کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2010-05-26 ساعت 12:08)@Š!M نوشته:  
(2010-05-26 ساعت 06:24)Ashkan78 نوشته:  بهترين صندلي ها صندلي هاي نزديك به Exit هستند كه جلو شون خاليه و راحت مي توني پاتو دراز كني. اما اين صندلي ها به راحتي گير من و شما نمي يان.
قانون مي گه اين صندلي ها بايد تا جاي ممكن خالي باشن و فقط در صورتي كه همه صندلي هاي ديگه پر شدن، اين صندلي ها رو به عنوان آخرين ها به مسافرا بدن (به دليل ايمني هواپيما و اين كه در صورت بروز هر اتفاقي، در صورت خالي بودن اون صندلي ها خروج اضطراري راحت انجام مي شه).

بعضي شركت ها براي تعيين صاحب اين صندلي ها از قانون تبعيت مي كنن و بعضي ديگه از بند پ.
یه چبز دیگه فکر میکنم این صندلی ها برای کلاسهای بالاتر از اکونومی باشه.درسته؟ چون من خیلی وقتا آنلاین صندلی می گیرم اما همیشه رنگ این صندلی ها به رنگ کلاسهای دیگه بوده در سایت و فقط یه بار تونستم از این صندلی ها استفاده کنم اونم موقعی بود که ظاهرا موقع صدور بلیط بی دقتی کرده بودن و صندلی کنار خروجی رو به خونواده ای با بچه داده بودن.

من که هروقت با آمارات گرفتم همون صندلی‌ را بهم داده، البته وقتی‌ که می‌خوام صندلی‌‌هایی‌ را که جلوی پا خالی هست را بگیرم میگه ممکن به خانواده‌های ۴ نفر و بچه دار بدیم.
شماره کیس: 2010AS87XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: می ۲۰۰۹
کنسولگری: تغییر از آنکارا به ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: ۵ جون ۲۰۰۹
تاریخ کارنت شدن کیس:دسامبر ۲۰۰۹
تاریخ دریافت نامه دوم:تا الان هم دریافت نکردم
تاریخ مصاحبه: ۱۵ ژانویه ۲۰۱۰
تاریخ دریافت کلیرنس: بعد از ۶۴ روز
تاریخ دریافت ویزا :۲۸ مارچ ۲۰۱۰

پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، honareirani ، aadine ، payam62
(2010-05-26 ساعت 14:47)payman R نوشته:  من که هروقت با آمارات گرفتم همون صندلی‌ را بهم داده، البته وقتی‌ که می‌خوام صندلی‌‌هایی‌ را که جلوی پا خالی هست را بگیرم میگه ممکن به خانواده‌های ۴ نفر و بچه دار بدیم.

خوش بحالتون چه شانسی دارین

اما تا جائی که من میدونم دادن صندلی نزدیک در خروج به بچه ها و خانومای باردار ممنوعه برای همین تو اون پرواز هم جای ما رو با یه خونواده که بچه داشتن عوض کردن
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، honareirani ، aadine ، payam62
سلام
دوستان من چند تا آپشن دارم برا رفتن که چون تجربم کمه نمتونم تصمیم درستی بگیرم.

اول باید برم آنکارا که دقیق نمدونم اونجا کارم چقدر طول میکشه(فکر میکنم حداکثر 10 روز) و بعد از اون با یه پرواز باید برم نیویورک.
راههایی که من پیدا کردم ایناست :
1- از ایران با 1 پرواز برم استانبول و بعد برم آنکارا کارمو انجام بدم و با یه stop 10 روزه برگردم استانبول و با ترکیش برم نیویورک(مشهد -> استانبول -> نیویورک(با 10 روز stop) )
2- از ایران با 1 پرواز یا با قطار(که من قطار رو به هواپیما ترجیح میدم) برم استانبول و بعد برم آنکارا کارمو انجام بدم و بعد از همونجا بلیط بگیرم به مقصد نیویورک
3- از ایران برای یه تاریخ مشخص یه بلیط استانبول -> نیویورک بگیرم و حالا یه جوری یا با قطار یا با هواپیما برم انکارا و بعد استانبول

خودم راه سوم رو انتخاب کردم ولی اگه دوستان با تجربه راهنماییم کنن ممنون میشم

اگه بخوام از ترکیه بلیط بگیرم کسی از قیمت بلیط تو ترکیه خبر داره؟

من یه مقدار عجله دارم . اگر کسی در این زمینه تجربه داره خیلی ممنون میشم .اگر دوستان راه بهتری هم میشناسن خوشحال میشم استفاده کنم
گاهی گمان نمی کنی ولی میشود/گاهی نمی شود نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است/گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو نیست/گاهی تمام شهر گدای تو میشود
پاسخ
تشکر کنندگان:
KLM از تهران- آمستردام آمستردام - لس آنجلس با قیمت 1500000 فکر می کنم عالی باشه البته این قیمتش ماله چند ماه پیش است.ولی فکر می کنم گزینه خوبی باشه
Pir shodim vali bozorg na
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، balot ، aadine ، rasa ، payam62
(2010-05-26 ساعت 16:52)cky نوشته:  KLM از تهران- آمستردام آمستردام - لس آنجلس با قیمت 1500000 فکر می کنم عالی باشه البته این قیمتش ماله چند ماه پیش است.ولی فکر می کنم گزینه خوبی باشه

ایران ایر.
از تهران تا لندن
ویرجینیا ایرلاینز
از لندن تا لس آنجلس
۹۵۰ تومان.
دیروز پرسیدم
پاسخ
تشکر کنندگان: ShabPareyeMohajer ، honareirani ، aadine ، payam62
شيما جان

اون صندلي ها كاملاً Economy به حساب ميان. معمولا توي سايت هاي Online Reservation اجازه Book كردن اون صندلي ها رو به هيچ كس نمي دن و طبق قانون I.A.T.A تخصيص اين صندلي ها بايد حتما در فرودگاه انجام بگيره.

البته برخي از Budget Airlineها (مثل Air Europa، Star Jet و Air Arabia) به دليل اين كه سيستم تعيين نرخ و Reservation متفاوتي نسبت به Iran Air، امارات، K.L.M، و امثالهم دارند، در ازاي دريافت پول بي زبان در فرودگاه اين صندلي ها را به شما مي دهند. به شرطها و شروطها!

(2010-05-26 ساعت 12:08)@Š!M نوشته:  یه چبز دیگه فکر میکنم این صندلی ها برای کلاسهای بالاتر از اکونومی باشه.درسته؟ چون من خیلی وقتا آنلاین صندلی می گیرم اما همیشه رنگ این صندلی ها به رنگ کلاسهای دیگه بوده در سایت و فقط یه بار تونستم از این صندلی ها استفاده کنم اونم موقعی بود که ظاهرا موقع صدور بلیط بی دقتی کرده بودن و صندلی کنار خروجی رو به خونواده ای با بچه داده بودن.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، balot ، honareirani ، aadine
(2010-05-26 ساعت 16:55)msnazi نوشته:  
(2010-05-26 ساعت 16:52)cky نوشته:  KLM از تهران- آمستردام آمستردام - لس آنجلس با قیمت 1500000 فکر می کنم عالی باشه البته این قیمتش ماله چند ماه پیش است.ولی فکر می کنم گزینه خوبی باشه

ایران ایر.
از تهران تا لندن
ویرجینیا ایرلاینز
از لندن تا لس آنجلس
۹۵۰ تومان.
دیروز پرسیدم

این قیمت بلیط یکطرفه است یا دو طرفه؟؟؟؟
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
دو طرفه دوست عزیز .. ولی من قبل عید یکی از بستگانم اومد این قیمت بود.ممکنه این قیمت 100 تومان پایین تر بالاتر باشه ...
Pir shodim vali bozorg na
پاسخ
تشکر کنندگان: ShabPareyeMohajer ، honareirani ، aadine ، payam62
سلام دوستان
یه سوال داشتم ... من یه بلیط به مقصد شیکاگو گرفتم که تو فرودگاه منچستر(MAN)ر 3 ساعت کانکشن داره و تو همون فرودگاه باید ترمینال عوض کنم. آیا برای فرودگاه منچستر ویزای ترانزیت احتیاج دارم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62
سلام
بهترین مسیر برای دالاس رو لطف کنین راهنمائی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
یعنی هیچ کس در این باره اطلاعات نداره؟

سلام
دوستان من چند تا آپشن دارم برا رفتن که چون تجربم کمه نمتونم تصمیم درستی بگیرم.

اول باید برم آنکارا که دقیق نمدونم اونجا کارم چقدر طول میکشه(فکر میکنم حداکثر 10 روز) و بعد از اون با یه پرواز باید برم نیویورک.
راههایی که من پیدا کردم ایناست :
1- از ایران با 1 پرواز برم استانبول و بعد برم آنکارا کارمو انجام بدم و با یه stop 10 روزه برگردم استانبول و با ترکیش برم نیویورک(مشهد -> استانبول -> نیویورک(با 10 روز stop) )
2- از ایران با 1 پرواز یا با قطار(که من قطار رو به هواپیما ترجیح میدم) برم استانبول و بعد برم آنکارا کارمو انجام بدم و بعد از همونجا بلیط بگیرم به مقصد نیویورک
3- از ایران برای یه تاریخ مشخص یه بلیط استانبول -> نیویورک بگیرم و حالا یه جوری یا با قطار یا با هواپیما برم انکارا و بعد استانبول

خودم راه سوم رو انتخاب کردم ولی اگه دوستان با تجربه راهنماییم کنن ممنون میشم

اگه بخوام از ترکیه بلیط بگیرم کسی از قیمت بلیط تو ترکیه خبر داره؟
گاهی گمان نمی کنی ولی میشود/گاهی نمی شود نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است/گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو نیست/گاهی تمام شهر گدای تو میشود
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62
سلام دوستان

به نظر شما تو فرودگاه امریکا به مسافر هایی که با پرواز امارات وارد میشن ممکنه گیر الکی بدن؟
شما به همان اندازه که بخواهید کوچک ، و به همان اندازه که آرزو کنید بزرگ می شوید.
شماره کیس: 2010AS000107xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: June 2009
کنسولگری: Ankara
تاریخ کارنت شدن کیس: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 09Feb 2010
تاریخ مصاحبه: 30March
تاریخ دریافت کلیرنس:14May 2010
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-05-29 ساعت 14:42)Ali58 نوشته:  سلام دوستان

به نظر شما تو فرودگاه امریکا به مسافر هایی که با پرواز امارات وارد میشن ممکنه گیر الکی بدن؟

لطفا سوالتونو تو يه تاپيك مطرح كنيد.............اينجا آخه جاش نيستCool
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی از دوستان میدونه کدام شرکت از اروپا تا نیویورک یا مثلا دالاس با 77w (بویینگ 777-300 ) میبرن؟ من فقط ترکیش از استانبول پیدا کردم.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
از دوستان کسی با پرواز ترکیش به شیکاگو رفته ؟

ممنون میشم دوستان هر اطلاعاتی درباره پروازهای ترکیش دارن بگن . کیفیت پرواز،خدمه،کیفیت هواپیما ،تاخیر و ....

با تشکر از همگی
پاسخ
تشکر کنندگان: sepehr_sp

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان