کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
(2011-08-01 ساعت 17:21)mok3 نوشته:  با سلام و تبریک تولدتون فروزن عزیز
واقعا از استدلالتون لذت بردم این دوستمون هم به اعتراف خودشان با کلی تاخیر از ناحیه خودشان پروندشون تکمیل شده و مثل اینکه زیاد عجله ای ندارند خوب باید هم این عقبگرد زیاد مهم نباشه!!! در هر حال من وضعیتی بدتر دارم و امیدوارم این گندکاری های nvc زودتر جبران بشه.

دوست گرامي قابل توجه بنده 24 سالمه مجرد هستم مگه ميشه برام مهم نباشه منم با يك سري مشكلات مهاجرتي مواجه شدم ولي اگر ميخواستم بگم آي چرا اين طور شد واي چرا اونطور شد كه ديوانه ميشدم گذاشتم رو حساب اختلال امور اداري من مطمئنم واقعا هم همينطوره و انشالله كه ديگه اين اتفاق نميافته چون ايندفعه بد جور آبروشون ميره با اين كار كردنشون ولي ديگه بهتون قول ميدم اين اتفاق نميافته براي گروه F4 مطمئن هستم
(2011-08-01 ساعت 16:11)frozen mind نوشته:  حتی اگر مدارکتون رو به موقع هم می فرستادین و پرونده رو تکمیل می کردین، احتمال زیادی وجود داشت تا مثل من مصاحبه هم می رفتین اما به عقبگرد می خوردین و ویزا بهتون تعلق نمی گرفت! فعلا شما یک سفر برای مصاحبه از من جلوتر هستین و ضرر نکردین.

نه فروزن عزيز اينطور نيست اگر كوتاهي نميكرد خالم حتما رفته بودم سفارت و همه چيز تموم ميشد مطمئنم ما آشنايي داشتيم كه ايشون با خانوادشون ديرتر از ما اقدام كرده بودند و الان اونورن
اجازه بدين بگم اگر سريعتر بود خاله بنده آگوست 2010 ويزامو گرفته بودمSad
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، dreamer60
(2011-08-01 ساعت 15:44)frozen mind نوشته:  خانم رحیمی، قضیه به این راحتی ها که شما می فرمایین و ماها رو محکوم Smile می کنین نیست. من نمی دونم اون استانداردی که شما برای سرعت پیشروی ویزا بولتن در اختیار دارین چیه، اما از شما دعوت می کنم به استاندارد بنده توجه کنین: ...
نه فروزن عزيز نبايد اينطور حساب ميكردي چون اين حسابو حتي خودشون هم چيزي نميدونن پس خيلي خيلي خودتونو اذيت كردين ولي روي هم رفته آفرين داره واقعا به پشتكار قابل تحسينتون
داستانتونم كه ميدونم بسيار متاثر شدم خدا اونروز نياره واسه من چون من كه طاقتشو ندارمSmile
در مورد سايت PRIORITYDATE بله اين يك سايت estimator هست ولي بد نيست حولو حوش كارنت شدنتو ميگه بر اساس حركتي كه االان ويزا بولتن داره ولي نبايد تكيه كرد كلا روي اين سايتها كلا بايد بگم اين سايت بستگي به ويزا بولتن داره بله منم با شما موافقم نبايد جدي بگيريمش

(2011-08-01 ساعت 17:48)frozen mind نوشته:  mok3 عزیز، ممنونم از لطفتون. اما من حتم دارم که نیت خانم رحیمی از این حرفها فقط آروم کردن ما و رها کردن ما از غصه و ناراحتی و هموار کردن رنج انتظار بوده. من به همین خاطر از ایشون تشکر می کنم.

خواهش ميكنم فروزن عزيز كه به حسن نيت بنده پي بردين
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، dreamer60
ييييييييييييييييييييووووووووووووووهههههههههووووووووو!!!!!!!!Big Grin
ههههههههههههههوووووووووووررررررررررررررراااااااااااااا!!!!!!!
بالاخره انتظارم تموم شد،
بالاخره انتظارم تموم شد،!
كشتن منو اما بالاخره وقت رو دادن!
دعا ميكم به همتون بدن تا با هم بريم!يه جا واسه مهاجرسرايي ها تو سفارت جدا كنن تا همه با هم باشن !!!
Smile؛)
ول كنين اين حرفارو!بعد از اون عقبكرد مسخره اين قضييه من شايد يه خبر خوب واسه همتون باشهCool
تونل ها نشان می دهند در دل سنگ ها هم میتوان راه ساخت.....

"اینجآ بجز دوری تــو چیزی به مــن نزدیک نیست"
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun ، frozen mind ، پريچهر رحيمي ، dreamer60 ، بنفشه ، SAEED 60 ، f1f
(2011-08-02 ساعت 06:21)sohi نوشته:  ييييييييييييييييييييووووووووووووووهههههههههووووووووو!!!!!!!!Big Grin
بالاخره انتظارم تموم شد،
دعا ميكم به همتون بدن تا با هم بريم!يه جا واسه مهاجرسرايي ها تو سفارت جدا كنن تا همه با هم باشن !!!
Smile؛)
ول كنين اين حرفارو!بعد از اون عقبكرد مسخره اين قضييه من شايد يه خبر خوب واسه همتون باشهCool

مطمئنا خبر خوبی دادی
کاشکی یه خلاصه پرونده میزاشتی تا بتونیم حدس بزنیم ویزا بولتین در آینده چه رفتاری داره
اینکه تو چه کتگوری هستی و سال و ماه اپلای پرونده رو بگی
و چه تاریخی بهتان وقت مصاحبه دادن
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Toranj ، dreamer60 ، sohi
(2011-08-02 ساعت 06:21)sohi نوشته:  ييييييييييييييييييييووووووووووووووهههههههههووووووووو!!!!!!!!Big Grin
بالاخره انتظارم تموم شد،
Smile؛)

آره واقعا خبر خوبي بود و من ميدونم شما گروه f1 هستي و گفتي بودي تاريخ اپلايتون 2006 بود؟ با اين وجود تاريخ مصاحبتو گرفتي!!!! آخه الان كه ويزا بولتنو ببيني با تاريخ اپلايت جور در نمياد كه!!! هنوز شما كارنت نشدي چطور نامه مصاحبتو گرفتي!!!!!!! حتما تاريخ اپلايتو اشتباه گفتي 2006 دوست عزيز ميتونم ازت خواهش كنم prioritydate را دقيق بهمون بگي كه يه كم اميدوار شيم ما هم براي دريافت نامه مصاحبه
به هر حال خيلي خيلي تبريك خوش به حالتSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، sohi
سلام
[عکس: 129fs4252631.gif]
ههووووررراا
sohi جان تبریک می گم . [عکس: banana_smiley_32.gif]
باز هم ازت خواهش می کنم که یک خلاصه وضعیت در تاپیک f1 ها قرار بده.

پرونده شما رو من تا همین حد بهش آشنایی دارم :
sohi نوشته:
dreamer60 نوشته: sohi جان از طریق این تاپیک قهمیدم که شما هم در کتگور مظلوم f1 قرار دارید.
پس لطفا" یک سری به اینجا بزنید . ممنون Shy
سلام دریمر جان ممنون ازت.نامه ی من مبنی بر انکه مدارکت رو بفرست حدود 3 ماه پیش اومد و منم دو ماه پیش مدارک رو فرستادم(البته کسی که کارای مربوط به case منو میکرد فرستاد)الانم منتظر دریافت نامه ی مصاحبه ام و امیدوارم تاریخش واسه ی اواسط مرداد بشه تا از اون طرف تحصیلم تموم بشه که برم.
خیلی خوشحالم که همونطوری که دوست داشتی شد. TongueShyBig Grin
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: sohi ، frozen mind ، پريچهر رحيمي
سلام دوستان،
بنده صبح زود این خبر رو گرفتم و خودمم تعجب کردم که چرا اومدن وقت مصاحبه ام با حرفای شما جور در نیومد؟(شاید استثنا بودم!)
من واقعا شرمنده ام جون فک کردم در گروه f1هستم ,و واقعا معذرت میخوام چون در سایت ویزا بولتن یه چیزی و جابجا خوندم.(تو رو خدا نفرین نکنین ها که اطلاعات غلط تا حالا دادمSad )
همونطور که دریمر با دقتمون گفت من در گروه f2a هستم.اینو صبح از همون نامه متوجه شدم اما نتونستم همون موقع بیام بنویسم.
فک کنم دریمر بود که یه جایی یه فرمول نوشته بود که از روی کیس نامبر تاریخ اپلای و ... رو در بیاریم.اگه دارین بم بگین و به محض اینکه نامه رو کامل و دقیق خوندم(که مثل اون دفعه نشه)هر چی اطلاعات بدست اوردم سریع بتون میگم.از تبریک تموم دوستان ممنون و دوباره معذرت خواهی میکنم.

پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، frozen mind ، Toranj ، Kaveh90 ، Blaze
(2011-08-02 ساعت 14:18)Toranj نوشته:  
(2011-08-02 ساعت 13:26)sohi نوشته:  سلام دوستان،
بنده صبح زود این خبر رو گرفتم و خودمم تعجب کردم که چرا اومدن وقت

Sohi جون تبریییییییییییییییییییییییییییییییییککککککککککککککککک Tongue لطفا تاریخ pd ) apply ) تون رو بگین !!! خیلی حیاتیه Wink
جي كار كنم؟به خدادقيقشو نمي دونم!فقط ميدونم اواخر سال ٢٠٠٦ بودRolleyes
البته بين اين انتظاره ٥،٦ ساله تا اونجايي كه متوجه شدم يه مشكلي ايجاد شده بود كه ٢،٣ سال قبل يه نامه اي داده بودن كه به دست كسي كه كاراي منو انجام ميداد نرسيده بود و باعث. شده بود كه ٢،٣ سال تاخير داشته باشه.
ايشاا...كاره همتون به زودي درست بشهRolleyes

پاسخ
تشکر کنندگان: Toranj ، Kaveh90 ، tamanna ، dreamer60 ، frozen mind ، GBUSA
(2011-08-02 ساعت 13:26)sohi نوشته:  سلام دوستان،
بنده صبح زود این خبر رو گرفتم و خودمم تعجب کردم که چرا اومدن وقت مصاحبه ام با حرفای شما جور در نیومد؟(شاید استثنا بودم!)
من واقعا شرمنده ام جون فک کردم در گروه f1هستم ,و واقعا معذرت میخوام چون در سایت ویزا بولتن یه چیزی و جابجا خوندم.(تو رو خدا نفرین نکنین ها که اطلاعات غلط تا حالا دادمSad )
همونطور که دریمر با دقتمون گفت من در گروه f2a هستم.اینو صبح از همون نامه متوجه شدم اما نتونستم همون موقع بیام بنویسم.
فک کنم دریمر بود که یه جایی یه فرمول نوشته بود که از روی کیس نامبر تاریخ اپلای و ... رو در بیاریم.اگه دارین بم بگین و به محض اینکه نامه رو کامل و دقیق خوندم(که مثل اون دفعه نشه)هر چی اطلاعات بدست اوردم سریع بتون میگم.از تبریک تموم دوستان ممنون و دوباره معذرت خواهی میکنم.
عزيزم حداقل اينو بگو نامه مصاحبه دقيقا كي ارسال شد (تاريخشو دقيقا بفرماييد) حالايا براي وكيلتون يا اسپانسرت؟ و براي چه تاريخي بايد سفارت حضور داشته باشي؟ قربون شكلت اينو بگو نميخواد prioritydate بگيWink
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60
دقیقا دیروز(10 مرداد،1 اگوست) برای اسپانسرم ارسال شد.برای 31 شهریور یا 13 september باید سفارت باشم.

پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، پريچهر رحيمي ، frozen mind ، Kaveh90
sohi جان قربون شکلت دیروز 10 مرداد بوده ولی 1july نبوده . دلبندم 1 آگوست بود.... نیای فردا بگی دوستان شرمنده صبح بود ..خواب بودم..... قبض گاز آوردن در خونه حول شدم فکر کردم نامه مصاحبمهBig Grin Big Grin Big Grin
شوخی کردم sohi جان . الان اصلا" استرس نداشته باش و بشین این بار دیگه با دقت تمام مدارکی که باید در روز مصاحبه به همراه داشته باشی رو آماده کن. ترجمه رسمی از کارت ملی هم یادت نره چون در اون نامه اسمی ازش نمی برند ولی در سفارت احتمال داره ازت بخوان...
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan_rock ، frozen mind ، Kaveh90 ، GBUSA ، f1f
سلام
ايا ميشه ٤،٥ ماه از سفارت مهلت خواست كه دير تر بريم واسه مصاحبه؟به طوري كه از الان اون وقت رو بدن ؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-08-04 ساعت 01:34)sohi نوشته:  سلام
ايا ميشه ٤،٥ ماه از سفارت مهلت خواست كه دير تر بريم واسه مصاحبه؟به طوري كه از الان اون وقت رو بدن ؟

ما که این کارو کردیم، از بهمن انداختیم خرداد
یه ایمیل بزنید که زیرش رو نفر اصلی امضاء کرده باشه، بگین فلان تاریخ ما میتونیم بیایم
بعد یه هفته براتون ایمیل میاد که افتاده فلان تاریخ (همون محدوده زمانیکه خودتان خواستید)
بعدش موقع مصاحبه پرینت اون ایمیل هم باید ببرید
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، frozen mind
(2011-08-04 ساعت 01:51)rbadboy85 نوشته:  

یه ایمیل بزنید که زیرش رو نفر اصلی امضاء کرده باشه، بگین فلان تاریخ ما میتونیم بیایم
بعد یه هفته براتون ایمیل میاد که افتاده فلان تاریخ (همون محدوده زمانیکه خودتان خواستید)
حالا يه كم قضيه خطري نميشه،به خاطر اين اوضاع عقبكرد ويزا بولتن؟
اخه اول ميخايم سوال كنيم بعد كه ديديم مشكلي به وجود نمياد ازشون واسه عقب انداختن وقت مجدد درخواست كنيم

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-08-04 ساعت 02:05)sohi نوشته:  
(2011-08-04 ساعت 01:51)rbadboy85 نوشته:  

حالا يه كم قضيه خطري نميشه،به خاطر اين اوضاع عقبكرد ويزا بولتن؟
اخه اول ميخايم سوال كنيم بعد كه ديديم مشكلي به وجود نمياد ازشون واسه عقب انداختن وقت مجدد درخواست كنيم

تو اون نامه مصاحبه اولی که واسه ما آمده بود زده بود که اگر این وقت برایتان مناسب نیست اعلام کنید، که فکر میکنم برای شما هم باشه
موقعی هم که ما برای مصاحبه رفتیم ویزا بولتین عقب گرد کرده بود و پرونده ما کارنت نبود، ولی مصاحبه انجام شد و برگه آبی گرفته شد و افسر پرونده گفت باید منتظر باشید تا دوباره کارنت شید.
مشکلی که پیش نمیاد، فقط اگر ویزا بولتین باز به سرش بزنه بره عقب و شما از کارنتی در بیاید، مثل ما میشید، باید منتظر شید تا دوباره کارنت شید.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، dreamer60 ، sohi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان