش یک پیغام رو تکرار میکرد در صورتی که 8 اکتبر پرونده من کامل شده بوده که بعد اپدیت که شد معلوم شد ! همینطور هم که هستی عزیز گفتن باید صبور باشید

پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Toranj ، eblam

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان