کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
سلامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم منم یعنی مامان و بابام چهارمی ..... وووووووووووووایییییییییییییییییییییی آقا حالا مگه خوابم میبره نصف شبی ............ ......................
پاسخ
(2012-07-08 ساعت 00:41)elahenadafy2 نوشته:  
(2012-06-29 ساعت 23:31)elahenadafy2 نوشته:  
(2012-06-29 ساعت 15:00)hossein2 نوشته:  سلام
من شنیدم سفارت آمریکا تو ابوظبی فقط ....
.......امریکایی ها با خودشون فکر میکنن کیس های خانوادگی که 10 سال هست صبر کردن یه چند ماهی هم صبر کنن تا وقت سفارت آزاد بشه بعد وقت بدن.
شاید اینطور باشه. البته همیشه جای خالی نگه میدارن و وقتی هم که سفارت در حال منفجر شدن باشه، بعضی کیس ها رو به ایروان منتقل میکنن.......
دیدین گفتم چون سفارت شلوغه بچه هارو میفرستن ایروانSmile. خوب مبارک باشه. ان شااله که ویزای یه ضرب بگیرید همتون.
یعنی میدونی به جون خودم .............Smile)))).....................فقط میتونم بگم دمت گرم elahe ....
شیرینی پخش کنید .......................Smile))))))))
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Toranj ، ASALI ، الهه سابق ، Blaze
(2012-07-08 ساعت 02:26)SAEED 60 نوشته:  چیزی که من دنبالش می‌گردم ، آدرس محل انجام مدیکال ، که تو فرم مصاحبه بهش اشاره نشده ، کسی‌ میدونه کجا باید پیداش کنیم ؟ Cool

پیدا میشه نگران نباشید .............پیداش کردم ..............http://travel.state.gov/visa/immigrants/info/info_3739.html قسمت ایروان رو بزنید میاد.................... شاپرک عزیز خیلی خوشحال شدم که برای شما هم اومد ... از ته دل میگم ..... دیگه برو به فامیل بگو adios amigo
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، شاپرک ، SAEED 60 ، farshid.ok ، comrun ، الهه سابق ، Blaze
(2012-07-08 ساعت 09:31)alisarvareharchiabi نوشته:  [quote='SAEED 60' pid='189393' dateline='1341698199']
... شاپرک عزیز خیلی خوشحال شدم که برای شما هم اومد ... از ته دل میگم ..... دیگه برو به فامیل بگو adios amigo

اینی که گفتی خیلی رویایی بود Rolleyes اما نامه من هنوز نیمده علی جان! من منظورم Blaze , SAEED و Shff بود که رو هم میشن 3 تا حالا با شما هم میشن 4 تا!
بهت تبریک میگم
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، frozen mind ، farshid.ok ، 327faranak ، battosai ، الهه سابق ، Blaze
جای دوست عزیزم دریمر خالی! کاش به زودی نامه دعوت به مصاحبه این عزیزم را ببینم....
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
سلام.آقا من واقعا به همتون تبریک میگم،و واقعا خوشحالم که بالاخره از بلاتکلیفی درومدید،ایشالا هرجا هستید موفق باشید

من پرواندم هنوز به آنکارا نرسیده،نمی‌دونم چی‌ می‌شه....
آقا من حسودیم شدSad(
[en] F1
PD: March 2005
Interview: ?
Visa: ?
Departure Date: ? [/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، شاپرک ، 327faranak ، battosai ، Toranj ، SAEED 60 ، الهه سابق ، Blaze
notice date nov2000 / aproov jan 2009 سلام دوستان عزیز نامه مصاحبه ماباکیس نامبر جدیدبرای48روز دیگه در ایروان آمده یک سوال داشتم من در گروه f4 هستم نوامبر 2000 از طریق داییم برای ما اقدام شده درتاریخ jul2011تکمیل پرونده شدیم 404دلار هم پرداخت شده من با استفاده از قانونه cspa ونوشته هایی که در مهاجر سرامطالعه کردم دو ماه وده روزکم آوردم ...چرا حالا منو به مصاحبه دعوت کردن ؟در نامه مصاحبه از من هم عکس تاییدیه دکتر سفارتو .....خواستن ؟باید کلی خرج کنم بعد روز مصاحبه بگن ویزانمیدیم از یه طرف هم داییم میگه ما ساله2000ثبت نام کردیم قانونcspaبرایه2002 به بعده وبه من نمیخوره تو رو خدا کمکم کنید دارم قاطی میکنم به نظرتون به من ویزا میدن ؟مرسی...راستی انستیتو پاستور کی باید بریم واینکه دو سال عقبگرد پروندها رو کم میکنن چون من باراول ودر تاریخ تکمیل پرونده زیر21سال بودم واین عقبگرد سن منو بالای
21سال برده؟این سووال هم برای من مبهمه که پرونده رو از تاریخ notice dateحساب میکنن یا از priority dateچون در نامه اولیه من جای تاریخ priority dateخالیه به نظر شما این دو تاریخ چندروز یا ماه با هم فرق دارند چون من سنمو از notice date حساب کردم که دو ماه از 21 سال بیشتر شده؟تاریخ priority date را از کجا پیدا کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، battosai
(2012-07-09 ساعت 02:16)327faranak نوشته:  notice date nov2000 / aproov jan 2009 سلام دوستان عزیز نامه مصاحبه ماباکیس نامبر جدیدبرای48روز دیگه در ایروان آمده یک سوال داشتم من در گروه f4 هستم نوامبر 2000 از طریق داییم برای ما اقدام شده درتاریخ jul2011تکمیل پرونده شدیم 404دلار هم پرداخت شده من با استفاده از قانونه cspa ونوشته هایی که در مهاجر سرامطالعه کردم دو ماه وده روزکم آوردم ...چرا حالا منو به مصاحبه دعوت کردن ؟در نامه مصاحبه از من هم عکس تاییدیه دکتر سفارتو .....خواستن ؟باید کلی خرج کنم بعد روز مصاحبه بگن ویزانمیدیم از یه طرف هم داییم میگه ما ساله2000ثبت نام کردیم قانونcspaبرایه2002 به بعده وبه من نمیخوره تو رو خدا کمکم کنید دارم قاطی میکنم به نظرتون به من ویزا میدن ؟مرسی...راستی انستیتو پاستور کی باید بریم واینکه دو سال عقبگرد پروندها رو کم میکنن چون من باراول ودر تاریخ تکمیل پرونده زیر21سال بودم واین عقبگرد سن منو بالای
21سال برده؟این سووال هم برای من مبهمه که پرونده رو از تاریخ notice dateحساب میکنن یا از priority dateچون در نامه اولیه من جای تاریخ priority dateخالیه به نظر شما این دو تاریخ چندروز یا ماه با هم فرق دارند چون من سنمو از notice date حساب کردم که دو ماه از 21 سال بیشتر شده؟تاریخ priority date را از کجا پیدا کنم؟

شما تو اوکتبر 2010 یه بار کارنت شدید . همون موقع که کارنت شدید واستون حساب کردن شما قانون cspa شامل حالتون میشده . دوباره تو آوریل 2012 برای بار دوم کارنت شدید. حالا دقیقا بگید پول ویزا رو کی ازتون گرفتن؟؟
یه نکته مهم اینکه قانون cspa از تاریخ priority data حساب میکنن که معمولا چند روز بعد از notice data هست. شما حتما باید برگه priority data داشته باشید . این برگه باید روز سفارت همراتون باشه.
catocary : F4
prioty date:1 March 2002
aproval date :7 Sep. 2005
interview date : 7jan 2015
adminstrative processing
پاسخ
تشکر کنندگان: 327faranak ، SAEED 60 ، الهه سابق ، battosai
چیزی که من یادمه july2010کارنت شدیم سپتامبر 2010پول ویزا روخواستندودرهمون ماه 404دلارپرداخت کردیم قبل از عقب گرد ویزا بولتن وفرم230درتاریخ2/2/2011دریافت کردیم لطف کنیدبگید این سوال شما چه کارایی داره ممنون؟بعد از چند ماه سوپیشینه کپی پاسپورت .ترجمه هارو فرستادیم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
توی لینکی که واستون گذاشتم سفرنامه مصاحبه ویزای ازدواج توی ایروان هستش که چند ماه پیش یکی از بچه های انجمن نامزدی و ازدواج گذاسته بود. گفتم شاید به دردتون بخوره
http://mohajersara.com/thread-5066.html
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، battosai ، frozen mind ، Blaze ، dreamer60
یه سوال فوری...
الان دوباره برادرم ایمیل زده که عکس و کپی رنگی پاسپورت و ترجمه رسمی شناسنامه رو بفرستم براش.
این ها رو NVC میخواد یا باید خودم ببرم سفارت؟! تو این هاگیرواگیر شناسنامه رو چطوری پست کنم؟!!
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2012-07-10 ساعت 09:30)شاپرک نوشته:  یه سوال فوری...
الان دوباره برادرم ایمیل زده که عکس و کپی رنگی پاسپورت و ترجمه رسمی شناسنامه رو بفرستم براش.
این ها رو NVC میخواد یا باید خودم ببرم سفارت؟! تو این هاگیرواگیر شناسنامه رو چطوری پست کنم؟!!

به نظر من برای NVC می خوان.
کاری نداره که! شناسنامه رو بدین ترجمه رسمی بشه و همراه با عکس و کپی رنگی پاسپورتتون با یکی از سرویس های پستی خوب بفرستین. کل پورسه از ابتدای ترجمه تا رسیدن به دست برادرتون 10 روز بیشتر طول نخواهد کشید اگر زود بجنبین.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، الهه سابق ، battosai ، dreamer60
ممنون، به نظر شما با چه پستی بفرستم؟!
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2012-07-10 ساعت 14:34)شاپرک نوشته:  ممنون، به نظر شما با چه پستی بفرستم؟!
آرامکس خوبه معمولا 2-3 روزه میرسه ولی قابل track کردن نیست. dhl هم خوبه کمی بیشتر طول میکشه و قابل ردیابی هم هستش. فقط حواستون باشه یه وقت اشتباهی اصل شناسنامه رو نفرستینا Wink
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، battosai
(2012-07-09 ساعت 19:38)327faranak نوشته:  چیزی که من یادمه july2010کارنت شدیم سپتامبر 2010پول ویزا روخواستندودرهمون ماه 404دلارپرداخت کردیم قبل از عقب گرد ویزا بولتن وفرم230درتاریخ2/2/2011دریافت کردیم لطف کنیدبگید این سوال شما چه کارایی داره ممنون؟بعد از چند ماه سوپیشینه کپی پاسپورت .ترجمه هارو فرستادیم.

اینطور که شما میگید 21 سال و چند ماهی بیشتر ندارید. و ویزاهای f4 برای فرزندان بالای 21 سال حداقل سه سال کم یا بیش همه فرصت دارن. داییتون اشتباه کرده. به شما صد در صد ویزا میدن.
catocary : F4
prioty date:1 March 2002
aproval date :7 Sep. 2005
interview date : 7jan 2015
adminstrative processing
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، الهه سابق ، battosai

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان