کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
(2011-01-13 ساعت 12:18)dreamer60 نوشته:  
(2011-01-01 ساعت 12:56)rozollina نوشته:  با سلام
دوستان عزیز لطفا به این نظرسنجی که در این پست گذاشته شده دقت کنید چون من جایی دیدم که dreamer60 عزیز نوشته بودن که هنوز نامه مصاحبه نیومده و مثل ما منتظر هستند اما در این نظر سنجی شرکت کردند ! دوستان دیگر هم همینطور ، لطفا به عنوان نظر سنجی دقت کنید .Wink
rozolina عزیز من مدت زمانی که برای خواهر کوچکترم بود رو اعلام کردم. اون الان 2 ماهه که آمریکاست ولی من مثل خیلی دیگه از دوستان پشت این ویزا بولتن عقب افتاده Tongue گیر کردم. ما هر دومو ن F1 بودیم ولی من آنکارا و اون ابوظبی و حالا من اینجا و اون اونجا ................

جداً ، وای چقدر بد شده این ویزا بولتین اعصاب نگذاشتن برای هیچ کس این چه وضعی آخه !!! چون اسم شما به عنوان کسی که در این نظر سنجی شرکت کرده زده شده من فکر کردم شما در مورد کیس خودتون نظر دادین Big Grin امیدوارم که همه ما از این بلاتکلیفی هر چه زودتر بیرون بیاییم Sad

پاسخ
تشکر کنندگان: Toranj ، frozen mind ، sasan_rock ، dreamer60 ، mina-2011
(2010-12-17 ساعت 11:22)rbadboy85 نوشته:  خوب نامه ما هم آمد، هفته سوم مرداد فرستادیم مدارک رو و دیروز نامه مصاحبه آمد 10 بهمن هم ابوظبی مصاحبه مان هست
حالا ما میخوایم بندازیم خرداد

خوب دوستان ما با یه ایمیل ساده به سفارت ابوظبی و ارائه دلیل خیلی خیلی ساده توانستیم تاریخ مصاحبه رو بندازیم خرداد، این رو واسه اون دوستانی گفتم که شاید مثل ما مشکل داشته باشن تو یه زمان خاصی و نتوانند برن، دوستان تو فرستادن مدارک اصلا معطل نکنید، شما همه چیز رو تند تند انجام بدید، وقتی نامه مصاحبه آمد میتوانید آن را با تاریخی که خودتان میتوانید عوض کنید، نگران هم نباشید، تو خود نامه مصاحبه قید شده که انجام اینکار امکان پذیر هست
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh90 ، dreamer60 ، mina-2011 ، minoo110
دلم گرفت از بسکه اومدم تو این تاپیک و خبر جدیدی نبود.
از ته قلبم آرزو می کنم دوباره با کارنت شدن تک تک شما این تاپیک هم دوبار شلوغ و پر طراوت و فعال بشه.ShyRolleyes
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: Toranj ، frozen mind ، rozollina ، minoo110 ، SAEED 60 ، mina-2011
(2011-01-23 ساعت 15:43)dreamer60 نوشته:  دلم گرفت از بسکه اومدم تو این تاپیک و خبر جدیدی نبود.
از ته قلبم آرزو می کنم دوباره با کارنت شدن تک تک شما این تاپیک هم دوبار شلوغ و پر طراوت و فعال بشه.ShyRolleyes

آره واقعا همه تاپیک های خانوادگی ساکت و آروم شده . منم دلم گرفت از این همه سکوت.......... Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، sasan_rock ، frozen mind ، Kaveh90 ، Toranj ، sh_niloofar
سلام به همگی:
الان توی امریکا کسی که منو میخواد ساپورت کنه منتظره که تکسشtaxt بیاد وگفت حدودا یکی دو ماه دیگه میاد.و اون موقع کاملا فرم رو پر میکنه میفرسته.بعد از اینکه این کارو کرد تقریبا چه قدر طول میکشه تا وقت محاسبه ام برسه؟(ببخشید سوالم یه کم پیچیده است!)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-01-25 ساعت 23:49)sohi نوشته:  سلام به همگی:
الان توی امریکا کسی که منو میخواد ساپورت کنه منتظره که تکسشtaxt بیاد وگفت حدودا یکی دو ماه دیگه میاد.و اون موقع کاملا فرم رو پر میکنه میفرسته.بعد از اینکه این کارو کرد تقریبا چه قدر طول میکشه تا وقت محاسبه ام برسه؟(ببخشید سوالم یه کم پیچیده است!)

sohi عزیز برای پاسخ به این سوال نیاز به اطلاعاتی بیشتر از کیستون داریم. لطف کنید اعلام کنید ویزا ی لاتاری هستید یا خانوادگی ... اگر خانوادگی هستید جز کدوم کتگوری هستید و چه تاریخی برای شما درخواست گرین کارت شده است.

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان:
ویزای خوانوادگی f1
حدود 4 5 ساله
پاسخ
تشکر کنندگان:
ba salam be hameye doostane khoob e mohajer sara
ozrkhahi e man ro be khatere type english bepazirid chon emkanesh nabood

khahesh mand ast nameye zir ro doostani ke tarjomeye khoobi darand be farsi bargardoonand , in name baad az ersale madarek be NVC be daste man reside
sepasgozare shoma

FINANCIAL EVIDENCE:__________________________________________
A review of the I-864, I-864EZ, I-864W or I-864A (if applicable) Affidavit of Support form and
supporting documents that you submitted has revealed that you have provided incomplete information in
your response or you have not responded to some questions.
Please pay specific attention to the questions marked in the attached I-864/A checklist. You will need to
complete and submit a new form with the changes noted on the attached checklist.
You will need to follow the instructions for the Affidavit of Support (I-864) that are posted on the
Department of State website at the following address:
www.ImmigrantVisas.state.gov. From there, you can fill out a new form online, print the new
completed form and mail it to NVC. If you are the Petitioner, please read all instructions and complete
the correct form to submit to NVC. An Affidavit of Support form is required to be submitted from the
Petitioner on each case regardless of his/her income level.
NVC will hold this case until you send us these needed items. When you return the documents to NVC,
please make sure that the documents submitted are in the correct order and stapled together, as stated in
the I-864 Important Notice instructions.
When responding to the National Visa Center, please include the bar code sheet that came with this
letter. Failure to include the bar code sheet may cause a delay in the processing of your case. The bar
code sheet should be placed on top of all documents being submitted for this case and mailed to the
address provided.

Checklist for I-864 (filed by S/B1)
NVC has reviewed the financial evidence submitted. However, additional information is required to
complete the financial evidence review. The checklist below indicates missing or incomplete
documents. In order to make corrections you will need to download a new form at
www.ImmigrantVisas.state.gov. You will need to complete and submit a new form with the changes
noted below. Please provide all requested documents and refer to page two for mailing instructions.
Supporting Documents missing or incomplete
[x] It appears that there is no proof of current employment (a recently dated job letter or pay stub), or
self-employment status (a recently dated letter on business letterhead or a business license).

Checklist for I-864 (filed by S/B2)
NVC has reviewed the financial evidence submitted. However, additional information is required to
complete the financial evidence review. The checklist below indicates missing or incomplete
www.ImmigrantVisas.state.gov. You will need to complete and submit a new form with the changes
noted below. Please provide all requested documents and refer to page two for mailing instructions.
Part 6 Sponsor's Income and Employment
[x] ____S/B2_______________________________'s income indicated on the I-864 Part 25 does not
correspond to that shown on the most recent tax return and W-2(s).
[MSK01/25/2011] ANK2008QQQQQQ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-01-26 ساعت 01:19)sohi نوشته:  ویزای خوانوادگی f1
حدود 4 5 ساله
sohi جان شما کتگوری f1 هستید ولی تاریخ pd خودتون رو مشخص نکردید .( منظور تاریخی که برای شما در خواست گرین کارت کرده اند.) اگر این تاریخ رو بگید بیشتر می تونم کمکتون کنم و لی اگه خودتون می خواهین اقدام کنید این کارها رو انجام بدید:
به سایت زیر وارد بشین :
http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._1360.html
حالا از روی جدول اول که عنوانش هست (family) و سطر اول که نوشته (F1) تاریخی که تحت عنوان (All Chargeability Areas Except Those Listed) رو مشاهده بکنید وبه عنوان مثال در این ماه این تاریخ 1-ژانویه - 2005 هست. حال اگر تاریخی که برای شما درخواست رد شده قبل از این تاریخه که تبریک بهتون می گم چراکه معمولا بعد از 2-3 ماه که از تکمیل پروندتون گذشت برای شما وقت مصاحبه تعیین میشه و اگر این تاریخ قبل از تاریخی هست که برای شما درخواست رد شده ... در حال حاظر باید با سرعت و دقت فرم های لازمه رو تحویل nvc بدید و منتظر بمونید تا تاریخ جدول فوق به تاریخ درخواست شما برسد یا اصطلاحا کارنت بشوید.... وای چقدر حرف زدم ...Tongue
اگر با این توضیحات گیجتون کردم معذرت می خوام . شما اگه تاریخی که براتون درخواست رد شده رو به من بدید من خودم همه این کارها براتون می کنم...... موفق باشید Cool

پاسخ
تشکر کنندگان: sohi ، mina-2011
(2011-01-26 ساعت 20:38)saeed shoghi نوشته:  ba salam be hameye doostane khoob e mohajer sara
ozrkhahi e man ro be khatere type english bepazirid chon emkanesh nabood

khahesh mand ast nameye zir ro doostani ke tarjomeye khoobi darand be farsi bargardoonand , in name baad az ersale madarek be NVC be daste man reside
sepasgozare shoma

FINANCIAL EVIDENCE:__________________________________________
A review of the I-864, I-864EZ, I-864W or I-864A (if applicable) Affidavit of Support form and
supporting documents that you submitted has revealed that you have provided incomplete information in
your response or you have not responded to some questions.
Please pay specific attention to the questions marked in the attached I-864/A checklist. You will need to
complete and submit a new form with the changes noted on the attached checklist.
You will need to follow the instructions for the Affidavit of Support (I-864) that are posted on the
Department of State website at the following address:
www.ImmigrantVisas.state.gov. From there, you can fill out a new form online, print the new
completed form and mail it to NVC. If you are the Petitioner, please read all instructions and complete
the correct form to submit to NVC. An Affidavit of Support form is required to be submitted from the
Petitioner on each case regardless of his/her income level.
NVC will hold this case until you send us these needed items. When you return the documents to NVC,
please make sure that the documents submitted are in the correct order and stapled together, as stated in
the I-864 Important Notice instructions.
When responding to the National Visa Center, please include the bar code sheet that came with this
letter. Failure to include the bar code sheet may cause a delay in the processing of your case. The bar
code sheet should be placed on top of all documents being submitted for this case and mailed to the
address provided.

Checklist for I-864 (filed by S/B1)
Supporting Documents missing or incomplete
[x] It appears that there is no proof of current employment (a recently dated job letter or pay stub), or
self-employment status (a recently dated letter on business letterhead or a business license).

Checklist for I-864 (filed by S/B2)
Part 6 Sponsor's Income and Employment
[x] ____S/B2_______________________________'s income indicated on the I-864 Part 25 does not
correspond to that shown on the most recent tax return and W-2(s).
[MSK01/25/2011] ANK2008QQQQQQ

آقا سعید بهتر بود شما سوالتون رو در تاپیک زیر مطرح می کردید:
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3081&page=43
چون اونجا دوستان بیشتر می تونند کمکتون کنند.
ولی اگه بخوام خیلی خلاصه بهتون جواب بدم ، باید بگم که:
شما فرم Affidavit of Support رو که به nvc فرستادید .در بعضی از قسمت هاش یا اطلاعات ناقص دادید یا اصلا جواب ندادید. nvc در ادامه این قسمت های مورد نیاز رو براتون مشخص کرده و گفته باید یک فرم دیگه دانلود کنید و دوباره فرم کامل شده رو برای اونها پست کنید. همچنین بهتون اخطار کرده که تا وقتی این فرم رو تکمیل نکنید پروندتون در حالت hold باقی می مونه . بهتون پیشنهاد می کنم هر چه زودتر این موضوع رو به فردی که در واقع اسپانسر شما هست اطلاع بدهید.

پاسخ
تشکر کنندگان: mina-2011
(2011-01-26 ساعت 22:17)dreamer60 نوشته:  
(2011-01-26 ساعت 01:19)sohi نوشته:  ویزای خوانوادگی f1
حدود 4 5 ساله
sohi جان شما کتگوری f1 هستید ولی تاریخ pd خودتون رو مشخص نکردید .( منظور تاریخی که برای شما در خواست گرین کارت کرده اند.) اگر این تاریخ رو بگید بیشتر می تونم کمکتون کنم و لی اگه خودتون می خواهین اقدام کنید این کارها رو انجام بدید:
به سایت زیر وارد بشین :
http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._1360.html
حالا از روی جدول اول که عنوانش هست (family) و سطر اول که نوشته (F1) تاریخی که تحت عنوان (All Chargeability Areas Except Those Listed) رو مشاهده بکنید وبه عنوان مثال در این ماه این تاریخ 1-ژانویه - 2005 هست. حال اگر تاریخی که برای شما درخواست رد شده قبل از این تاریخه که تبریک بهتون می گم چراکه معمولا بعد از 2-3 ماه که از تکمیل پروندتون گذشت برای شما وقت مصاحبه تعیین میشه و اگر این تاریخ قبل از تاریخی هست که برای شما درخواست رد شده ... در حال حاظر باید با سرعت و دقت فرم های لازمه رو تحویل nvc بدید و منتظر بمونید تا تاریخ جدول فوق به تاریخ درخواست شما برسد یا اصطلاحا کارنت بشوید.... وای چقدر حرف زدم ...Tongue
اگر با این توضیحات گیجتون کردم معذرت می خوام . شما اگه تاریخی که براتون درخواست رد شده رو به من بدید من خودم همه این کارها براتون می کنم...... موفق باشید Cool

ممنونم دریمر جان.من از تاریخش خبر درستی ندارم فقط میدونم اخرای ساله 2005 یا اول 2006 بود.با این حال حتما وقتی از تاریخش مطمن شدم میرم چک میکنم یا زحمتشو به شما میدم!Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60
سعید آقا اگه کی بورد فارسی نداری می تونی از این دو تا سایت که admin عزیز معرفی کرده استفاده کنی
http://www.behnevis.com/
و
http://www.google.com/transliterate/Persian
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، hasti_banoo ، SAEED 60
(2011-01-26 ساعت 22:51)sohi نوشته:  
(2011-01-26 ساعت 22:17)dreamer60 نوشته:  [quote='sohi' pid='94524' dateline='1295988551']

ممنونم دریمر جان.من از تاریخش خبر درستی ندارم فقط میدونم اخرای ساله 2005 یا اول 2006 بود.با این حال حتما وقتی از تاریخش مطمن شدم میرم چک میکنم یا زحمتشو به شما میدم!Big Grin

خواهش می کنم ما همه اینجا هستیم که به هم کمک کنیم.
اگه به امضای من دقت کنی در مورد من هم مثل شما اواخر 2005 درخواست رد شده و الان 3 ماهی هست که پروندم تکمیل شده ولی هنوز از مصاحبه خبری نیست...Sad

پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، mina-2011
سلام
خب خدا رو شکر، وقتی کیس نامبر ها رو می بینیم می فهمیم که این عقب گرد فقط یک جنگ روانی برای ما ها و خریدن زمان برای اونهاست. بازم خدا رو شکر در همین حده .ممنونم بخاطر اطلاع رسانیتون.
خلاصه وضعیت در لینک زیر است.
اینجا
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، dreamer60
(2011-01-26 ساعت 22:57)dreamer60 نوشته:  
(2011-01-26 ساعت 22:51)sohi نوشته:  
(2011-01-26 ساعت 22:17)dreamer60 نوشته:  [quote='sohi' pid='94524' dateline='1295988551']

خواهش می کنم ما همه اینجا هستیم که به هم کمک کنیم.
اگه به امضای من دقت کنی در مورد من هم مثل شما اواخر 2005 درخواست رد شده و الان 3 ماهی هست که پروندم تکمیل شده ولی هنوز از مصاحبه خبری نیست...Sad

منم همون طوری که اول گفتم کسی ک میخواد ساپورتم کنه یکی دو ماهه دیگه (text) میاد پس واسه ی تکمیل پرونده ام باید دو سه ماهه دیگه صبر کنم.امیدوارم کاره شما هم الساعه درست بشهWink
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh90 ، dreamer60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان