کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
بعد از انتظار پنج ماهه،دیروز سفارت بهمون ایمیل زد که وقت مصاحبه امون مشخص شده و به جای آنکارا باید بریم ایروان(ارمنستان) ،جالبی اینکار اینه که سفارت بدون هماهنگی اقدام به عوض کردن محل مصاحبه کرده،ضمناً بچه های عزیز اگه هتل مناسب نزدیک به سفارت اونجا سراغ دارند به منم بگویند،به امید روزهای خوب
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، battosai ، f1f ، الهه سابق ، girl ، dreamer60 ، 3pideh
سلام به همه دوستان گل قدیمی و دوستان گل جدیدCool
والا این قدر به همه سفارش کردیم که نشینن غصه عقب گرد ویزا بولتن رو بخورن و برن به زندگی عادیشون ادامه بدن که خودمونم به همین مسیر آخر کشیده شدیم ... Tongue
هفته دیگه دقیقا" میشه یک سال که من از شهر و دیار و مهاجرسرا و اینترنت دور افتادم و در عسلویه مشغول به کار شدم .....Sad
از اینکه می بینم تقریبا" همه دوستان قدیمیم یا ویزاشون رو گرفتن یا حداقل تاریخ مصاحبشون مشخص شده خوشحالم و به همشون تبریک می گم . خوب این طور که من یه دوری تو تاپیک ها زدم فقط من موندم و f1f .... حالا هی بگین چرا میگیم کتگوری ما مظلومه !!!!
ظاهرا" اتفاق دیگه ای هم که افتاده اینه که حالا نوبت سفارت آنکاراست که یه مدتی ما رو بزاره سر کار .... TongueBig Grin
والا من که آخرش نفهمیدم اون موقع که شانس و اقبال بین بنده ها تقسیم میشده من کجا بودم ؟؟؟!!!!Tongue
راستی یادم رفت بگم که با توجه به ویزا بولتن سپتامبر فقط 4 روز به کارنت شدن این مخلص باقی مونده ......
حالا در هر صورت به زودی باید معلوم بشه که باید بریم ایروان یا تاجیکستان یادوشنیه یا سه شنبه یا کابل یا گواتمالا یا بورکینافاسو یا شایدم تا اون موقع روابط حسنه بشه و بریم همین تهرون خودمون ..آمین !!!! Shy

همچنین از اینکه لوگوی موسسه محک عزیز و دوست داشتنی رو اینجا میبینم خیلییی خوشحال شدم و به همه دوستان گلم توصیه میکنم که ............................................... (والا من کوچیک تر از این حرفام که بخوام حرفی بزنم شما خودتون بهتر از من میدونید ..)

از مدیران عزیز و پیشکسوت عزیزم (فروزن که هر از گاهی هنوز هم از این مخلص یادی میکنه ) معذرت می خوام برای این پست بی محتوی.... این رو بزارید به پای تقریبا" یکسال سکوت و دوری من از مهاجرسرای عزیزم.

((بچه ها تورو خدا برام دعا کنید زودتر تکلیفم روشن بشه ... عسلویه خیلی گرمه Cool))
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
سلاااااااام ..... خیلی خوشحال شدم که شما پست گذاشتین دوست عزیز و قدیمیم... اتفاقا امشب همش فکر میکردم این 60 dreamer کارش چی شد یهو غیب شد ..... تا 3 ماه الی 4 ماه دیگه کارتون ردیف میشه مطمئن باشید ایشالا...
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، frozen mind ، الهه سابق ، 3pideh
به به. پس دریمر دریمری که میگفتن شمایید؟ تبریک میگم دوست عزیز.
البته اصولا اینجور چیزارو که باعث تغییرات اساسی توی زندگی میشه نباید با مسئله ای مثل شانس محک زد. چه بسا به نفعتون بوده که مدتو ایران باشید و اگه مثلا پارسال میرفتید چیزهایی پیش میومد که خوشایندتون نبود.
به هر حال خیلی خوبه که شما از این فرصت استفاده کردیو رفتی عسلویه واسه کار. آخه بعضیا کارو زندگیشونو تعطیل میکننو میشینن به انتظار.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، dreamer60 ، battosai ، 3pideh
با سلام به همه مهاجر سراییهای عزیز مخصوصا دریمر غریب دریمر جان امیدوارم که تو زودتر عازم شوی و همه مارو خوشحال کنی بعد از تو لادن fif دیگه تقریبا همه قدیما رفتن به امید روزهای پر از تلاشت در امریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، dreamer60 ، battosai ، frozen mind ، الهه سابق ، sasan_rock ، ladan ، 3pideh ، Farshid22
ممنون از لطف تک تکتون.....
i love you mohajersara

" پست موقت "

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، battosai ، frozen mind ، الهه سابق ، comrun
سلام.بلاخره تاریخه مصاحبی من هم مشخس شد .منم مساله بقییه دوستان افتادم ایروان.
اول به حامی بچههای که ویزارو گرفتن تبریک میگم.امیدوارم هرجا هستن موافق باشن .
حالا امیدواران دوستان مارو مساله همیشه از کمک هاشون بی نصیب نکنن
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan_rock ، f1f ، girl ، dreamer60 ، الهه سابق ، frozen mind ، Blaze ، Farshid22
فرشید جان اول بهت تبریک میگم بعدش هم اگه میشه یه کم در مورد پروندتون توضیحبیشتری بدین

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، f1f ، frozen mind ، battosai ، farshid.ok1 ، Farshid22
چشم .مادر بزرگم برای مادرم اقدام کرده بود،حدوده ۲۰۰۵،مادرم مجرده،و من زیر ۲۱
F1

در حال هزار بزرگترین مشکلم خروج از کشوره، مشمولم،حالا دنباله راهیم، اگه انشالا درست شد بتون خبر میدم آواخره نوامبر هم وقته مصاحبه دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، battosai ، girl ، abdolreza
سلام،من اگه ۲۱ نوامبر مصاحبه داشته باشم،به نظرتون واسه ۲۹ نوامبر بلیته آمریکارو بگیرم چند درصد ریسک کردم؟:د ..بدونه احتماله اینکه کلیرنس بخورم،چون احتمالش خیلی کمه....مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: 3pideh
ای ول به این نگرش مثبت
با توجه به تجربیات دوستان در صورتی که بتونید ان شا ا.. یک ضرب ویزاتون رو بگیرید از 2 الی 7 روز طول میکشه که بتونید پاسپورتتون رو تحویل بگیرید.

پاسخ
(2012-10-14 ساعت 16:18)dreamer60 نوشته:  ای ول به این نگرش مثبت
با توجه به تجربیات دوستان در صورتی که بتونید ان شا ا.. یک ضرب ویزاتون رو بگیرید از 2 الی 7 روز طول میکشه که بتونید پاسپورتتون رو تحویل بگیرید.

دریمر جان، مرسی‌ از جوابت...والا من زیر ۲۱ سال هستم،و سربازی هم نرفتم،دانشجو عمران هستم

مامانمم خانه‌دارِ ،،،،به نظرت احتمال داره چک بخوریم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: 3pideh ، الهه سابق ، farshid.a ، Acaro ، battosai
يك سري شرايط هست كه اگر فردي داشته باشه احتمال اينكه شامل بك گراند چك بشه بيشتره ولي در كل اين مورد رو نميشه با اطمينان پيش بيني كرد

پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، farshid.ok1 ، الهه سابق ، frozen mind ، farshid.a ، Blaze ، Acaro
این اطلاعیه رو الان تو فیس وزارت حارجه امریکا دیدم. شاید براتون جالب باشه:
https://www.facebook.com/USAdarFarsi?ref=stream
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، girl ، الهه سابق ، farshid.a ، f1f ، dreamer60
درود به همه دوستان خوبم در مهاجرت خانوادگی ... مخصوصن فروزن مایند شاپرک و دریمر و الاهه ... . همین طور که شاپرک عزیز گفتن و من هم حدود 2 یا 3 هفته پیش گفتم برای ویزاهای مهاجرتی تغییراتی رو میبینیم .. و برعکس تا جایی که اطلاعاتی بدست آوردم...البته هنوز معلوم نیست شاید امسال سال آخر لاتاری باشه ... یا شاید بهتر بگیم با توجه به شرایط فعلی آمریکا زمزمه هایی برای اینکه لاتاری رو حذف کنن .... .در ضمن لاتاری امسال 50 درصد از قبولیاش کم شده ....(از ظرفیت پذیرش) در اداره مهاجرت ... 6 ماه است که دستورات جدیدی اومده برای ویزاهای مهاجرتی ... که یکیش شامل من هم( Smile ) هست این اطلاعاتی که الان میگم از اداره imigration هست ... به هر حال از اونجایی که من همیشه بدشانسم یا زیادی ذوق مرگ میشم و بعدش ضد حال میخوریم ... این صحبت های من رو نشنیده بگیرین Smile ..... حالا تا اینجا گفتم ... در مورد خودم اخبار فعلن اخبار خوبیه ... تا ببینیم به واقعیت تبدیل میشه یا نه .... اگر همه فرضیات درست باشه هستی بانو باید قسمت f2b و قانون cspa و اضافه کردن یک بند دیگر رو حتمن در دستور کار خودش قرار بده ... ( اوه اوه چه جوری صحبت کردم)
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، f1f ، dreamer60 ، Acaro ، شاپرک

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان