کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2014-10-01 ساعت 18:35)negarin60 نوشته:  من بین قطر و لوفت هانزا موندم. دوستان میشه راهنمایی کنند از هر لحاظ کدومو انتخاب کنم

از نظر هواپیما و پذیرایی قطر بهتره ولی این رو در نظر داشته باش که اکثر مسافرین این هواپیما از کشورهای هند و پاکستان و کشورهای عربی هستند و مسافر خردسال هم تو پرواز خیلی زیاده. اگه اعصاب سر و صدای بچه رو نداری با لوفت هانزا سفر کن.
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، negarin60
sm2015 درست میفرمایند
در ضمن اکثر یا فکر کنم تمام هواپیماهای مقصد آمریکاشونم ایرباس و بوئینگ هست و اگه فاکتور پاتیل بودن خلبان یا تعمیر نگهداری نه چندان استاندارد رو ازش کم کنیم، پرواز خوبی میتونه باشه. فکر کنم مسیرشم کوتاهتره.
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، negarin60
(2014-10-01 ساعت 12:32)parisan نوشته:  یک سوال از دوستان :
من طرفای بیست ژانویه 2015 عازم هستم ، برای رزرواسیون بلیط هواپیما میشه 1 ماه قبلش اقدام کرد؟
آدرس یک ایرلاین خوب و مطمئن رو هم اگه معرفی کنین بسیار لطف کردین.
ممنونم

مقصد دیترویت میشیگان هست.
از ایران ایر بلیط پروازتو رزو کن
پرواز تهران دیترویت به این شرحه که تهران - فرانکفورت با ایران ایر
و فرانکفورت - دیترویت با یونایتد ایرلاین امریکا

راستی تخفیفات هم داره ایران ایر برای این ماه
پاسخ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، battosai ، Sam2014
(2014-10-01 ساعت 18:35)negarin60 نوشته:  من بین قطر و لوفت هانزا موندم. دوستان میشه راهنمایی کنند از هر لحاظ کدومو انتخاب کنم

قطری ............
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان: peymanmohajer ، negarin60 ، Sam2014 ، lida55
(2014-10-01 ساعت 22:53)KIMIA2005 نوشته:  

قطری ............

سلام علی جان
یکم بیشتر توضیح بده روشن شیم داداش Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam2014
سلام
البته کیس من خانوادگی هست ولی فکر کردم شاید این اطلاعات بدردتون بخوره!
من حدود 20 روز پیش برای نوامبر از قطری برای واشنگتن دی سی بلیط گرفتم . حدود دو میلیون . پولشم با کارت شتاب از تو همون سایت پرداخت کردم . بعدشم ایمیل برام اومد که از این طریق میشه جای صندلی ها رو انتخاب و بلیط رو کانفرم کرد. یک ایمیل هم میاد که بلیط الکترونیکی شما بهش ضمیمه شده! قدیم تر ها با قطری به مالزی و چین سفر کرده بودم و خیلی راضی بودم . سرویس خوبی داشتند! امیدوارم افت نکرده باشه!
اینم آدرس سایتش:
قطر ایرویز
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، Sam2014 ، amin arefi
برای ایران ایر هرروزی میزنی میگه پرواز یافت نشد
پاسخ
تشکر کنندگان:
بهترين راه براي اطلاع از برواز و قيمت هاي موجود ايران اير شماره داخل سايته.
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk
(2014-10-02 ساعت 03:08)alisarvareharchiabi نوشته:  برای ایران ایر هرروزی میزنی میگه پرواز یافت نشد

دست خودشون باشه که اصلا کرکره رو میکشن پایین، قراردادی ها رو میفرستن خونه، برای خودشونم یا مرخصی با حقوق رد میکنن یا ماموریت خارج از کشور میدن برای دوره آموزشی بلند مدت ارتقا سطح کیفی و ایمنی (بسته به دوره از چند سال تا چند ده سال!!)
اینجوری نه هموطنانمون فوت میکنن، نه بیت المال هدر میره، به خلقوللا هم که خودشون باشن، بد نمیگذره!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: behdadK ، sib 24 ، Sam2014 ، battosai ، shandiz
سلام دوستان من
شنیدم اگه بخوایم از امریکا واسه ایران بلیت بگیریم ارزونتر در میاد تا زمانی که همون بلیت رو از ایران بخریم.
کسی تجربه ای در این زمینه داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با اعلام ورود اولین مورد از ایبولا از طریق هوایی ! به امریکا و خاک پاک دالاس ( چه گیری افتادیم !) امروز سی ان ان داشت توی بوق میکرد که دیگه سفر هوایی و فرودگاه و اینا خیلی خطرناک میشه حس ... ! و خلاصه فکر کنم ظرف یکهفته بلیط ارزون بشه و برگرده به قیمتهای زمان بعد از ناین الون !
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، yami ، Sam2014 ، Shahabpk ، kasrafo ، قصه گو ، pari pariaaa ، battosai
(2014-10-01 ساعت 19:23)sm2015 نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 16:56)Sam2014 نوشته:  
من طرفای بیست ژانویه 2015 عازم هستم ، برای رزرواسیون بلیط هواپیما میشه 1 ماه قبلش اقدام کرد؟
ممنونم

درود بر شما دوست گرامی و آرزوی سفر خوش برایتان

از تهران به دیترویت (فرودگاه DTW ) کلاس اکونومی عمده پروازها 2 یا 3 توقف هستند و فقط لوفت هانزا پرواز یک توقف داره که اونهم کیفیتش افت کرده ....( میگن ..... ما که سوار نشدیم Tongue)
قیمت بلیط یک طرفه حول و حوش 1000 دلار هست و دو طرفه 1300 تا 1400 دلار . البته پرواز یک طرفه 600 دلاری 3 استاپ با گلف ایر معروف ( تهران - بحرین - ابوظبی - آمستردام - دیترویت ) و یا 900 دلاری 2 استاپ ایرفلوت ( تهران - مسکو - نیویورک - دیترویت ) . حالا این استاپ ها و زمان های LAYOVER ( من خودم 2 تا 8 ساعتشو زدم تو رگ Sad تا یک هفته رو هوا بودم )یک طرف ، مسائل مربوط به ترانزیت و ویزاش ( کجا ویزا ترانزیت می خاد و کوجا نمی خاد ) این هم یک وجه قضیه است که تو برنامه سفر تأثیر مهمی داره .
کلاً مسیر روتینی نیست و اغلب ایرلاین ها با ایر لاین های دیگه از جمله ایرلاین های آمریکایی codeshare هستند که خودش کلی جای بحث داره ( البته کلی هم اساتید فن نظر دادند .)
در مورد یک ماه زودتر رزرو کردن هم به عقیده بنده اگر برنامه شما قطعی و روی برنامه حرکت می کنید خوبه .حتماً هم سعی کنید از آژانس معتبر یا سایت معتبر (که دوستان تجربه اش را دارند و معرفی کردند ) و یا از خود دفتر ایرلاین ها اول قیمت بگیری ... خوب بررسی و بعد خرید . حتماً حتماً قبل از خرید قطعی بلیط شرایطش را کامل بپرسید و متوجه شوید و با آگاهی اقدام کنید .... چون این بلیط های ارزان شرایط خاصی هم دارند و همچنین ایرلاین ها هم با هم قوانین شون فرق فوکوله ...
موفق باشید .
ایروفلوت پرواز خوبی هست البته خیلی پذیرایی اش به پروازهای عربی نمی رسه اما خدمه پروازی خوبی داره و فرودگاه شریماتووا (مسکو) هم تازه بازسازی شده و بدک نیست Smile در مسکو اگر از فرودگاه خارج نشین ویزای ترانزیت هم نمی خواد البته به شرطی که فرودگاه جدید مسکو باشه که گفتم Smile

من فکر می کردم قطر از همه ارزونتره. تعجب کردم. یه کم توضیح می دید
case number: 2014As3100000##
yerevan
living in Vegas Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-02 ساعت 09:00)reza_norouzi نوشته:  سلام دوستان من
شنیدم اگه بخوایم از آمریکا واسه ایران بلیت بگیریم ارزونتر در میاد تا زمانی که همون بلیت رو از ایران بخریم.
درود بر شما
این موضوع درسته . دو تا مورد :
من به دفتر یک آژانس مسافرتی در سن خوزه زنگ زدم ( تقریباً یک ماه پیش ، اتفاقاً صاحبش ایرانیه و چند تا شعبه هم داره خانم ها هم که اصن فارسی صحبت می کنن ) بلیط سن فرانسیسکو - تهران رفت و برگشت ، امارات رو قیمت داد 1200 در صورتی که از تهران همون تاریخ رو داد 1500 .
مورد دوم اینکه دوستی دارم هر سال سفر داره به یو اس و از ایران بلیط نمی گیره بلکه از عمه ریکا براش بلیط تهیه می کنن و همیشه هم ارزان تر در میاد .
در خدمتیم
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، amjad ، reza_norouzi ، yami ، قصه گو ، mpas89 ، lida55 ، battosai
(2014-10-02 ساعت 15:46)negarin60 نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 19:23)sm2015 نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 16:56)Sam2014 نوشته:  
ممنونم

درود بر شما دوست گرامی و آرزوی سفر خوش برایتان

از تهران به دیترویت (فرودگاه DTW ) کلاس اکونومی عمده پروازها 2 یا 3 توقف هستند و فقط لوفت هانزا پرواز یک توقف داره که اونهم کیفیتش افت کرده ....( میگن ..... ما که سوار نشدیم Tongue)
قیمت بلیط یک طرفه حول و حوش 1000 دلار هست و دو طرفه 1300 تا 1400 دلار . البته پرواز یک طرفه 600 دلاری 3 استاپ با گلف ایر معروف ( تهران - بحرین - ابوظبی - آمستردام - دیترویت ) و یا 900 دلاری 2 استاپ ایرفلوت ( تهران - مسکو - نیویورک - دیترویت ) . حالا این استاپ ها و زمان های LAYOVER ( من خودم 2 تا 8 ساعتشو زدم تو رگ Sad تا یک هفته رو هوا بودم )یک طرف ، مسائل مربوط به ترانزیت و ویزاش ( کجا ویزا ترانزیت می خاد و کوجا نمی خاد ) این هم یک وجه قضیه است که تو برنامه سفر تأثیر مهمی داره .
کلاً مسیر روتینی نیست و اغلب ایرلاین ها با ایر لاین های دیگه از جمله ایرلاین های آمریکایی codeshare هستند که خودش کلی جای بحث داره ( البته کلی هم اساتید فن نظر دادند .)
در مورد یک ماه زودتر رزرو کردن هم به عقیده بنده اگر برنامه شما قطعی و روی برنامه حرکت می کنید خوبه .حتماً هم سعی کنید از آژانس معتبر یا سایت معتبر (که دوستان تجربه اش را دارند و معرفی کردند ) و یا از خود دفتر ایرلاین ها اول قیمت بگیری ... خوب بررسی و بعد خرید . حتماً حتماً قبل از خرید قطعی بلیط شرایطش را کامل بپرسید و متوجه شوید و با آگاهی اقدام کنید .... چون این بلیط های ارزان شرایط خاصی هم دارند و همچنین ایرلاین ها هم با هم قوانین شون فرق فوکوله ...
موفق باشید .
ایروفلوت پرواز خوبی هست البته خیلی پذیرایی اش به پروازهای عربی نمی رسه اما خدمه پروازی خوبی داره و فرودگاه شریماتووا (مسکو) هم تازه بازسازی شده و بدک نیست Smile در مسکو اگر از فرودگاه خارج نشین ویزای ترانزیت هم نمی خواد البته به شرطی که فرودگاه جدید مسکو باشه که گفتم Smile

من فکر می کردم قطر از همه ارزونتره. تعجب کردم. یه کم توضیح می دید

دوست عزیز
قطر بهترین ایرلاین و 5 ستاره است نه ارزانترین!
البته نسبت به 5ستاره بودنش قیمتش مناسبه.
ورود به امریکا: اکتبر2014

پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، KIMIA2005
(2014-10-04 ساعت 11:27)Sam2014 نوشته:  
(2014-10-02 ساعت 09:00)reza_norouzi نوشته:  سلام دوستان من
شنیدم اگه بخوایم از آمریکا واسه ایران بلیت بگیریم ارزونتر در میاد تا زمانی که همون بلیت رو از ایران بخریم.
درود بر شما
این موضوع درسته . دو تا مورد :
من به دفتر یک آژانس مسافرتی در سن خوزه زنگ زدم ( تقریباً یک ماه پیش ، اتفاقاً صاحبش ایرانیه و چند تا شعبه هم داره خانم ها هم که اصن فارسی صحبت می کنن ) بلیط سن فرانسیسکو - تهران رفت و برگشت ، امارات رو قیمت داد 1200 در صورتی که از تهران همون تاریخ رو داد 1500 .
مورد دوم اینکه دوستی دارم هر سال سفر داره به یو اس و از ایران بلیط نمی گیره بلکه از عمه ریکا براش بلیط تهیه می کنن و همیشه هم ارزان تر در میاد .
در خدمتیم

درسته و البته من دقیقا برعکس اینرو هم شخصا تجربه کردم!!
پارسال بلیط چک میکردم و ایرلاین ایرفلوت مسیر رفت برگشت میامی-مسکو-تهران رو از عمه ریکا دقیقا یادم نیست چقدر میشد (از این قیمتی که میگم خیلی بیشتر بود) ولی از ایران گفتم پرسیدن شده بود حوالی 750 دولار!!!
از چند نفر پرسیدم گفتن بخاطر اینه که از ایران میخری دولت ایران ریال رو از شرکتهای هواپیمایی گرونتر برمیداره و به دلار تبدیل میکنه و یک جوری سوبسید میده که بلیط خارج به ایرانیها زیاد گرون نیوفته ولی آیا کماکان اینجوریه یا نه نمیدونم.
همیشه چک کردن از هر دو طرف ایرادی نداره.
البته با این مطلب که مسیر میامی به تهران رفت و برگشت با تهران به میامی رفت و برگشت اشتباه نشه که همیشه بلیط از طرف ایران رفت برگشت شنیدم ارزانتر میوفته.
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، amjad ، Sam2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان