کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2010-07-20 ساعت 01:28)amin_555 نوشته:  با سلام
از دوستان محترم کسی هست با پرواز از طریق مسکو رفته باشه لس آنجلس؟ کیفیتش چطوره؟ آخه امروز رزرو کردم برای 15 اکتبر 730$ علت ارزون بودنش چیه؟ اینم سایتش
http://wwww.aeroflot.ru
ممنون اگه راهنمایی کنین

سلام به دوستان، با پرواز روسیه ویزای ترانزیت هم باید گرفت؟ بار مجاز چقدره؟

با تشکر.
پاسخ
تشکر کنندگان: amin_555
باز مجازشو نمي دونم اما ويزاي Transit لازم نداري.

(2010-07-20 ساعت 16:24)Hashem نوشته:  سلام به دوستان، با پرواز روسیه ویزای ترانزیت هم باید گرفت؟ بار مجاز چقدره؟

با تشکر.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Hashem ، amin_555 ، aadine
از دوستان محترم کسی هست با پرواز از طریق مسکو رفته باشه لس آنجلس؟ کیفیتش چطوره؟ آخه امروز رزرو کردم برای 15 اکتبر 730$ علت ارزون بودنش چیه؟ اینم سایتش
ممنون اگه راهنمایی کنین

طبق اون چیزیکه من پرسو جو کردم هواپیما ایرباس هستش و فقط مشکلش ترانزیت تایم از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر تو فرودگاهه مسکو هستش که فکر میکنم کلافه کننده باشهSad حالا سرویس دهیشون چطور باشه I don't know Smile
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
تشکر کنندگان: amin_555 ، aadine ، payam62
(2010-07-21 ساعت 21:44)Hossein81 نوشته:  
ممنون اگه راهنمایی کنین

طبق اون چیزیکه من پرسو جو کردم هواپیما ایرباس هستش و فقط مشکلش ترانزیت تایم از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر تو فرودگاهه مسکو هستش که فکر میکنم کلافه کننده باشهSad حالا سرویس دهیشون چطور باشه I don't know Smile

من با این ایر لاین از طریق مسکو رفتم استکهلم از راه رفت خیلی عالی بود با تاخیر کم اونن هواپیمایی که مارو برد مسکو توپولف بود ولی از مسکو به استکهلم ایرباس بود کیفیتشم خوب بود!غذاهاش مالی نبود یعنی با ذائقه ایرانی جور نبود!ولی از راه برگشت 8 ساعت ترانزیت داشتیم و بقیه چیزا عادی بود!دوست من سخت نگیر Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: amin_555 ، optoelec
دوست عزيز مطمئني Tupolev بود؟ Aeroflot از Tupolev هم براي پروازهاي بين الملليش استفاده نمي كنه آخه. بعدش هم پرواز Tupolev در قلمرو هوايي اتحاديه اروپا (من جمله در آسمان سوئد) ممنوعه، مگر هواپيماهاي غير تجاري يا غير مسافربري (باري، نظامي، و دولتي)
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، Hossein81 ، aadine
سلام، از دوستان کسی هست که موقع خرید بلیط از تخفیف کارت دانشجویی بین المللی استفاده کرده باشه؟ سئوال دوم این که این فصل low price کی شروع میشه؟ والله من که تا اواخر اکتبر چک میکنم، با سپتامبر و اگوست قیمتها یکیه!!! برای پرواز به آتلانتا، بهترین و ارزونترین ایرلاین برای اوایل سپتامبر ، چی رو توصیه میکنید؟؟! من travelocity رو چک میکنم! گفتم، شاید دوستان اطلاعات بهتری داشته باشند! ممنون میشم از راهنمایی هاتون!
شماره کیس: 2010AS00015xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: اواخر June 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: اواسط July2009
تاریخ کارنت شدن کیس:بولتن May 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: اواسط April 2010
تاریخ مصاحبه: اواسط May 2010
تاریخ دریافت ویزا: 29 july
پاسخ
تشکر کنندگان:
من امروز برای اواخر سپتامبر بلیط گرفتم برای نیویورک ، که از ایر فلوت روسیه از تهران به مسکو و به نیویورک میباشد. نفری 405 دلار شد. کسی اگر همسفر هست بگه که هماهنگ کنیم.
نکته ای که باید بگم اینه که گفته که فقط یک عدد چمدان میتونیم برای هر نفر به قسمت بار بدیم که وزن اون هم نباید بیشتر از 23 کیلو باشه. حالا کسی میدونه که اگر دو تا چمدان باشه که روی هم 23 کیلو باشه ، ایراد داره؟ و باید حتماً یک دونه باشه ؟ آیا واقعاً گیر میدن؟
دیگه این که من صندلیهای پرواز و خودم انتخاب کردم و تو هر دو تا پرواز ردیف 9 و 13 رو گرفتم. میخوام بدونم که این جای خوبی هست یا نه ؟ (اینا فکر کنم تخصص اشکان باشه ! آقا اشکان بساز ما رو !!)
دیگه اینکه من از اینجا اینترنتی بلیط و خریدم ، آیا در تهران هم باید دوباره اون و کانفرم کنم؟ البته منظورم کانفرم قبل از پرواز نیست. منظورم اینه که چون از ایران نمیشه اینترنتی خرید، مشکلی پیش نمیاد؟
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، azin ، aadine
سلام دوستان
1- وقتی یه بلیط رفت و برگشت قسمت برگشت رو کنسل کنیم چقدرش برمیگرده ؟

2- من الان میخوام از آمریکا برای ایران بلیط بگیرم و نمیخوام با ایرلاینی که باهاش اومدم برگردم. تو سایت kayak و amadeus که میزنم ارزون ترین بلیط رو با لوفتانزا نشون میده به قیمت 600 دلار ولی همین بلیط رو سایت خود لوفتانزا 3000 دلار قیمت میده

حالا بلاخره کدوم درسته ؟ آیا خرید از سایت kayak , amadeus قابل اعتماد هست که بلیط اشتباهی نداشته باشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست خوبم...

فقط يك چمدان مي تواني ببري.

معمولا اينجور بليت ها مشكلي ندارند اما براي اطمينان پيشنهاد مي كنم تلفن دفتر مركزي Aeroflot در تهران رو پيدا كني باهاشون هماهنگ كني.

به شرطي كه Exit جلو هواپيما براي سوار و پياده شدن استفاده شود (كه معمولا مي شود) انتخاب رديف شما انتخاب خوبي است.

(2010-07-31 ساعت 16:20)ShabPareyeMohajer نوشته:  من امروز برای اواخر سپتامبر بلیط گرفتم برای نیویورک ، که از ایر فلوت روسیه از تهران به مسکو و به نیویورک میباشد. نفری 405 دلار شد. کسی اگر همسفر هست بگه که هماهنگ کنیم.
نکته ای که باید بگم اینه که گفته که فقط یک عدد چمدان میتونیم برای هر نفر به قسمت بار بدیم که وزن اون هم نباید بیشتر از 23 کیلو باشه. حالا کسی میدونه که اگر دو تا چمدان باشه که روی هم 23 کیلو باشه ، ایراد داره؟ و باید حتماً یک دونه باشه ؟ آیا واقعاً گیر میدن؟
دیگه این که من صندلیهای پرواز و خودم انتخاب کردم و تو هر دو تا پرواز ردیف 9 و 13 رو گرفتم. میخوام بدونم که این جای خوبی هست یا نه ؟ (اینا فکر کنم تخصص اشکان باشه ! آقا اشکان بساز ما رو !!)
دیگه اینکه من از اینجا اینترنتی بلیط و خریدم ، آیا در تهران هم باید دوباره اون و کانفرم کنم؟ البته منظورم کانفرم قبل از پرواز نیست. منظورم اینه که چون از ایران نمیشه اینترنتی خرید، مشکلی پیش نمیاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: azin ، ShabPareyeMohajer ، aadine
دوست خوبم

1- نمي شه دقيقا گفت. بسته به ReServation Class و Airline صادز كننده بليت داره. معمولا (و نه هميشه) يه چيزي حدود 30 درصد قيمت كل بليت منهاي 100 دلار.

2- هر دو تا سايت قابل اعتماد هستند. اونا از قراردادهاي خاص استفاده مي كنند و Lufthansa نمي تونه پرواز خودش رو به قيمت پايين اونا بفروشه. چون اون سايت ها به نوعي Reseller به حساب ميان و اگه Lufthansa خودش بياد به اون قيمت بفروشه از نظر تجاري Channel Conflict پيش مياد و داد Resellerها به هوا مي ره!

يه نمونه ديگه اين مسأله رو توي رزرو هتل هاي دبي مي تونيد ببينيد. معمولا آژانس هاي ايران (حتي گرونفروش ترينشون) قيمت هتل هاي دبي رو يه چيزي مي گن به شما كه اگه خودتون بريد دبي و بخوايد اتاق بگيريد، به شرط موجود بودن جا، بايد حداقل 2 برابر پول بديد.

(2010-07-31 ساعت 21:15)hamed_gh نوشته:  سلام دوستان
1- وقتی یه بلیط رفت و برگشت قسمت برگشت رو کنسل کنیم چقدرش برمیگرده ؟

2- من الان میخوام از آمریکا برای ایران بلیط بگیرم و نمیخوام با ایرلاینی که باهاش اومدم برگردم. تو سایت kayak و amadeus که میزنم ارزون ترین بلیط رو با لوفتانزا نشون میده به قیمت 600 دلار ولی همین بلیط رو سایت خود لوفتانزا 3000 دلار قیمت میده

حالا بلاخره کدوم درسته ؟ آیا خرید از سایت kayak , amadeus قابل اعتماد هست که بلیط اشتباهی نداشته باشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، hamed_gh ، azin ، ShabPareyeMohajer ، ساسان ، mh_hshk ، aadine ، najibi
سلام دوستان:
ما مقصدمون دالاس هست ( برای دهم مهر ) klm قیمت 1600000 تومان رو بهمون داده ! سرواین عزیز چند وقت پیش همین مسیر رو فکر کنم با 1090000 تومان رفته بودن ) تفاوتش خیلی زیاده !!!
حالا چند سوال از دوستان با تجربه داشتم :
1- آیا این تاریخ از نظر قیمت با آخر مهر تفاوت چندانی دارد یا نه ؟
2- کسی شماره دفتر فروش bmi و ایر فلوت روداره ؟
3- با توجه به این که ما یه کودک 5 ساله داریم کسی می تونه گزینه خوبی برای دالاس بهمون پیشنهاد بده ؟
منتظر راهنمایی دوستان هستم
با سپاس
شماره کیس: 10XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun .2009
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,2009
تاریخ کارنت شدن کیس : Jan-2010
تاریخ ورود به آمریکا :8 نوامبر 2010

مالکیت آسمان را به نام کسانی نوشته اند که به زمین دل نبسته اند!
پاسخ
تشکر کنندگان: aadine
در مورد قیمت بلیط تا امریکا، چیزی که من متوجه شدم اینه که اگر مثل من دنبال ارزونترین بلیط باشید، بهترین این است که با ایرفلوت از تهران تا نیویورک را برید، و بعد از نیویورک تا هر شهری که در امریکا میخواهید برید. البته بلیط داخل آمریکا را باید زودتر بگیرید ، یا اینکه بگوئید یکی برای شما با کارت مستر کارت یا ویزا کارت بگیرد که ارزونتر در بیاید. چون الان برای اخر سپتامبر به بعد میشود بلیط نیویورک را از ایرفلوت به فیمت 400 دلار گرفت.(البته یک طرفه ).
من خودم هم الان همین کار را میکنم. اول میرم نیویورک ، بعد از چند روزی ، میرم به شهر ِ دیگه.
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Ali Sepehr ، farzad24 ، aadine ، Jav3 ، Eskandari ، rasa
(2010-08-01 ساعت 21:16)ShabPareyeMohajer نوشته:  در مورد قیمت بلیط تا امریکا، چیزی که من متوجه شدم اینه که اگر مثل من دنبال ارزونترین بلیط باشید، بهترین این است که با ایرفلوت از تهران تا نیویورک را برید، و بعد از نیویورک تا هر شهری که در امریکا میخواهید برید. البته بلیط داخل آمریکا را باید زودتر بگیرید ، یا اینکه بگوئید یکی برای شما با کارت مستر کارت یا ویزا کارت بگیرد که ارزونتر در بیاید. چون الان برای اخر سپتامبر به بعد میشود بلیط نیویورک را از ایرفلوت به فیمت 400 دلار گرفت.(البته یک طرفه ).
من خودم هم الان همین کار را میکنم. اول میرم نیویورک ، بعد از چند روزی ، میرم به شهر ِ دیگه.

دوستان من اول که این پست رو خوندم باورم نشد که از تهران میشه با 400 دلار رفت نیویورک ولی وقتی خودم توی سایت ایرفلوت برای 3 اکتبر چک کردم و دیدم با تکس و همه چی 400 دلار میشه باور کردم ، پرواز کوتاهی هم هست نسبت به دوبی
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، ShabPareyeMohajer ، aadine ، amir2640
من میخواستم از آژانس با ایر فلوت بلیط بپرسم بهم گفت فرودگاه مسکو اصلا فرودگاه امنی نیست و من به مسافرهام توصیه اش نمی کنم. منم واسه دفعه اول ترسیدم چون تنها دارم میرم و رو ترکیش دارم فکر می کنم. البته آژانس آشناست و مطمئنم بخاطر منافع مالی این حرفو نمی زنه. نظر دوستان چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ShabPareyeMohajer ، farzad24 ، ساسان ، aadine
(2010-08-02 ساعت 08:47)ساشا نوشته:  من میخواستم از آژانس با ایر فلوت بلیط بپرسم بهم گفت فرودگاه مسکو اصلا فرودگاه امنی نیست و من به مسافرهام توصیه اش نمی کنم. منم واسه دفعه اول ترسیدم چون تنها دارم میرم و رو ترکیش دارم فکر می کنم. البته آژانس آشناست و مطمئنم بخاطر منافع مالی این حرفو نمی زنه. نظر دوستان چیه؟

ساشا جان محض اطلاعات عمومی می خوام بدونم از چه لحاظ امنیت نداره؟ مثلا دزد داره یا گانگستر؟Big Grin یا نکنه روسیه میاد میدزدتمون و اعلام می کنه غیر قانونی وارد خاک کشورش شدیم؟

اگه از آزانست بپرسی ممنون میشم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، ساسان ، aadine ، payam62

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان