کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
(2010-06-28 ساعت 14:00)hasti_banoo نوشته:  دوست عزیز شما به ویزا بولتن این ماه مراجعه کردید؟ کسی که ابتدا برای شما اپلای کردند خواهر/برادر شما هستند یا خواهر/برادر پدر یا مادر شما و یا .. شما و برادرتون زیر 21 سال هستید؟ بر اساس نسبت این فرد گروه شما تعیین میشه و از روی اولین جدول ویزا بولتن که به مهاجران خانوادگی اختصاص داره ، با توجه به تاریخ اپلای کردن برای هر یک از شما می تونید متوجه بشید که کیس شما کی کارنت میشه .

دقت بفرمایید که کارنت شدن کیس در اصل به این معناست که پروسه رسیدگی به پرونده ها به تاریخ اپلای کردن شما برسه. مثلا برای افرادی که در گروه 4 قرار می گیرند ( خواهر/برادر یک سیتیزن آمریکا) الان داره پرونده های ژانویه 2001 به قبل بررسی میشه. یعنی افرادی کارنت شدن که تاریخ اپلای اونها - در این گروه - پیش از ژانویه 2001 بوده.

پس لطفا سری به این لینک بزنید (http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._5019.html) .

وقتی مشخص شد شما در چه گروهی قرار دارید میشه تخمین زد که کی برای مصاحبه دعوت میشوید.

در مورد سایر موارد اطلاع موثقی ندارم که بتونم درست راهنماییتون کنم

موفق باشید

باسلام خدمت شما
ميگم حالا كه nvc تاريخ گروه f4 را عقب نبرده شما به تنهايي اين كارو كرديد بابا نزديك بود منو سكته بندازيد. دوست عزيز pd گروه f4 مصادف با اول ژانويه 2002 هست كه شما به اشتباه فرموديد اول ژانويه 2001 تاريخ ويزا بولتن از سمت چپ اول روز -ماه -سال هست.
با احترامSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind
با سلام
الان تقریبا 7 هفته از کامل شدن کیس ما میگذرد و هیچ خبری از وقت مصاحبه نیست و من جایی خوندم که این عقب رفتن کیسها روی کیسهایی که هنوز وقت مصاحبه نگرفتن تاثیر میگذارد ، کسی هست که با nvc تماس گرفته باشد و اطلاعاتی داشته باشد .
f3 ابا توجه به این عقب گرد یک سال و اندی به عقب رفته این چقدر روی وقت مصاحبه ها تاثیر میگذارد ؟
البته دوستان اگه بخواهم دقیق تر بگم این 3شنبه 8هفته از کامل شدن کیس ما میگذرد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-12-19 ساعت 12:30)sara_stones نوشته:  با سلام
الان تقریبا 7 هفته از کامل شدن کیس ما میگذرد و هیچ خبری از وقت مصاحبه نیست و من جایی خوندم که این عقب رفتن کیسها روی کیسهایی که هنوز وقت مصاحبه نگرفتن تاثیر میگذارد ، کسی هست که با nvc تماس گرفته باشد و اطلاعاتی داشته باشد .
f3 ابا توجه به این عقب گرد یک سال و اندی به عقب رفته این چقدر روی وقت مصاحبه ها تاثیر میگذارد ؟
البته دوستان اگه بخواهم دقیق تر بگم این 3شنبه 8هفته از کامل شدن کیس ما میگذرد.

سلام
عزیزم من خودم 11 هفته از کامل شدن کیسم گذشته و هنوز خبری نشده !! با تماسی که با nvc گرفتم متوجه شدم که آنکارا خیلی شلوغه البته اگه شما آنکارا هستین و به من که گفتن تا 1 ماه دیگرهم صبر کنم Sad اما در مورد این عقبگرد اصلا نگران نباش چون به کسانی که کیس آنها کامل شده ربطی نداره کسایی که هنوز اول راهند شاید بر کیس آنها تاثیر بگذارد اما شما باید فعلا منتظر باشید اگر آنکارا هستی که فعلا تا اول ژانویه تعطیل و شما بعد از 8 هفته میتونی با nvc تماس بگیری و جویای وقت مصاحبه بشوید
موفق باشید

پاسخ
تشکر کنندگان: Toranj ، frozen mind
سلام سارا،

من هم دقیقا الان نزدیک ۹ هفته از اپرو شدن مدارکم گذشته ولی‌ هنوز هیچ خبری نشده، در حالی‌ که خیلی‌‌ها بد از ۱ ماه ۱ ماه نیم نامشون اومده!

من حدود ۳ هفته پیش که زنگ زدم، ان وای سی‌ گفت که سفارت الان خیلی‌ شلوغه من چون ابوظبی مصاحبه دارم گفت به خاطره ازدیاد ایرانیها سفارت شلوغه ولی‌ باز به نسبت آنکارا بهتره ،آنکارا که خیلی‌ شلوغه و خیلی‌ کند پیش میره!!! همونطور که rozollina گفت!

ولی‌ من هم فکر نمیکنم ربطی‌ به موضوع عقبگرد visa bulitanداشته باشه بلکه بخاطر نزدیک شدن ساله نو میلادی و فکر کنم بخاطر اینکه پروندها با صورت وحشتناکی‌ یهو جلو رفت و این باعث شلوغی شد متاسفانه Sad
کتگوری : F2A
تاریخ درخواست : OCT 2009
شماره پرونده : ABD2010XXXXXX
تاریخ تکمیل : OCT 2010
دریافت نامه مصاحبه: April 10 th 2012
مصاحبه: May 21 2012
محل مصاحبه: ابوظبی
دریافت ویزا: May 23 2012
پاسخ
سلام دوباره
امیدوارم که این قضیه فقط به خاطر شلوغی باشه پرونده ما هم در آنکارا قراره بررسی بشه ولی به نظر عجیب میاد که این همه طول کشیده.
در مورد این که گفتن تا ماه اینده صبر کنید خیلی حرف تکراری هست الان من تقریبا از نوامبر با هاشون تماس میگیرم و هر دفعه همین را گفتن
حالا من 3 شنبه که 8 هفته کامل بشه باهاشون تماس میگیرم ولی شما هم بچه ها اگر خبر جدیدی داشتید اطلاع دهید .
پاسخ
بالاخره پیغام تلفن گویای nvcدر مورد اینجانب عوض شد و اعلام فرمودند که همه مدارکrecive شده و منتظر ایمیل باشید.به نظرتون این زمان برای وقت گرفتن از سفارت در آنکارا هستش یا باز اذیت میکنن ؟
پاسخ
(2010-12-19 ساعت 14:36)sasan_rock نوشته:  بالاخره پیغام تلفن گویای nvcدر مورد اینجانب عوض شد و اعلام فرمودند که همه مدارکrecive شده و منتظر ایمیل باشید.به نظرتون این زمان برای وقت گرفتن از سفارت در آنکارا هستش یا باز اذیت میکنن ؟

سلام
اگه گفتن مدارک receive شده که بعد از یک ماه که بررسی کردن و اشکالی نداشته باشند پیغام عوض میشه و میگه که کیس شما کامل شده که از اون تاریخ به بعد باید 8 هفته صبر کنید تا گرفتن وقت از آنکارا که ممکن بیشتر هم طول بکشه چون فعلا سفارت خیلی شلوغه . این یک روند کلی که زمانبر هست و شما فقط باید صبر کنید و منتظر باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Toranj ، emankh101
(2010-12-19 ساعت 14:44)frozen mind نوشته:  
(2010-12-19 ساعت 13:42)sara_stones نوشته:  سلام دوباره
امیدوارم که این قضیه فقط به خاطر شلوغی باشه پرونده ما هم در آنکارا قراره بررسی بشه ولی به نظر عجیب میاد که این همه طول کشیده.
در مورد این که گفتن تا ماه اینده صبر کنید خیلی حرف تکراری هست الان من تقریبا از نوامبر با هاشون تماس میگیرم و هر دفعه همین را گفتن
حالا من 3 شنبه که 8 هفته کامل بشه باهاشون تماس میگیرم ولی شما هم بچه ها اگر خبر جدیدی داشتید اطلاع دهید .

سارا خانم، سفارت آنکارا از 17 تا 31 دسامبر تعطیله. اول و دوم ژانویه هم تعطیل رسمیه. پس لطفا بعد از تعطیلات با سفارت تماس بگیرین.

همینطورکه جناب frozen گفتن سفارت در اون تاریخ ها تعطیل اما شما با nvc تماس میگیری و پرونده رو پیگیری میکنی چون وقت مصاحبه را nvc برای شما میگذاره و بعد از آن پرونده شما را به آنکارا میفرسته ، اما بهرحال بخاطر این تعطیلی احتمالا 3ژانویه به بعد شروع به دادن وقتهای مصاحبه کنند اون خانمی که در nvc باهاش صحبت کردم دقیقا به من تاریخ داد عجیب هم زیاد نیست آخر ساله و ویزاهای لاتاری ها هم هست که شلوغ شده حسابی کاری هم نمیشه کرد جز صبر Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Toranj ، frozen mind
سلام بچه ها،

منم بعد از گذشته ۹ هفته از کامل شدن کیسم با ان وای سی‌ دیشب تماس گرفتم و دقیقا همون چیزایی که به rozollina گفت بود رو به من گفت که ما معمولاً در یک بازه زمانی‌ وقتای ماه بعد رو اعلام می‌کنیم، یعنی‌ از ۱۵ تا ۲۰ دسامبر وقتای ژانویه رو اعلام می‌کنیم و شما باید صبر کنین تا ۱۵ ژانویه تا وقتای feb اعلام شه ممکن تا jan۱۵ نامتون بیاد....من هم بسیار غمگین شدمSad

کتگوری : F2A
تاریخ درخواست : OCT 2009
شماره پرونده : ABD2010XXXXXX
تاریخ تکمیل : OCT 2010
دریافت نامه مصاحبه: April 10 th 2012
مصاحبه: May 21 2012
محل مصاحبه: ابوظبی
دریافت ویزا: May 23 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: rozollina ، frozen mind ، dreamer60
سلام دوستان

شما عزیزان که کار پروندتان تمام است و فقط منتظر زمان مصاحبه هستید 11 هفته یا بیشتر است هیچ خبری از زمان مصاحبه نیست ! خدا بداد من و امثال من برسد که هنوز 2 سال و با عقب رفتن ویزا بولتن 3 سال هنوز به کارنت شدن مانده است !!
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
(2010-12-21 ساعت 16:25)shahram es نوشته:  سلام دوستان

شما عزیزان که کار پروندتان تمام است و فقط منتظر زمان مصاحبه هستید 11 هفته یا بیشتر است هیچ خبری از زمان مصاحبه نیست ! خدا بداد من و امثال من برسد که هنوز 2 سال و با عقب رفتن ویزا بولتن 3 سال هنوز به کارنت شدن مانده است !!

امیدوارم که این ویزا بولتین زودتر به حالت نرمال برگرده و دوستان از سردرگمی نجات پیدا کنند ولی بدونید دوست عزیز ما کمال همدردی رو با شما داریم و خیلی از وضع پیش امده ناراحت هستیم در مهاجرسرا همه دوستان ما هستند
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Toranj ، minoo110 ، dreamer60
من یکسری مدارک رو دوباره فرستادم و پیغام تلفن عوض شد با این مضمون که 6 تا 8 هفته طول میکشه تا نتیجه اعلام بشه اما وقتی با افیسر صحبت کردم گفت نگران نباشم 20 تا 25 روزه نتیجه اعلام میشه.زیاد نگران نباشید
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، dreamer60
سلام
ببخشيد امكان دارد شماره تلفن گوياي NVC را برايم بنويسيد؟؟؟آيا بجز case number سوال ديگري هم مي پرسند؟؟؟
با تشكر فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-12-24 ساعت 11:56)minoo110 نوشته:  سلام
ببخشيد امكان دارد شماره تلفن گوياي NVC را برايم بنويسيد؟؟؟آيا بجز case number سوال ديگري هم مي پرسند؟؟؟
با تشكر فراوان

001-603-334-0700
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

پاسخ
تشکر کنندگان: minoo110
(2010-12-24 ساعت 12:36)f1f نوشته:  
(2010-12-24 ساعت 11:56)minoo110 نوشته:  سلام
با تشكر فراوان

001-603-334-0700

فقط کیس نامبر میخوان.شماره هم اینه0016033340700
پاسخ
تشکر کنندگان: minoo110

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان