کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
Lufthansa ممكنه كمي گرون در بياد. بهتره علاوه بر اون چند تا مسير ديگه رو هم چك كني. مسيرهاي ممكن اينا هستن:

1- Lufthansa از طريق فرانكفورت (كه دوستمون گفتن)
2- K.L.M از طريق آمستردام
3- تهران تا لندن از طريق British Midland و بقيه راه با British Airways.

يه چيز جالبي كه بد نيست اينجا بگم، اينه كه فرودگاه امام خودمون از روي نقشه هاي فرودگاه Dallas ساخته شده. مي توني بري اونجا و ببيني فرودگاه امام خودمون وقتي كامل راه بيافته چه شكلي مي شه (اگه بشه!!!).

[عکس: 450px-20050612_DFW_D_Panorama.JPG]

(2010-06-04 ساعت 08:27)farzad101 نوشته:  
(2010-05-27 ساعت 00:26)balot نوشته:  سلام
بهترین مسیر برای دالاس رو لطف کنین راهنمائی کنید

با لوفتانزا از طریق فرانکفورت
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، R.F ، hamed_gh ، Hossein81 ، aadine ، pefa ، payam62
(2010-06-04 ساعت 10:22)Ashkan78 نوشته:  يه چيز جالبي كه بد نيست اينجا بگم، اينه كه فرودگاه امام خودمون از روي نقشه هاي فرودگاه Dallas ساخته شده. مي توني بري اونجا و ببيني فرودگاه امام خودمون وقتي كامل راه بيافته چه شكلي مي شه (اگه بشه!!!).

فعلا یه فکری برای اون پارکینگش بکنن که همیشه ظرفیتش پره و همیشه نصف روز زودتر از پروازت باید اونجا باشی تا جای پارک پیدا کنی.

اون همه زمین اونجاست من نمیدونم چرا اینقد صرفه جوئی کردن
پاسخ
تشکر کنندگان: aadine ، success ، payam62
شيما تهران رو مي گي يا دالاس رو؟

(2010-06-04 ساعت 18:17)@Š!M نوشته:  فعلا یه فکری برای اون پارکینگش بکنن که همیشه ظرفیتش پره و همیشه نصف روز زودتر از پروازت باید اونجا باشی تا جای پارک پیدا کنی.

اون همه زمین اونجاست من نمیدونم چرا اینقد صرفه جوئی کردن
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی اطلاع داره که بهترین مسیر از مالزی به لس آنجلس یا نیویورک چیه؟
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
من سه تا مسير رو بهت پيشنهاد مي كنم:

1- پرواز مستقيم Malaysian Airlines كه از كوالالامپور فقط براي لس آنجلس پرواز داره.

2- پرواز با Cathay Pacific از كوالالامپور به هنگ كنگ و از اونجا به لس آنجلس يا نيويورك

3- اگه دنبال پرواز عالي و گرون هستي، يه پرواز كوتاه از كوالالامپور به سنگاپور و از اونجا به لس آنجلس يا نيويورك با Singapore Airlines.

(2010-06-04 ساعت 18:49)ShabPareyeMohajer نوشته:  کسی اطلاع داره که بهترین مسیر از مالزی به لس آنجلس یا نیویورک چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ShabPareyeMohajer ، aadine ، payam62
تهران رو اشکان جان
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، payam62
سلام

گفتم بد نيست اين تبليغ قديمي رو با دوستان تقسيم كنم.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: maryamjay ، susan ، kianoush ، seravin ، Shahoo52 ، honareirani ، mavarfan ، rasa ، success ، najibi ، payam62
سلام دوستان
منم بالاخره بلیطمو امروز گرفتم .من با پرواز الاتحاد و با ترانزیت از ابوظبی دارم میرم شیکاگو. راستشو بخواین یکم نگران ایرلاین هستم چون کسی رو پیدا نکردم با این ایرلاین به آمریکا پرواز داشته باشه .
از دوستان کسی تجربه ای از الاتحاد داشته ؟

در ضمن یه نکته جالب : شما وقتی به آژانس میرین و یه بلیط رزرو میکنین یه پرینت خیلی ساده بهتون میده .در قسمت بالا راست رزرو یک کد 6کاراکتری که مخلوطی از عدد و حرف است میبینین . با استفاده از این کد و رفتن به آدرس زیر میتونین از جزئیات دقیق پروازتون مثل مدت پرواز،زمان ترانزیت ،شماره ترمینال فرودگاه و ... مطلع بشین .پس اگر رزروی دارین حتما به این سایت سر بزنین.
www.checkmytrip.com

موفق باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: kianoush ، farzad24 ، ShabPareyeMohajer ، ساشا ، aadine ، Jav3 ، maryam_goli ، peyman74 ، najibi ، amir2640
(2010-06-08 ساعت 17:09)hamed_gh نوشته:  سلام دوستان
منم بالاخره بلیطمو امروز گرفتم .من با پرواز الاتحاد و با ترانزیت از ابوظبی دارم میرم شیکاگو. راستشو بخواین یکم نگران ایرلاین هستم چون کسی رو پیدا نکردم با این ایرلاین به آمریکا پرواز داشته باشه .
از دوستان کسی تجربه ای از الاتحاد داشته ؟

در ضمن یه نکته جالب : شما وقتی به آژانس میرین و یه بلیط رزرو میکنین یه پرینت خیلی ساده بهتون میده .در قسمت بالا راست رزرو یک کد 6کاراکتری که مخلوطی از عدد و حرف است میبینین . با استفاده از این کد و رفتن به آدرس زیر میتونین از جزئیات دقیق پروازتون مثل مدت پرواز،زمان ترانزیت ،شماره ترمینال فرودگاه و ... مطلع بشین .پس اگر رزروی دارین حتما به این سایت سر بزنین.
www.checkmytrip.com

موفق باشین
میشه بپرسم بلیط چند در اومد براتون؟ و رفت و برگشت گرفتین یا یکطرفه؟
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها کسی با آلیتالیا پرواز داشته ؟
یک خوبیی که داره اینه که از تهرانه و زیاد جابجایی ندارید.البته من از دوستم پرسیدم،5 صبح از تهران میره رم ، 9 هم میره فلوریدا،حدود 2 ظهر هم میرسه فرودگاه بین المللی میامی
حدود 800 هم شده هزینش
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
پاسخ
تشکر کنندگان: ShabPareyeMohajer ، aadine
سلام

Alitalia سرويسش در حد ايده آل نيست. اما به نسبت پولي كه مي گيره، عالي هست.

(2010-06-09 ساعت 00:14)mh_hshk نوشته:  بچه ها کسی با آلیتالیا پرواز داشته ؟
یک خوبیی که داره اینه که از تهرانه و زیاد جابجایی ندارید.الته من از دوستم پرسیدم،5 صبح از تهران میره رم ، 9 هم میره فلوریدا،حدود 2 ظهر هم یرسه میامی
حدود 800 هم شده هزینش
پاسخ
تشکر کنندگان: aadine
(2010-06-09 ساعت 00:17)Ashkan78 نوشته:  سلام

Alitalia سرويسش در حد ايده آل نيست. اما به نسبت پولي كه مي گيره، عالي هست.

(2010-06-09 ساعت 00:14)mh_hshk نوشته:  بچه ها کسی با آلیتالیا پرواز داشته ؟
یک خوبیی که داره اینه که از تهرانه و زیاد جابجایی ندارید.الته من از دوستم پرسیدم،5 صبح از تهران میره رم ، 9 هم میره فلوریدا،حدود 2 ظهر هم یرسه میامی
حدود 800 هم شده هزینش

زمانش چی ؟
نیاز به ویزای ترانزیت داره ؟
از آلیتالیا بهتر و ارزون تر که نیاز نباشه بیشتر از یکبار هواپیدا عوض کنی کدوم خط هوایی هست؟
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
پاسخ
تشکر کنندگان:
ويزاي ترانزيت مي خواد كه اون رو در ازاي حدود 100 تومن‌ (شايد كمتر) خود Alitalia مي گيره برات.

Lufthansa از Alitalia خيلي بهتره. اما هم ويزاي ترانزيت مي خواد هم قيمتش به طور قابل ملاحظه اي گرونتره.

فكر كنم بتوني با British Midland از تهران بري لندن و از اونجا به British Airways بري ميامي. ويزاي ترانزيت نمي خواد. از Alitalia يه ذره بهتره اما ارزونتر فكر نمي كنم باشه.

(2010-06-09 ساعت 00:25)mh_hshk نوشته:  زمانش چی ؟
نیاز به ویزای ترانزیت داره ؟
از آلیتالیا بهتر و ارزون تر که نیاز نباشه بیشتر از یکبار هواپیدا عوض کنی کدوم خط هوایی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk ، aadine ، payam62
یک سوال یک سایت بود که تمام پروازها به مقصد ومبدا و تارخ رو وارد می کردیم و چندین پیشنهاد با قیمت میداد کسی می دونه اسم این سایت چی بود
شماره کیس: 2010as 10150
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun 22 ,2009
کنسولگری:ankara
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Jan,17,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,4,2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 220+17 روز 2 bar
تاریخ دریافت ,ویزا : 30 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62
(2010-06-09 ساعت 16:22)adl نوشته:  یک سوال یک سایت بود که تمام پروازها به مقصد ومبدا و تارخ رو وارد می کردیم و چندین پیشنهاد با قیمت میداد کسی می دونه اسم این سایت چی بود

http://www.travelocity.com
پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk ، Ashkan78 ، payam62

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان