کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
[quote='hamed_gh' pid='53383' dateline='1275155242']
سلام دوستان
از دوستان کسی با پرواز ترکیش به شیکاگو رفته ؟

ممنون میشم دوستان هر اطلاعاتی درباره پروازهای ترکیش دارن بگن . کیفیت پرواز،خدمه،کیفیت هواپیما ،تاخیر و ....

با تشکر از همگی
[/quot
با سلام، پرواز خوبیه ما راضی بودیم ، حدود 1 ساعتی تاخیر داشت ولی از ویرجین آتلانتیک که من تجربشو دارم خیلی بهتر بود ، فقط تو فرودگاه استانبول موقع گرفتن کارت پرواز خیلی خیلی چک می کنند تو صف ، کل مدارک مهاجرتی ما رو چک کردند و ایرادهای الکی می گرفتند و براشون عجیب بود که چرا فامیل شما با خانمتون فرق می کنه ... البته فکر می کنم برای رفتن به آمریکا همه بیشتر چک کنند من تجربه قبلی نداشتم... غذاهاش هم بد نیست 2وعده غذا می ده و یک میان وعده در عرض 11 ساعت ولی ویرجین آتلانتیک 1 وعده غذا می ده و یک میان وعده.... صندلی هاش هم خوبه ، جای پاداره که خیلی مهمه ....گر سوال دیگه ای هست بفرمایید.
شماره کیس: 2010AS10300
تاریخ دریافت نامه قبولی: 18 Jun 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 25 Jun 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: Viza Bulletin Jan 2010
تاریخ دریافت فرستادن نامه دوم: Dec 2009
تاریخ مصاحبه:Feb 2010
تاریخ دریافت کلیرنس: March2010 2
جمع تقریبی هزینه ها:
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed_gh ، aadine ، Jav3 ، payam62 ، amir2640
سلام

من هنوز ویزامو نگرفتم و ازدواجی هستم ومن هفته دیگه میرم آنکارا برای دریافت ویزا. آژانسی که من بلیط رو ازش خریدم گفت شما مهاجر هستید گفتم بله و یک طرفه میخوام و برام صادر کرد و من از آژانس خریدم. .آیا شماره ای رو ویزا یا پاکت زرد رنگ هست که با توجه به اون بلیط صادر میکنن ؟یا اینکه من بدون نشان دادن پاکت و ویزای تو پاس برای صدور بلیط مشکلی برام پیش نمیاد و آخه من خریدم آیا اشکالی داشته من خریدم و من دچار اشتباه شدم و نباید تا ویزا تو پاسم میخورد میخریدم؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!یکم نگران شدم.ممکنه اگر از دوستان میدونن من را راهنمایی کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
از دوستان کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-05-30 ساعت 12:45)susan نوشته:  سلام

من هنوز ویزامو نگرفتم و ازدواجی هستم ومن هفته دیگه میرم آنکارا برای دریافت ویزا. آژانسی که من بلیط رو ازش خریدم گفت شما مهاجر هستید گفتم بله و یک طرفه میخوام و برام صادر کرد و من از آژانس خریدم. .آیا شماره ای رو ویزا یا پاکت زرد رنگ هست که با توجه به اون بلیط صادر میکنن ؟یا اینکه من بدون نشان دادن پاکت و ویزای تو پاس برای صدور بلیط مشکلی برام پیش نمیاد و آخه من خریدم آیا اشکالی داشته من خریدم و من دچار اشتباه شدم و نباید تا ویزا تو پاسم میخورد میخریدم؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!یکم نگران شدم.ممکنه اگر از دوستان میدونن من را راهنمایی کنن.

دوست عزیز شما هنوز ویزا رو نگرفته چطوری رفتین بلیط گرفتین ؟ Smile در ضمن شما برای اینکه بلیط یک طرفه بتونین برای آمریکا بگیرین باید ویزاتون رو نشون بدین تا ثابت بشه شما اقامت آمریکا رو دارین .
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
پاسخ
تشکر کنندگان: aadine ، payam62

منم قبل از اینکه ویزام و بگیرم بلیطم و گرفتم ...اما آنلاین گرفتم و لازم نبود که ویزا یا چیزی نشون بدم .تازه یه طرفه هم گرفتم .
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad24 ، aadine
با سلام

نمی دونم از دوستان تا حالا کسی تجربه خرید بلیط آنلاین از ترکیش رو داره یا نه ؟

وقتی شما بلیطی رو آنلاین خریداری میکنین و از کردیت کارت یه کس دیگه ای استفاده می کنین ، یه توضیح می نویسه که فرد صاحب کردیت کارد حتماً باید در موقع سوار شدن حضور داشته باشه و اگه از کردیت کارت مجازی استفاده می کنین ، حتماً باید کارت رو همراه داشته باشین !

به نظر شما تا چه حد این مورد رو جدی میگیرن ؟
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، payam62
(2010-05-30 ساعت 17:00)sita نوشته:  

منم قبل از اینکه ویزام و بگیرم بلیطم و گرفتم ...اما آنلاین گرفتم و لازم نبود که ویزا یا چیزی نشون بدم .تازه یه طرفه هم گرفتم .

سلام شما اگر ویزا نداشته باشید چک این نمیشید و سوارتون نمیکنن !
این به ضرر شما میشه و نه ترکیش پس باید از ویزا مطمئن بود.
ما هم 1 طرف تهران استانبول نیویورک گرفتیم ولی در ترکیه چند روز میمونیم
و تو این مدت با مراجه به انکارا ویزا رو میگیریم و بعدا پرواز به امریکا.
موفق باشید
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
آخه منکه نمیخوام از ترکیه برم امریکا .من میخوام ویزا مو بگیرم بعد که برگشتم تهران 25 جولای که بلیطی رو که خریدم از تهران آمستردام و از آمستردام به آمریکا هست برم.آیا برای من که از ترکیه نمیخوام برم از تهران بعد از 1ماه پرواز دارم مشکل پیش میاره؟یعنی من باید بلیط رو کنسل کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من اصلا پرواز از ترکیه ندارم ها.ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-05-30 ساعت 18:27)farzad24 نوشته:  با سلام

وقتی شما بلیطی رو آنلاین خریداری میکنین و از کردیت کارت یه کس دیگه ای استفاده می کنین ، یه توضیح می نویسه که فرد صاحب کردیت کارد حتماً باید در موقع سوار شدن حضور داشته باشه و اگه از کردیت کارت مجازی استفاده می کنین ، حتماً باید کارت رو همراه داشته باشین !

در مورد KLM که اینطور نیست. مادر من هر سال که می خوان برن آمریکا ( چه وقتی گرین کارت داشتن چه حالا که سیتیزن هستند ) توسط خواهرم از آمریکا ( و با کردیت کارت خودش) برای ایشون بلیط تهیه میشه و موقع سوار شدن هم هیچ مشکلی نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad24 ، aadine ، payam62
(2010-05-30 ساعت 23:19)hasti_banoo نوشته:  

در مورد KLM که اینطور نیست. مادر من هر سال که می خوان برن آمریکا ( چه وقتی گرین کارت داشتن چه حالا که سیتیزن هستند ) توسط خواهرم از آمریکا ( و با کردیت کارت خودش) برای ایشون بلیط تهیه میشه و موقع سوار شدن هم هیچ مشکلی نیست

وقتی آنلاین بلیط تهیه می کنین بعضی از ایرلاین ها اسکن کارت اعتباری و کارت شناسائی واریز کننده رو میخوان تا مطمئن شن کارت اعتباری با اجازه صاحب اصلی استفاده شده و همین طور کارت معتبری بوده اما من این موردی رو که میگین اصلا جائی نخوندم
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad24 ، Ashkan78 ، aadine ، payam62
(2010-05-31 ساعت 00:20)@Š!M نوشته:  
(2010-05-30 ساعت 23:19)hasti_banoo نوشته:  

وقتی آنلاین بلیط تهیه می کنین بعضی از ایرلاین ها اسکن کارت اعتباری و کارت شناسائی واریز کننده رو میخوان تا مطمئن شن کارت اعتباری با اجازه صاحب اصلی استفاده شده و همین طور کارت معتبری بوده اما من این موردی رو که میگین اصلا جائی نخوندم

با تشکر

به نظر شما گرفتن کپی پاسپورت صاحب کارت کفایت میکنه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62
سلام
دوستان کسی می دونه بهترین پرواز اگر یک سره بخوای از نیو یورک بری تهران که ارزانتر باشه کدومه ؟ یا اصلا آزانس هایی هستند که ایرانی باشند و از آمریکا بلیطهای ارزانتری داشته باشند.
ممنون می شم.
ز
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست خوبم

خوشبختانه مليت ايراني براي عبور Transit از فرودگاه هاي انگليس به ويزا نيازي نداره.

(2010-05-27 ساعت 00:17)hamed_gh نوشته:  سلام دوستان
یه سوال داشتم ... من یه بلیط به مقصد شیکاگو گرفتم که تو فرودگاه منچستر(MAN)ر 3 ساعت کانکشن داره و تو همون فرودگاه باید ترمینال عوض کنم. آیا برای فرودگاه منچستر ویزای ترانزیت احتیاج دارم ؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed_gh ، payam62
با سلام

نه دوست عزیز احتیاجی به ویزای ترانزیت ندارید .
موفق باشید.

شهرام
(2010-06-03 ساعت 18:22)Ashkan78 نوشته:  دوست خوبم

خوشبختانه مليت ايراني براي عبور Transit از فرودگاه هاي انگليس به ويزا نيازي نداره.

(2010-05-27 ساعت 00:17)hamed_gh نوشته:  سلام دوستان
یه سوال داشتم ... من یه بلیط به مقصد شیکاگو گرفتم که تو فرودگاه منچستر(MAN)ر 3 ساعت کانکشن داره و تو همون فرودگاه باید ترمینال عوض کنم. آیا برای فرودگاه منچستر ویزای ترانزیت احتیاج دارم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، hamed_gh ، aadine
(2010-05-27 ساعت 00:26)balot نوشته:  سلام
بهترین مسیر برای دالاس رو لطف کنین راهنمائی کنید

با لوفتانزا از طریق فرانکفورت
شماره کیس : 2010AS00013XXX
کنسولگری:ابوظبي
تاریخ ورود به آمریکا : 20 اگوست 2010
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان