کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
(2011-08-28 ساعت 23:53)sohi نوشته:  ... من دو هفته دیگه مصاحبه دارم اما نامه دست اسپانسرم تو امریکاست.و این نامه رو بهم ایمیل زده و من پرینت گرفتم.ایا زمان مصاحبه همون رو ببرم کافیه؟ ...

براي آنكارا كپي كافيه.
موقع انجام آزمايشات و معاينات پزشكي قبل از مصاحبه، اين نامه رو از شما مي خوان. كپي هم باشه قبول مي كنن. من خودم كپيشو نشون دادم.
اما موقع ورود به سفارت نمي خوان و همونطور كه دوست عزيزمون behzadb57 (با اون امضاي طولاني اي كه دارن!!! اين امضائه يا پندنامه؟! Big Grin) گفتن، ماموراي ورودي سفارت فقط پاسها رو نگاه مي كنن و با ليست خودشون تطبيق ميدن.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh90 ، comrun ، sasan_rock ، sohi ، ParsTrader ، dreamer60 ، behzadb57
در مورد کیس من با توجه به اینکه تاریخ تکمیل پرونده 14 ژانویه و تاریخ دریافت نامه مصاحبه در 2 سپتامبر با یه حساب سر انگشتی 231 روز طول کشید تا دعوت بشم.خیلی طولانی و طاقت فرسا بود.گرچه هنوز معلوم نیس شاید بعد این هم دردسرهای NVCتموم نشه.به امید اینکه در این مدت باقیمونده از 2011 لبهای مهاجرسراییهای با خانواده!!!!(خانوادگی) خندان بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Toranj ، frozen mind ، comrun ، بنفشه ، پريچهر رحيمي ، dreamer60
با درود به شما دوستان

من آرش هستم و چند ماهی هست که از مطالب این سایت بهره می برم و باید بگم که تا اینجا به من کمک بسیاری کرده. راستش من هم اکنون منتظر دریافت نامه مصاحبه هستم. البته الان 10 هفته ای میشه که از زمان تکمیل مدارک گذشته و البته هنوز هیچ خبری نشده. محل مصاحبه شهر آنکاراست. من مشکلی با زمان ندارم شاید تنها یک چیز آزاردهنده هست اونم کلافگی و سردرگمی این دوران باشه. برای همین چندبار خواستم که به سفارت در آنکارا ایمیل بزنم. با اینحال گفتم در آغاز با شما گرامیان موضوع رو در میان بزارم و پیشنهاد شما رو هم در اینباره بدونم.

با سپاس
Category: F4
Priority Date: 02Aug2001
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57
(2011-09-03 ساعت 16:36)oldgraypuppet نوشته:  با درود به شما دوستان

من آرش هستم و چند ماهی هست که از مطالب این سایت بهره می برم و باید بگم که تا اینجا به من کمک بسیاری کرده. راستش من هم اکنون منتظر دریافت نامه مصاحبه هستم. البته الان 10 هفته ای میشه که از زمان تکمیل مدارک گذشته و البته هنوز هیچ خبری نشده. محل مصاحبه شهر آنکاراست. من مشکلی با زمان ندارم شاید تنها یک چیز آزاردهنده هست اونم کلافگی و سردرگمی این دوران باشه. برای همین چندبار خواستم که به سفارت در آنکارا ایمیل بزنم. با اینحال گفتم در آغاز با شما گرامیان موضوع رو در میان بزارم و پیشنهاد شما رو هم در اینباره بدونم.

با سپاس
Category: F4
Priority Date: 02Aug2001
با استناد به اینکه تاریخ گشایش پرونده شما تقریبا 14 ماه از آخرین تاریخ کارنت شده ها عقبتره کاملا طبیعی هستش که نامه مصاحبه رو دریافت نمیکنین. به عبارت دیگه هر وقت در جدول ویزابولتن تاریخ کارنت شدن به 2 آگوست 2001 رسید شما به مصاحبه دعوت خواهید شد.موفق باشید

پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، dreamer60
من متاسفانه خيلي از جريان جدول ويزا بولتن سردر نياوردم. ميشه لطفا توضيح بيشتري بدين؟

باسپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-09-04 ساعت 09:27)oldgraypuppet نوشته:  من متاسفانه خيلي از جريان جدول ويزا بولتن سردر نياوردم. ميشه لطفا توضيح بيشتري بدين؟
باسپاس

سلام
همانطور که خودتون گفتید شما چند ماهی‌ هست که از مطلب و تجربیات بقیه دوستان استفاده می‌کنید بدون اینکه هیچگونه اطلاعاتی راجع به خودتون در این سایت در اختیار بقیه بگذارید!!!!! چون در این تالار قسمتی‌ هست به نام خلاصه وضعیت متقاضیان مهاجرت خانوادگی - گروه F4 و شما حتی زحمت ندادین اون رو پر کنید و الان هم بی مقدمه اومدین و دارید راجع مطلبی که بارها در همهٔ پست‌ها راجع به اون صحبت شده یعنی‌ ویزا بولیتن سوال می‌کنید!!!!!!
اگر مطالب قبلی‌ رو با دقت مطالعه کنید حتما متوجه میشین که ویزا بولتین چی‌ هست و چجوری میتونید کیس خودتون رو از روش دنبال کنید!!!!!
کتگوری : F2A
تاریخ درخواست : OCT 2009
شماره پرونده : ABD2010XXXXXX
تاریخ تکمیل : OCT 2010
دریافت نامه مصاحبه: April 10 th 2012
مصاحبه: May 21 2012
محل مصاحبه: ابوظبی
دریافت ویزا: May 23 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، sasan_rock ، dreamer60 ، Kaveh90
چه خوش آمد گویی گرمی! Smile من گفتم از مطالب سایت استفاده می کنم اما از پورسه کار با این سایت با خبر نبودم. این روز دومی هست که از عضویتم می گذره. ممنون ازینکه درباره گروه f4 گفتین و البته من اماتور هستم و بهرحال پوزش می خوام.
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، frozen mind ، humsun

سلام
همانطور که خودتون گفتید شما چند ماهی‌ هست که از مطلب و تجربیات بقیه دوستان استفاده می‌کنید بدون اینکه هیچگونه اطلاعاتی راجع به خودتون در این سایت در اختیار بقیه بگذارید!!!!! چون در این تالار قسمتی‌ هست به نام خلاصه وضعیت متقاضیان مهاجرت خانوادگی - گروه F4 و شما حتی زحمت ندادین اون رو پر کنید و الان هم بی مقدمه اومدین و دارید راجع مطلبی که بارها در همهٔ پست‌ها راجع به اون صحبت شده یعنی‌ ویزا بولیتن سوال می‌کنید!!!!!!
اگر مطالب قبلی‌ رو با دقت مطالعه کنید حتما متوجه میشین که ویزا بولتین چی‌ هست و چجوری میتونید کیس خودتون رو از روش دنبال کنید!!!!!
oldgraypuppet عزیز سلام
در مورد نظر تورنج عزیز اصلا" ناراحت نشو باور کن من ایشون رو از نزدیک می شناسم و فقط منظورشون این بوده که شما بیشتر بیاین و در بحث ها شرکت کنین تا جمع ما گرم تر و مفید تر بشه . ووالا من خوردم هم به مدت تقریبا" 2 سال فقط از مطالب استفاده می کردم و حتی 1 پست هم نگذاشته بودم شاید برای اینکه احساس می کردم یک غریبه ام و ..... که احساس اشتباهی بود ....... در هر صورت بهتون خوش آمد میگم .
در مورد خلاصه وضعیت هم تقریبا" به موارد اصلی اشاره فرمودید فقط اگه تاریخ تکمیل پروندتون رو هم اعلام کنید ممنون می شم .
در ضمن بعد از مطالعه تاپیک راهنمای جامع اخذ گرین کارت خانوادگی با بسیاری از اصطلاحات آشنا خواهید شد و از آماتوری در خواهید آمدTongue
اگر هم سوالی در مورد روال کلی مهاجرت خانوادگی داشتید می تونید در تاپیک پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی مطرح کنید .
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: بنفشه ، Toranj ، behzadb57 ، Kaveh90 ، frozen mind ، SAEED 60 ، sasan_rock ، comrun ، amjad ، User ، storagemeter
dreamer گرامی
سلام
نه مسئله ای نیست. همه روز بد و خوب دارن و البته می دونم این انتظار برای مصاحبه و ویزا و... دیگه عصاب نمی ذاره برای آدم Big Grin. ممنون برای پیشنهادتون و حتما موردی که گفتین رو درست می کنم. بازم ازتون سپاسگذارم. پیروز باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، behzadb57 ، Toranj
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنین کجا باید اطلاعاتم رو وارد کنم؟ ارز طریق مهاجرت خانوادگی اقدام کردم ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، dreamer60 ، بنفشه ، frozen mind
خوب خدا رو شکر یه موش تو مهاجرسرا کم داشتیم که اونم سر و کلش پیدا شد Big Grin Tongue
ورودتون رو به مهاجرسرا تبریک میگم. ببینید دوست عزیز شما از چه طریقی براتون درخواست رد شده یا به عبارت تخصصی تر در چه کتگوری هستید ؟ هر کس بنا به کتگوریه که هست می تونه در تاپیک مربوط به اون کتگوری بره و یک خلاصه وضعیت از پروندش رو بگذاره .اگه کتگوریتون رو اعلام کنید من تاپیکی که باید اطلاعاتتون رو درش ثبت کنید بهتون اعلام می کنم.

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: Toranj ، sasan_rock ، comrun ، sohi ، f1f ، User ، بنفشه ، frozen mind ، Kaveh90
خیلی ممنونم از طریق برادر همسرم درخواست مهاجرت شده که سیتی زن است. فکر می کنم که اف فور باشد.
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60
(2011-09-07 ساعت 00:30)mosh نوشته:  خیلی ممنونم از طریق برادر همسرم درخواست مهاجرت شده که سیتی زن است. فکر می کنم که اف فور باشد.

بله درست حدث زدید کتگوری شما F4 هست . می تونید به تاپیک زیر تشریف ببرید و یک خلاصه وضعیت از خودتون اونجا به ما هم اعلام کنید تا بیشتر باهاتون آشنا بشیم :
خلاصه وضعیت متقاضیان مهاجرت خانوادگی - گروه F4

پاسخ
تشکر کنندگان: User ، بنفشه ، comrun ، frozen mind ، Kaveh90
اطلاعاتی رو از کیس خودم نوشتم نمیدونم چیز دیگه ای هم لازم هست یا نه. مسشه که یه نگاهی بندازید ببینید اوضاعم چطوریه؟ سپاسگزارم
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان