کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
(2011-08-04 ساعت 02:05)sohi نوشته:  حالا يه كم قضيه خطري نميشه،به خاطر اين اوضاع عقبكرد ويزا بولتن؟
اخه اول ميخايم سوال كنيم بعد كه ديديم مشكلي به وجود نمياد ازشون واسه عقب انداختن وقت مجدد درخواست كنيم

عقب انداختن مصاحبه کاملا امکانپذیره و حتی از همین الآن می تونن تاریخ جدید مصاحبه رو به شما بگن، اما توجه داشته باشید که گرفتن ویزا دقیقا تابع وضعیت ویزا بولتن در هنگام مصاحبه - یا کلیر شدن - هست.

از روند پرونده من درس بگیرین: موقعی که رفتم مصاحبه٬ پرونده ام هنوز کارنت بود و حتی cut-off date ویزا بولتن از PD من حدود یک سال گذشته بود٬ اگر FBI Check بهم نمی خورد، همون موقع می تونستم ویزامو بگیرم یا اگر کلیرنسم 2 هفته ای میامد، باز هم ویزا می گرفتم. اما وقتی بعد از 64 روز کلیرنسم اومد، ویزا بولتن یک سال هم از PD من عقبتر رفته بود، بنابراین باید دوباره منتظر بشم تا کی کارنت میشم تا بتونم ویزامو بگیرم.
حالا خود دانید! از ما گفتن و از شما عبرت گرفتن!

اگر از سفارت یا NVC بپرسین که مشکلی پیش میاد یا نه، یا جواب مبهم میدن یا در بهترین حالت چیزی رو که من و rbadboy85 عزیز به شما گفتیم، میگن.
در ضمن، وقتی من شروع به نوشتن جواب کردم، هنوز جواب rbadboy85 عزیز درج نشده بود، چون این پنجره رو مدتی قبل باز کرده بودم. خلاصه از این که جوابم تکراریه منو ببخشین!
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: پريچهر رحيمي ، dreamer60 ، sohi
(2011-08-04 ساعت 10:48)frozen mind نوشته:  عقب انداختن مصاحبه کاملا امکانپذیره و حتی از همین الآن می تونن تاریخ جدید مصاحبه رو به شما بگن، اما توجه داشته باشید که گرفتن ویزا دقیقا تابع وضعیت ویزا بولتن در هنگام مصاحبه - یا کلیر شدن - هست...

این قضیه عقب انداختن مصاحبه واقعا بستگی به این داره که ارزش داره یا نه، برای ما به خاطر این بود که من در حال خدمت بودم و اگر میخواستم برم برای مصاحبه باید پذیرش ارشد میگرفتم و خودم رو ترخیص میکردم و بعد از رفتن به مصاحبه و گرفتن گیرین کارت دوباره اقدام میکردم برای 3 ماه باقی مانده سربازی، که هر طوری حساب کردیم دیدم بهتره مصاحبه رو عقب بندازیم و ارزش نداره به خاطر 3 ماه حدود یکسال عقب بیوفتم از زندگی
الانم با اینکه 3 ماه میخوام تا دوباره کارنت شیم ولی از تاخیر مصاحبه راضیم، چون برای من سودش خیلی خیلی بیشتر از ضررش بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: sohi ، frozen mind ، dreamer60
(2011-08-04 ساعت 01:34)sohi نوشته:  سلام
ايا ميشه ٤،٥ ماه از سفارت مهلت خواست كه دير تر بريم واسه مصاحبه؟به طوري كه از الان اون وقت رو بدن ؟

آره خوب چرا نميشه عزيزم ولي يه سوال؟ چرا؟به خاطر يك هفته ميخواي مصابه نري؟ خود ويزا 6 ماه اعتبار داره به خاطر اين مسائل و عقبگرد ويزا بولتن اصلا ارزششو نداره كه مصاحبتو عقب بندازي خيلي ريسكه
ويزا 6 ماه اعتبار داره انشالله كه بهت بدن مي توني چند ماه ديگه بري اونور
وقتي ميرن واسه مصاحبه از كجا معلوم به fbi چك نخوري اين خودش مي دوني چقدر كار آدمو عقب ميندازه!!
در ثاني من فكر ميكردم خانم گل شما كتگوريه f1 هستي سنتون اصلا در اين كتگوري مهم نيست ولي f2a خيلي خطري شد قضيتSad شما فرمودين بالا 21 هستي حتي 21 سالو يك روز خدايي نكرده به f2b منتقلتون ميكنند در مورد cspa نميدونم شامل اين كتگوري ميشه يا نه از سامبا حتما راجبش پرسه جو كن و ديگه بايد priority date و approval notice تاريخاشونو دقيق پيدا كني مدارك خواستن درج شدن نام در نامه مصاحبه مهم نيس مهم كنسول سفارت وقتي مي خواد به پروندتون رسيدگي كنه ولي خودت گفتي آخرين نامه اي كه به دستت اومد كتگوريه f2a بود متاسفانه اين گروه و كتگوريه f4 فرزند بالا 21 نمي تونه ويزا بگيره مگر با اينكه با قانون cspa سنتون فريز بشه و كاملا زير 21 بياد حتما از سامبا جان در كتگوريه f2b آمارشو بگير
اصلا دوست ندارم با اين مشكل مواجه شي عزيزمSad
كتگوري f4
تاريخ اپلاي:1 مي 1999
priority date:27april2000
approval notice:27january2006
(تكميل پرونده) دريافت نامه مصاحبه 3 اكتبر 2011
تاريخ مصاحبه 17 نوامبر 2011
قبول براي دريافت ويزا 17 نوامبر 2011
دريافت ويزا 19 نوامبر 2011Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: sohi ، dreamer60
(2011-08-04 ساعت 16:34)پريچهر رحيمي نوشته:  
(2011-08-04 ساعت 01:34)sohi نوشته:  سلام
ايا ميشه ٤،٥ ماه از سفارت مهلت خواست كه دير تر بريم واسه مصاحبه؟به طوري كه از الان اون وقت رو بدن ؟

آره خوب چرا نميشه عزيزم ولي يه سوال؟ چرا؟به خاطر يك هفته ميخواي مصابه نري؟ خود ويزا 6 ماه اعتبار داره به خاطر اين مسائل و عقبگرد ويزا بولتن اصلا ارزششو نداره كه مصاحبتو عقب بندازي خيلي ريسكه
ويزا 6 ماه اعتبار داره انشالله كه بهت بدن مي توني چند ماه ديگه بري اونور
وقتي ميرن واسه مصاحبه از كجا معلوم به fbi چك نخوري اين خودش مي دوني چقدر كار آدمو عقب ميندازه!!
در ثاني من فكر ميكردم خانم گل شما كتگوريه f1 هستي سنتون اصلا در اين كتگوري مهم نيست ولي f2a خيلي خطري شد قضيتSad شما فرمودين بالا 21 هستي حتي 21 سالو يك روز خدايي نكرده به f2b منتقلتون ميكنند در مورد cspa نميدونم شامل اين كتگوري ميشه يا نه از سامبا حتما راجبش پرسه جو كن و ديگه بايد priority date و approval notice تاريخاشونو دقيق پيدا كني مدارك خواستن درج شدن نام در نامه مصاحبه مهم نيس مهم كنسول سفارت وقتي مي خواد به پروندتون رسيدگي كنه ولي خودت گفتي آخرين نامه اي كه به دستت اومد كتگوريه f2a بود متاسفانه اين گروه و كتگوريه f4 فرزند بالا 21 نمي تونه ويزا بگيره مگر با اينكه با قانون cspa سنتون فريز بشه و كاملا زير 21 بياد حتما از سامبا جان در كتگوريه f2b آمارشو بگير
اصلا دوست ندارم با اين مشكل مواجه شي عزيزمSad

عزیزم من کی گفتم بالای 21 سال هستم؟چرا سنمو بالا میبرن؟!
من زیر21 سال هستم.هنوز خیلی موند بالای 21 سال بشم!
به خاطره 1 هفته نیست،به خاطره 5،4 ماهه.
فکر نمیکنم fbi چک بخورم،چون زیره 21 سالم ،دخترم!،ت حالا هم کار نکردم!اخه چه دلیلی میتونه داشته باشه؟
تونل ها نشان می دهند در دل سنگ ها هم میتوان راه ساخت.....

"اینجآ بجز دوری تــو چیزی به مــن نزدیک نیست"
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-08-04 ساعت 16:58)sohi نوشته:  عزیزم من کی گفتم بالای 21 سال هستم؟چرا سنمو بالا میبرن؟!
من زیر21 سال هستم.هنوز خیلی موند بالای 21 سال بشم!
به خاطره 1 هفته نیست،به خاطره 5،4 ماهه

نه ببين من حافظه خيلي قوي دارم در يكي تاپيكها نوشته بودي 21 سالته يا نزديك 21 سالته حدود 3 ماه پيش بود و نوشته بودي از اونجايي كه من دخترم ومشكل سربازي ندارم و ..... وفلان و غيره... حتما پيداش ميكنم برات ميفرستم Wink اين جملتو
خوب خداروشكر زير 21 هستي و مشكل سن نداري Big Grin
در ثاني منظورم از اين 10 يا يك هفته زماني هست كه شما سفارت ميريد شما يك روز سفارت تشريف داريد ولي يك هفته قبلش بايد در اون كشور مثلا تركيه حضور داشته باشين كه كاراي پزشكيتونو با يكسري روبه راه كردن مدارك وغيره....كلا يك هفته وقت آدمو ميگيره يا حداكثر 10 روز براي مصاحبه
ثانيا
بعدشم sohi جون حالا يك ذره سنتو برديم بالا چرا ناراحت شدي پس ما كه بالا 21 هستيم 24 سالمونه پير شديم رفتيم پي كارمون ديگه!Big GrinBig Grin
كتگوري f4
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، SAEED 60 ، sohi
من ناراحت نشدم،اما اينم ببينين. http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1958&page=2
؛)Smile
حالا هر جي!
با اون دلايلي كه نوشتم،ممكنه fbi جك بم بدن؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-08-04 ساعت 18:56)sohi نوشته:  من ناراحت نشدم،اما اينم ببينين. http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1958&page=2
؛)Smile
حالا هر جي!
با اون دلايلي كه نوشتم،ممكنه fbi جك بم بدن؟

شما كه fbi چك نميشي چون زير 21 هستي ولي من نميدونم همراتون كيه مادر ؟يا پدر؟
ايشون چك ميشن بزار اينجور بگم طبق آمار از هر 10 نفر كه ميرن براي مصاحبه 8 نفر بهمشون fbi چك ميخوره من پدرم 3 بار رفته آمريكا هر دفعه هم بهش fbi چك ميخورد چون يادمه براي هر مرتبه مجبور بود دو بار بره تركيهBig Grin
دفعه اول مصاحبه هست مداركتو ميدي برت ميگردونن ايران براي بار دوم fbi چك تمام شده اگه مشكلي نباشه ميتوني ويزاتو بگيري ديگه حساب كن بيچاره باباي منBig GrinBig GrinBig Grin
ولي انشالله كه بهت ويزاتو ميدن به اف بي آي چك هم نميخوري خيالت راحت ولي حتما ما را در جريان قرار بده چيشد Wink من منتظرتما خانوميSmile
كتگوري f4
پاسخ
تشکر کنندگان: sohi ، Kaveh90 ، dreamer60 ، frozen mind ، sasan_rock
دوستان. با عرض معذرت رای داده شده از طرف من یک شیطنت از طرف استکبار جهانی بوده و اینجانب اذعان میدارم که هنوووووووووووووووز از نامه مصاحبه خبری یوخده!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، پريچهر رحيمي ، frozen mind ، Kaveh90
(2011-08-19 ساعت 18:39)sasan_rock نوشته:  دوستان. با عرض معذرت رای داده شده از طرف من یک شیطنت از طرف استکبار جهانی بوده و اینجانب اذعان میدارم که هنوووووووووووووووز از نامه مصاحبه خبری یوخده!!!

آخه آقا ساسان هنوز كارنت نشديم كه!!!!! اول بايد كارنت شيم اين يك شرط لازمه شرط اصليش اينكه تكميل پرونده باشيم در اين شرايط بايد انتظار دريافت نامرو داشته باشين الان درواقع هنوز دارن پروسه هاي 8 آوريلو بررسي ميكنند به اونا دارن وقت مصاحبه ميدن براي شهريور 15 آوريل براي اكتبر ؟؟؟؟ بنابراين منو شما بايد مهر ماه منتظر ناممون باشيم
كتگوري f4
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind
(2011-08-20 ساعت 20:30)پريچهر رحيمي نوشته:  
(2011-08-19 ساعت 18:39)sasan_rock نوشته:  دوستان. با عرض معذرت رای داده شده از طرف من یک شیطنت از طرف استکبار جهانی بوده و اینجانب اذعان میدارم که هنوووووووووووووووز از نامه مصاحبه خبری یوخده!!!

آخه آقا ساسان هنوز كارنت نشديم كه!!!!! اول بايد كارنت شيم اين يك شرط لازمه شرط اصليش اينكه تكميل پرونده باشيم در اين شرايط بايد انتظار دريافت نامرو داشته باشين الان درواقع هنوز دارن پروسه هاي 8 آوريلو بررسي ميكنند به اونا دارن وقت مصاحبه ميدن براي شهريور 15 آوريل براي اكتبر ؟؟؟؟ بنابراين منو شما بايد مهر ماه منتظر ناممون باشيم
البته کیس من از 14 ژانویه2011 !!! completeهستش.فقط یه مشکل خیلییییییییی کوچولو داره که کارنت نیس!!!!!!!!!!!!!!!اونم تا یک سال حل میشه(ایشالا زبونم بره لای چرخ گوشت!) .آخه اگه قراره F4پیشرفت کنه باید نامه من قبل از آپدیت بیاد.اگه نیومد یعنی F4این ماه رو هم مالیده!!به به!چه شود حال من اگر این یابو (ویزا بولتن) جلو نرود!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، Toranj ، frozen mind ، Kaveh90
(2011-08-20 ساعت 20:48)sasan_rock نوشته:  البته کیس من از 14 ژانویه2011 !!! completeهستش.فقط یه مشکل خیلییییییییی کوچولو داره که کارنت نیس!!!!!!!!!!!!!!!اونم تا یک سال حل میشه(ایشالا زبونم بره لای چرخ گوشت!) .آخه اگه قراره F4پیشرفت کنه باید نامه من قبل از آپدیت بیاد.اگه نیومد یعنی F4این ماه رو هم مالیده!!به به!چه شود حال من اگر این یابو (ویزا بولتن) جلو نرود!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ساسان جان کیس شما تکمیله اما مطمئنم که هر وقت دوباره کارنت شدین باید مدارک جدید مالیاتی اسپانسرتون رو به سفارت تحویل بدین.
شما قبلا برای تکمیل شدن پرونده تون قاعدتا مدارک مالیاتی سال 2009 رو تحویل سفارت دادین. اگر اشتباه نکنم مردم آمریکا باید تا آخر مارچ 2011 اظهارنامه های ملیاتی 2010 رو پر می کردن. بنابراین حالا باید مدارک 2010 رو به سفارت تحویل بدین.
نظر دوستان در این مورد چیه؟
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan_rock ، Blaze ، پريچهر رحيمي ، dreamer60 ، comrun ، Kaveh90 ، بنفشه
(2011-08-21 ساعت 10:02)frozen mind نوشته:  
(2011-08-20 ساعت 20:48)sasan_rock نوشته:  البته کیس من از 14 ژانویه2011 !!! completeهستش.فقط یه مشکل خیلییییییییی کوچولو داره که کارنت نیس!!!!!!!!!!!!!!!اونم تا یک سال حل میشه(ایشالا زبونم بره لای چرخ گوشت!) .آخه اگه قراره F4پیشرفت کنه باید نامه من قبل از آپدیت بیاد.اگه نیومد یعنی F4این ماه رو هم مالیده!!به به!چه شود حال من اگر این یابو (ویزا بولتن) جلو نرود!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ساسان جان کیس شما تکمیله اما مطمئنم که هر وقت دوباره کارنت شدین باید مدارک جدید مالیاتی اسپانسرتون رو به سفارت تحویل بدین.
شما قبلا برای تکمیل شدن پرونده تون قاعدتا مدارک مالیاتی سال 2009 رو تحویل سفارت دادین. اگر اشتباه نکنم مردم آمریکا باید تا آخر مارچ 2011 اظهارنامه های ملیاتی 2010 رو پر می کردن. بنابراین حالا باید مدارک 2010 رو به سفارت تحویل بدین.
نظر دوستان در این مورد چیه؟

دقيقا فروزن گرامي خاله من مدارك مالياتيه 2010 رو تكميل كرد فرستاد... آخه اخيرا به مدارك ساپورت ما گير داده بودن يك سري قسمتهايي بود در برگه ساپورت كه خالم پرشون نكرده بود هم اين رو بايد درست ميكرد هم تكس 2010 بايد ميداد واسه همين دو مرتبه خالمينا مداركو فرستادن واسه nvc
ما خودمونم نميدونستيم نقص پرونده داريم تماس گرفت دختر خالم با اداره مهاجرت واسه همين در رابطه با نامه مصاحبه كه گفتن منتظر يه ايميل باشيد انقدر خوشحال شدم گفتم آخ جونم نامم اووومدTongue كه متاسفانه ديدم نقص پرونده داريمShy
خداروشكر درست شد تكميل كرديم فرستاديم البته مشكل مدارك ما نبود مربوط به خالمينا ميشد وقتي خالم فرستاد گفتن 20 روز ديگه جواب بهتون ميديم ( اين داستان واسه چهار يا پنج روز پيش بود)
حالا نميدونم اين 20 روز ديگه منظورشون چي بوده!!!! و خيلي جالبه تاريخي كه گفتن دقيقا زماني هست كه ويزا بولتن حركت روي داره
ايندفعه خدا كنه مشكلي نباشه ناممونو بدن انشاللهSad

(2011-08-20 ساعت 20:48)sasan_rock نوشته:  
(2011-08-20 ساعت 20:30)پريچهر رحيمي نوشته:  

البته کیس من از 14 ژانویه2011 !!! completeهستش.فقط یه مشکل خیلییییییییی کوچولو داره که کارنت نیس!!!!!!!!!!!!!!!اونم تا یک سال حل میشه(ایشالا زبونم بره لای چرخ گوشت!) .آخه اگه قراره F4پیشرفت کنه باید نامه من قبل از آپدیت بیاد.اگه نیومد یعنی F4این ماه رو هم مالیده!!به به!چه شود حال من اگر این یابو (ویزا بولتن) جلو نرود!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نه ربطي نداره شما بايد كارنت شين كاملا اونوقت انتظار دريافت نامه مصاحبرو داشته باشين مخصوصا الان كه سرعت ويزا بولتن افتضاحه بايد قطعا بعد از آپديت شدنش منتظر بمونيم... الان بنفشه جون بيچاره 2 ماه از كارنت شدنشم ميگذره هنوز هيچ ايميل و نامه اي نگرفته و ايشون هيچگونه مشكل پرونده اي هم نداره بنابراين وقتي اينطور چيزا رو آدم ميدونه نبايد خيلي اميدوار باشه فقط يه چيزي ميدونم اين اداره مهاجرت امريكا ديگه اون اداره مهاجرت سابق نيست فعل بايد صبر كرد ولي يك ساله هم ديگه خيلي زياده نگين تروخدا انشالله اين ماه يه حركت توپه توپ داشته باشه كتگوريه f4
كتگوري f4
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، frozen mind ، بنفشه ، comrun ، Kaveh90
سلام دوستان،
نمیدونستم این سوالم رو کجا بپرسم،اگه اشتباه شد ببخشید!
من دو هفته دیگه مصاحبه دارم اما نامه دست اسپانسرم تو امریکاست.و این نامه رو بهم ایمیل زده و من پرینت گرفتم.ایا زمان مصاحبه همون رو ببرم کافیه؟یا باید منتظر وایستم نامه اصلیش واسه خودم بیاد؟

پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، dreamer60
(2011-08-28 ساعت 23:53)sohi نوشته:  سلام دوستان،
نمیدونستم این سوالم رو کجا بپرسم،اگه اشتباه شد ببخشید!
من دو هفته دیگه مصاحبه دارم اما نامه دست اسپانسرم تو امریکاست.و این نامه رو بهم ایمیل زده و من پرینت گرفتم.ایا زمان مصاحبه همون رو ببرم کافیه؟یا باید منتظر وایستم نامه اصلیش واسه خودم بیاد؟

زمان مصاحبه اونم نبری فرقی نمی کنه
صبح روز مصاحبه یه مامور دم در سفارته که یه برگه دستشه توی اون اسم همه افرادی که می تونن برن مصاحبه هست و با چک کردن اسمتون از توی پاس می رین داخل
مدارک رو تحویل می دین
از توی سایت سفارت می تونین بفهمین با شمارتون که کی مصاحبتونه

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، sohi ، sasan_rock ، frozen mind ، Kaveh90
(2011-08-29 ساعت 00:08)behzadb57 نوشته:  زمان مصاحبه اونم نبری فرقی نمی کنه
صبح روز مصاحبه یه مامور دم در سفارته که یه برگه دستشه توی اون اسم همه افرادی که می تونن برن مصاحبه هست و با چک کردن اسمتون از توی پاس می رین داخل
مدارک رو تحویل می دین
از توی سایت سفارت می تونین بفهمین با شمارتون که کی مصاحبتونه

برای ابوظبی از روی نامه مصاحبه میفرستادند داخل، لیستی نداشت
همون پرینت رو ما بردیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: sohi ، بنفشه ، frozen mind ، comrun ، dreamer60 ، behzadb57

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان